Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CALGARY FLAMES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Uz sme boli dvakrat tuto sezonu v tejto situacii ze sme sa dostali pod ciaru a vzdy sme odpovedali seriou vyhier. Urobime to znova.

Brandon Hickey je podla espn najvecsi riser z 2014 draftu.
Klasické Calgary, nakoniec skončia 9. :hroza: .
LA išlo na slabý východ a samozrejme 6b z 3 zápasov :hroza: .
:bitka:
Leo píše::bitka:
co sa ti nelubi?

hudler je desiaty v celkovom bodovani, dobre nie?
Jiri Hudler, najproduktivnejsi hrac pacifiku, 4. na zapade, 1.v lige v bodoch v plnom pocte hracov. Bez komentara Jiri je uzasny.
b2b výhry vonku , NSH jeden z naj tímov doma a aj Dallas má v poslednej dobe formu... Takto sa bojuje o plejaf, čakalo sa že bez kapitána odpadnete ale neprestávate prekvapovať, Hudler životná sezona po 30ke :hmm: . Prvé kolo Van - Cgy :pray: (takéto želania sa síce zvyknú vypomstiť, ale vždy lepšie ako keby malo postúpiť LA) .
mitch píše:
Leo píše::bitka:
co sa ti nelubi?

hudler je desiaty v celkovom bodovani, dobre nie?
Ne, že bych vám to nepřál spíš nepřeju prvnímu týmu pod čarou ať máme dostatečnej náskok.

Ikdyž kvalita PO bez Kings by byla trošku někde jinde raději tam uvidím vás, protože by bylo smutné aby tam postoupili na poslední chvíli oni, když si to za celou sezónu nebyli schopni vybojovat...

Hudler mi je šumák pokud nehraje za nás :-D
Výborně, výborně Flames. Hudler famózní poslední zápasy. Ten postup musíte urvat, a kdyby to bylo ještě na úkor Kings, byla by to nádhera! :fan:
Jirka Hudler !!!! :wave: Strašně mu to přeji. Jsem rád, že ukázal svůj potenciál a dokáže být rozdílovým hráčem. Takový teď Wings prostě chybí. :verysad: Jeho odchod mne tenkrát mrzel :cry: Přeji Flames postup a Jirkovi další bodíky v tabulce produktivity. :klobuk:
Rafa Diaz fajnovy golik to som aj hulakal v noci.



Obrázek
mitch píše:
Obrázek
:giggle: :good:
Hudler, to je pan hrac. Skoda, ze nikdy neoblekl dres Detroitu :good:
http://novy.nhl.cz/fenomenalni-breznove ... rd/5005167" onclick="window.open(this.href);return false;

:klobuk: :good:
Strach a hroza ma oblial dnes rano ked som otvoril facebook. Johny Gaudreau na svojej stranke pise ze sa zranil a nebude hrat. Nakoniec sa ukazalo ze je to prvoaprilovy zart. Toto nech mi nerobia.
Trosku zamachrujem ale tak nemali sme minule sezony tuto moznost. Prvy utok Gaudreau-Monahan-Hudler znamy tiez ako "Two and a half man" bol najproduktivnejsi v lige v marci. :)
Takto sa chlapci o plejof nehra. presrali sme si ten malicky naskok. teraz uz zas musime vsetko vyhrat.
Poslední zápas s Jets. Že bych se cítil jako když my jsme v 2010 hráli s Rags poslední zápas? :scare: :nervozny:

!GOFLAMESGO!
Hůďa je konecne stastny, dobry clanek :-D Calgary jsem mel vzdycky rad, to musite dat

http://hokej.idnes.cz/jiri-hudler-calga ... 19_nhl_ald" onclick="window.open(this.href);return false;
Bennett povolaný :thumbsup: . Brojleri pustili body Kings ale vám to zajtra zadarmo určite nedajú :nervozny: . Ale klúčové budú tie dalšie zápasy, aj Canucks aj lames hrajú ešte s LA aj pegom, tak to máme stále vo vlastných rukách.. kua to je dráma
Nevim jestli to tu zaznělo ale Monahan celkem v tichosti dosáhl na metu 30 branek, což se mu povedlo jako nejmladšímu hrači v historii klubu :klobuk: dneska derby s Oilers :box:
Ked pozeram na rozpis poslednych zapasov, hrate este dva zapasy s priamym superom o PO (LA, Peg)..tam sa bude rozhodovat. Idealne by bolo, keby cierny peter ostal kings, ale ti su skuseni a myslim, ze si to postrazia. Takze Peg/Flames :?
mam takze obavy ze toto nedame. Ked prehrame s LA, tak vyhra s winnipegom nam nemusi stacit a podla toho ako jets hraju ani stacit nebude. Podla mna peg je jednou nohou (no trochu s rezervou ale vidim ako hraju) v plejof ..
Dva body od play-off!! Ideálně je získat už proti LA!! :pray: :hfman:

!GO FLAMES GO!
Som myslel ze ma trafi slak ked tam Hiller za branou saskoval s pukom za stavu 2:1 v tretej tretine a dostali sme gol do prazdnej. este ze tam hned Moneyhand vystruhal pekny gol na 3:2 inak to mohol byt pruser. Ale toto sme mali rozhodnut skorej.
co nechytil Hiler, vychytal Stajan.. neuvěřitelnej zákrok.. já už se regulérně radoval :hroza: :thumbsdown:
2260 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG