Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

LOS ANGELES KINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

cepi píše:po milionovom podpisani Hartnella + Timonena mozu letci na Briera zabudnut :!: a pochybujem o tom, ze Danielove kroky povedu prave do LA..ani Visna, ani "suskandovy" Briere by LA z biedy tak ci tak nevytrhli..krali zostanu len priemernymi..
myslim ze maju dost volneho miesta v platobnom strope k tomu aj 4vyber v drafte ktory by bodlo asi tradnut dole za nejaky 8 na ktorom sa da stale zobrat dobry hrac a mohli by tim ziskat nejaku posilu takze par spravnych krokov a L.A by mohlo buducu sezonu uz vyzerat ovela stabilnejsie aspon bojovovat o miesto v playoff a sice asi este nie o rok ale mozno o 2 by sme ich mohli vydiet opat v playoff

UTOK
moc som nesledoval ci cammaleri hra aj kridlo okrem Centra ale ak nie zislo by sa ulovit nejake kridlo vo volnych agentoch trebars niekto skuseny napr taky Kariya alebo niekto podobny k frolovovi ktory ma len 24 a kopitarovi 18 do prveho utoku v tom pripade by druhy utok bol Cammaleri a Brown a niekto koho by trejdli mozno prave ze ten vyber draftu a utok by bol hned o kus lepsi co sa tyka

OBRANA
podpisat Millera a mozno ulovit nejakeho solidneho obrancu do 2 linie
Blake Visnovsky Miller a Jack Johnson novacik ak sa chyti tak maju celkom dobry zaklad obrany snad sa Tverdovsky tiez este chyti aspon do 3tej linie zvucnych mien je dost len aby podavali aj take vykony
Modreho by som asi pustil k vode podla toho ci by ulovili nejakeho noveho obrancu a z vyberom drafte pokial by trejdli dolu by mohli zobrat alznera alebo ellerbyho a zlepsit obranu o par rockov

BRANKA
urcite podpisat Garona sice nema mozno na 1tku ale kto vie urcite by bol dobra dvojka ak by sa pokusili ulovit nejaku vacsiu rybku v mori :) Giugere by bol vynikajuci ale to sa L.A asi nepodari do buducna vyzera celkom slubne Bernier 17 ...

Cammalleri RFA
Miller UFA
Garon UFA

toto su hlavne hraci s ktorimi treba predlzit a L.A ma zatial minutych len 24mil

no nevidel som ani jeden zapas L.A tak mam 0ovu sajnu :D pisem len to co si myslim podla zostavi tak ma kllluuudne opravte urcite to chorche prinajmensom coskor urobi :D

v LA bude vale práce než se dostaví nejaký úspěch mají slušný mladý základ který však budou muset udržet ale obávám se že něčí kroky (myslím z těch šoičkových hráčů) povedou zrovna do LA to si myslím že je opravdu hodně nereálné !!!

To si pis, do slabsich muzstiev ziadna kvalitna hviezda nepojde....

A co tak Crosby :? Bol o tom zaujimavy clanok, tusim v PH.

Crosby zostava v Pittsburghu :!:

chorche píše:To si pis, do slabsich muzstiev ziadna kvalitna hviezda nepojde....
To je hovadina,tak to by ani do Chicaga neišiel Havlát,do EDM Pronger,do BOS Savard,do PHI Timonen...
Ved to by sa NHL potom nkdy nevyrovnala po zavedení plat. stropu!Ved tam príde jedna hviezda za nou druhá a už to slabý tým nie je

a predsa je aj dost hracov ktory idu po peniazoch :)

Ohlund píše:
chorche píše:To si pis, do slabsich muzstiev ziadna kvalitna hviezda nepojde....
To je hovadina,tak to by ani do Chicaga neišiel Havlát,do EDM Pronger,do BOS Savard,do PHI Timonen...
Ved to by sa NHL potom nkdy nevyrovnala po zavedení plat. stropu!Ved tam príde jedna hviezda za nou druhá a už to slabý tým nie je
Naprosto souhlas, dříve to tak bylo, ale se zavedením platového stropu jdou i hvězdy kamkoliv, když jim tam dají peníze a ty dají, protože ty dříve hvězdné týmy je naopak dát nemohou, viz. "strop"............. 8) !!!!

Hovadina je, ze tvrdis, ze je to hovadina, pokial viem, tak minimalne polovica zmienovanych hracov prisla do tych klubov vymenami! Vobec, kto by doborvolne siel do takej hnusnej sra*ky, ako L.A. Nic proti tomu timu, ale proti jeho urovni ano. Vobec, ti to zdaleka nepochopili, Phila aspon zacala budovat tim z mladych hracov, ale v L.A. sa zastavil cas aj rozum....

chorche píše:Hovadina je, ze tvrdis, ze je to hovadina, pokial viem, tak minimalne polovica zmienovanych hracov prisla do tych klubov vymenami! Vobec, kto by doborvolne siel do takej hnusnej sra*ky, ako L.A. Nic proti tomu timu, ale proti jeho urovni ano. Vobec, ti to zdaleka nepochopili, Phila aspon zacala budovat tim z mladych hracov, ale v L.A. sa zastavil cas aj rozum....
nepovedal by som ze ten tim je najeky priliz stary :p z vynimkou obrancou kde sa ale derie 19 rocny Jack Johnson a 39rocneho burkeho ktory im kazil priemer :D

chorche píše:Hovadina je, ze tvrdis, ze je to hovadina, pokial viem, tak minimalne polovica zmienovanych hracov prisla do tych klubov vymenami! Vobec, kto by doborvolne siel do takej hnusnej sra*ky, ako L.A. Nic proti tomu timu, ale proti jeho urovni ano. Vobec, ti to zdaleka nepochopili, Phila aspon zacala budovat tim z mladych hracov, ale v L.A. sa zastavil cas aj rozum....
Ved aj LA mali dobrý tým po výluke,začali vynikajúco a prvý útok Frolov-Conroy-Demitra bol skoro naj v západe.Lenže sa dvaja z nich zranili prišlo vela prehier a pred koncom sezony sa hviezd zbavili a začali aj oni nové mužstvo stavať,ved základ majú dobrý Frolov,Cammalleri,Jack Johnson,D.Brown,Kopitar,O´Sullivan-to je vynikajúca budúcnosť skoro ako v Pittsburghu, Oni sú slabý len v bránke,preto sa minulý rok snažili získať oni Luonga ako prvý,lenže nakoniec bývalý tréner z Vacouveru-Crawford Cloutierovi asi verí ked si ho zobral so sebou...

co se platového stropu týče určitě to přináší mnohá pozitiva pro slabší kluby ked knim mohou zavítat hvězdy !!!! ale pozor neni hvězda jako hvězda !!! opravdová star nepujde do klubu který nemá ambice ani kdyby ji nabízeli o 5M víc než jinde srdcař jde do klubu kde může vyhrávat nebo je to klub jeho snů a je sním spjatý víc než fanoušci !!! a pak je hvězda která de po prachách a je mu jedno kde bude hrát !!! to ale u mě nejni hvězda !! jenom umí hokej a chce na tom vydelat co nejvíc viz Lindros nemam ho rád pardon !!

pravda ale mrknime teraz na philadelphiu co urobi par hracov teraz si myslim ze by k nim isla aj hviezda to iste sa lahko moze stat aj v L.A pokial ukecaju jedneho hraca tak ostatny pojdu lahsie lebo v time bude perspektiva a su aj hraci ako vravis srdciari ktory chcu nieco dosiahnut aj inde a nie len plavat s vodou a ist trebars do detroitu jasne radsej k timu co je v playoff ale zas nieje to tak ze L.A je rozpredana a nema ziadnu buducnost prave naopak par zmien a lahko ich uvidime v playoff

jo já neříkám že LA je rozprodaný tým má poměrně mladé jádro Kopitar, Frolov, Camaleri takže jistá budoucnost tady je a pokad udrží Višnu tak to bude lepší a když tihle mladíci dokáží pozvednout tým na určitou úroven tak by to nemel problém přivést další kvalitní hráče !!! a jak si řikal že když se do týmu přivede jedna hvězda tak půjdou i další stim souhlasim z části to snad bude i případ Havláta v Chicagu ked se už nebudou ostatní hráči přijít k Black Hawks !!! a budou si vedomi že když to pujde budou moci dokázat spoustu věcí !!! Havlát, Ruutu,teraz Samsonov ked se chytí, Chabibulin, Hamilton, Seabruck, Duncan, Aucoin a bude líp !!
Obrázek

aj tu velmi prekvapiva volba pre mna HICKEY nebol moc vysoko hodnoteny a moc o nom pocut nebolo

LA podpísali jednoročné kontrakty s útočníkom Jeffom Giulianom a obrancom Jaroslavom Modrým,ked ho Dallas trejdol do LA som myslel že sa im to oplatí lebo já že Modrý má okolo 29-31 rokov,ale teraz pozerám že má 36 :shock: a je ešte starší ako Norstrom...v NHL hrál už v roku 93 a ja som o nom nič nepočul do sezony 2001/02 ked mal 42 bodov :?

vela zkušený hráč !!! oblíbená to fráze a alternativa k slovu starý !!! :!:

No dnes sa nabalili aj králi prišiel Kyle Calder,Tom Preissing,Ladislav Nagy a svoje štyri miliony dostal aj Michal Handzuš :shock: No vidíš chorche že aj sem dojdu dobrý hráči a hned vznikne další dobrý tým na západe...
Obrázek

To je skvele, LA urobilo snad najlepsi nakup aky mohli urobit, ziskali kreativneho centra smerom dopredu aj dozadu a sikovneho kridelnika, Tom skvele doplni uz teraz celkom slusnu obranu ale neviem naco im bude Calder za tie peniaze mohli zobrat nejakeho brankara.

Tak já myslĂ­m ze strany LA skvÄ›lĂ© nákupy, ale nezbĂ˝vá jim neĹľ se modlit, aby Calder hrál alespoĹ

králové krásně posilnili, ale mohli by skončit na jednom velmi citlivém místě-golmanovi.

Presne tak. Cloutier nie je nic moc. Inak, toho Japonca uz vyhodili :D

jj Calder si musĂ­ vzpomenout jak s hraje hokej to samĂ˝ Nagy !!

Ja som uz napisal asi tri verzie reakcii na tieto nakupy hlavne slovakov ale potom som to radsej zmazal.

Chlapci maju velku sancu ukazat ze nie su typicki europania co si uzivaju svoj icetime v slabom time a flegmaticky zbieraju bodiky ale niekam potiahnut svoj tim k uspechu nevedia.

Inak LA ma dost zaujimavu obranu teraz. Bude fakt zaujimave sledovat ako sa im bude darit. Takisto tento podpis je dost lacny, neverim ze niekto neponukal viac. Mozno im to umozni podpisat Visnovskeho buduci rok.
2981 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG