Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SAN JOSE SHARKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Podľa viacerých špekulácií sa Wilson zaujíma o Naila Yakupova, za ktorého by dal 1st roundera Muellera, ktorý má len 21-rokov, ale v organizácii je viac nádejných bekov. Minimálne za pokus to stojí, keďže Yakupov bol ospevovaný ako obávaný kanonier, skvelý korčuliar a takisto hráč so šikovnými rukami.
No videt Yakupova po boku Thorntona by mohlo byt fakt zajimavy. Sice si myslim, ze by Yakovi asi sedela vic vychodni konference, ale zase vedle takle elitniho a zkusenyho nahravace by pres tech 30 golu mohl davat..
Máš pravdu pitak.. Joe by mu mohol servírovať puky a skúsiť pomôcť naštartovať zámorskú kariéru, ale Jumbo Joe toho už nemá veľa pred sebou.. Aj keď rád by som bol za ďalších x rokov ako je to pri JJ68 :-D
Keby som GM... Zobral by som z trhu kryť Jonesovi chrbát Chada Johnsona. Ďalej by som možno skúsil vymeniť Marleaua a posnažil sa o zisk Demersa alebo Campbella a Nielsena. Spomínaný Yakupov by bodol. Čo tak Stamkos? :-D :-D
S návratom do San Jose je okrem Demersa spájaný aj Ehrhoff. Osobne by som privítal oboch a ako som už spomínal, nebál by som sa ísť do nejakej výmeny s Muellerom a Pattym. Treba sa pohnúť a pozerať dopredu, pretože možno dáme ešte ďalšiu sezónu skvele, ale potom sa toho obávam.
Tomáš Hertl predĺžil o ďalšie dva roky na 6 miliónov dolárov! :clap:
Hertl za letošní výkony a sympatické vystupování zcela zaslouženě! :yes: :good:
To teda! Hlavne vo finále bol v prvých dvoch zápasoch najlepší. Ostatné je už... na plač :cry:
Okrem mňa tu aktuálne nie je žiaden iný Sharks fan? škoda... Chcel by som vedieť názory ostatných, ale nevadí.
Aktuálne máme Cap Space takmer 10 miliónov a treba ešte podpísať Nieta plus už teraz Tierneyho, ktor ukázal, že je veľmi solídny hráč. Takisto by som skúsil niečo vyjednať aj s Donskoiom. S Pattym to je veľmi náročné, keďže má no-trade klauzulu. Treba však robiť všetko veľmi citlivo, keďže budúce leto bude treba riešiť Jumbo Joea, Karlssona, Burnsa a ak sa nepodarí teraz tak aj Donskoia s Tierneym.
Navyše nám treba spoľahlivú dvojku - Khudobin/Johnson asi.. Plus treba niekoho do obrany, ale neviem čo má zase Doug vo svojej hlave. Taká vec ako s Jonesom a Wardom sa nepodarí každý rok a u neho som pripravený na všetko :-D
Timo Meier - Joe Thornton - Joe Pavelski
Joel Ward - Logan Couture - Joonas Donskoi
Patrick Marleau - Tomas Hertl - Mikkel Boedker
Matt Nietto - Chris Tierney - Melker Karlsson

Myslím si, že budúcu sezónu budeme mať vyrovnanejšie útoky a kvalita obrovská v každom. Ak sa Timo presadí, v najbližších rokoch vidím Hertla a Pavsa s ním v elitnej.
Opäť sme dokázali vyhrať 1. zápas a opäť padli Kings. Ja dám len jednu vetu - Škoda, že nehral Schlemko minulý rok v play-off za nás, ten by vzadu nevystrájal ako Polák/Dillon.
Rolo56 píše:Škoda, že nehral Schlemko minulý rok v play-off za nás, ten by vzadu nevystrájal ako Polák/Dillon.
viz http://possessiondriver.blogspot.cz/201 ... lemko.html" onclick="window.open(this.href);return false;
kisin píše: viz http://possessiondriver.blogspot.cz/201 ... lemko.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Tak vidíš, toto som nepozrel.. Tak je to potvrdené aj :) díky
Odplata za Stanley Cup v noci nevyšla, no môžem povedať, že sme boli lepší, no prehrali sme, a tak to je vlastne jedno :) Jeden záver mám: Dillon je najslabší článok Sharks. Vlani to bolo hrozné, no snažil som sa ho nejakým spôsobom ospravedlniť, ale ono je to fakt pravda, že je to obyčajné drevo. Trejd Demers - Dillon som nepochopil a po dnešku ho nepochopím. To by musel Dillon začať hrať na inej úrovni, no bojím sa, že sa to nikdy nestane. Hlavná úloha pre Wilsona a DeBoera tak je nájsť spoľahlivého beka, ktorý stabilizuje našu obranu. Treba niekoho rýchlejšieho ako Dillon a už to bude lepšie.
Málokedy takto píšem o našich hráčoch, no dnes mi to už nedalo.
Rolo56 píše:Odplata za Stanley Cup v noci nevyšla, no môžem povedať, že sme boli lepší, no prehrali sme, a tak to je vlastne jedno :) Jeden záver mám: Dillon je najslabší článok Sharks. Vlani to bolo hrozné, no snažil som sa ho nejakým spôsobom ospravedlniť, ale ono je to fakt pravda, že je to obyčajné drevo. Trejd Demers - Dillon som nepochopil a po dnešku ho nepochopím. To by musel Dillon začať hrať na inej úrovni, no bojím sa, že sa to nikdy nestane. Hlavná úloha pre Wilsona a DeBoera tak je nájsť spoľahlivého beka, ktorý stabilizuje našu obranu. Treba niekoho rýchlejšieho ako Dillon a už to bude lepšie.
Málokedy takto píšem o našich hráčoch, no dnes mi to už nedalo.
No neni v tom sam... Paul Martin mu zdatne konkuruje, uz totalne upada. DeMelo a Meier maybe.
Atlantik píše:No neni v tom sam... Paul Martin mu zdatne konkuruje, uz totalne upada. DeMelo a Meier maybe.
To súhlasím, no predsa by som mal radšej ešte jedného Martina :-D DeMelo by mal dostať príležitosť. A myslel si asi Muellera, nie Meiera :)
Bojím sa, že sme sa po tom obrate Pens zasekli. Dnes súdiac podľa dlhšieho záznamu to bolo z našej strany slabé v rozohrávke a prechode cez stredné pásmo. Takisto nás Red Wings prehrali aj v rýchlosti. Nič to, treba dať hlavy hore, trip na ľade súperov skončil a šup na káčerov :)
DeBoer už reaguje na posledné výkony a výsledky miešaním útokov.

Boedker - Thornton - Pavelski
Donskoi - Couture - Ward
Marleau - Hertl - Nieto
Wingels - Tierney - Karlsson

V tejto chvíli mi určite chýba Timo Meier, ktorý je určite lepší ako Wingles, Karlsson či Nieto. Dokonca si myslí, že aj ako Patty, pretože je veľký, nebojí sa hrať do tela a takisto aj produktívny. Som zvedavý, či tento rok dostane šancu aj Labanc.
Boedker zatím hodně slabé.. Jsme čekal, že by se vedle hráčů jako Pavelski a COuture mohl probrat a zavzpomínat na svojí nej. sezónu v barvách Coyotes..
Boedker byl imho jeden z nejhorších podpisů letošního léta. One trick ponny. Zajímavý kontrast se Schlemkem.
Súhlasím, od Boedkera som čakal viac, ale čakám čo predvedie vedľa Pavsa s Big Joeom :)
Burnzie - 8 rokov, 64 mil. USD :clap: :clap: :clap:
Rolo56 píše:Burnzie - 8 rokov, 64 mil. USD :clap: :clap: :clap:
Je na slavení mít hráče s 8 mega do 39 let? :sok: :scare:
948 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO