Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

LOS ANGELES KINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

No takto k tomu len tolko že zas mne sa lubia tiež LA....no preto lebo tam ol jedn z mojich oblubených pravakov-Garon...síce už odišiel ale mal som ho rad ked tam branil...výkony neboli síce excitin ale tak občas sa našiel dajaký krasny save...no a ohladom toho fandenia...tak v mojom tíme Devils velmi žiadny slovaci neboli...no dakedy Peter štastny a zapas dva si zahral aj Bicek...no ja som fandil New Jersy hlavne preto bo som raz pozeral hokej som bol ete malý a BRodeur strelil gol no to bola chvíla..som si ho oblubil a potom aj celý tím...naaa to boli časy ked tam bol aj Niedermayer a Stevens...bol to moc nebezpečný tím...no postupom šecko odišlo a výsledok bude tento rok o ničom defenzíva...no a v ofenzíve budu musieť zohrať velku ulohu Jamie Langenbruner,Parise,Elias,Gionta,Madden...musia vynikať bo inak su v keli celý Devils

Minnesota1: Vsetka cest! (Ale nebolo to prave kvoli Gaborikovi? :wink: ) Skratka a jasne: L. A. na playoff stale papierovo nemaju, chyba im tam brankar.

chorche píše:chyba im tam brankar.
je to tak, sam Laci Nagy dodava "Ked este ziskaju dobreho brankara, v play off mĂ´zeme ist daleko."..v tejto situacii sa krasne ukazuje, akym dĂ´lezitym clankom v muzstve je, resp. musi byt brankar :!: a obavam sa toho, aby krali na tomto poste nepohoreli..

Cloutch je diera, uz nevladze ani v zakladnej casti, v playoff vzdy vybuchne. Ak L. A. ziskaju brankara, bude dolezite zistenie: Koho. Potom moze Nagy hovorit o playoff, takto bude aj nadalej pre L. A. s dobrym utokom zasa tabu.

Hmm ja by som tam hodil takeho brankara...Včera som sa s ním zhovaral a na hlase ,mu bolo zato vidieť že ked sme sa bavili o jeho konkurencii že nie je moc spokojný a že vela šance on necíti v tom tíme...BTW dal mi podpísať vyražačku yes yes yes :cool: :cool: :cool:

Nebud tajomny, pripadne nezmyselny. Nevidim problem v tom, aby tam chytal napriklad Aebischer.

porad zapominate na Bryzgalova.

chorche píše:Nebud tajomny, pripadne nezmyselny. Nevidim problem v tom, aby tam chytal napriklad Aebischer.
Ten uĹľ podepsal s Phoenixem.

eman22 píše:
chorche píše:L. A. bude mat odrazu sezonnych tiezfanusikov, ktori fandia klubu len preto, ze tam hraju nejaki Slovaci! Ved to je cele na hlavu! O niekolko rokov zasa potiahnu k inemu mestu. Kde je vernost klubovym farbam? Hanba vam! Inak Lubo bol dobry podpis.
Chorche je osobne mam sice oblubene kluby ale hlavne fandim nasim Hracom. Preco mam fandit nejakemu klubu kde su sami cudzi kanadania, rusi, americania a cesi. Ja fandim Slovensku a nasim hracom hlavne. A este aj dobremu hokeju. V LA su traja slovaci takze fandim im a samozrejme tym padom aj LA. A nehambim sa za to!
eman22.Ja sĂ­ce tieĹľ nechápem, tĂ˝ch fanúšikov klubov NHL, ktorĂ˝ fandia tomu ktorĂ©mu klubu v NHL ,predovšetkĂ˝m kvĂ´li poÄŤtu hokejistov ,pochádzajĂşcich zo Slovenska,Ĺ vĂ©dska,ÄŚeska ... a po ich odchode, v pohode zmenia klub, ktorĂ©mu fandia.Ale nemyslĂ­m si, Ĺľe by sa za to, mali hambiĹĄ.Je to vaša vec.Ale nemali by to prehánaĹĄ a obracaĹĄ sa na vernĂ˝ch fanúšikov klubov, s otázkami typu:To si hovoríš, Ĺľe si Slovák, keÄŹ fandíš "cz klubu", proti klubu Mariána Hossu,GáborĂ­ka,VišĹ

Bryz je dobra jednotka v Anaheime! A co ma je po Slovakoch? Narodnost ako kazda ina! Mna zaujima LEN KLUB!

chorche píše:Bryz je dobra jednotka v Anaheime!
mal si zrejme na mysli iny klub, ze chorche? :) mam nazor, pokial Bryz nezmeni svoje pĂ´sobisko, pri Giggym mĂ´ze akurat tak zakrpatiet na lavicke nahradnikov..ale to len tak na okraj :backtotopic:

samozrejme, ucinkovanie kralov v novej sezone budem sledovat rozhodne s väcsim ockavanim ako tomu doposial, ale vo fandeni toho ktoreho timu mam viac ako jasno :smile03:

Bryz je jednotka v Anaheime, to je nad slnko jasnejsie, ten lucker, co tam pri nom zaskakuje, uz konecne dostane od neho betonom po kotrbe!!! Los Angeles stale nemaju vyriesenu jednu otazku a bez nej sa nepohnu dalej, ale ich kader vyzera slusne: istit by to z menej vytazovanych lajn mali Armstrong a Thornton, vpredu budu hviezdit Handzus, Dustin Brown, Cammaleri, Frolov, Kopitar, mozno nakoniec aj Nagy....

Mike Cammalleri si vysoudil v arbitráží 6,7 milionů na 2 roky

„Nikdo nevyhrál,“ řekl generální manažer Kings a prezident Dean Lombardi. „Myslím si, že není správné, když řeknu, že jsme byli blíže ke zdárnému konci. Nebyli jsme ani my, ani Mike. Dohodli jsme se, že Cammalleri zůstane v týmu. Proto je ošidné říkat, že někdo měl z jednání víc.“

Pro Kings určitě důležitý podpis, už jenom proto že v minulé sezoně posbíral 80 bodů (34+46).

Obrázek

Mike Cammalleri

07/08 :arrow: 3.100
08/09 :arrow: 3.600
10/11 :arrow: UFA


Obrázek

hehe leci, to nermalo chybu, prispevok sme supli v rovankom case 10:07 :cool: tak som to len trosku poupravil; c.

Kto by mal byť jednotkou v Anaheime nemôžem objektívne posúdiť, takže k tomu sa vyjadrovať nebudem. Okrem toho, to môžeme rozobrať v téme Anaheim.

A ÄŤo sa tĂ˝ka klubu a slovenskĂ˝ch hráčov (v prĂ­pade Slovákov). V prvom rade je pre mĹ

Lenze v L.A. udajne nezaspali a stale sa pokusaju najst dobreho brankara, ale to sa nespaja s menom Gerber, o ktoreho udajne maju zaujem.

ja by som urobil trejd - blake za halaka a volbu v drafte

Hej, skvely trejd, potom by uz v obrane Kings zostal len Visnovsky, nedava to zmysel.

:) :P Je zvláštnĂ­ kluci,Ĺľe pĹ™i vĂ˝mÄ›nách si vĹľdycky vzpomenete :roll: na Jardu Haláka :wink: .Na toho zapomeĹ

V to dufam! On a Huet by mali kralovat. L.A. stale nema vyriesenych niekolko otazok, mam pocit, ze po odchode Millera je v obrane este otvorenejsia diera. Je cim platat.

a vo volných hračoch ete stale uraduje zopar brankarov ako Ed Belfour,Alex Auld,Robert Esche...no nevravím že to je dačo extra osobne nemam stadeto nikoho moc rad ale samozrejme je to lepšie než Dan Cloutier

Hannu píše:a vo volnĂ˝ch hraÄŤoch ete stale uraduje zopar brankarov ako Ed Belfour,Alex Auld,Robert Esche...no nevravĂ­m Ĺľe to je daÄŤo extra osobne nemam stadeto nikoho moc rad ale samozrejme je to lepšie neĹľ Dan Cloutier
volny je este aj Curtis Joseph

The Eagle stale patri k tym lepsim brankarom, mozno najlepsim. S nim by L.A. hrali dost dobre.

:arrow: [url=http://www.hokej.sk/clanok49645.htm]ModrĂ˝ na tĂ©my VišĹ

Visnovsky by si mal strazit chrbat, stale je v hladaciku prinajmensom dvoch muzstiev, konkretne Habs a Sharks. Zaujimava by mohla byt vymena so Sharks, ti maju co ponuknut, trebars Vlasic alebo Pavelski su velmi progresivni hraci!
2981 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS