Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

LOS ANGELES KINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

vcera pekny vysledok 7:0 :shock: nad Floridou, skoda ze visna iba jednu asistenciu mohol dat viac :roll: ale najma sa ukazal Burke 40 zasahov 8)

Tak to jsem nečekal. Takovou výhru asi nečekal nikdo. Snad nebudou hrát takhle v uterý proti Tampě. Jinak Burke takhle v Tampě nikdy nechytal. Kdyby na něj šlo v zápase 40 střel tak pustí pět golů.

Lecavalier-number4 píše:Tak to jsem neÄŤekal. Takovou vĂ˝hru asi neÄŤekal nikdo. Snad nebudou hrát takhle v uterĂ˝ proti TampÄ›. Jinak Burke takhle v TampÄ› nikdy nechytal. Kdyby na nÄ›j šlo v zápase 40 stĹ™el tak pustĂ­ pÄ›t golĹŻ.
On vám to dělal naschvál. :D

To bola vyhra, ktora postavila NHL na hlavu zas a znova, vobec v ten den bola vacsina vysledkov na hlavu. Inak ta vymena Averyho. Co tym Rangers sleduju? Kings mozu byt radi, ze za toho vrahuna vobec nieco dostali....

co by ste povedali na trejd
Visnovsky do floridy za stumpela a kolnika ?
pri momentalnom stave kings ?

potrebujem poradit pre gm fantasy game :D

exaven píše:co by ste povedali na trejd
Visnovsky do floridy za stumpela a kolnika ?
pri momentalnom stave kings ?

potrebujem poradit pre gm fantasy game :D
z pohladu LA by som Visnu neriesil, pre kralov je to jeden z klucovych hracov; Lubo -) O, Stumpel -) C, Kolnik -) PK..kto by zaplatal dieru v obrane :?:
navyse, Lubo je vyborny aj smerom dopredu, urcite by som si ho v LA ponechal a riesil iny spĂ´sob posilnenie muzstva, ja ako GM LA by som za prioritu povazoval podpisat Luba :wink:

Florida by prerobila, ale beztak by v baliku musel byt skor Van Ryn, ako Stumpel.

chorche píše:Florida by prerobila, ale beztak by v baliku musel byt skor Van Ryn, ako Stumpel.
nj u stumpela mi slo o veterana a nie priliz draheho bo ked tak vezmem prvy utok frolov kopitar cammaleri napr tak najstarsi tam je frolov 24 tusim a celkovo z tych utocnikov armstrong ma tusim 31 a to je vse stumpel by bol dobry do druheho utoku ako center s brownom ktory by si nieco naucil a z niekim dalsim mladym chcel som povodne ziskat Smytha na tuto ulohu hlavne preto ze by sa mi viac hodilo kridlo ako centert typu stumpel no ten je kapanek drahsi :P a nechcem prist o nikoho zo 4ky kopitar frolov cammaleri brown, a denfenziva no s prichodom johnsona a veteranmi ako blake miller tverdovsky mam 4 solidnych obrancov + modry atd a iny problem uz nemam kedze bryzgalova zozeniem asi pomerne lacno aspon to tak vyzera zatial

exaven: Velmi sa zaoberas Fantasy Draftom, co? Tak vedz, ze Florida by Stumpyho za nic mensie, ako dva vybery v 2. kole draftu nepustila a mozno by chcela Dustina Browna.

Draveckemu drzim palce, dufam ze sa presadi :cool: . Scouti LA maju prehlad, kedze Vlado nebol ani draftovany :shock:

Hej, len dufam, ze sa chalan presadi, Kings su dost slabi na to, aby tam mohol junak zo Slovenska v pohode hrat. Navyswe - Dravecky ma schopnosti na 1. muzstvo. :idea:

hmm, tak krali zbroja na brankarskom poste..na 1 rok sa upisal svedsky repre brankar Erik Ersberg..logicky krok, ved v time sa pocas sezony vystriedala 5tica brankarov :roll: a ani jeden z nich neriesil vysloveny post 1tky..Garon, Cloutier, Burke prilis neoslnili, no a japoncikFukufudĹľi Jutaka bol akymsi brankarskym spestrenim :)

Cloutier je shit, Burke z nudze cnost, bez neho by Kings dostavali pravidelne pridely vacsie, ako pridely snehu v Himalajach na Jeziska. Garon nie je typicka jednotka, ale aspon ako-tak to tam latal. Tento Sved, co tam teraz ide, to odkedy je v repre? Ze som si ho nevsimol. Nemyslis repre U17?!

chorche píše:.Tento Sved, co tam teraz ide, to odkedy je v repre? Ze som si ho nevsimol. Nemyslis repre U17?!
:) urcite nie..rocnik narodenia 82, 182cm vysoky, 73kg vaziaci, jeho poslednou klubovou staciou bol HV71Jonkoping -) 41 (Z) - 2,39 (GAA) - .908 (SVS%), no a na MS´07 sa do branky postavil napr. v zapase SWE - RUS (2:4)

Obrázek

Snad nie je problem naklepat jeho meno do guglu.


2006-07
Team Sweden WC 1 4.06 .871
Team Sweden (all) International 4 2.47 .917

Cize hral za acko 1 zapas na MS a styri niekde po turnajoch alebo v priprave.

A na zaklade toho z neho robia fantastickeho brankara. Stats z ligy ma obstojne.

ech, neriesime tu, ci je fantasticky, ale alarmujuca situacia v branke kralov si vyzadovalo prichod golmana, o kvalite svedskej ligy je zbytocne tocit, no ako sa mu bude vodit v NHL.. :?:

Svedi su teraz strasne v kurze. NHL vykupuje svedskych brankarov.

debil píše:Svedi su teraz strasne v kurze. NHL vykupuje svedskych brankarov.
nezabudajme na Finsko, jednoducho severske staty su v brankarskom kurze :thumbsup: aj my v Bostone sa s nimi mĂ´zme pochvalit, no hadam bude Rask uspesnejs ako Toivi.. :wink:

nepochybujem o tom, ze Ersberg sa pobije o primat kralovskej klubovej 1tky

Generalizujte, vazeni pani, dovolim si tvrdit, ze hraci zo severu su v kurze vseobecne bez ohladu na post! 8)

debil píše:Este dodam ze LA chce ist spolu s Phillou velmi tvrdo po Brierovi a urcite mu ponuknu kontrakt. Ako to daju dokopy s buducorocnym silnym navysenim platu Visnovskeho (cca 3miliony hore)?
no ja si myslim ze to by bola jasnym vitazom Philla. Pochybujem ze by Briere chcel ist do LA. Tam by musel cakat na uspech aspon 4-5 sezon, aj to pochybujem ze sa vobec nejaky dostavi.

Ale to by definitivne znamenalo ze Visnovskeho nepodpisu v LA. Navyse Briere moze ist proste po prachoch a Philadelhia uz urobila velke nakupy. Plus rodinka chce ist do slnecnej kalifornie nebolo by to prvykrat ze pan Pronger?

po milionovom podpisani Hartnella + Timonena mozu letci na Briera zabudnut :!: a pochybujem o tom, ze Danielove kroky povedu prave do LA..ani Visna, ani "suskandovy" Briere by LA z biedy tak ci tak nevytrhli..krali zostanu len priemernymi..

Briere do L.A.? Cista fantazmagoria! To tam rovno moze ist Crosby a Brodeur!!!
2981 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS