Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CALGARY FLAMES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

tak zas mate od nas top talent barciho tak sme si kvit
Monahan 6.3 x 7 rokov .... mooc penazi za neho. monahan je dobry ale nie spicka. tak 5 mil je realna hodnota.
Tak koho že letos berete jako First overall?
Marman píše:Tak koho že letos berete jako First overall?
Odkial vieš že Chia bude tento rok trejdovať 1st round pick a ešte k tomu k rivalovi? :-O
uvod sezony nic neznamena len si preboha neurobme nejaku velku stratu
Achjo, říkal jsem si, že letos budu trošku aktivnější tady... ale nějak mě z předvedených „výkonů" našich chlapců (a z výkonu Oilers :cry: :box: ) bolí oči :sok: Ale jak se říká - hrdý, když se vítězí, věrný, když se nedaří. Zatím jsem teda hrdý moc nebyl :cry: :-D

Nedaří se nám absolutně nic.
---------------
Začátek sezóny nám tak trochu nevyšel... útok je slabý, opory od kterých bych očekával pořádnou gólovou a bodovou nadílku zatím selhávají na plné čáře ... Gaudreau, Monahan, Backlund a Bennett jsou naprosto neviditelní, což se hned projevuje na výsledcích... je to prostě tak, že je zde přímá úměra mezi (zatím poněkud nevýraznými) výkony dua Gaudreau-Monahan a výkonem celého mančaftu = trapí-li se #13 a #23 jde do kopru celý tým. Ale abych to neházel jen na chudáky naše štědře placené utočníky :-D ... obrana je tragická taktéž a brankáři jakbysmet (wake up Elliot!). Inkasují takové množství gólů, že už je to až k smíchu, momentálně to Gulutzan celkem schytává.

Co se týče obrany tak mi to prostě nedá - T.J. Brodie je jen stínem hráče z minulé sezony, zatím je to fakt slabota a já doufám, že se co nejrychleji zmátoří, bo ho potřebujem. Nechci to házet samozřejmě jen na něj, vždyť je to o součinnosti celé pětky, ale stejně, má prostě na víc, než to, co zatím předvádí

A ještě jedna vsuvka

Loni byly speciální formace vůbec nejhorší v NHL, očekávalo se, že před touto sezónou se to zlepší a Flames budou v horní polovině tabulky. Bohužel se tak nestalo a jsme opět na úplném chvostu ... Zkrátka a dobře jsme teď pod hroznou dekou a uvidíme, kdy se z ní vyhrabem (slovní spojení „jestli vůbec" jsem zatím použít nechtěl, vždyť je ještě spousta zápasů, ale trošku budíček by to nicméně chtělo, ne že ne :nono: )

Trošku jsem si musel povzdechnout, nedá se svítit :wink2:
Dougie ten co tam u vas predvadza :eek2: jasne ze karta nejde v podstate nikomu, ale tie jeho posledne minusky + toi cca 15 minut....
Sice to matematicky vypada ze sme len styri body za plejof a tim vypada ze hra pod svoju uroven talentu ale povedzme si uprimne ze tato sezona vypada byt odpiskana. No co uz zle rozhodnutia vedu k zlym vysledkom. Hamilton trejd pruser, Monahan kontrakt pruser, vyvoj Benneta pruser, nemame prveho centra, na pravom kridle su kdejaki priemerni hraci, mohli sme mat Lajno ale nie zas sme museli zacat vyhravat na konci sezony. Kto sa nepouci tomu niet pomoci.
mitch píše:povedzme si uprimne ze tato sezona vypada byt odpiskana.
Tak brzo ? Flames jsou mi pořád sympatičtější, než dalších X klubů v NHL. Ale u nás to není o nic lepší :v_hajzli:
Pekny vysledok s anaheimom. Stale si myslim ze plejof nedame, ale aspon sme ako tak v hre zatial.
Obrázek

Jasne ze toto co davame teraz nie je dlhodobo udrzatelne ale sluzilo to na dotiahnutie toho strasneho uvodu sezony.

chad johnson :good: :good: :good:
mitch píše:Jasne ze toto co davame teraz nie je dlhodobo udrzatelne ale sluzilo to na dotiahnutie toho strasneho uvodu sezony.
Podekovat muzes jen a jen mne..

Od 14 listopadu, co jsem dropnul Hamiltona maj Flames 11-3-1. On ma 11 bodu z 15ti zapasu. 50 SOG. 2 GWG
GG robi tu istu chybu s brankarmi. Namiesto toho aby pravidelne rotoval johnsona a elliota tak necha johnsonna stale hrat az do prvych horsich zapasov a teraz stavia elliota. nechapem.
:lol2:
Musime viac vyhravat, toto nestaci, sme realne tak cca dva body nad plejof. Tento aktualny trend jedna prehra jedna vyhra je nahovno. Dalsi zapas s New Jersey dufam ze zas prehrame.
preco este neni zulien podpisany preco preco ??
mitch píše:preco este neni zulien podpisany preco preco ??
Dneska jste porazili Pens, pred tydnem vyzrali na Wild... Zrovna se vam zacne poradne darit, abyste si ho nechali proklouznout mezi prsty, protoze nac menit uspesne zavedene poradky. To je pech. :jn:
Flames smerujuntam kde ich uz dobre pozname na 9.miesto bez plejof a bez top draftu. nic noveho.
par poznatkov:

1. je fajn ze sme v hre a sezona je stale zaujimava moc som tomu neveril
2. monahan na RW, akokolvek sa to zda divne z šaňa sa stal zakoncovatel a nie playmaker
3. chcem si zaplatit na posledny mesiac GC ale mam obavy ze uz tradicne ked to zacnem kukat zacnu prehravat
Co to zas hulime bust Curtis Lazar za druhe kolo ???
uz ma to nebavi stale vyhravat
mitch » Ned Feb 19, 2017 4:59 pm píše:Flames smerujuntam kde ich uz dobre pozname na 9.miesto bez plejof a bez top draftu. nic noveho.
:hehe: :hroza: :nechutne: :trim: :banned:
mitch píše:uz ma to nebavi stale vyhravat
Nas v prosinci taky nebavilo porad vyhravat.. No a ted bysme si to klidne zvopakli.. :neviem:
Dajte nam silnejsieho supra. montreal to bola taka rozcvicka.
2260 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS