Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CALGARY FLAMES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

mitch píše:Dajte nam silnejsieho supra. montreal to bola taka rozcvicka.
Byli jste lepší, o tom žádná, ale nějaká dominance to rozhodně nebyla a z těch pěti gólů padly čtyři po tečích nebo odrazech před bránou - takže hodně šťastné... Nám se prostě dlouhodobě v Calgary nedaří, tak to bohužel je. A teď přijde něco podobného nejspíš v Edmontonu, další destinace, kde to s námi není dobré :-( .
Moje reci treba brat trochu s rezervou. Zapas som vobec nevidel.
Dobra bitka len tak dalej bit sa co najviac

http://hokej.idnes.cz/brian-elliott-cal ... 42_nhl_elv" onclick="window.open(this.href);return false;

:hmm: vyzdvihnú hviezdne mená a Frolíka, ale o jedného z najväčších strojcov týchto výsledkov Lames ani len nezakopnú :thumbsdown:
rekord vyrovnany, tak hadam aj na case prerusit vam tu 10 zapasovu snuru :tvrdas:
Teraz som to kukal zo zaznamu, super zapas, hodne sanci na oboch stranach :good:
mitch píše:Teraz som to kukal zo zaznamu, super zapas, hodne sanci na oboch stranach :good:
Pro mne zrejme zapas sezony zatim, bod akceptuju, ale byla to cista loterie, 50-50.. Backlund nezvykne mivat problemy, ale Sheary-Sid-Guentzel ho terorizovali, podobne jako Giordana. Vy jste zas prehrali zbyle 3 nase lajny. Elektrizujici zapas.
:frajer: :lol2:
No co uz nemozeme vyhrat vsetko ale netesi ma prehra ani vykon. Zapas s dallasom je must win.
Co s tym Bennetom? Ako center sa trapi. Ako kridlo vypada dobre. Drzat ho stale na centri a vyvijat? Ale v tretom utoku s menej talentovanymi hracmi? Tazka volba. Sam je taky ten ze dokaze sa individualne natlacit pred branu a dostat do sance ale taky ten playmaking possession center nic moc. Uvidime jak sa bude Jankowskemu ked pride predpokladam buducu sezonu z AHL. Jednu vyhodu to ma ze bude musiet predlzit kontrakt za male peniaze.Myslim si ze Sam skillsy ma, potreboval by ale este nejaky vyvoj a ziskat nejake sebavedomie. Ak sa dostaneme do plejof mohol by sa tam hecnut. Zatial sa mi lubi ze hituje a bije sa to je super to mam rad.
Tak dobre sme v plejof ale rad by som bol vyssie ako na divokej karte, to nestaci.
Konecne ban na hfboards. Som nato hrdy.
Tak takto nie drahi flames, toto bol tak trapny zaspaty vykon. Nechapem o co sa tam vkuse Tkachuk snazil vyvolavat bitky a hitovat Doughtyho.
Obrázek
Gratulace k postupu do PO :wave: Konečně jste se dočkali. :good:
Cokolvek ine ako vyhra bude dnes neuspech. nejaky postup do plejof ma nezaujima a nie je dovod na oslavu to akurat tak pre tych co sa tam dostali konecne s mcdavidom. prehru budem brat velmi tazko.

Gaudreau-Monahan-Ferland
Tkachuk-Backlund-Frolik
Versteeg-Bennet-Chiasson
Bouma-Stajan-Brouwer

Giordano-Hamilton
Brodie -Stone
Engelland-Bartkowski

Elliot
Vstanem a dostaneme dva gole z osem striel no super. Skoda ze to nebol kessler tam by mi to ani nevadilo, dufam ze giordano nedostane trest. prilis velky rozruch okolo nejakeho nepodstatneho zrazenia. vypada to ze lepsie ako wc nedame takze budeme musiet vyradit anaheim alebo chicago. no sak uvidime ale nelubi sa mi defenziva posledne zapasy. plejof s anaheimom by som si dal, bude to zabavne.
mitch píše:prilis velky rozruch okolo nejakeho nepodstatneho zrazenia
Really? Jako možná ho nechtěl primárně trefit na koleno a byl tam prostě pozdě, ale tak či onak to je prasárna, pořád měl čas uhnout. Jako sorry, ale nepodstatné sražení to není, zvlášť, když dost možná odvaříš hráči s nejvyšším IT v týmu sezonu. Reakce byla ještě malá, na případné PO bych se těšil dost, jednak jste náš fackovací panák, jednak by tam v tom byl nějaký náboj.
:lol2: Tolko precitlivenych reakcii.

No hearing scheduled for Mark Giordano for the hit that injured Cam Fowler's knee, an NHL spokesman has confirmed. :good:

Dufam ze pritvrdime v pripadnom plejof. Nepride mi aktualna tvrdost dostatocna.
mitch píše:Dufam ze pritvrdime v pripadnom plejof. Nepride mi aktualna tvrdost dostatocna.
Ani to vám nepomůže, zase vám rubnem do pohody v 5 zápasech a nazdar.
mitch píše: plejof s anaheimom by som si dal, bude to zabavne.
si uvedomuješ, že výhodu domáceho prostredia by mal Anaheim, ktorý si vás vždy u nich doma podá? :lol2:
obycajne stastie ktore raz skonci. nejaka seria ma nezaujima je to historia.
zakladnu cast hodnotim negativne. postupit na hrane plejof je iba malicko od uplneho neuspechu.
mitch píše:zakladnu cast hodnotim negativne. postupit na hrane plejof je iba malicko od uplneho neuspechu.
:lol2: Jak na hraně? Však na devátý tým máte dostatečný náskok. Můžeš být vůbec rád, že jste tak zvedli po tom začátku, kdy to vypadalo na další top 10 pick na draftu. Načasovali jste formu moc brzo a závěr sezony už moc dobrý nebyl. Pořád ale podle mě pro vás úspěšná sezona, nic moc víc jste čekat asi ani nemohli s novým trenérem a budujícím se týmem. Akorát bohužel skončíte v prvním kole, ať už s náma nebo Oilers. Koho bys chtěl víc?
Přibyl moc nevyšel, co?
2260 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS