Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CHICAGO BLACKHAWKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

:cool: No jednoznacne, najoblubenejsi tradicny klub s velkym mnozstvom dobrych hracov v priebehu celej historie NHL a niekolkymi hviezdami i teraz....

na zaciatku sezony som im fandil mali skvely kader aj vysledky bo toho dvokazom..ale ked sa hamdzus zranil a pridal sa k nemu havlat tak to slo dole vodou.Dufam ze im Peto Bondra pomoze stupat k vysinam tabulky..Peto drzim palce!

EASTON: Pojde to, musi to ist, playoff je ciel o ktorom sa hovorilo pred sezonou.

Chicago mám docela rád, zvlášt po tom, co se Havlátovi začalo tak dařit, navíc ještě docela pomohli Vrbatovi. Takže let´s go Blackhawks

To ano, Vrbata sa ale vysvihol uz v minulej sezone keddostal dost priestoru.

mam rad chicago odjakziva,ale nemam rad jeho fanuskov :evil:

Proč jsou nějací zlí?

Lebo ho vypiskali z ladu :lol: ale chicago by bolo teraz silne keby sa im nezranil Handzus tak ma to nas*alo

canesman asi myslel, ze ich chodi malo :( No ak sa im zacne darit, co sa asi zacina, ta arena s kapacitou cez 20000 by sa mohla pomaly zaplnat. Takze Chicago sa dvihlo a coskoro asi zacne miesat spolu s tymami severozapadnej divizie karty o postup do playoff :?

tak tak,maju jeden z najlegendarnejsich klubov, maju skvelu arenu a chodi ich 9000 dakedy :x

myslim že třeba díky Havlátovi začnou fandové zase chodit a Hawks se doustanou zase na vrchol, vždyť naposled vyhráli stanley cup v roce 1961.....od tý doby měli smůlu, 4x skončili ve finále, ale snad se to zlepší....

ˇved to,navyse je to spolu s new yorkom a los angeles najvacsie mesto usa a to je hanba,ked ma take navstevy :(

ja som stoho velmi smutny ze na nich chodi len malo ludi lebo po prve
Je to NHL a na NHL by malo chodit urcite plny stadion sak na slovan a kosice chodi 8 tisic 6.5 tisic a to je Slovensko tak Chicago my si zasluzilo aby na nich chodilo vela ludi!
Ale kader maju dobry a hlavne ked tam prisiel Bondra a kto videl ten gol co dal Havlat??? :o tak tomu sa vravi gool klanam sa mu

Tak je to smutne, za tam chodi tak malo ludi. Toto muzstvo alebo hokej v tomto meste mi je sympaticky. Neviem preco a rovnako aj Boston. A bol by som rad, keby hrali o spicu a mali stale vypredane. Asi je to tym, ze su z Original Six a nedari sa im az tak ako Detroitu, Rangers, Torontu ci Montrealu :) A co sa tyka Chicaga, teda divakov a areny, nieco z Pro Hockey-a :wink: Teraz maju United Center, otvorenu v roku 1994 s kapacitou 20500 miest. A ta byva casto poloprazdna :cry: Ale, citujem: "Povodna arena Chicago Stadium bola snad zakazdym zaplnena do posledneho miestecka. A ten ramus! Varhany, ktore tam znely, uz patrili k relikviam NHL. Lenze roky spatnych vysledkov a takmer neexistencia marketingu spustosili fanusikovsku zakladnu. Blackhawks su jednym z povodnych siestich timov, ktore nutia svojich priaznivcov, aby s nostalgiou spominali na "stare dobre casy". Mimochodom varhany su aj v novej United center, ale co je to platne, ked Blackawks takmer nikdy nemaju vypredane a v poloprazdnej hale sa dobra atmosfera nikdy vytvorit nemoze." :neja: :cry:

medik-nemozes dat daky odkaz na ten gol?rad by som si mrkol

Veci sa maju tak, ze na Toronto a Boston sa lamali rekordy navstevnosti v tejto sezone v United centre. Original Six, o niecom to podla mna svedci, rozpis zapasov je ZLY! Skoda Handzusa, Havly nedal gol uz 5 zapasov. Inak mlady maly Hamilton je prekvapenie sezony. Vymena Carona je trochu smutna, dostali sme trochu malo, hoci obaja junaci su neporovnatelne lepsi, nes dalsi dvaja, co odisli, nech mi Matt Keith odpusti....

ty si tym jednotl. temam teda pekne nalozil, pomaly ani jedna nezostala "sucha" :D
no a hadam si si prehru svojho muzstva v kratkom preview nenechal ujst.. :P

Peter Bondra opäť skoroval a pomohol mustvu k vyhre!!!

chicago ma potesilo,skoda,ze hra na vyrovnanom zapade...tuto sezonu by to mohlo byt aj na play off

Boston dostane v najblizsom vzajomnom zapase na hubu! Stuart sa zachoval nechutne! Hawks nemaju co v playoff hladat, hraju uplne katastrofalne....

chorche píše:Boston dostane v najblizsom vzajomnom zapase na hubu! Stuart sa zachoval nechutne! Hawks nemaju co v playoff hladat, hraju uplne katastrofalne....
Tak to bych od tebe neÄŤekal :shock:

Nebudem predsa pichat hlavu do piesku, je tu problem, ktory sa neriesi....

Dnes hra Chicago s Bufalom,dufam ze vyhraju ale bude to velmi tazke.

Vazne vas odporucam na http://www.chicagoblackhawks.com do sekcie s videami zo zapasov, pozrite si ten neuznany gol Arkhipova, nemohol by to uznat len slepy debil. Pardon, nenarazam na cloveka s podobnym nickom z fora.... :oops:

:x :x :x :x :x Tallonovi petardu do...tam kde slnko nesvieti, nech sa zobudi, ale uz aj tak je neskoro! Hrame katastrofalne! To, co predviedol Barker v zapase proti Minnesote, je netolerovatelne. Vymenit? Za Paula Martina?
2417 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO