Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CALGARY FLAMES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ladies and genetleman nas buduci #1RW Emile Poirier povolany do a-timu. :cinka:
Bennett v polovině prvního utkání sezóny 3-bodovej...tak jo :-D
Tom Erixon na waiversi muehehe :lol2: :lol2: este by ho mohli stiahnut oilers
mitch píše:Tom Erixon na waiversi muehehe :lol2: :lol2: este by ho mohli stiahnut oilers
To je tak špatnej? Nikde se neudržel já od něj teda čekal víc...
#Flames Mark Giordano will have surgery for a torn biceps tendon.
Giordano recovery estimated at 4-5 months
Škoda. Flames jsem to PO fakt přál. Takhle ale to nevidím... :-/ :-(
Flames nám boj o PO vzdali :thumbsup: Giordano OUT a ještě se zbavili Glencrosse s Baertschim což moc nechápu :neviem:
To dostal mitch k narozeninam peknej darek..
No to uz ani nema zmysel komentovat toho Giordana, nic horsieho sa nemohlo stat... kazdy iny hrac by bol nahraditelny.
:hehe:
Marman píše::hehe:
:eek2: :-O :neviem:
AndyF píše:..
Jenom mam radost ze Lames budou tam kde maj bejt.. A to je mimo PO's :jupi:
Skoro to vypadalo, ze mas radost ze zraneni..
AndyF píše:Skoro to vypadalo, ze mas radost ze zraneni..
To vubec,Giordana mam docela rad :good:
Marman píše:
AndyF píše:..
Jenom mam radost ze Lames budou tam kde maj bejt.. A to je mimo PO's :jupi:
Jenže kdyby se jim Gio nezranil, tak věřím tomu, že to PO dají. To vy byste jej nedali ani s celým zdravým kádrem.. Zrovna být tebou tak nerejpu. :hroza:
Vyprovokoval to troll mič v topicu oilers :roll:
Guddy.44 píše:...
Stejnak jako ty :sarcasm:
Proste mam radost,ze odvekej rival týmu,kterymu fandim odmalicka neudela PO ikdyz se tam uz davno videli..
Ohlund píše:Vyprovokoval to troll mič v topicu oilers :roll:
This
Hlavně měl Trevilling přivést nějaké posily a ne ještě oslabovat :thumbsdown: Flames nehrají PO každej rok a letos na to měli. Tahle šance nemusí zase pár let přijít...
Velmi zly vykon ...jedinou dobrou spravou su dva body.
Good job Calgary. :thumbsup: Viděl jsem konec regularu a OT a podle toho bych řekl, že jasně zasloužený dva body. Schlemko na nájezdu. :slintac:
Rono píše:Viděl jsem konec regularu a OT a podle toho bych řekl, že jasně zasloužený dva body.
lol usudzovat z konca reg a OT jasne zasluzene 2 body :roll:
ved v OT sme mali golovky na hokejke my, nevraviac o sanciach v regular (co dnes zahodil taky Eriksson...
z pohladu optimistu sme na superov v boji o PO ziskali dalsi bod :giggle:
skoda ze na vikend som off,take luxusne casy kuva, ale absolutne klucovy duel hned v sobotu, ak to trhneme, hned bude jeden super definitivne mimo, ale ta OTT :hmm:

btt, bez debat Flames ku°evsky fandim, aby to PO konecne dali
kto by to bol o "nechcenom" zadakovi povedal:)
Zas sme hrali zle, nelubi sa mi toto. Boston tam mal huste sance.

Kris Russell 15 zblokovanych striel 32 icetime... toto bol super kauf za 5.kolo
mitch píše:15 zblokovanych
:-O no ty vogo
pozeram, ze nas ex Wideman si to u vas tiez dobre dava 33toi:)
Sam Bennet bitkar v plejof nahana supera:

Obrázek
Rozbili sme ich jak handry :-D Ale teraz vazne nato ze sme v tretej minute prehravali 2-0 to bola dobra odpoved, to branenie naskoku v tretej tretine mi prislo prilis pasivne, sice sme to ubranili a moc do sanci supera nepustili ale nemozeme to celu tretinu len vyhadzovat z pasma, musime stravit dost casu aj v utocnom pasme, toto sa nemusi vyplatit. Ale som rad ze som zapas videl pretoze som mal obavy ze bude tradicna prehra ked sa divam. Gudro dosiahol 50 bodov, co je total za iginlovu prvu sezonu, ale mohlo to byt aj lepsie. Este stale je v boji o caldera na forsberga straca uz len tri body. ani mi tak nejde o toho caldera ale aby mal najviac bodov.
2260 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS