Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CALGARY FLAMES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

karma.
vzdy ked postujem podobne blbosti prehraju.
mitch píše:vzdy ked postujem podobne blbosti prehraju.
No co jsem se koukal při analýze pro fantu, tak prohrajete předevšim dycky, když hrajete s Oilers..
:matika:
AndyF píše:
mitch píše:vzdy ked postujem podobne blbosti prehraju.
No co jsem se koukal při analýze pro fantu, tak prohrajete předevšim dycky, když hrajete s Oilers..
:matika:
však práve to, čo písal mitch, sedí. On vždy postuje blbosti
Vykony timu nekomentujem ale Marek Hrivik pobolany do acka a zasluzene vyse bod na zapas v ahl. :good:


:jn:
sleduje niekto nas tim? som ja jediny co si mysli ze monahan je totalne neschopny ako #1 center? pohadal som sa uz adi vsade, vsetci onanuju kolko ma bodov aky je mlady a podobne blaboly. najvecsi cherry picker z celej ligy marek svatos 2.0. postavi sa pred branu a caka na prihravky. ano ma tam gudra ten mu prihra a on vie dat gol. toto je tak dobre pre kralov priemernosti na hrane plejof. mame jednu z najhorsich presiloviek. v normalnych timoch top center vezme puk a vyvezie ho do utocnej tretiny. preto je top center. monahanovi ten puk ani nedavaju. vezie to tam hamilton alebo gudro. ducks mali v tej serii stale puk na hokejke nula possession z nasej strany. prvy utok nedal gol 5na5.
:lol2: :lol2: :lol: :lol:
mitch píše::lol2: :lol2: :lol: :lol:
:?: :?: :?: Peters je skvělej a hrozně vám kouče, jako je on, závidím. U Canes ho srážel akorát druhý nejhorší goaltending v lize.
Ten hokej pod Petersom je o dost zabavnejsi nez po gumenym glenom, trosku malo podobne tomu pod hartleym, ale nemusi to vobec znamenat lepsie vysledky. vysledky prve zapasy neznamenaju vobec nic.

Dvaja novi mladici Andersen a Valimaki v zaklade sa mi lubia snad toto bude posila.
Obrázek
Obrázek
Mike Smith znova 4goly zo 14 striel. dostavame moc golov a nie je to iba brankarom. nie moc dobry vykon.
Haha ja asi nemozem sledovat zapasy pretoze kedykolvek kuknem raz za cas tak je prehra. Nadranom pekny zapas, velmi utocny z obidvoch stran. Len mi prijde ze obidva tymy niekto rozbije s nejakou silnou defenzivou a brankarom. Velmi dobry je Hedman, Kucherov ale prekvapil ma Stamkos ktoreho som mal za takeho strelca a nie moc plejmejkra ale dnes to tam dobre tocili. U nas tradicne beastoval gaudreau ktory tam mohol strelit aj styri goly. Skoda ze nemame nejakeho skutocneho top centra v prvom utoku.
Johnny bol vzdycky spickovy hokejista ale co tam tento rok stvara ked tam ma dvoch solidnych spoluhracov v utoku a nekazi im to to poleno hamilton tak to je masaker. kazdy zapas tam moze strelit niekolko golov. myslim si ze este bude suboj o art ross zaujimavy , 5 bodov na kucharova sa da urobit.
Frank Seravalli @frank_seravalli
From Chiarelli file, one trade that didn't happen: 2016 Draft. #Flames wanted to flip picks to ensure either Tkachuk or Keller. Believe offer from CGY was Backlund and Wideman to flip picks plus a 2nd rd'r from EDM. I think #Oilers we’re really interested in Sergachev.
Big Save Dave se ocitl na černé listině Peterse, že teď vůbec nechytá?
Sa priznam ze to nechapem. Rittich mal par slabdich zapasov dali tam smitha a zatial sa drzi. nechapem ale tento postup. Rittich chytal dobre vecsinu sezony male zakopnutie kdezto naopak smith chytal ho*no a teraz chvilku mu ide a uz je starter. co takto nejaku balancivanu rotaciu.
Zase má pět posledních startů 5 výher, tak to Peters asi drží, ale je to trochu zvláštní, že se pořád ještě i dnes hraje dost na jméno.
Neviděl bych v tom nic divného - zezačátku to nešlo Smithovi, tak dostal šanci Rittich a šlo mu to, tak chytal dál. Teď se Rittichovi pár věcí nepovedlo, k tomu mělo Calgary i výsledkový úpadek, tak zase dostal šanci Smith a chytá on. Viděl bych je na 1B a 1B s tím, že ta písmenka si točí podle toho, kdo to zrovna voře a kdo nevoře. Jen to oba musí psychicky unést, že se může stát, že se udělá chybka a jdeš na 14 dní z brány. Takhle bych to asi nechtěl mít, být brankářem ...
teraz to stopercentne zajinxujem ale staci nam hrat poslednych 18 zapasov priemerne aby sme udrzali vedenie zapadnej konferencie. Sme 7 bodov na SJ, 10 na NSH a 11 na WPG.
Z plejof mam ale dost velke obavy.
Nerad machrujem ale clinched.
Ulozil som si dnesnu titulku nhl.com pretoze to zas 30 rokov neuvidime. :lol2:

Obrázek
Kolko bodov ziskal Gaudreau v playoff?
arek píše:
ned 21. dub 2019 18:12
Kolko bodov ziskal Gaudreau v playoff?
o 1 viac ako McDavid :jn:
2260 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS