Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CALGARY FLAMES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tak toto musim dat link.

Calgary-Anaheim bitka. 23 minutove video!!! Oplati sa pozriet.

V nejakom stvrtom kole sa predstavuje aj Ronald Petrovicky.

http://www.youtube.com/watch?v=9UFyISYV ... ed&search=

Battle of Atlanta:
Obrázek Oilers 2
Obrázek Flames 4


Neuveritelne, vyhra vonku :o . Samotny fanusikovia oilers ocakavali masaker po poslednych trejdoch. Ja som sa trochu bal, ale nakoniec predsa len vyhra. Pomer striel vyrovnany, Kipper ukazal ze je lepsi ako Roloson.

Tretia vyhra v rade a v tabulke sme poskocili na 6.miesto. Do playoff by bolo dobre udrzat toto sieste miesto ale najlepsie vyhrat diviziu co by znamenalo toho isteho supera doma. Na zapade je tazke vyberat, Vancouver chcem, bol by to asi najschodnejsi super. Naskok na playoff 12 bodov.

Obrázek

Nova posila David Hale z Jersey:

"I'm a defensive defenceman," he said. "I play physical. Definitely not an offensive defenceman." :cool: Ano potrebujeme defenzivaka co vycistuje priestor okolo brany.

S najvecsou pravdepodobnostou tretia obrana namiesto Zyuzina/Giordana. Prve dve obrany Stuart-Regehr a Hamrlik-Phaneuf asi Playfair menit nebude.

Hej, David Hale sa v utocnej tretine nachadza maximalne tak na treningu....

St.Louis - Calgary 2-4

:o :o :o Druhe vitazstvo vonku v rade. Piate vitazstvo v rade celkovo.

Blues vyhravali 2:0 ale bolo im to prd platne. Dominancia cely zapas. Pomer striel 19:32.

Conroy 2g+1a
Iginla 3a
Tanguay 1g+1a
Primeau 1g -vitazny

Odskocili sme Wild a drzime krok s Vancouverom.

Este poznamka o obranach. Tretia obrana Zyuzin-Warrener opet slabota -1. Dal by som tam konecne Halea, neviem preco este nehral. Najlepsia opet Regehr-Stuart +2. Hamrlik-Phaneuf +1.

Celkovo opet zapad predcil vychod. Avs vyhrali nad Bostonom a Vancouver jasne nad Tampou.

nooo, tak tomu sa povie ine kaficko, 2 vitazstvo v rade na lade supera!!! :roll: zda sa, ze plamene opät nasli svoju predoslu fazonu a môzu uz viac menej kalkulovat, ktory super im pride do PO cesty..

No to ano. Normalne ze sviatok. Hraju jak na fazy. Najprv bez Iginlu 9-2-2. Potom debakle od Detroitu, Colorada a prehry s Phoenixom a opet Coloradom. A teraz pet vyhier.

Vo stvrtok tazka skuska na lade Nashvillu. Sa tesim a som zvedavy jak sme na tom lebo je to predsa len len lider celej ligy momentalne.

:o ked sme uz v topicu BB dnes riesili brankarov, co povies na toto -) http://hokejforum.com/viewtopic.php?t=1412&start=15
spoznavas ho..? :)

Fuuu teda ty si mi dal zabrat. Ale nakoniec som to zistil.

Je to cernoch Fred Brathwaite v Calgary sezony 1998-2001.
Obrázek Obrázek

hehe, no ved prave preto som sa na to pytal Teba, lustil som, lustil ale bezvysledne :)
keby ze som videl na jeho masku, neni vo cem.. :D

Boze, slabucke St. Louis porazili a teraz tu slintaju!

Takze na silne timy hlavne vonku nemame. To sa opet potvrdilo v zapase s Nashvillom. Hlavne defenzivne je to bieda. Sest inkasovanych golov je strasne vela.

Dnes repete finale 03/04. Body su potrebne ako sol.

David Hale novy obranca nehrava momentalne. Ide na seriu testov. Nie je okolo neho ziadne oficialne vyjadrenie, ale zistil som ze tento hrac ma nejaku divnu chorobu obliciek, ktora ho casto hendikapuje a vynechava kvoli tomu aj velke casti sezony. Teraz mal nejake priznaky chripky co vsak moze suvisiet s tou jeho chorobou a asi preto aj tie testy. Takze cele jeho posobenie zavisi od jeho zdravotneho stavu. Chalan ma moj obdiv ze napriek takym zdravotnym problemom sa stale drzi svojho sna hrat NHL.

Problemom pre Calgary je hra vonku, pre Chicago doma, nechce to nejaku vymenu neskor?

My momentalne riesime velke problem s obranou. Niektori na fore flames si to najprv nechceli priznat ale nakoniec to uz vidia vsetci. Minulorocny jeden z najlepsich timov v defenzive tuto sezonu prehrava zapasy slabou defenzivou vo vlastnom pasme. A od toho sa vsetko ostatne odvija.
Debata je aj ci obrana hra pod svoje moznosti alebo ozaj su tie mena precenovane a nemaju taku kvalitu. Vecsina sa stavia za to ze obrana hra pod svoje moznosti.

Stuart - dobre. Hale - dobre?, Hamrlik - skor dopredu, yuzin - vobec nie. Kory Ference tam teraz este je? Kde to viazne najviac?

Stuart no ujde to celkom. Hale nehral ma problemy s ladvinami. Najviac ma serie dvojica Phaneuf-Hamrlik, a z nej hlavne Hamrlik. Dopredu robi stale body ale dozadu to je slabe poslednu dobu. Ostatne obrany ale podobne. Nemozem ani nikoho konkretne vyzdvihnut ze by hral vyslovene horsie oproti ostatnym a niekto vyslovene lepsie. Zyuzin tam bol najprv pre srandu posledne zapasy hral dobre. Warrener velka slabota, vraj je zraneny, ale potom nech nehra. Fyzicky je to dobre povedal by som ze je to fyzicky tim, ale pozicna hra v tretine, branenie supera hlavne za branou, dalej vyvezenie puku z tretiny (breakout) robia timu strasne problemy.

Phaneauf nehra dobre dozadu? No prosim. Takze obranca. Warrener sa mi nezda, to je typicky defenzivny obranca, ako to, ze odrazu je mimo? :?:

Oni su vsetci akysi pomali. Vo vlastnej tretine ich nechaju kludne korculovat, a hlavne za brankou. Pritom fyzicky by mohli kadekoho oplieskat o mantinel, aj utocnici. Pohyb plus system pokryvania v tretine plus breakout cize vyvazanie puku z tretiny. Neviem co robi Playfair na treningoch. Uz to vidia asi vsetci.

fajn stranka calgaryflames.cz :thumbsup:

ale nazory hracov flames, ktory sa vyjadruju k uvedemu zakroku, nechapem, nerozumiem..dost ma ich reakcia prekvapila v tom negativnom slova zmysle, najmä slova Warrenera, Langkowa ma doslova a dopismena :shock: :shock: :shock:

Dnes:
Obrázek
Miesto: Pepsi Center, Denver, Colorado
Cas: 3.00 CET
Prenos: TSN (cize je nejaka sanca ze by to mohol davat Sopcast alebo TVU)

Po dalsom nemastnom neslanom vykone proti St.Louis (vyhra doma az na trestne) prichadza dalsi zo spusty vnutrodiviznych subojov. Tentoraz Colorado hlavny super o playoff. V predchadzajucej trojserii dvakrat Colorado vyhralo. Jedenkrat dost potupne nam nastrielalo doma sedem golov. Cely tento blby zapas z 15.februara si mozete pozriet TU.

Defenzivny vykon proti St.Louis nenaznacuje nijake zlepsenie. Goly neboli nijake stastne ale po jasnych chybach v defenzive. Tim nedokazal udrzat dvojgolovy naskok v tretej tretine.
Dnes to uz je uplne o preziti Avs v subojoch o playoff. Momentalna strata Avs je desat bodov. Budaj v brane. Zraneny Craig Conroy ale iba na jeden zapas. Ak sa nezlepsi defenziva tak zas dostanu od Sakica a spol naklep. Jedine ze by Kiprusoff silne predcil Budaja co by nebolo nijake prekvapenie.

Nie, nie, Calgary som velmi veril, ale v tom hodinovom stroji to malicke zrnko prachu robi riaden bordel. Takto to daleko nedotiahnu. Playoff bude, lenze museli by mat stastie, museli by hrat proti Vancouveru s Cloutierom, aby postupili a to tentoraz nehrozi, je krute vidiet jedneho zo spolufavoritov, ako sa nedokaze nadychnut v niektorych hernych situaciach.

42:19 !

Playfair nie je trener. Prec s Playfairom.

kto bol kapitanom calgary v sezone 88/89?

Lanny McDonald
Obrázek
2260 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS