Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SAN JOSE SHARKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Philly-The Scud píše:Tak Cheechoo by zase mohl pěkně zabrzdit, nestojím o to, aby jeho góly pomáhaly SJ dohánět Dallásek........ :wink: 8) !!!!
No,konečně zase doma dokázali vyhrát,to už byla tragédie,počítal jsem je mezi mezi největší adepty na boje o SC,ale s tou jejich hrou před domácím publikem,to nevidím dobře.Spíš si myslím,že se zase budou pakovat tak ve 2.kole,ale to předbíhám a ještě s nimi může Wilson něco vymyslet.Každopádně by teď v PO asi velkou díru do světa neudělali. :ja_neviem:
Cheechoo dal minule hetrik, co sa stalo? :shock:
arek píše:Cheechoo dal minule hetrik, co sa stalo? :shock:
zrejme mu to tam BIG JOE daval az priamo do kuchyne, inak si to nedokazem vysvetlit :hmm: :D
dnes zraloci zas prehrali toto je uz ich 3 prehra v rade sa mi zda toto nevypada moc dobre pre zralokov zo san jose zajtra ich caka dalsi zapas z Islanders Islanders sa posledne zapasi dari z 3 zapasov vyhrali vsetky a na vyse budu mat zajtra vyhodu domaceho prostredia a vsak zralokom zo san jose viac vyjovuje hrat na lade svojich superov takze zajtra ocakavam jednoznacne vyhru zralokov :frajer2:
pevne dufam, ze zraloci proti dalsiemu timu z New Yorku zaberu naplno! :evil:
To uz kde sme ked rangers vyhravaju nad sharks? tu uz nic nefunguje ako ma.
debil píše:To uz kde sme ked rangers vyhravaju nad sharks? tu uz nic nefunguje ako ma.
Já bych Ti řekl kde-v :butt: .To už je fakt síla,počítal jsem s jasnou výhrou a oni se nechali takto potupit,ti na boje o SC můžou zapomenout!!! :nasraty:
Philly-The Scud píše:Tak to Baffy nevím, ale Rangers do nich opravdu naplno vstupují........ :clap: :clap: !!!!
Myslel jsem Žraloky,co ti chtějí dělat v play-off,to mi fakt není jasné???!!! :evil: To co předvedli v NY,jak s Rangers,tak i u Isles,to je k smíchu,hrají jak parta neschopných břídilů a dělají tak týmům z Pacifiku jen ostudu! :x . :a_von: Wilson pojede!
Philly-The Scud podla mna San Jose sa tuto sezonu dostanu do PO o tom aspon ja nepochybujem :yes: sice vcera zas zaznamenali porazku nad Islanders toto je uz ich 4 porazka v rade mali by sa fakt uz spamatat a zacat hrat hokej aky sa od nich ocakava :x no vcera to pekne pokaslali s Islanderes vyhravali v 3 tretine 2:0 a prehrali 2:3 zapas :( dokonca bol vystriedany aj brankar Nabokov co sa nestava casto :eek2:
San Jose vs New Jersey dufam ze San Jose uz vyhraju :roll: uz by sa im patrilo po tych 4 prehrach v rade :x uz sa na nich dotahuju pomaly ostatne timy zo zapadnej konferenciitakze takze musia zabrat :cinka: a vyhrat :box: takze ocakavam ich vitazstvo v riadnom hracom case 8)
San Jose, myslim si dost kvalitny celok zo zapadu ma z 3 zapasove tripu po vychode na konte velku 0; zapad, zapad..asi sa zraloci rozhodli odpocinut si, ako tento pan rozhodci v nocnom stretnuti proti Jersey :roll:

Obrázek
Obrázek3:1Obrázek :yahoo:
1. tretina
V nej boli aktivnejsi hostia zo San Jose vyvijali si tlak na branu domaceho timu v, ktorej stal Martin Biron. Avsak s tohto tlaku ktore vyvijalo San Jose sa niekolko krat podarilo Philadephii ohrozit rychlimi kontrami branu San Jose v ktorej stal dobre chytajuci Jevgenij Nabokov ktory za svoj chrbat v 1. tretine nepustil gol. San Jose stale pokracovalo vo vyvijani tlaku co sa im oplatilo ked koncom 15 minuty otvoril skore Jonathan Cheechoo po prihravke Joe Thorntona a bolo 1:0. Jonathan Cheechoo sa konecne uz roztrielal a dava goly co je super :yahoo: a Joe Thornton potvrdil, ze je najlepsi nahravac v time :good: takze 1. tretina sa skoncila stavom 1:0 pre San Jose.
2. tretina
Ta patrila cely cas hoston zo San Jose avsak San Jose sa vo vlastnej presilovke v zavere 2. tretiny dopustili chyby kontretne Jonathan Cheechoo a z toho cerpala Philadelphia rychlou kontrou a Mike Knuble 6 sekund pred koncom druhej tretiny potrestal chybu Jonathana Cheechooa a bolo vyrovnane takze 2. tretina sa skoncila stavom 1:1
3. tretina
V nej hned od zaciatku boli opat aktivnejsi hostia zo San Jose co sa im zas vyplatilo a Milan Michálek koncom 4 minuty poslal San Jose do vedenia a zrazu bolo 2:1 pre San Jose. San Jose tlak nadalej pokracoval a zaciatkom 5 minuty poslal do dvojgoloveho vedenia San Jose Douglas Murray a bolo 3:1 pre San Jose. Philadephia sa pokusa este o razrak ale marne. Koncom 17 minuty Mike Knuble oslabil svoj tim ked si musel ist odsedet trest 2+2 min. za nedovoleny zakrok a tak San Jose dohravalo stretnutie v pocetnej vyhode a tento zapas vyhrolo 3:1 :yahoo: a tak pretrhlo San Jose svoju snuru prehrier :good: . Naopak Philadelphia zaznamenala uz 8 porazku v rade.
Campbell je dobra posila, ale Bernier sa v prvom zapase za Buffalo ukazal v uzasnom svetle, myslim, ze to bola obojstranne dobra vymena.
San Jose Sharks po vyhre nad St. Louis Blues 4:1 naznamenali uz svoju 11 vyhru v rade. :frajer2: Tuto sezonu sa to okrem San Jose Sharks este zatial nepodarilo ziadnemu inemu timu a ani asi uz nepodari.
Dakujem HOKEJOVEMU GENIOVI Campbellovi, ze pomaha muzstu, ktore sice neznasam, ale zaroven ma vynikajuci hokejovy prejav a ak by som si mal vybrat ako fanusik, rad ho uvidim na cele divizie. To miesto je vsak vyarendovane pre nenavidenych Stars.
Hra San Jose se mi také velmi líbí. Mají docela podobnou sezónu jako tu minulou. Začátek taky nebyl nic moc, ale postupně je to čím dál lepší. S týmem, který mají to můžou letos dotáhnout dalek. Otázka však je aby to nebylo úplně stejné. PO Det-Sj nemusím připomínat.
Detroit by som nespominal, v minulom PO si vyzrali dost smoly. SJS su pre mna ciernym konom. Cakam pravidelne utoky na SC, mali by to brat tak, ze cokolvek menej, ako finale konferencie, nie je prave uspech. Muzstvo na take vysledky rozhodne maju! S Campbellom?! Pamatam si ho, ked ho este ohovarali ako nemehlo a pozerajte, co z neho vyrastlo! Fandim mu!!!
Ufff :shock: :o ,tak zdá se,že forma Sharks začíná gradovat!!!To jsem opravdu nečekal,po těch otřesných výkonech na domácím ledě z přelomu roku,že se až takhle rozjedou,no snad jim to dlouho nevydrží,safra :evil: ,jsou teď nezastavitelní a klepou vše Obrázek,co se jim postaví do cesty Obrázek
No hej Baffy mas pravdu San Jose valcuje vsetko co im pride do cesty. Maju neuveritelnu formu. :) Ani ja som necakal, ze sa im bude takto darit pred koncom zakladnej casti a najviac som prekvapeny z toho, ze San Jose sa zacalo darit aj doma a vyhravaju domace zapasi. 8) Na jednej stranke som sa docital pred niekolkymi dnami, ze San Jose chce sa este pokusit zautocit na Prezidentovu trofej. Chcel som sem dat ten link, kde som sa to docital, ale uz to neviem najst. :beee: No podla mna San Jose ma este realnu sancu ziskat Prezidentovu trofej, takze ja som zvedavi ci sa im to podari. :roll:
vôbec po 1x v historii ich klubu sa stalo, ze vyslali na superovu branku 43 striel..stalo sa tak dnes v noci 8)
Pshaw, Thornton nie je uplne vsetko, co taky Michalek alebo trebars Setoguchi, pripadne Campbell?
:lol2: jj když jsme ho viděl taky jsme si na něj hnedka vzpomněl :lol:
No tak v poslední době je to samej vyhozenej kouič a dneska se to samé stalo i v San JOse, kde propustili Rona Wilsona. Nemyslím si, že by to byl špatný trenér, vždyť svůj tým vedl docela slušně, ale prostě se vedení už jeho práce nepozdávala a tak budou Žraloci vybírat nového z obrovské řady zástupců (Pat Quinn, Pat Burns, Joel Quenneville) :D
Takže dnes jsem si přečet pro mě docela překvapující zprávu, že Roenick bude hrát v San Jose i v příští sezóně, neboť už podepsal smlouvu na další rok za 1 milion dolarů. Když je chuť, proč ne, v poslední době mu to docela šlapalo :wink:
fanušikovia san jose si ho velmi pchvasluju ako kvalitneho trenera a tešia sa na jeho posobenie aj ked strata Wilsona bola podla mna zbytočna on je taktiež kvalitným trenerom no som zvedaví ako bude hlavne s Patrickom Marleauom všeliajke klebety su okolo jeho prestupu, podpisu, a či vobec bude kapitanom San Jose nadalej pretože velmi dobrým kapitanom nie je.... no je tu viacej otazok na San Jose... je Joe Thorton víťazný typ? v poslednej chvili svoj tím moc nepodržal ... ako aj posledne tri ezony v druhom kole furt San Jose sklamalo... mohli by sa už dalej pohnuť fakt maju velmi špičkový tím a hlavne kvalitných centrov... iak boli aj šekulacie že by Marleaua vymenili za Spezzu ale to by bolo nerealne podla mna Spezza sa už na dlhodobu usadil v Ottawe pocvhybujem že by odišiel... ved ma dlhoročnu zmluvu u nich...
948 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS