Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CALGARY FLAMES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Dost stary na takyto prestup z europy. ale vobec ho nepoznam. u obrancov ale nikdy nevies niekedy dozreju ako vino.
Vsetci fandime Hunterovi Smithovi v memorial cupe. Hunterova ottawa vyplieskala MacDavida vo finale OHL verim ze aj v nhl bude Hunter lepsi ako macdavid. 18b 21z plejof je velmi solidna statistika.
Tak ja si rano vstanem ze koho sme vybrali a ono nikoho.
Nezdielam tradicne obrovske nadsenie. Dostali sme sa do dost riskatnej situacie. Hamiltonovi budeme musiet zaplatit minimalne 5.5 a pocul som aj o vyssich ciastkach. A to este nanho niekto moze hodit offersheet co sa dufam nestane. Dat takeho obrovske prachy velmi neskusenemu mlademu hracovi na zaklade jednej styridsatbodovej sezony je obrovsky gambling. Ta mladost hovori pre aj proti. to ze niekto ma dobre ofenzivne cisla takto mlady este neznamena ze ich bude zvysovat, neznamena ze si ich udrzi. Uz sme tu videli pripady ako Phaneuf kde po uvdonych dobrych sezonach dostal obrovsky plat a stal sa z neho preplateny priemerny hrac. T.J. Brodie je tri roky skusenejsi ma podobne cisla a berie 4.6MM a podla mna v tomto momente je kompletnejsi obranca ako hamilton s vyrazne mensim rizikom ze upadne. Proste toto je take ze zahulime uvidime, ako potencial tam je velky ale musi ho naplnit predtym ako budem oslavovat.

Obrázek
mitch píše:T.J. Brodie je tri roky skusenejsi ma podobne cisla a berie 4.6MM a podla mna v tomto momente je kompletnejsi obranca ako hamilton s vyrazne mensim rizikom ze upadne.
Brodie dokázal spraviť z Engellanda "legitímne" vyzerajúceho obrancu NHL. Žiadna sláva, ale nebol komický ako v Pittsburghu. Nejaké striedania odohral aj s "FA" Schlemkom, napriek tomu si držal svoj vysoký štandard. Jeho 9 pts na PP z neho nerobia zrovna QB, narozdiel od Hamiltona, ktorý ten potenciál má ale T.J. je komplexnejší. Dávať mladým hráčom veľké dlhodobé kontrakty len na základe potenciálu je samovražda. Nehovoriac o tom, aký to môže mať dopad na platovú politiku klubu.
mitch - cisto teoreticky, co by ste mohli chciet vymenou za Russella ?
Je u vas teraz asi az 5. obranca (minimalne platovo urcite) a po sezone UFA… s tym co mate v top4 si ho asi nebudete moct dovolit udrzat za nejake 4mil do 3rd pair :hmm:
To ti ja neodpoviem pretoze ja ho trejdovat nechcem. to by som racej trejdoval widemana.
Tak uprimne tomuto som sa chcel vyhnut pred free agency. Frolik priemerny 40 bodovy hrac za velke prachy a zaroven na dlhy kontrakt. Dokazem si predstavit vecsie prachy na kratky kontrakt alebo naopak. Chapem potrebu 1-2. RW v nasom time. Specialne s ohladom na vyvoj Benneta a zaroven Monahana. Frolik ma 27 najlepsie roky a je len o malicko lepsi ako david jones. Podla zbytocne unahleny a zbytocny krok riskantne na dlhy kontrakt. Minuly sme vela penazi a tiez sa mi nelubi strata Rafu Diaza.
Na druhou stranu ten cap hit není zas tak velkej jak se čekalo a není ani tak velkej aby se ho nedalo zbavit tradem pokud k vám frolík nesedne :)
Kur*a až teraz som prišiel nato, že Johny Hockey je vlastne rodák z New Jersey. :yes: Come home Johny, come home :giggle:
Davvy píše:Kur*a až teraz som prišiel nato, že Johny Hockey je vlastne rodák z New Jersey. :yes: Come home Johny, come home :giggle:
Haha, ale geograficky to patri do oblasti Philadlephie. :andy:
Musi vam stavit mladsi brat ktory je v kempe devils.
mitch píše:
To jsou takhle zakomplexovaní všichni fanoušci Shames? :hroza:
Ano presne tak.
Mark Giordano podpisany 6rokov 6.75mil. ziaden pruser typu 8-9 milionov sa nekonal. nic nizsie ako cca 7 mil sa nedalo ocakavat. good.
mitch píše:Mark Giordano podpisany 6rokov 6.75mil. ziaden pruser typu 8-9 milionov sa nekonal. nic nizsie ako cca 7 mil sa nedalo ocakavat. good.
paradna zmluvicka, pod 7 mil som to teda vazne necakal - gratz :klobuk:

snad to pozitivne ovplyvni aj buduce zmluvy erika johnsona a barrieho :pray:
Mark Giordano priznal ze flames budu musiet podpisat v najblizsich rokov Johnnyho a Monahana takze isiel trochu dole s cielom aby sme mali dobry tim. Mark by rad okrem penazi aj nieco vyhral co je velmi sympaticke.
:arrow: http://gfycat.com/DentalNarrowApatosaur

Gillies, Providence represent :rev:
Absolutne nepodstatny zapas, vancouver bez najlepsich hracov ale Gio-Dougie vypadali luxusne paradne.
Par zamysleni pred sezonou. Co bude potrebne aby sme boli lepsi tim?

1.Ferklund a jeho vyvoj na regulerneho top6 power forwarda. Tento hrac sa len pocas minulej sezony dostal do a-timu, nezaznamenal v nizsich utokoch moc bodov. Ale vrece sa roztrhlo v plejof kde bol v serii s canucks uplne monstrum jak hitovanin provokovanim tak bodami. Bob ho teraz skusa do prvej lajny a Hudlera dava k Bennetovi do druhej. Ak sa tento hrac vyvinie sme lepsi tim.

2. Bennet - tu je to zrejme podla mna ma potencial na prveho centra ale musi sa vyvinut nic nie je dane a takych talentov uz bolo. Nemusi to byt a asi ani nebude prvu sezonu , tu mu davam ciel 45 bodov.

3.Zmena defenzivy zo silne pasivnej zony s blokovanim striel na akysi hybrid kde sa bude viac utocit na hracov pri mantineloch a vstupe do tretiny. Neviem ci to Bob chce robit ja by som to robil. Stavajuci system postacuje na prve kolo plejof ale dalej nie.
Sean Monahan novy asistent kapitana

Obrázek
Ty vole vykon jak postihnuti.
Co cekat od týmu který má v brance jako jednotku Rama?
Obrázek
2260 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS