Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SAN JOSE SHARKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

arek píše:Don't make Darnell Nurse mad!
V prvom rade Nurse napadol Poláka bezdôvodne. To, že predtým dostal 2 minúty neznamená, že Hendricksa skutočne zrazil on. Očividný nezáujem o bitku, nezhodil rukavice, nerozdal jediný úder. ...a ešte dostal ďalších bezdôvodných 5 minút. :hroza:
Nurse je chudák, ale aby špatně nepochodil. Kdo chce rozdávat rány, musí je umět přijímat. Třeba Lindros to druhé moc neuměl. Kdo chce dělat zákeřnosti, bude je teď nejspíš muset taky přijímat. Takovou ubohost jsem ale zase dlouho neviděl.
Ohľadom nášho tímu je to tu strašne mŕtve :verysad: Koľko nás tu vlastne fanúšikov Sharks je?
Za tu dobu co jsem tady si pamatuju jen jednoho hardcore fanouska Sharks a tim jen fantomas. Ostatni byli jen takove narazovky nebo rychlokvasky, snad se to tady zlepsi at se poradne poskadlime :-D A fantomas ted nekde nahani cernosky a na hokej nema pomysleni...
Selly8 píše:Za tu dobu co jsem tady si pamatuju jen jednoho hardcore fanouska Sharks a tim jen fantomas. Ostatni byli jen takove narazovky nebo rychlokvasky, snad se to tady zlepsi at se poradne poskadlime :-D A fantomas ted nekde nahani cernosky a na hokej nema pomysleni...
Už doškádlil, příští sezonu ho tu máme zpátky. Sice ho vyděsilo info o účasti všudypřítomného :vrabec: , ale vrátí se :wink2:
Fantomasa si pamätám. Ja som tu registrovaný dlhšie, no poslednú dobu som toho mal viac než dosť a konečne som túto sezónu dal kompletnú. Vyzerá to tak, že sa možno poškádlime v semifinále konferencie :clap:
Naša farma hrá 1. kolo PO s farmou LA a séria je vyrovnaná 1:1. Hneď prvá sezóna našej farmy Barracudy skončila postupom do vyraďovacej časti a snáď chlapci napodobnia ich ''kolegov'' z NHL :clap:
Snad to zvládnou a vyhrajou. Poražet tyhle borce, ať už je to NHL nebo farma, totiž nikdy neomrzi :wave:

Edit: Jinak já, já se hlásím ke zdejšímu žraločímu klanu :ahoj:
Súpera pre semifinále konferencie sa dozvieme po siedmom zápase... Neviem sám, koho z dvojice Ducks - Predators chcem viac. S Ducks sme túto sezónu hrali veľmi tesne a väčšinou sme prehrali... Každopádne ranné časy oboch zápasov sú prijateľnejšie takže ja volím aj napriek bilancii Káčerov :good:
Rolo56 píše:Súpera pre semifinále konferencie sa dozvieme po siedmom zápase... Neviem sám, koho z dvojice Ducks - Predators chcem viac. S Ducks sme túto sezónu hrali veľmi tesne a väčšinou sme prehrali... Každopádne ranné časy oboch zápasov sú prijateľnejšie takže ja volím aj napriek bilancii Káčerov :good:
Ať to bude kdokoliv, tady se těch 7 zápasů zákonitě musí podepsat na fyzickém stavu postupujícího mužstva. V tomto vidím velkou výhodu pro Sharks. Zase na druhou stranu Žraloci půjdou do prvního zápasu druhého kola po delší době bez zápasové praxe...
Přijatelnější časy (asi v 04.30 hod.) by byly s Ducks, takže souhlasím.
Philly(p) píše:Ať to bude kdokoliv, tady se těch 7 zápasů zákonitě musí podepsat na fyzickém stavu postupujícího mužstva. V tomto vidím velkou výhodu pro Sharks. Zase na druhou stranu Žraloci půjdou do prvního zápasu druhého kola po delší době bez zápasové praxe...
Přijatelnější časy (asi v 04.30 hod.) by byly s Ducks, takže souhlasím.
Tých 7 zápasov sa určite podpíše. Máš pravdu aj v tom, že Sharks pôjdu do hry po krátkej pauze, ale myslím si, že v tomto období to môže prospieť a dodať väčšiu chuť po zápase. Nuž uvidíme.. Sám som zvedaví, že koho nám to osud postaví do cesty :neviem:
Tak ideme nato :wave: Síce hráme doma, ale to nevadí :-D Keď je Jones v bráne, nikdy neprehráme... Verím, že to dotiahneme do finále konferencie a vyrovnáme najväčší úspech klubu, no ja dúfam, že to dáme až do toho úplného finále a tam sa už môže stať hocičo.

Proste dnes treba vstúpiť do série výhrou! GO SHARKS GO!
Zdravím všechny na HF, konečně se připojuji ke žraločí partě, i když trochu později než jsem sám chtěl…

Něco málo na úvod… Jsem především fotbalový fanoušek, ale hokej byl vždy hned v závěsu. Mé první setkání s NHL bylo v novém tisíciletí při finále SC Devils – Stars. Netuším kolik jsem toho viděl nebo neviděl, ale nezapomenu na to, jak se mi povedlo zaspat game 6. Hrozný naštvání po tom, co jsem zapnul tv a viděl už jen radující se hráče Ďáblů s pohárem. Jinak to byla taková klasika té doby (bez internetu) - žádné zápasy, hokejové magazíny, vášnivé sbírání hokejových kartiček a sledování výsledků na teletextu ČT, strana 243. Po deváté hodině ranní i se jmény střelců, v případě českých hráčů i asistentů. :-D

Na nějakou dobu se to smrsklo pouze na sledování výsledků, ale posledních plus minus pět let se snažím dění okolo NHL sledovat trošku aktivněji. Hlavně skrze zápasy, které mě začaly více a více bavit. Nejdříve jen streamy, poté přesedlal na GCL (teď už tedy nhl.tv). Podle mého skromného názoru suprová věc - zřejmě jako jeden z mála jsem neměl (a nemám) s touto službou žádné problémy.

Kdysi jsem někde získal kšiltovku od šikmookých s logem Sharks a to mě k nim asi přivedlo. Nic zvláštního, ale postupně jsem si k tomu týmu vybudoval vztah. Všechno to ještě víc umocnilo angažovaní Thorntona. Jumbo Joe, má hokejová modla. Oblíbil jsem si ho už v Bostonu a i když občas udělá nějakou pitomost, já na něj nedám dopustit. Ve starších dílech nhl jsem ho vždycky hned trejdoval do SJS.. možná jsem přispěl k tomu, že se to událo i v reálu. :jn:

Pro začátek asi vše. Zdá se, že se tu rozrůstáme, tak snad to bude jen ku prospěchu věci. Díky za pozornost.
Nazdar HAPY! Vitaj v našej rodine, super, že je tu ďalší fanda Sharks! :clap: Tento rok bude treba prispievať poriadne dlho, pretože Sharks idú do finále SC a to už zaspať nemôžeš ani sekundu :wink:
Dnes sa skončila inauguračná sezóna SJ Barracuda, keď naša farma prehrala s farmou LA 1:3 na zápasy. Reign boli favoritmi a naši sa statočne držali. Moc o farme prehľad nemám, ale snáď sa v najbližších rokoch niekto z chalanov uchytí u Sharks.
Jinak Pavelski dnes další 3 body (1+2) a připsal si tak už 6tý třibodový zápas v play off, což je nejvíc v historii klubu :klobuk:
Sharkie91 píše:Jinak Pavelski dnes další 3 body (1+2) a připsal si tak už 6tý třibodový zápas v play off, což je nejvíc v historii klubu :klobuk:
Pavs je celú túto sezónu výborný, rolu kapitána zvláda parádne a celý tím ťahá v tých najdôležitejších momentoch. Koľkokrát rozprúdil celý tím, napokon 11 GWD v základnej časti a jeden v PO ukazujú, že je nesmierne dôležitý hráč (o tom sa však nemusíme baviť).

Veľmi dobre je, že zatiaľ to v PO ťahá každý útok. Ku tomu máme dosť dobrú obranu, ktorá má v zálohe Jonesa. Pevne verím, držím palce a v škole spím :jupi:
Fantomas letošní sezónu vynechává a Sharks si zrovna v ní jdou pro Stanley Cup. :hehe:

Asi to byl on, kdo vždy přinášel smůlu. :neviem: :jn:
Tak, najlepšia sezóna je za nami, žiaľ, neskončila najlepšie, ako mohla. Kto by to však pred sezónou povedal? Nový kapitán, tréner, Burns zase v obrane, nová jednotka v bráne, ktorá predtým moc skúseností nemala. Ono to nejako sadlo a hra sa mi páčila. Snáď budúci rok postúpime do PO, kde predvedieme podobnú spanilú jazdu!

Teraz bude treba rozumne podpísať Hertlíka, Spalinga, Nieta, skúsiť zabojovať o Reimera, takisto Polák je bez zmluvy.

Pred ročníkom 2017/18 to bude ešte horšie, Jumbo Joe, Patty, Donskoi, Karlsson, Wingels, Burns nebudú mať zmluvy.. No to je ešte ďaleká budúcnosť.

Ďakujem ŽRALOCI :poklona2:
GO SHARKS :wave:
Core Sharks ale ma svuj vek a asi uz pujde driv nebo pozdeji dolu. I tak jsou tam nektery dost nedoreseny veci. Kdovi kdy a jestli vubec bude pro Sharks podobna sance. Za letosni sezonu klobouk dolu, ale budoucnost bude narocna. Uprimnej good luck.
Atlantik - súhlasím s tebou, nevyzerá to vôbec dobre. Mal som v tom príspevku vyššie napísané, že sa veľmi bojím už budúcej sezóny, ale nechcel som byť po tak skvelom ročníku skeptický. Každopádne díky a gratulujem Pens k SC. Vo finále boli Sharks zadržaní, nevedeli sa sformovať a po jednom útoku prišiel váš 5-minútový tlak.
The Sharks will have some work to do, considering general manager Doug Wilson all but confirmed that Dainius Zubrus, Nick Spaling, Roman Polak and James Reimer would not be re-signed after they provided some needed depth for the Western Conference champs down the stretch and in the playoffs.

Očakávané.. Teraz bude treba od 1. júla popracovať a skúsiť niekoho získať. Špekulácie sú okolo Nasha, no neviem, čo od neho čakať. Som zvedaví, koľko priestoru dostane 19-ročný Timo Meier, ktorý má za sebou skvelú sezónu v QMJHL, kde nazbieral 90 bodov (34+56). Má 184cm a 96kg, už minulý rok ukázal pred sezónou obrovský potenciál.. Rád by som ho videl v zostave, pretože treba pozerať do budúcna.

Do zostavy pravdepodobne preniknú Mueller a Goldobin. Leto bude zaujímavé a po prvý raz o dáky mesiac kratšie ako bolo zvykom.
948 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS