Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CALGARY FLAMES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Hasek a Osgood zraneni. V brane detroitu MacDonald.

Primeau PK stvrteho utoku s centrom Yellem. Stuart asi s Giordanom.

Iginla a Conroy, budicek smerom dopredu!

Trapny vykon Flames zatial. Neohrozili supera a vo vlastnej tretine pustaju Detroit do sanci.

Toto nie je ze zly vykon, toto je uplna katastrofa. Kridla totalne dominuju.

..nechybal Vam tak nahodou v zadu Andrew Ference..? :D

debil píše:Trapny vykon Flames zatial. Neohrozili supera a vo vlastnej tretine pustaju Detroit do sanci.

Toto nie je ze zly vykon, toto je uplna katastrofa. Kridla totalne dominuju.
Ale v zapasoch s RED WINGS sa takyto priebeh da ocakavat :cool: :wink:

cepi píše:..nechybal Vam tak nahodou v zadu Andrew Ference..? :D
Tu hral kompletne cely tim zle. Nebol schopny si vytvorit sancu, kridla korculovali o dva rychlostne stupne vyssie. Neviem cim je to ale zacina to naberat nepekne obratky pretoze najprv to boli stratene zapasy s Chicagom, potom zapas s Columbusom strateny na konci co su slabe timy, teraz toto. Tento tim momentalne nehra dobre. Taky Stuart si mozno myslel ze pride do vyhravajuceho timu a hned takyto natresk. Elitny obrancovia co by mali podrzat tim Phaneuf a Hamrlik vcera hrali jak po opici.


Alex píše:
debil píše:Trapny vykon Flames zatial. Neohrozili supera a vo vlastnej tretine pustaju Detroit do sanci.

Toto nie je ze zly vykon, toto je uplna katastrofa. Kridla totalne dominuju.
Ale v zapasoch s RED WINGS sa takyto priebeh da ocakavat :cool: :wink:
Doteraz hrali spolu dvakrat, obidva v novembri, detroit vyhral doma 3:2 a calgary tiez doma 4:1.
Vcera to bolo nieco neuveritelne, vysledok 7:4 nezodpoveda hre, keby to skoncilo 10:1 tak nikto nemoze nic povedat.

Situacia v divizii a tym aj v konferencii sa zacina priostrovat. MIN,VAN a CGY maju po 66 bodov, zatialco Edmonton sa priblizil na 6 bodov. Dnes doma Atlanta a nebudem nic tajit. Je proste nutne bodovat. Premieru na domacom ihrisku a da sa povedat ozajtsnu premieru v drese plamenov zaziju Stuart a Primeau, pretoze ten zapas v Detroite to bolo prilis narychlo chalani sa dozvedeli o trejde a uz hned hrali zapas. Takze nejaky ten trening spolocne nieco poriesil mozno.


Stuart bude hrat s mladym Giordanom ktory ako jediny mal v zapase s detroitom +1, pretoze Regehrovi sa vrati do obrany Warrener. V tomto zapase chcem konecne vidiet poriadnu defenzivu a ziadnych neobsadenych hracov v tretine ako posledne zapasy.

Neviem co spravi Playfair s utokmi, cize ani neviem kde bude hrat Primeau. Osobne som za to aby Conroy isiel prec z prveho utoku a vratil sa Langkow ktory tam hraval a vyborne celu sezonu. Lombardi druhy utok. A Conroy s Yellem si mozu podelit treti stvrty.

Takisto by som navrhol vyskusat RW Ritchieho do druheho utoku alebo dokonca do prveho namiesto Iginlu, kde by hral s Langkowov a Tanguayou. Ako odozvu na jeho dobre vykony v prvom utoku pocas zranenie Iginlu. Druhy utok Juice (Huselius), Lombardi, Iginla. No a treti stvrty by si to podelili ostatni. Take prekvapko by to bolo na Atlantu.

veru, az dnes, obaja novici zaziju tu ozajstnu premieru (podobne ako v nasom pripade..) a nepochybne to bude iny zapas ako naposledy v Detroite..bodovat (naplno) by sa urcite patrilo, ved z poslednych 4z. sa to plamenom nepodarilo ani raz..

Poslední týden se naopak vůbec nepovedl Calgary Flames. Přitom před týdnem byl kanadský tým vybrán jako Klub týdne. Za všechno může los. Zatímco v předminulém týdnu hráli "Plameny" jenom doma, tak teď na ně vyšli zápasy venku. A to je pro Calgary problém.

Doma získal klub z provincie Alberta nejvíce bodů ze všech mužstev v NHL. Společně s Detroitem se Flames dostali na metu 45 bodů. V ostatních arenách je to ale o poznání horší. Tam je Calgary až 26. tým v pořadí. Flames dovezli z venku domů jen 21 bodů. To je na chlup stejně, kolik dokázali získat letos špatní "Letci" z Philadelphie.

A právě v minulém týdnu Calgary cestovalo. Výsledek? Tři porážky. Kanadský celek prohrál 1-2 v Columbusu, 2-3 v Buffalu a 4-7 v Detroitu. Pokud chtějí Flames letos udělat v play-off nějaký úspěch, musí začít vyhrávat i venku.

:modlenie: Flames - Thrashers 4:1.

Priznam sa uz dlhsiu dobu som sa nepozeral na ranne vysledky s takymi obavami ako to skonci lebo pripadna prehra by potvrdila krizu v time, a vyhry Losers a Avs by znamenali ohrozenie playoff.

+samotna vyhra
+Brad Stuart dostal spolu s Hamrlikom a Phaneufom rovnaky najvyssi icetime 23 minut, ako jedina obrana s Regehrom maju +1, vyborne PK, 3 hity, 3 zblokovane strely, obojstranne dobra hra
+Wayne Primeau, 12 minut, center stvrteho utoku, 0 +/- , solidna fyzicka hra, vyhrane dolezite buly,
+konecne sme prestrielali supera 27:22 :modlenie:
+presilovkova formacia
+konecne body Iginlu 1+2, Langkowa 2+0, Conroya 0+2

-malo strelenych golov v hre 5 na 5
-Iginla vraj nevyzeral vo svojej kozi, nesiel do toho naostro, (ze by stale to zranenie?),

Prichadzaju 3 zapasy s Avs v rade. Tieto zapasy mozu pochovat alebo velmi zvysit sance Avs na playoff.

O chvilu zacina zapas Calgary - Colorado. Som vstal na prvu tretinu, potom to vzdavam. Budaj v brane.

Parada uz je 2:0. Aj ked to nie je bohvieaky vykon.

Po 1.tretine 2:1. Vcelku vyrovnane, dve vydarene strely Iginlu a Conroya a vyuzita presilovka Sakic. Strely 12:10.

UPDATE

Strucne. 2 najhorsie zapasy sezony v rozmedzi 5 dni. Hned po trejde ktory mal tim posilnit. Co z toho vyplyva neviem. Kriza timu definitivne potvrdena.

-hrozna hra vo vlastnom pasme
-pokryvanie hracov supera v okoli branky hlavne za branou
-odoberanie puku superovi za branou
-2krat stratene vedenie o dva goly (pozri nedavnu statistiku vedenia o 2 goly)
-opet takmer nijaky suvisly tlak v tretine supera
-prestrielany

+vela golov z mala sanci=efektivnost v zakonceni

pane jo, tak inkasovat v domacom prostedi 7 :?
ked bolo 2:0 bol som si isty, ze to zmaknete, mal som aj natipovane v KTL 1X ze pohodcika, rano mrknem a nechcelo sa mi verit vlastnym ociam Obrázek

no mancaft, resp. jej novici zrejme potrebuju nejaky dlhsi cas na aklimatizaciu, ale celkovo sa mi hra Clagry v poslednych zapasoch nie velmi pozdava..

tak ako spomienku na Andrew Ferenca Ti ponukam jeho hit, avsak uz v drese medvedov :) Ference HITS aj v nestastnom zapase proti N.Y.I odviedol skvelu robotku s 20:56 minutazou :thumbsup:

Pocuj Debil nevedel by si si dat iny avatar uz ma ten tvoj krvavy dost stve. Z krvi mi chodi zle. Neber to v zlom ale nejaky miernejsi nemas? Smile

sorry za OT ale toto si urcite precitas preto tu. :)

:D Pre mna za mna. Kludne ho mozem vymenit. Vlastne som to aj chcel urobit lebo Darren vobec nehrava.

Este na odlahcenie po skvelych hokejovych vykonoch. Medzi fanusikmi koluju rozne famy a navrhy na posily. Okrem inych hracov sa spomina aj Marek Svatos. Je tomu aj venovana jedna tema. Najlepsou posilou podla fanuskov Flames by vsak nebol nikto iny ako samotny Chuck Norris. V ankete 78% ludi je za to ze Chuck Norris je najlepsou odpovedou pre Flames.

http://forum.calgaryflames.com/viewtopic.php?t=3766

debil píše::D Pre mna za mna. Kludne ho mozem vymenit. Vlastne som to aj chcel urobit lebo Darren vobec nehrava.

Este na odlahcenie po skvelych hokejovych vykonoch. Medzi fanusikmi koluju rozne famy a navrhy na posily. Okrem inych hracov sa spomina aj Marek Svatos. Je tomu aj venovana jedna tema. Najlepsou posilou podla fanuskov Flames by vsak nebol nikto iny ako samotny Chuck Norris. V ankete 78% ludi je za to ze Chuck Norris je najlepsou odpovedou pre Flames.

http://forum.calgaryflames.com/viewtopic.php?t=3766
Bolo by super keby Marek isisel trebars aj do Calgary, hocigde len nie v Colorade.
Debil: Diky

To su vecsinou iba take reci fanuskov.

ze Chuck Norris :lol2: :lol2: :lol2:

Obrázek

brr, bolo by nechutne zavirit tento CF topic CHN :offtopic:

Vyhra Flames a prehra Edmontonu, co krajsie si fanusik moze priat po zobudeni. :D

debil píše:Vyhra Flames a prehra Edmontonu, co krajsie si fanusik moze priat po zobudeni. :D
to, ze prehraju aj Flames :D :D :hufi: :hufi:

objekt zaujmu: Bill Guerin :?: :hmm:

Nehrali sme az tak zle ale predsa prehra. Avs vyuzili tri presilovky. Vo vyrovnanom pocte sme mali viac sanci. Tretia tretina zacinala za stavu 3:3, na strely skoncila 16:5 pre Flames ale iba Svatos dal gol v presilovke. Na druhej strane nemal co byt pusteny do samostatneho najazdu. Osem bodov naskoku pred Coloradom a Edmontonom a este velmi tuhy boj o playoff.

+prestrielali sme supera
+dost sanci

-oslabovky (3 goly)
-Kiprusoff slabsi vykon

- tak plamene si to v zavere zakladnej casti zbytocne komplikuju..
- pohladne goly z hokejky Amonteho + Huseliusa po super robotke Iginlu :thumbsup:

:shock: Calgary je najslabsim timom z celej NHL v pocte ziskanych bodov na lade supera..a to zavere zakl. casti odohraju plamene jej prevaznu cast prave na superovej pĂ´de..

Kiprusoff - po zapase s lavinami..
Obrázek

Saddledome je sice takmer nedobytna pevnost, ale.... Podobne su na tom Hawks, velmi dobre hraju vonku, kym doma je to na dve veci. Flames musia nieco urobit s disciplinou.

Flames - Sharks 7:4
Dost bordel hokej. Obrany nic moc (opet :( )
Pomer striel 22:37 !!! Vobec sa mi to nelubi. Da sa hrat defenziva ked hu vies hrat. A byt prestrielany je ok ale nesmie to byt tak ze super vystreli takmer raz tolko striel.

Vysoka efektivita v utoku (opet). 7 golov z 22 striel. Neviem ci toto je cesta lebo proti timom s lepsou obranou (Detroit), brankarom (Vancouver) alebo obidvoma (Nashville) tadeto cesta v playof nepojde (ak sa tam tim dostane). Spolieham sa ze playoff je ina sutaz a treba dufat ze prave take tie specialne playoff vlastnosti tento tim ma.

Iginla 2+2 potiahol tim v spravnych momentoch. Hamrlik pri tomto utoku nazbieral tri nahravky ale spolu s Phaneufom v obrane by mohli byt lepsi. Ako obrana +1. Druha obrana Stuart, Regehr zahrala lepsie +2.
Kiprusoff o nieco predcil Nabokova predsa len je rozdiel 4/37 a 6/22, hlavne v tretej tretine ked sa zacinalo s 4:4 mal Kiprusoff 0/14 a Nabokov 2/7.

Vyhra je ale dolezita. San Jose je dobry tim, ale ma nahrane takze ho az tak netrapi nejaky ten vysledok. Toto inac moze byt mozno mierna vyhoda hlavne na zaciatku playoff. Tim co sa bije o postup do playoff az do konca, takmer kazdy zapas je dolezity a je pod tlakom moze byt psychicky lepsie pripraveny v istom smere ako tim co si to plava v bezpeci do playoff .

7 bodov. To je sucasny naskok na Edmonton a Colorado, pri vyrovnanom pocte zapasov.

Hej, Igi Top sa stal hviezdou celeho vecera, sympatizujem s tym chalanom, dobre je to. :cool:

Flames - Wild 2:1 s.n.

Sice iba na trestne ale predsa. Vyhra nad diviznym rivalom potesi. A hlavne potesil iba jeden inkasovany gol. Prva hviezda zapasu obranca Regehr co ma tesi lebo posledne vykony obrany stali za prd. Podla icetimu sa cas na lade presuva viac k top 4 obrancom (Hammer, Celine Dion, Stuart, Regehr) ktori maju vsetci vysoko nad 20 a ostatni dvaja Warrener a Zyuzin (dnes) iba nieco cez desat.

A este jedna zaujimavost v suvislosti s Laraquom novou posilou Pens. Pred dedlajnom sa Laraque doslova ponukal do Calgary. Hovoril ze by strasne rad obliekol dres flames a nabehol na lad v Edmontone narobit poriadky pretoze sa s tymto svojim byvalym timom nerozlucil v najlepsom. Tak takito zanietenec, hlavne proti milovanym olejarom, by sa zisiel aj ked Calgary nepotrebuje viacej tvrdosti.

No to su mi veci. Ani neviem ze mame noveho obrancu. David Hale z New Jersey prisiel. Devils ziskali 3.kolo draftu a k Haleovi pribalili 5. kolo draftu. V zapase s Wild nehral.
2260 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS