Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CALGARY FLAMES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

GO FLAMES GO! :wave:

Udělejte PO! :pray: :fan:
Obrázek
dobre Ramo
mitch píše: Gudro dosiahol 50 bodov, co je total za iginlovu prvu sezonu, ale mohlo to byt aj lepsie. Este stale je v boji o caldera na forsberga straca uz len tri body. ani mi tak nejde o toho caldera ale aby mal najviac bodov.
V novom Pro Hockeyi máš aj článok o Gudroovi, ked si udrží podobnú produktivitu ako Forsberg tak by mal dostať Caldera Johnny, predsalen Filip má lepších spoluhráčov..
Dnes keby Canucks zdolajú Kings dosť by pomohli aj lames, stále verím že to PO dáte a v prvom kole vás vykopneme :jn: .
Taky budu fandit Calgary :) Je mi ten tym sympatickej nejsou to klasicky tankeri ale jen meli fakt hubena leta.Ted to snad zase bude o neco lepsi a ten snad uspech jim preju stejne jako Islanders.
Sam Bennet 17 bodov v 8 zapasoch. Nie je to zle ale mohlo by to byt lepsie.

Btw Phaneuf je fakt slaby jak caj ... to som ho tu svojho casu oplakaval
Douglas Murray try-out.
mitch píše:Sam Bennet 17 bodov v 8 zapasoch. Nie je to zle ale mohlo by to byt lepsie.
Asi tě slyšel zatím 3+1 :jn: Flames čekají skvělé roky Giordano, Brodie, Gaudreau, Monahan, Bennett,...

:bitka3:
Nasa prva lajnicka (na peknom obrazku z dnesneho zapasu) hra velmi dobre ale musi zabrat este viac, hlavne proti najlepsim superom. Gaudreau sa dostal pred Forsberga v bodovani novacikov a zaroven sa dostal na moj target ktory som stanovil na zaciatku sezony tj 0.800 bodu na zapas.

Obrázek
Sem rád, že zrovna my jsme vás neobrali. Jen tak dál Calgary! :good:

GO FLAMES GO!
Ty dresy jsou překrásné, kéž byste v nich hráli celou sezonu.
Co ten Douglas Murray? :giggle:
Ziadne prekvapenie sa nekonalo, ako obvykle ked vidim priamy prenos tak prehra. Povedal by som vyrovnany zapas kde bobrovsky jasne lepsi brankar.
Parda píše:Co ten Douglas Murray? :giggle:
Douglas si podla mna tazko zahra, je hlavne pomaly co sa k nasej snahe o rychlu hru a kreativnych utocnych obrancov nehodi. Myslim ze je to len nejaky backup v pripade dalsich zraneni obrancov. Inak som pocul ze hraci si na nom trenuju boje o mantinel, kde je Doug silny samozrejme.
mitch píše:Ziadne prekvapenie sa nekonalo, ako obvykle ked vidim priamy prenos tak prehra. Povedal by som vyrovnany zapas kde bobrovsky jasne lepsi brankar.
mohol by si pls pozerat aj dnes? diky
V ziadnom pripade nebudem, dnesna prehra by bola pruser. Inak nechcem byt pesimista ale colorado uz nema realnu sancu to by museli vsetci co hraju o wildcard prehravat co sa nestane.
mitch píše:V ziadnom pripade nebudem, dnesna prehra by bola pruser. Inak nechcem byt pesimista ale colorado uz nema realnu sancu to by museli vsetci co hraju o wildcard prehravat co sa nestane.
ved jasne, we know... so what?
Dneska musíme uz bodovat naplno! A když Mitch nebude koukat :giggle: tak to snad dobře dopadne :box:
Taktak, dneska za dva body. Ale, co jsem měl možnost vidět, myslím, že tohle bude vyloženě PO zápas, protože Colorado jede na 110% už nějakej ten pátek a Calgary musí taky... :nervozny:

!GOFLAMESGO!
No bylo to napínavé, ale zvládli jsme to :good: Ramo dneska podržel i když měl někdy notnou dávku štěstí. Iggy se hodně snažil, ale bohužel. Tímto bych chtěl ještě poděkovat Mitchovi, jestli teda dodržel slovo a fakt nekoukal :-D
Samozrejme nevidel som ani sekundu zapasu, ta zavislost na vysledkoch ked sa divam/nedivam je uplne desiva. podla hajlajtov ziadna slava, ale zas takto to chodi, minuly zapas sme boli lepsi a nas vychytal bobor, teraz zas Ramo zabral.
Výborně! To play-off musí vyjít!

GOFLAMESGO
Navyse divat sa na Iginlu v tom hnusnom drese to nedavam, by ma naplo.
No tak som da dival. Nehrame dobre.
Bennet hrac mesiaca v OHL 20bodov v 8 zapasoch co je 2,5 bodov na zapas, Kingston vyhral vsetkych 8 zapasov. Mohlo by to byt ale lepsie.

Spoliehat sa akekolvek ine timy hlavne z vychodu ze vyhraju aspon jeden zapas LA alebo jets je zbytocne. Musime sa udrzat do posledneho zapasu aspon dva body za jets a vyhrat ten vzajomny zapas. Inak to nevidim.
no co mitch, dnes hrate v Minnesote, nechces pozicat HockeyStreams, omrknes co je to za sluzbu, skuknes zapas a tak :jn:
2260 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES