Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CHICAGO BLACKHAWKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

To nie je slusne ale standart. A treba sa divat aj na to, s kym hral v utoku....

Nemam najlepsiu spravu, Denis Arkhipov, ktory bol po dva mesiace od zaciatku sezony tvrdo kritizovany za jeho hru, ale potom si kritiku zobral k srdcu a zacal hrat celkom kvalitne, ide do Ruska a v drese Hawks ho v buducej sezone neuvidime. Velka skoda. Je to predzvest zmien. Ale.... Podpisat Zeusa, Dat Toewsovi sancu a este ma zaujima, co s Williamsom, mal by mat kontrakt este tak na rok. Navyse je tam Sharp a Holmqvist, lenze kym druhemu velmi neslo, prvy si porobil osobne maxima. Stale mi vsak chyba nejaky typicky 2.-3. center, ked uvazujeme so Zeusom ako s jednotkou. Nevidim to na polovacku na troch najziadanejsich centrov na trhu (Briere, Drury, Gomez). Ale priviest kvalitu medzi hybridnu dvojcestnu formaciu by som rad. Co sa tyka draftu, tak velmi vela sa hovori o Kanem, co je najhorsia moznost. Nie pre jeho kvality, ale preto, ze je trpaslik. Podobne Turris nepatri k najvyssim, navyse mu vytykaju nizsiu silu, nez pozaduju na urovni NHL. O Vorackovi sa nehovori, Chcerepanova Hawks nechcu, lebo je Rus, v hre ostava Vam Riemsdyk. Toho z najpreferovanejsej trojice beriem. Zaujimavy je aj mlady Esposito....

Prave ten Ellison, ktoreho sme poslali do Phily a teraz ide do Nashvillu takrecno zadara, by sa nam velmi hodil.

fuuha tak Archi bol podla mna viac ako v pohode, no ja byt v pozicii fanusika jastraba, nebolo by mi vsetko jedno..

na margo draftu, uz sa nam to blizi, ale tak to mozme pak omrknut v Tvojej vytvorenej teme Draft ja osobne by som bral Cherepanova

chorche píše:Co sa tyka draftu, tak velmi vela sa hovori o Kanem, co je najhorsia moznost. Nie pre jeho kvality, ale preto, ze je trpaslik. Podobne Turris nepatri k najvyssim, navyse mu vytykaju nizsiu silu, nez pozaduju na urovni NHL. O Vorackovi sa nehovori, Chcerepanova Hawks nechcu, lebo je Rus, v hre ostava Vam Riemsdyk. Toho z najpreferovanejsej trojice beriem. Zaujimavy je aj mlady Esposito....
Tak z toho usudzujem, ze pre Chicago by asi nebola najhorsou moznostou ani vymena prvej volby :roll:

Nebola! Za Briera alebo aj Druryho bez vahania! Arkhi zo zaciatku hral ako prispaty, ale potom zasa ukazal kvalitu. Cherepanov, tak to asi nie, je Rus a v Chicagu ho velmi nechcu, lebo sa boja, ze kvoli nepodpisu zmluvy Ruska s NHL budu problemy ako s Malkinom, ba mozno vacsie.

jj je to rus a navíc ted odchází Archi takže další rus pryč v Chicagu je asi nemaj rádi bo se bojí smlouvy draft bude eště vela zajímavý

Máte mĹŻj obdiv :o hoši,jak se za svĹŻj klub perete.Tady je kaĹľdá rada drahá.Já osobnÄ› bych navrhoval,zmÄ›nu majitele a vedenĂ­ .Snad by se to pohlo z mĂ­sta.BohuĹľel je to nereálnĂ©.Ale sami uznáte,Ĺľe v Chicagu to chytlo urÄŤitĂ˝ stereotyp,kdy po mĂ­rnĂ©m zlepšenĂ­ nastává pád :( .A znovu a znovu..To Ĺľe se blĂ˝ská na lepší ÄŤasy si vyprávĂ­me nÄ›kolik let.A vĂ˝sledek je ten,Ĺľe pĹ™es lĂ©to six muĹľstvo ostatnĂ­ spíš vyberou a adekvátnĂ­ náhrada nepĹ™ijde.Co je platnĂ©,Ĺľe scouting vybere v draftu šikovnĂ©ho hokejistu,kdyĹľ ho potom Chicago neudrží :( . :) VolĂ­te letos prvnĂ­ coĹľ je skvÄ›lĂ©-má to ovšem háček.Crosby tam nenĂ­.I tak se dá zĂ­skat kvalita.Ă“dy se pÄ›jou na Voráčka,Kane a Turrise toho jsme mÄ›li moĹľnost vidÄ›t na MS.Nevipadal špatnÄ› já bych osobnÄ› bral jeho.NáladovĂ© Rusy vám moc nedoporuÄŤuju a o zmiĹ

jj nekdo to bude ale kdo to ví to jenom vedení !!! mladej Espozito to je otázka jestli by ho nekdo dokázal ke změně morálky pokud by byl vybrán chtělo by to aby se do nej nekdo navez stim že je to akorát hvězdný jeméno ale hokej v Chicagu nikdy neokusí pořádnej natož úspěch pak by ho to třebas nakoplo a ukázal by jak se hraje hokej, Voráček neim ten to asi nebude přece jenom čech do chicaga moc mi tam nesedí ne že by Havlát nebyl Star a Vrbata si pěkně vylepšuje statistiky a je to velká loterie v chicagu potřebujou jistotu která by šla hned na plac takže to bude bud Kane nebo Turrise a nebo eště van Riemsdyk ale to mi nesedí a co se týče vedení tak bych ho poslal kamsi do propadliště dějin a změna majitele by pomohla a taky bych neco zmenil v sekci "marketing" protože návštěvy kolem 9000 v United Center pro 20500 diváků a brutálníma Varhanama to je prostě tragédie!!!!

ja to vidim takto = Patrick Kane

Obrázek

Bohužel to též tak vidím já osobně bych ho nebral ale na mě to asi opravdu nezáleží :D bral bych mladýho Espozita neco v něm musí bejt dyt je to fotrova nejrychlejší spermie k sakru a ked by nejakej pisálek na něm malinko zapracoval stim že to je protekčák a hokej neumí tak by mohl dokázat velký věci pkud by to chytil za správnej konec ale u Black Hawks vsadej spíš na jistotu=== Petrick Kane

na margo Angela Esposita, aby si ho ludia nahodou nemylili so slavnym Philom Espositom (Hawks, Bruins, Rangers), ktory toho ziskal viac ako dost - 5x Art Ross Trophy (1969, 1971, 1972, 1973, 1974), 2x Hart Memorial Trophy (1969, 1974), 2x Lester B. Pearson Trophy (1971, 1974) a 2x SC ((1970, 1972), v pripade Angela ide cisto o nahodnu zhodu mien, aj ked jeden z jeho strykov sa vola Phil :)

Obrázek

jjj já viem :wink: no bude to zajímavý myslim že i u Black Hawks maj stim zamotanou hlavu a nejlepší by blyo kdybyprvní draft vyměnili za Druryho, Briera nebo Gomeze ale tak to asi nedopadne protože letos bude draft velká loterie.

Tony Esposito bol vacsi hrac, to je pre mna synonymum hviezdy, nie nejaky Phill,ktory sa v Chicagu len ohrial a tma. Keby bolo po mojom, beriem Voracka, keby Voracka zobrat nemozem, tak urcite van Riemsdyka, lebo medzi mladymi si teraz urobil meno, vie hrat vo vypatych zapasoch, svedcia mu, vie zobrat zodpovednost na hokejku, ma volu opo vitazstvach a pracuje na sebe! Turris, to je asi najpravdepodobnejsia volba, nie je to trpaslik, ako Kane, toho by mohol zaslapnut dokonca Hamilton, pripadne Vrbata a to su tiez hokejovi spunti. Cerapanov nie, je to Rus, ale Rusov mame v Chicagu radi, je to blbost, ze nie, vsetko sa posralo na Karpovtsevovi. Od Berezina zasa kazdy cakal 40 golov. Ale najviac to po*ral Zelepukin, toho by som hnal velkou palicou okolo Zemegule dokedy by zil! Ani Korolev toho ku koncu kariery vela neukazal, na gol raz cakal 13 mesiacov - v drese Chicaga. Naopak, vynikajuco sa vydaril Zhamnov, Khabibulin tiez odchyta svoje, Alexeev je velky a silny, robi priestor, Arkhipov sa po slabsom starte naozaj krasne rozohral, Krivokrasov i Nabokov si poctivo odvadzali svoju robotu, Vorobiev - sice ma kazasske obcianstvo - okrem toho, ze okydal, co mohol, hral slusne....

jo ne za všechno můžou soudruzi z ruska to je jasné stim draftem to bude zajímavé fakt netušim kdo to bude ale proč ne Voráček to by bylo vela zajímavé ale do toho asi vedení Black Hawks nepujde to bude sázet na jistotu van Riemsdyka popřípadě Turris a pokud bude chtít risknout prcka tak Kane šak se to brzy dočkáme 1.července bude tajenka rozluštěna !!!

stejnak nejlepší by byla výměna za nejakýho kvalitního centra do prvního útoku pač letos žádný poklad v draftě není !!!

Pozor, dozvieme sa to este skor, draft je nejakeho 22. - 23. 6.! A volni agenti sa podpisuju od 1. 7., bacha na to. Podstatne je, ze momentalne je vraj snaha ziskat velkeho centra, nie Zeusa, to ma desi! A osobne beriem Voracka, potom van Riemsdyka. Turris nema silu a zvysok je bud krpaty alebo dost nezaujimavy alebo Cerepanov....

jj draft bude zajímavej hlavně at to nejni Kane to bych už vedení vlbec nechápal jestli to bude Kane tak to bude zase krok zpátky !!! bylo by to ako přes kopírák už se blíská na lepší časy a najednou fatálná chyba a zase na dno !!!

berem Voráčka ted sem to vyřešil a je to !! :lol:

Kane je piadimuzik. Jasne, Voracka by som bral bez vahania. Inak v ankete na oficialke je najziadanejsi strelec, nie nejaky playmaker alebo podobne....

jj takže Voráček má šanci no uviidíme hlavně at ne Kane mám z toho noční můru

lamik píše:jj takĹľe Voráček má šanci no uviidĂ­me hlavnÄ› at ne Kane mám z toho noÄŤnĂ­ mĹŻru
Tak co Lamíku, kdy dáte toho Mischu Handzuše........... :D ??

Mischu no neblázni ten u nás zůstane věř tomu :wink:

lamik píše:Mischu no neblázni ten u nás zĹŻstane věř tomu :wink:
Ještě nedávno jsi na nhlpro psal, že jsi smířený s tím, že odejde...... :shock: :D ??

Snad neveris tej hrbe spekulacii? Manazment udajne viac sonduje situaciu okolo hviezdnych centrov, nez rokuje s Handzusom. Ale vravim, lepsi Jastrab v hrsti, ako kadejaky iny vtak v Buffale alebo New Jersey! Voracek ma sancu, ale mensiu, nez Kane, momentalne ma najvacsiu podporu asi Turris, van Riemsdyk stabilne drzi 2. priecku v preferenciach....
2417 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS