Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SAN JOSE SHARKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Do rebuildu s koučem, co v NJD proslul svýma špatnýma vztahama s mlaďasema. :rocker:
:matika:
:wave: Už len nech to oznámia oficiálne a začínam ľutovať všetkých SJS fans :lol2: myslel som si, že máte naviac.
Ale nie, ešte aby to nakoniec nebolo terno :sarcasm: lepší ako Todd nie je to nie, ale či náhodou nebude presne on to čo toľké roky potrebujete. Robinssona vedľa seba mať bude, takže žiaden strach. Ešte dotiahnite Oatesa ako asistenta na útok a máte komplet finálové zloženie. :jn:
Nechajme sa teda prekvapiť, ale aj tak sa nemôžem zdržať smiechu sory :giggle:
Me by jen strasne zajimalo co gm klubu vede k angazovani takoveho kouce jako je Deboer , ja kdyz se na to podivam tak tam fakt nevidim nic pozitivniho.
Černé na bílém.. :jn:
Obrázek
:nervozny:
http://www.thehockeynews.com/blog/new-s ... overrated/" onclick="window.open(this.href);return false;
“I'm looking forward to the youth here. I like what I see in the roster. I like what I've seen from the game film I've watched of the young guys and the contributions, but it is the toughest league in the world and you've got to earn the right to play in it.
LOL. John Scott for president.
Who's their Steve Gionta?
Pay your dues Mr. Hertl. Be more like Stephen Gionta and then you'll crack the lineup
Adam Burish. Definitely Burish.
:-D
Obrázek
Nejaké klepy o brankárskej situácii v San Jose po odchode Nema? Howard? Bernier? Rask? ...ten by mohol byť u Sweeneyho k dispozícii za 2nd a 4th pick 2016. :dudo:
“We’ll make the playoffs next year,” Couture told Sportsnet in a recent interview. “We have too good of a team to not. So we’re gonna go back, and our goal is to win the Stanley Cup. That’s what we want to do.” (Sportsnet)

:hmm:
no sebavedomie chlapcovi nechyba... :giggle: s unproven jonesom v branke, PDB na striedacke... good luck.

ale na druhej strane im na PO staci predbehnut "len" yotes, oilers, nucks a lames, to by zas nemuselo byt nic neriesitelne... we will see
petrik píše:“We’ll make the playoffs next year,” Couture told Sportsnet in a recent interview. “We have too good of a team to not. So we’re gonna go back, and our goal is to win the Stanley Cup. That’s what we want to do.” (Sportsnet)

:hmm:
no sebavedomie chlapcovi nechyba... :giggle: s unproven jonesom v branke, PDB na striedacke... good luck.

ale na druhej strane im na PO staci predbehnut "len" yotes, oilers, nucks a lames, to by zas nemuselo byt nic neriesitelne... we will see
Věří si dost, ale PO by oni i Kings asi měli dát, Nuck vůbec nevěřím, Flames kdo ví.
Spott sa vracia k DeBoerovi, strihnú si spoluprácu z Kitcheneru. Tak nakoniec to nebude v Toronte...
https://streamable.com/jwhl?t=0.0" onclick="window.open(this.href);return false;

:lol: :clap:
Thorton je normalní ma*or. To co předvedl na konci zápasu to je NC. :nechutne:
Štart do sezony nemali zlý a vyzeralo to že DeBoer nie je zlá volba a vráti sharks do plejaf.. Ale to je už neskutočné ako zle hrajú doma.. WTF ved z nádrže sa body len tak lahko neodnášali a v tejto sezone sú suverénne najhorší domáci tím ligy. Škoda že fantomas sem už nepíše, by ma to zaujímalo čo sa to tam kua deje..
Ohlund píše:by ma to zaujímalo čo sa to tam kua deje..
DeBoer
Stačí. A fantík si užíva africké slnko. Našťastie. By ho mrdlo, keby sledoval.
DeBoer :king: :lol: já sem to říkal
Couture řekl, že tam postoupí, tak tam postoupí! píše:“We’ll make the playoffs next year,” Couture told Sportsnet in a recent interview.
aby bylo jasno
Obrázek

On bol Donskoi super podpis hneď od začiatku, ale už mu to DeBoer nemrdá a začína sa zahrievať. Na vlaňajších MS spoločne s Panarinom najzaujímavejší útočník. Radosť pozerať. :frajer2:
Po riadne dlhej dobe som sa sem vrátil :-D Takže Jones sa zatiaľ javí ako top akvizícia, Jumbo Joe sa tiež rozohral a Pavelski hrá výborne. Tento rok môžeme v PO potrápiť hocikoho a myslím si, že by sme mohli dať aspoň druhé kolo. :cinka:
Roman Polák dnes veľmi aktívny - 5 striel a 8 hitov. Zdá sa, že ma veľkú motiváciu. Dobrý trejd. Teraz treba počkať už len do Trade deadline, či sa Wilsonovi niečo podarí alebo pred PO ostaneme nasucho.
Podarilo sa nám vymeniť Stalocka a získať Reimera! Verím, že bude dopĺňať Jonesa a pomôže mu vydýchnuť a zároveň nebudeme strácať zbytočné body! :yahoo:
Tohle je hodně dobrá výměna. Reimer se mi už dlouho jeví, jako kvalitnější brankář, jako přeceňovaný Bernier. Docela se tomuto tahu Toronta divím. POKUD tedy nemají v záloze nějakého talentovaného golmana..
Guddy.44 píše:Tohle je hodně dobrá výměna. Reimer se mi už dlouho jeví, jako kvalitnější brankář, jako přeceňovaný Bernier. Docela se tomuto tahu Toronta divím. POKUD tedy nemají v záloze nějakého talentovaného golmana..
Market pre brankárov je dosť limitovaný. Akési pomyselné kritéria vhodné na výmenu spĺňali snáď len St. Louis a San Jose. Blues získali Nilssona z Edmontonu za 5th rounder a goalie prospecta Lundstroma. Toronto má podpísaný kontrakt s Bernierom a Reimer, napriek obľúbenosti u fanúšikov bol teda „jasný“. League-average, rental goaltender, ktorý niekoľko mesiacov patril medzi absolútnou špičkou brankárov v save percentage, potom spadol na 17. miesto (91,8) spomedzi brankárov, ktorí čelili aspoň 750 strelám. Samozrejme pri pohľade na situáciu v Toronte sú to stále výborné čísla. Problém je, že Reimer chytá výborne vtedy, keď sa to od neho neočakáva. Akonáhle ho dosadia do role jednotky vráti sa k svojim priemerným výkonom. Reims ale nie je len vhodný backup, on je obľúbenou postavou v kabíne. Keď Sparks vychytal svoj prvý SO v prvom zápase NHL Reims bol prvý, kto ho počkal pred kabínou a gratuloval mu.
948 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS