Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SAN JOSE SHARKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

:lol2: :good:
:lol2:

Tak dnes je Trade Deadline a pred nami posledná možná šanca vyhrať Stanley Cup... Doug, prosím ťa, vymysli niečo konečne! :)
:nono:
az zajtra ;)
Hej, pozerám, že som mimo :-D :-D

Ale aj tak to nič nemení na tom, že Wilson by mal čosi urobiť..
Pokud by měl někdo zvednou :cup: nad hlavu, tak tento borec! :respekt:
:sisi:
Sa nedivim ze zacali prehravat ta brada musi vazit aspon pet kilo s tym sa tazko korculuje.
Radim Šimek - žádné NYR, ale San Jose Sharks. :good:
Škoda měl bejt u nás :(
Hauss píše:Škoda měl bejt u nás :(
Ano, je to skoda. Ja uz som sa na neho aj tesil, dobre MS, pozitivne slova z kazdeho zdroja, indicie, ze by to mohli byt Rangers, s kym podpisal. Nevadi, neda sa podpisat kazdeho, o koho maju zaujem, je chvalyhodne, ze si Simeka vytipovali (Hascak :good: ) a boli seriozne v hre o jeho sluzby. I bez neho je vsak ta hlbka prospektov v obrane omnoho lepsia ako par mesiacov dozadu a odvazim sa ju nazvat solidnou. Nove akvizicie Bereglazov, Pionk + Graves, Paliotta, ti vsetci maju realnu sancu hrat raz v NHL. Niektori uz aj buduci rok.
Podľa posledných informácií odíde Patty aj Jumbo Joe. No ako treba sa pohnúť, ale Wilson mal niečo vymyslieť, aby neodišli zadarmo.. Čaká nás menšia prestavba a keď skončí, bude treba riešiť aj starého Pavelskeho.. :cry:
jak vy jste na tom vůbec s prospectama? Jinak Thorton snad zůstane ne?
formic99 píše:jak vy jste na tom vůbec s prospectama? Jinak Thorton snad zůstane ne?
Timo Meier, Carpenter, svojim spôsobom aj Šimek, Sorensen. Ako aj teraz sme čosi draftovali, hlavne center Josh Norris, ktorý išiel v prvom kole by mohol ísť do zostavy tento rok, pretože ak nepodržíme Thorntona bude treba centrov.

Čo sa týka Pattyho a Big Joea - Thornton čakal v roku 2014 so zmluvou na Marleaua, keď predĺžil on, tak aj Thornton. Teraz robí to isté = ak ostane Marleau ostane aj Joe. Nuž uvidíme.
Vlasic je do konca kariéry žralok :clap: a Marty Jones podľa očakávaní dostal zmluvu na viac rokov. Najdôležitejšie dve veci vyriešené, teraz šup na Free Agency.
Rolo56 píše:Vlasic je do konca kariéry žralok
Jojo, do 39 s cap hitem 7 mega, můžou si s Burnsem podat ruce :kajo:
Tak áno, je to mega veľa peňazí, ale ja im verím, že budú hrať kvalitne a nebudú to vyhodené peniaze totálne do vetra.

Thornton sa už udájne dohodol na novej zmluve, tým pádom nevidím zmysel v hľadaní nejakého centra a Florida ukradla Vrbatu, ktorého som chcel.
Rolo56 píše:Tak áno, je to mega veľa peňazí, ale ja im verím, že budú hrať kvalitne a nebudú to vyhodené peniaze totálne do vetra.
Nejde o peníze, ale o term.
Patty, ďakujeme :klobuk: :cry:
Naša offseason podpriemerná. Obranca neprišiel, útočník - strelec tiež nie, no hlavne, že prišiel Bollig. Zatiaľ to vidím na neskutočnú tragédiu.
Podle mě jste ideální lokace pro Džegra, co byste na to řekli?


Doug Wilson o off-season a plánoch na nadchádzajúci ročník.
:wave:
Zdravim všechny uživatele a především příznivce Sharks (moc jich tu není koukám), po 2 letech pouhýho sledování zdejšího fóra jsem si taky založil účet (původně jsem měl připravené zhodnocení už po loňské sezóně ale někam se ztratilo) a když bude čas tak semtam něco napíšu :-D fanoušek Sharks jsem od roku 2013, začínalo to pouze u sledování výsledků, poslední 2 sezóny jsem koukal na všechny sestřihy, bohužel pro mě hrajou Sharks v nejhorší možný časy...nesleduju ani Corsi a podobný pokročilý statistiky (advanced stats zní líp co? :-D ) takže kdybych napsal nějaký hodnocení tak nebude moc komplexní, ale třeba to pro někoho bude podnět napsat něco sám.

Teď abych řekl něco k věci... offseason zatim velký nic, doufal jsem že Couture dostane k sobě pořádný křídlo, v sezoně 15/16 (hlavně v playoff) se vedle něj pěkně ukázal Donskoi a doufal jsem, že jim ta chemie vydrží, navíc ještě odešel Patty, který si pořád těch 40+ bodů udělal..

Moje očekávání
Obrany bych se nebál, tam je první čtyřka jasná (Vlasic-Braun, Martin-Burns), na poslední 2 místa se bude tlačit dost lidí, určitě Dillon a dál může hrát kdokoliv z těhle beků - DeMelo, Ryan, Heed, Šimek a možná i Bergman.
Brána...tam je jasná jednička Joner, uvidíme kdo bude za ním, jestli zůstane Dell, který si udržoval solidní čísla, a nebo z farmy Grosenick
Útok... první brázdu očekávám ?-Thornton-Pavelski, na ? dojde někoho mladýho, (Meier nebo Labanc?), čekal jsem že by tam mohli zkoušet i Goldobina, ale ten už je v Canucks.. ve dvojce asi Boedker-Couture-Donskoi/Hansen, trojka Karlsson/Labanc/Meier-Hertl-Ward a čtyřka Sorensen-Tierney-Karlsson/Goodrow.. je tam hodně otazníku teda :-D dost to závisí, jak na tom budou Jumbo Joe a Hertlik s kolenama, určitě je možnost že by šel Hertl na levo do první lajny (tak bych to viděl nejradši) a na centra trojky se může přesunout Karlsson, Tierney nebo Meier, těch možností je hodně... ale hodně chybí levý křídla (jako podepsali jsme Bolliga ale ten bude sbírat hlavně trestný minuty) takže tam asi budou hrát centři co nebudou na středu, zato RW je hodně. Očekávám že z farmy několikrát naskočí O´Regan nebo Carpenter což je centr, respektive další pravý křídlo.

Sestava jakou bych preferoval
Útok
1) Hertl-Thornton-Pavelski
2) Labanc-Couture-Donskoi
3) Boedker-Meier-Hansen
4) Sorensen-Tierney-Karlsson
13. vychází Ward, který ale určitě hrát bude místo jednoho z trojice Labanc/Meier/Sorensen jenže mě tam nikam nesedí, RW je fakt moc
Obrana
1) Vlasic-Braun
2) Martin-Burns
3) Dillon-Šimek
a 7 bek DeMelo
Teď už jen zbývá aby si to někdo ze SJS přečetl :-D
948 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES