Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CALGARY FLAMES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Flames maju svoje slabe miesta. Za vsetko hovoria nasledovne cisla:

Doma: 22-5-0 Vonku: 7-12-6

Kto sa dobre pozrie jasne vidi kde je problem. Flames su domaci tim. Vonku vsak je to slabe cislo. Ziadny iny tim nema takyto obrovsky rozdiel medzi zapasmi doma a vonku. V nhl to nie je zvykom. U nas ano. Cim to moze byt? Ponuka sa mi vysvetlenie divaci. Mohlo by to vysvetlit cast toho rozdielu. V ankete ESPN 3.miesto medzi divakmi. Nechce sa mi vsak verit ze je to iba tento faktor.

:o takato (ne)porovnatelna statistiak doma, vonku..ale tak ta domaca vzbudzuje brutal respekt..toto som uz dlho nezazil -) 22-5-0..nepadol este nejaky rekordny (historicky) milnik v tejto suvislosti?

Debil... mozno faktor psychiky, hrame doma, verime si, mame sebavedomie, divaci su uzasni, ale co vonku? Kto nas povzbudi? ked hrame vonku treba zmenit styl hry? tempo? bude nas mat kto vyburcovat ked pojde do tuheho? podla mna aj toto je jeden z faktorov. 8)

No a třeba v play-off když budou hrát pevní zápas doma tak vyhrajou, dokud nenarazí na někoho kdo skončí v tabulce před nimi

debil píše:Neprehrali doma v riadnej hracej dobe.
To neni tak uplne pravda :!:

Pau doprdele este ze si to spomenul. Ja som si tu hlupost vobec nevsimol :doh: . 22-5-0 znamena 22 vyhier, 5 prehier, 0 prehier v predlzeni. :angel: Taku hlupost napisat hned to mazem.

:roll:

Stane se :D

Ak by som mal moznost tak dnesny zapas Calgary - Chicago by som chcel urcite vidiet, hlavne uvod. Dovodom je jedna velka slavnost, pocta velkemu hracovi legende v drese Flames. Ale o tom az zajtra v prispevku a pevne dufam ze aj s peknymi obrazkami z tejto "akcie".

..brankarska legenda menom Mike Vernon #30..fotky uz necham na Teba :)
co sa tyka zapasu plamene vs. jastrabici, malokedy som oznacoval NHL zapas za "tutovy", tak nech sa paci :thumbsup:

Ja by som to za tutovy zapas vobec nepovazoval. Tych vyhier bolo dost v poslednej dobe, musi prist aj slabsi vykon. Mozno bude hrat aj Lalime za Chicago prvykrat v sezone po operacii chrbta. Velka skoda ze Bondra nie je ani nominovany na zapas, kvoli udajnym slabym vykonom. Trochu nechapem toto rozhodnutie.

Bondra nehral kvoli dvom minuskam proti Sharks. Lalime? No veru, Lalime nema co proti timom ako Vancouver chytat, takze mi to vychaduzalo na Calgary. No, Hawks krasne zvladli zaver zapasu, Flames sa nechali vylucovat, ich chyba, si mysleli, ze ked su Hawks najslabsi v presilovke, ze im nedaju gol....

Dres #30 Calgary Flames si uz nikto nikdy neoblecie ! ! !

Mike Vernon sa stava druhym muzom Calgary Flames ktory sa dockal velkej pocty a ktoreho dres bude pri kazdom zapase vysiet v Pengrowth Saddledome domovskom stanku Plamenov.

* 13 sezon v drese Flames (20 sezon v NHL)
* Vitaz Stanly Cupu s Flames v roku 1989 http://video.google.com/videoplay?docid ... ames&hl=en
* Narodil sa, vyrastal a presiel juniorskymi timami v Calgary
* 5 krat v NHL Allstar Game
* 10. miesto v historickych tabulkach v pocte vitazstiev v zakladnej casti NHL
* 5.miesto v historickych tabulkach v pocte odchytanych minut v playoff NHL

Obrázek
Mike s celou svojou rodinou.

Obrázek
Mike dakuje fanusikom.

Kratke video z ceremonie:
http://youtube.com/watch?v=Wcn-1evcAjQ

Obrázek Obrázek

pekne zilustrovane..tak ako si tento brankarik zasluzi :thumbsup:

No, Vernon sice patri k tym lepsim v historii, ale dalsi, omnoho kvalitnejsi hraci, nemaju tu cest mat svoje cislo pod stropom haly, v ktorej odohrali najviac, alebo nie su v HoF. Myslim Pilota a Andersona. Hawks cislo 3 oficialne nevyradili a Glen uz mal byt v Sieni Slavy aspon 5x, ak nie 7-8x....

Mikeovi gratulujem a velmi som mu to prial.Jemu mozem dakovat,ze som sa stal fanusikom Red Wings...Red Wings som zacal fandit prave,ked prestupil z CGY....On bol prvym brankarom,ktoremu som zacal fandit v NHL...Odviedol skvelu pracu pre Detroit...super zmlatil aj St. Patricka :) Mike,thank you!!!!!!!!

No, uz len ta mlatacka bola jeho najpamatnejsi bod. Podla mna to boli Stanley Cupy. Ale je sympaticke si takto priomenut najlepsich hracov klubu.

Columbus - Calgary 2:1

+ opet malo golov inkasovanych a prehra iba o gol
+ McLennan v brane celkom slusne 2/30
+ Huselius pokracuje v 14 zapasovej bodovej serii (9g+11a)
+ uspesne PK

- odflaknuty zapas
- iba 1 streleny gol proti slabemu superovi
- nedoraz v obrannej tretine
- 30 striel supera
- Iginla a Conroy 0 (slovom nula) striel na branu

* Phaneuf brutalne narazil Nasha hlavou o mantinel. Toto bolo doost nebezpecne a bol som rad ze Nashovi nic nie je. Odveta za minuly zapas.
* Zraneneho Warrenera v obrane s Regehrom nahradil Zyuzin

Dalsie zapasy vonku Buffalo a Detroit. O poznanie tazsi super ako dnes. Uvidime ci to dnes bolo iba take zavahanie alebo ozaj to s formou, hlavne vonku, nie je bohvieco. Niektori hovoria ze s takymito slabsimi timami to hraci trochu flakaju a nehraju tak ako v zapasoch so silnymi konkurentami. No tazko povedat uvidime.

Trade: Ference + Kobasew CGY => BOS, Stuart + Primeau BOS => CGY

Stuart,D ,27 rokov, a Primeau,C , 30 obaja po sezone UFA.
Ference,D , 27 podpisany na tri sezony, Kobasew,RW , 24, na buducu potom RFA.

Vyznam tohoto trejdu je jasny, Sutter posiluje pre sucasnost, Chiarelli do buducna.

Z pohladu Calgary neviem ako splna Stuart tuto poziadavku ale potrebuju defenzivneho obrancu co vie vypratat priestor okolo brany, hlavne dorazky. Stuart ma sice hrozivych -23, ale je to najlepsi obranca na trhu (?mozno?). Mozno sa mu bude v Calgary darit lepsie, z Bostonu chcel viditelne odist pretoze nemal zaujem predlzit zmluvu. Sutter je mozno so Stuartom predbezne dohodnuty na podpise novej zmluvy. Hovori sa vsak ze Stuart podpise v lete v kalifornii.

Primeau dalsi center do partie. Je tam najaky pretlak. Som velmi zvedavy kam ho Playfair zaradi. No ako som uz niekde spominal Lombardi aj Ritchie mozu hrat kludne kridla.

Dalsia vec vzrastli sme do velkosti Ference je vcelku maly na obrancu, Kobasew fyzicky tiez nic moc zato Stuart je velky a aj Primeau je fyzicky lepsi ako Kobasew.

Sutter vari gulas na playoff, ci tam namiesal tie spravne prichute to sa uvidi.

Suska sa cosi ze Primeau by mal byt sucastou dalsieho trejdu a mal by prist Doan z Phoenixu. No len ci to nie jen dalsie zo zelani fanusikov.

debil, pls, supni mi nejake info z Tvojej Calgary kuchyne, ako si videl v time z Tvojho pohladu Ferenca + Kobasewa.. podla mna Bruins spravili dobry trejd..

Calgary jasne zarobilo! Skuseny center a jeden z najziadanejsich hracov za priemerneho Ferenca a Kobasewa, ktory naposledy bombardoval za juniorov....

Dalsia dobra sprava je ze Sutter uz koucoval Stuarta v San Jose takze velmi dobre vie co robi a koho berie do timu. Pravda Sutter uz neni trener ale hadam bude chodit do kabiny casto a bude spolukoucovat playoff s nevyraznym Playfairom. Mam rad tohoto GM. Pevne verim ze toto nie je iba prenajom hraca do konca sezony, napriektomu ze sa hovori ze Stuart ide v lete do kalifornie.

OMG, nestras! V Calgary moze od Jastrabov dostat na hubu sice rovnako, ako v nejakej Kalifornii, ale nejde o to. ide o to, ze Calgary hokejove mesto JE! Nech tam zostane.

Este k zapasu s Buffalom. Obidva inkasovane goly uplne jasne chyby pri pokrivani hraca, ktory bol volny pred Kiprusoffom. Prvy gol nepokryty Vanek utocnikmi. Noa druhy gol to je uz vrchol. OPET na konci zapasu super vyrovnava, rovnaky gol ako s Columbusom, za branou nepokryty hrac si vykorculuje pred Kiprusoffa a hore mu to zavesi. Na lade obrana Regehr-Warrener.

Dnes zapas Detroitom. Nic ine ako vyhru po tychto zapasoch hracov necakam. Otazne ci vobec strelime deroitskej obrane gol a ci zas nedostaneme ale dva podobne goly od neobsadenych hracov.

Pozri, lenze v pripade Calgary je zapas otazko discipliny. Detroit je take zrele muzstvo, ze proti nim si chybu neoze dovolit nikto, ani Calgary. Bude to zaujimava bitka, uz sa tesim!
2260 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS