Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

TORONTO MAPLE LEAFS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

megaton píše:Myslite, ze Lou zavede stejny typ (cosa-nostra) organizace i v Torontu?

Podle me to neni zas tak spatna volba. Lou je urcite GM co umi dat organizaci dohromady. Jestli jsme celou dobu pod nim neco byli, tak urcite charakterni. A zda se, ze charakter je to co v Leafs chybi a Shany se s Louem zna, tak asi vi co dela. Zalezi jake bude mit kompetence, pokud bude mit na starost , coz na 99% mit bude, i slozeni kadru, tak si uplne nejsem jisty, ze je ta spravna volba. Jo byt tak obdobi bez stropu, tak je to jina...
Jestli je charakter nulovej potencial tak charakterni jste urcite byli :))
JKL píše: Bojuj!!!
nechapu
Anger píše:
megaton píše:Myslite, ze Lou zavede stejny typ (cosa-nostra) organizace i v Torontu?

Podle me to neni zas tak spatna volba. Lou je urcite GM co umi dat organizaci dohromady. Jestli jsme celou dobu pod nim neco byli, tak urcite charakterni. A zda se, ze charakter je to co v Leafs chybi a Shany se s Louem zna, tak asi vi co dela. Zalezi jake bude mit kompetence, pokud bude mit na starost , coz na 99% mit bude, i slozeni kadru, tak si uplne nejsem jisty, ze je ta spravna volba. Jo byt tak obdobi bez stropu, tak je to jina...
Jestli je charakter nulovej potencial tak charakterni jste urcite byli :))
Stanley Cup in 1995, 2000 and 2003, five Eastern Conference titles and nine division championships. To si taky vybere svou dan. Ale chapu, ze ve Phile se na to nahlizi jinak. Tam se kadr buduje od roku 1975 :bee:
Stejně tam jde Lou jenom předávat know-how Dubasovi.
Atlantik píše:Uprimnou soustrast.
Prečo sústrasť? Shanahan spravil ďalší dobrý ťah. Dubas má 28 rokov, Lamoriello bol najdlhšie pôsobiaci GM v histórii v jednom klube (1987-2015). Čo má Dubas rokov, to má Lamoriello skúseností. Napriek tomu, že trio Shanahan, Dubas, Hunter si viedli nadmieru dobre je Lou vítaná, skúsená, posila do front officu. Lamoriello bol New Jersey. Zostava, pravidlá, výmeny, filozofia... U nás bude mentor pre Dubasa. Máme kopu ľudí z OHL (resp. CHL) vo vedení. Tak skúsený človek je jednoducho potreba. On neprišiel vybudovať Maple Leafs, ale prichádza priložiť ruku k dielu, ktoré už dávno tvoria iní. Dubas je future GM, Lou má 73, tony skúseností a úspechov za sebou... :wink2:
Jako nic proti ale u GM zrovna zkusenosti fakt nepovazuju za extra prinos , tam je hlavni vize a realnej pohled na hrace.

Ale tak to je moje hodnoceni.
Captain Crunch píše: Prečo sústrasť? Shanahan spravil ďalší dobrý ťah. Dubas má 28 rokov, Lamoriello bol najdlhšie pôsobiaci GM v histórii v jednom klube (1987-2015). Čo má Dubas rokov, to má Lamoriello skúseností. Napriek tomu, že trio Shanahan, Dubas, Hunter si viedli nadmieru dobre je Lou vítaná, skúsená, posila do front officu. Lamoriello bol New Jersey. Zostava, pravidlá, výmeny, filozofia... U nás bude mentor pre Dubasa. Máme kopu ľudí z OHL (resp. CHL) vo vedení. Tak skúsený človek je jednoducho potreba. On neprišiel vybudovať Maple Leafs, ale prichádza priložiť ruku k dielu, ktoré už dávno tvoria iní. Dubas je future GM, Lou má 73, tony skúseností a úspechov za sebou... :wink2:
Momentalni liga a trendy v ni uz vypadaj diametralne jinak nez za doby co byl Lou uspesny. Dubas ma na to, aby byl GM uz ted. Ja myslim ze Lou ho muze spise pribrzdit nez nastartovat, ale tak uvidime. A na Babcockovych prohlasenich o homerunu se musi clovek jen smat, to sorry. Lou je hokejovy dinosaurus, pri vsi ucte a respektu. Devils brzdil poslednich 6-7 let a nebude pro ne jednoduche se z toho ted dostavat. Ted prichazi do teamu co je na tom podobne, akorat je pod jeste vetsim tlakem. Jak se snazim, tak se snazim, ale ja tam ty pozitiva proste nevidim...
Toronto do tri let ve finale Stanley cupu. Bude to chicago vychodu, spojení nejlepsiho kouce a nejlepsiho gm vsech dob
Osobne si myslim, ze budou mit do 3 let 4 :cup:
hmm pak bysme tu meli dalsi novodobou dynastii, paklize pocitame s tim ze era Chicaga prodejem Šarpa skoncila
HOCKEY’S BACK! V noci nám začal 3-day puckfest v Londone. Na úvod sme „nestačili” na prospekty Ottawa Senators a prehrali 4:5 OT. Nylander so 42 zápasmi v AHL (35 pts) na rookie tournamente podľa očakávania svojim prejavom dominuje. Valiev zodpovedný v defenzíve, dobre korčuľoval, pomerne silný na puku, pridal zopár pekných first passes, po Nylanderovi najzaujímavejší hráč. Dermott solídny na oboch koncoch, nebál sa rozdať pár hitov. Soshnikov a Timashov mali pekne shifty s ťahom na bránu. Každopádne Nikita mal značné problémy s menším klziskom. Marner nevýrazný, spravil pár turnoverov a celkovo, zápas mu moc nesadol. Kapanen mal problém trafiť bránu ale inak rýchly, kreatívny. Gauthier používa svoje fyzické prednosti, silný defenzívne a to výrazne. Frédérik je obľúbeným terčom "útokov" medzi fans Leafs. Osobne ho vidím ako prototyp 3rd line centra a nemám mu čo vytknúť. Zdá sa, že zapracoval na svojom korčuľovaní, čo bola jeho najväčšia slabina. Na neho boli až príliš veľké očakávania, ktoré si mnohí vytvorili zrejme na základe toho, že bol draftovaný ako 21. celkovo.

Foster - Marner - Kapanen
Dzierkals - Nylander - Soshnikov
Joly - Gauthier - Rodewald
Timashov - Vail - Korostelev

Finn - Valiev
Dermott - Donaghey
Miller - Nielsen

Peressi
ni



Ďalšie zápasy:
Saturday, September 12, 2015
4:00 p.m. Game #3 Pittsburgh (black) vs. Ottawa (white)
7:35 p.m. Game #4 Toronto (blue) vs. Montreal (red)

Sunday, September 13, 2015
4:00 p.m. Game #5 Montreal (red) vs. Ottawa (white)
7:35 p.m. Game #6 Toronto (white) vs. Pittsburgh (black)

Najvtipnejšie komentáre po zápase:
Matthew píše: • 9 hours ago
Fire Babcock!
Lonsmos2 píše: • 9 hours ago
Trade Dion
mcloki píše: • 9 hours ago
But we won CORSI!
TURNING THE PAGE 2015/16


Pôvodne som chcel počkať až na kempy s predsezónnym „zhrnutím”, ibaže fakt, že mám teraz viac času ako zvyčajne, tak sa na to pozriem teraz. Keď bude viac času aj potom, spravím menšiu analýzu Babcockovho systému.

Najväčšou, alebo inak, najpodstatnejšou zmenou ani nie je samotný Mike Babcock, ale Sheldon Keefe. Tým, že Maple Leafs hodlajú hráčov nechať plne dozrieť predtým, než ich posunú do NHL, tak práve tréner Marlies by mal byť strojcom úspešného „premostenia” v prechode do NHL. Za Marlies budú nastupovať Nylander, Brown, Leipsic, Kapanen, Gauthier, Hyman, Loov, Percy, Soshnikov, Harrington či Valiev. Títo hráči majú vytvoriť úspešnú organizáciu AHL, ktorá má tie najvyššie ciele. Víťazná mentalita sa má neskôr presunúť do NHL. Netreba zabúdať na Andreasa Johnsona v drese Frolundy, z 202. picku OA sa vypracoval na legitímneho prospekta, ktorého bdue zaujímavé sledovať.

Tým nejak neznižujem dôležitosť trénerského tímu okolo Babcocka - Jim Hiller, DJ Smith, Andrew Brewer, Jacques Lemaire. Na základe ich práce s hráčmi ako Parentau, Mathias, Arcobello, Winnik, Lupul, Bozak, Hunwick etc. by malo Toronto profitovať v podobe draft pickov pri TDL. Novinkou bude akýkoľvek systém v defenzíve, ktorý bude fungovať. Okrem obrannej hry pred Bernierom/Reimerom sa očakávajú výsledky od práce Steva Briera, ktorý by mal pomôcť stabilizovať obom brankárom výkony.

Čítal som diskusie, kde bolo považované sa všeobecne chybný krok najatie Babcocka a podpisy niektorých hráčov, čím sa s najväčšou pravdepodobnosťou Leafs pripravili o top pick. Jedna vec je, že ani kvalitný tréner akým bezpochyby Babs je nezabezpečuje Torontu výhry. Skôr v tom vidím akúsi väčšiu záruku toho, že herný prejav nebude na smiech a tím dostane svoju tvár napriek tomu, že tých výhier veľa nebude. Druhá vec je, že Mark Hunter odviedol tento rok skvelú prácu a Dubas sa nebál posúvať na drafte o pár priečok nižšie len preto, aby mu zabezpečil viac volieb. Hunter, zdá sa, dokázal vytiahnuť z draftu veľmi zaujímavé mená ako Dzierkals, Korostelev, Dermott či Timashov. V minulosti Toronto podnikalo kroky, ktorými sa posúvali vyššie aby získali „ich prospekta”. Tiež preferovali size pred skillom. Aká to príjemná zmena. Hunter je workoholik a získal si dôveru nielen vedenia, ale aj fanúšikov. Teatrálne povedané, v momentálnej situácii je najdôležitejší človek v organizácii. V neposlednom rade je tu zmena systému draftovej lotérie, kedy ani najhorší klub po základnej časti nemá garantovaný prinajhoršom 2nd OA pick a môže spadnúť k 4th OA. To znamená, teoreticky, že ak Toronto skončí pred bránami PO ešte vždy môže draftovať z prvej, druhej alebo tretej priečky. Mimochodom, Leafs majú už teraz v nadchádzajúcom drafte 11 pickov. Ako som spomínal short-term, low-money contracts ako majú niektorí hráči tento počet s najväčšou pravdepodobnosťou ešte zvýšia. Keď sa človek na to pozrie z hľadiska čísel, za jedno leto by sme mohli v rámci prospect poolu nabrať to, čo normálne za dva roky.

Bude zaujímavé sledovať Toronto na počiatku novej éry, a tým nemyslím len Maple Leafs, ale tiež Marlies, hráčov v nižších súťažiach a v Európe. Situáciu okolo Stamkosa, Zaitseva etc. Napriek tomu, že výsledkovo od sezóny nič neočakávam, tak vďaka množstvu vecí na pozadí, ktoré robia kluby úspešnými organizáciami, sa na sezónu nesmierne teším.

"If you don't think there's pain coming, there's pain coming." Mike Babcock

Nesmiem zabudnúť ani na jedného z najväčších hráčov Leafs - Matsa Sundina, ktorý sa dočkal svojej sochy pred Air Canada Centre a zaradil sa k Legends Row.



:poklona2:
Druhý zápas, ktorý sme odohrali bez Marnera, Nylandera a Kapanena, sme prehrali 4:6 s Montrealom. Z Leafs youngsterov najviac zaujal bek Nikolas Brouillard (178cm). V QMJHL mával pravidelne veľkú produkciu (naposledy 61 GP - 17 G, 40 A), napriek tomu zostal na drafte nepovšimnutý. V zápase proti Habs vstrelil 2 góly a na jeden prihral. Slick puck-rushing bek, ktorý zvládne svoju rolu na presilovke. V úvode druhej tretiny dokonca zhodil rukavice proti Brettovi Lernoutovi (193 cm), síce si ani neškrtol ale odvaha sa cení. Cameron Lizotte, gritty defender, hral jednoducho, účelovo, ak ho nepodpíše Toronto, tak je dosť možné, že niekto iný. K zmluve by sa mohol dostať aj Jack Rodewald, v bottom six u Marlies by mal svoje uplatnenie. Naopak, Matt Finn (35th OA, 2012!), to je pre mňa stratený prípad. Jeho najväčšia prednosť je, že si ho človek ani nevšimne.

Joly - Eansor - Skladnichenko
Latour - Verhaeghe - Soshnikov
Dzierkals - Gauthier - Rodewald
Timashov - Foster - Korostelev

Finn - Brouillard
Dermott - Jamieson
Desrocher - Lizotte

Nichols


Game in six:


Sheldon Keefe:


Mark Hunter:


Najvtipnejšie komentáre po zápase:
O druhej prehre za dve noci...
BoneChompski píše: • 7 hours ago
Hey when you're feeling down and need some hope just remember - they traded Clarkson.
O bývalom majiteľovi Maple Leafs Haroldovi Ballardovi...
Jmessih píše:• 8 hours ago
Lol Borja Salming said Hallard Ballard was crazy, "Hallard was crazy, he really was"
• Reply•Share ›
BoneChompski Jmessih píše: • 8 hours ago
The clinical term is sociopath.
Aspoň Blue Jays nám robia všetkým radosť...
Luke píše: • 10 hours ago
Fuck the Yankees.
Posledný zápas proti Pittsburghu sa Leafs dočkali výhry 6:2. V zostave nechýbali už ani Nylander, Marner a Kapanen. Naopak v zostave chýbali Nikita Korostelev, Matt Finn, Frederik Gauthier, TJ Foster, Justin Nichols, Cameron Lizotte, Travis Dermott, JJ Piccinich a Bradley Latour. Nik Brouilard ďalší skvelý zápas, škoda jeho zranenia, pre mňa definitívne hráč, ktorému by mala byť ponúknutá zmluva. Ďalším, ktorý by si zaslúžil príležitosť je Michael Joly s jeho "never-die attitude". Soshnikov zaujal (na moje prekvapenie) skôr drobnými vecami, ktoré predviedol vo svojej defenzívnej hre. Sparks narozdiel od jeho predchodcov podržal pár dobrými zákrokmi, ale veľký rozdiel medzi ním a brankármi na farme Gibsonom a Bibeauom nie je. Nakoniec sa zdá, že aj Orlando v ECHL bude mať zaujímavých hráčov v zostave.

Timashov - Nylander - Kapanen
Skladnichenko - Eansor - Soshnikov
Dzierkals - Verhaeghe - Marner
Joly - Vail - Rodewald

Brouillard - Valiev
Desrocher - Jamiesson
Nielsen - Donaghey

Sparks


Game in Six:



Sheldon Keefe:


Mark Hunter:


Nylanderov gól:


Najvtipnejšie komentáre po zápase:
Crosby2Kessel píše: • 6 hours ago
Listening to the Penguins broadcaster is interesting. They are so hopefully for all players playing. So weird lmao
• Reply•Share ›
BoneChompski píše:• 6 hours ago
Prospects are like farts. Your own are special, the rest are terrible.
TheTorontoTruculent píše: 21s22 seconds ago
They should really give Nylander an assist to himself for that goal, too.
Ben Goldstein píše: • 7 hours ago
Idk about you people. I like that we got Kapanen instead of Pouliot. He kinda looks lost out there at times.
• Reply•Share ›
LyGuy píše: • 7 hours ago
Oh fuck off
Leafs urobili zmeny týkajúce sa rosteru pre kempy, ktorého sa tak teraz zúčastnia aj F: Martins Dzierkals, T.J. Foster, Frederik Gauthier, Michael Joly, Kasperi Kapanen, Mitchell Marner, William Nylander, Jack Rodewald, Nikolai Skladnichenko, Nikita Soshnikov, Dmytro Timashov, Brady Vail a Carter Verhaeghe. D: Nikolas Brouillard, Travis Dermott, Stephen Desrocher, Cody Donaghey, Matt Finn, Aiden Jaimeson, Andrew Nielsen a Rinat Valiev. G: Lucas Peressini.

Naopak, do kempu nezavítajú F: Bradley Latour, Scott Eansor, Nikita Korostelev a JJ Piccinich. D: Cameron Lizotte a Brenden Miller. G: Justin Nichols.

- Brouillard, Joly, Rodewald sú trojica hráčov, ktorí ma najviac zaujali a očakávam ich podpis.
- Nichols doslova zlyhal, Perssini bol lepší napriek tomu, že mu nesadol zápas.
- Eansor a Latour najhorší forwardi, súčasný depth im nedáva veľa možností ani pre ECHL.
- Lizotte bol dobrý, len pravdepodobne nie je to, čo hľadáme. Neprekvapí ma, keď ho niekto podpíše.

Každopádne všetci títo hráči na konci kempu zamieria do ECHL, CHL alebo ako v prípade Nylandera, Kapanena, Soshnikova a Gauthiera do AHL.

EDIT: Rookie Tournament Highlights:

Leafs get Grabner from NYI for Taylor Beck, Carter Verhaeghe, Matt Finn, Tom Nilsson, Christopher Gibson.
Rono píše:
Leafs get Grabner from NYI for Taylor Beck, Carter Verhaeghe, Matt Finn, Tom Nilsson, Christopher Gibson.
Niečo podobné bolo očakávané a logické. Toronto malo pod zmluvou 49 hráčov. Ako som predtým spomínal, na rookie kempe zaujali Brouillard, Joly a Rodewald. K tomu treba brať do úvahy hráčov na PTO. Grabner vnesie do zostavy rýchlosť, môže hrať na PK. Končí mu kontrakt, buď ho vymenia alebo predĺžia.

Finn - bude mať čo robiť aby sa udržal v AHL
Nilsson - stay at home d-man
Gibson - medzi ním, Sparksom a Bibeauom nieje veľký rozdiel
Verhaeghe - jediný hráč, ktorý má podľa mňa potenciál na to, aby bol platný aspoň v bottom-six

Hunter a Keefe si určite prišli na svoje. Inteligentný trade, ktorý dodal trochu priestoru a upratal zopár "zdedených" zmlúv.
Čo by TOR resp. LL bol ochotný pustiť za Zajaca podľa vás?
Ako Louovi keď prepne tak by nám poslal aj Nylandera, ale to sa nestane. Keby ku Zajacovmu trejdu malo fakt dôjsť, aká by mohla byť protihodnota?
Je na JvR vyššia ako 0,0%ná šanca vôbec? :-D Ja by som to riskol. Zajac + Gelinas/Merrill + 2nd za rodáka z NJ. Come home James :sarcasm:
(mám ciťáka, že keby ku tomu vážne došlo išiel by Travis za Lupula a to už by som váhal, že či ho vôbec potrebujeme)
Specifically, the team announced that Devin Setoguchi and Curtis Glencross were released from their professional tryout contracts while 2015 first-rounder Mitch Marner (pictured) was reassigned to the OHL on Sunday.
Davvy píše:Čo by TOR resp. LL bol ochotný pustiť za Zajaca podľa vás?
Ako Louovi keď prepne tak by nám poslal aj Nylandera, ale to sa nestane. Keby ku Zajacovmu trejdu malo fakt dôjsť, aká by mohla byť protihodnota?
Je na JvR vyššia ako 0,0%ná šanca vôbec? :-D Ja by som to riskol. Zajac + Gelinas/Merrill + 2nd za rodáka z NJ. Come home James :sarcasm:
(mám ciťáka, že keby ku tomu vážne došlo išiel by Travis za Lupula a to už by som váhal, že či ho vôbec potrebujeme)
Trocha neskôr ale mám časový deficit skrz prácu. Toto sú presne tie veci, ktoré ani nečítam, páč je to strata času. Celé mesiace pracujú na nejakej filozofii a dostanú organizáciu tam, kde je, aby to zabetónovali jediným ťahom, ktorý nemá žiadne racionálne opodstatnenie?! Zajac má 30 (?) a 6-ročný kontrakt. Úplne je jedno akým štýlom rumour vznikol, či Lou vtipkoval alebo mu chcel vyjadriť sympatie... Zajac pre Toronto nemá žiaden význam. Treba šetriť čas a tieto diskusie, úvahy etc ignorovať. :yes:
Niečo k novej sezóne som písal v príspevku už pred necelý mesiacom: http://www.hokejforum.com/toronto-maple ... ml#p401523" onclick="window.open(this.href);return false;

Po pre-season pred prvým zápasom pár dodatkov...

Sezóna bude náročná a dlhá. Hráčom sa v príprave nedarilo napĺňať predstavy kouča Mikea Babcocka. Množstvo turnoverov, zbytočné straty pukov, prehraté súboje pri mantineloch, problém pri zakladaní útoku a nenašiel sa nikto, kto by strieľal góly. Najlepším hráčom bol Nazem Kadri (5 GP, 1+3), najlepším strelcom bol Lupul s dvoma gólmi v piatich zápasoch. Médiá okamžite začali tweetovať o Mikeovej frustrácii ale ten hneď všetko vyvrátil: "Frustration is a waste of energy. I didn’t think we played hard enough. Simple. I said, “We didn’t play hard enough.”

Najlepšími hráčmi boli Nylander a Brown, o ktorých sa údajne špekulovalo, že by mohli naskočiť v NHL už tento rok. Výkonnostne na to majú, ale nakoniec vedenie správne rozhodlo, že z hľadiska developmentu je dôležitejšie, aby nastúpili v AHL. Dlhodobý plán bol jasne daný - draft well, develop a call up až budú youngsters pripravení prevziať kľúčové role v tíme Leafs.

Brankárskou jednotkou je Steve Bernier. Dreger sa spýtal priamo a od Babsa dostal priamu odpoveď. Na otázku, či si myslí, že Bernier je schopný odchytať 60 zápasov Babcock povedal: "I think he should be 62." Bernier odchytá prvé dva zápasy, Reim nastúpi v sobotu. Paradoxne lepšiu prípravu mal Reimer.

Toronto stiahlo z Waiveru Franka Corrada, 22 ročného obrancu, right-handed, s potenciálom na lower bottom pairing v NHL. Za posledných 8 mesiacov prišli Nucks bez náhrady už o tretieho mladého beka (Clenndenning, Forsling). Corrada vraj mal náš pro-scouting už 2 roky na radare. Tiež tam bola možnosť tradu, udajne prebehli reči s 10 až 15 klubmi. Zaujímavé je, že keby ho nenasadili v PO proti Shakrs pred pár sezónami, tak by nemusel teraz prejsť na farmu cez Waiver. Každopádne u Canucks by bol 7. - 8. bek a vysedávať na lavičke pre neho nemá zmysel. Musí hrať a ak mu Babs dokáže dať pravidelný TOI, možno ukáže či má na to byť top 4 d-man. Bude hrať doma, takže má motiváciu naviac.

Robidas hral v príprave so zranením. Poputuje na LTIR a je dosť možné, že jeho kariéra je u konca. Robidas bol najhorším hráčom z hľadiska advanced stats v tíme, znižoval Corsi spoluhráčom, s ktorými nastupoval a nebolo tomu inak ani v pre-season. Na Waiver poputoval Richard Pánik, zatiaľ čo Scott Harrington išiel "papierovo" na farmu a hneď ako sa uvoľní miesto v zostave vyššie naznačenými pohybmi, bude späť v hlavnom tíme.
Gagnon: "You've been a winner ..."
Babcock "That was past-tense, let's try that again."
Gagnon: "You are a winner."
Babcock: "Thank you."
:lol2:
[quote]Sometimes a dream from the past, can bring hope to the future. This is a love letter about the Toronto Maple Leafs. From the team to their fans. And from the fans to their team. For any player who has ever put on the sweater. To those who will, down the road. And especially for the fans, whose undying love and hope endures. A footprint on the forever.[/quote]


Zaujímavá časť pre fans Habs začína v 5. minúte, kde Babs dostane otázku ohľadom P.K. Subbana. ...Momentálne začínam mať pocit, že Roman Polák bude plniť rolu akéhosi enforcera a bude nastupovať akurát proti tvrdším súperom. Na tribúne s ním dnes posedí novo príchodiaci Frank Corrado a Michael Grabner. Indikátorom tohto ťahu bolo už to, že na rannom korčuľovaní sa zdržali na ľade najdlhšie.

Projected lines:
JVR - Kadri - Boyes
Matthias - Bozak - Lupul
Winnik - Spaling - Parenteau
Komarov - Holland - Arcobello

Hunwick - Phaneuf
Marincin - Rielly
Gardiner - Harrington

Bernier
Reimer
1283 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS