Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

TORONTO MAPLE LEAFS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Jediny! Tak to sa velmi mylis! Ked sa pozriem na Kaberleho, tak vidim hraca, ktory na to, aby sa naucil hrat hokej na topurovni, potreboval Svehlu, kym McCabe je samouk! Ked sa pozriem na fyzicku hru Kaberleho, tak neviem, ci mam plakat, alebo sa smiat. To McCabovi nehrozi, on je obranca so vsetkym, co k tomu patri! A Timmonena nespominaj, dostal neskutocne prachy, az take neskutocne, ze som skoro nepochopil! Ked si porovnam jeho a McCabeovu zmluvu, tak mi nieco nesedi. McCabe je vazne podhodnoteny!

..uz "javorovy" Jason Blake..

ObrázekObrázek

KaĹľdĂ˝ rok vedel tento tĂ­m nahabaĹĄ velke mena do zostavy no dajak sa tento tĂ­m nechyta neviem preÄŤo...Ĺľeby to bolo v brankarovi..

Neviem ci ste uz videli nove logo. teda nie kompletne nove ale upravene. mne sa moc nepaci. to stare bolo lepsie. teraz je to jak od disneyho. stare malo ten blesk tmave lemovanie co posobil ako 3d blesk.

http://forum.calgaryflames.com/index.php?showtopic=6567

debil a čo to má s Torontom?
Hannu tak teraz sa nemôžu vyhovárať ani na brankára ked tam je Toskala,Belfour bol dobrý ale starý a Ottawa si z neho robila srandu ked im dala tradične 8...

netrafil som temu. to sa stava ked clovek este pred par hodinami silne nasaval.

debil píše:netrafil som temu. to sa stava ked clovek este pred par hodinami silne nasaval.
:cool: :wink: 8) Taky se mi to moc nezdálo,co by dělal blesk na logu Listů,ale radši jsem držel zobák. :wink:

tak uĹľ vĂ­m kde to Hannu vzal, takĹľe diskuze o logu v topicu Tampy

Mna by zaujimalo, co mienia Leafs robit s Raycroftom, ked maju teraz Toskalu....

Dakde som preÄŤĂ­tal Ĺľe onho javia zaujem Red Wings..aj ked by im tam bol naniÄŤ na moj nazor...

chorche píše:Mna by zaujimalo, co mienia Leafs robit s Raycroftom, ked maju teraz Toskalu....
samozrejme, ze urobia vsetko preto, aby ho predali, vymenili..ako 2jka by sa Andrew urcite neuspokojil, aj ked podla vykonov z posl. 2 sezon, vyskakovat velmi nemĂ´ze..

cepi píše:
chorche píše:Mna by zaujimalo, co mienia Leafs robit s Raycroftom, ked maju teraz Toskalu....
samozrejme, ze urobia vsetko preto, aby ho predali, vymenili..ako 2jka by sa Andrew urcite neuspokojil, aj ked podla vykonov z posl. 2 sezon, vyskakovat velmi nemĂ´ze..
minulou sezonu nechytal spatne co sem videl par zapasu, sice mel vykyvy coz by se nemelo stavat , ale budiz ... v Torontu selhavala hlavne obrana.

nemuseli ho vyhodiť z Bostonu...tam sa mi velmi lubil a vtedy to bol fakt dobrý tím ked mali v utoku ešte aj Thorntona a v obrane aj Gonchara...vtedy fakt ten tím za niečo stal ...hm teraz to prenho asik bola zmena ked prešiel do toho Toronta...

je to kvalitny golmanik, to nikto nespochybnuje, ved vo svojej 1 sezone za medvede v roku 2004 ziskal Andrew Calder Memorial Trophy..ale v dalsej sezone zapadol do sediveho priemeru a uprimne som rad, ze opustil Bruins..o tom, kto na vymene Raycroft - Rask ziskal sa bavit nemusime :wink:

Hmm, vela kvalitnych brankarov na trhu uz nezostalo a spoliehat sa na veteranov je vzdy risk, ale ked uz nie je nic lepsie.... To spravili L. A. v pripade Burkeho. Teraz mi napada, ze Raycroft by mohol ist prave do tohoto novosatvoriaceho timu.

cepi píše:
chorche píše:Mna by zaujimalo, co mienia Leafs robit s Raycroftom, ked maju teraz Toskalu....
samozrejme, ze urobia vsetko preto, aby ho predali, vymenili..ako 2jka by sa Andrew urcite neuspokojil, aj ked podla vykonov z posl. 2 sezon, vyskakovat velmi nemĂ´ze..
Máš Cepi pravdu, že předloni byl slaboučký, ale loni se mi u Maple Leafs hodně líbil, co ten dokázal za nepochopitelně děravou (vzhledem ke jménům) obranou vychytat, bylo neskutečné - Maple Leafs bojovali o PO do poslední chvíle hlavně jeho zásluhou........... :wink: 8) !!!!

Lenze Vesa je Vesa, rychly a mrstny brankar, kapanek mi pripomina Haseka.

Toskala jasná 1., jestli se ani s jeho příchodem nezlepší na jména tak skvělá defenzíva, tak již opravdu nevím......... :wink: 8) !!!!

Ta defenziva ma dve vynikajuce osobnosti: McCabea a Kabbyho. Co s Raycroftom?

chorche píše:Ta defenziva ma dve vynikajuce osobnosti: McCabea a Kabbyho. Co s Raycroftom?
LA ? jina moznost me nenapada, protoze pochybuju, ze se smiri s roli dvojky.

Muze se ale pokusit bojovat o post jednicky, ale pochybuju by ji dostal kvuli platu, ktery bude dostavat Toskala. uvidime.

Ma to logicku trhlinu, Cloutch berie celkom slusne prachy, takze L.A. nemusi byt vychodisko. Ak to inak nepojde, trejdnu ho do Minnesoty. Raycroft a dvojka - iba ak by len na papieri, on je tak na 1,5. Ale ked nadobro dozreje, moze byt jednotka.

Raycroft ma tak blizko, resp. daleko k postu 1tky ako 2jky...kvalitu na 1tku rozhodne ma, vek viac ako nadejny..na strane druhej, bostonske, i torontske vykyvy tiez nieco naznacuju..byt GM LA nevaham a siahnem po Raycroftovi, byt na mieste Rycrofta riesim iny klub, pretoze Toskala bude "javorovym" Numero Uno!

To uz logiku ma, lenze potom je na Kings, aby si vyriesili ten chaos v brane.Toronto bude dost dobre.

Nová posila Toronta Maple Leafs Mark Bell půjde do vězení. Hmm, tak i proto možná vyměnili Sharks Bella. Trest přijde v platnost v říjnu, takže má prakticky po celý základní části. :shock:

:) TakĂ© jsem to ÄŤetl.V Torontu nejsou hloupĂ˝ a o celĂ© kauze dopĹ™edu vÄ›dÄ›li.Jak říkajĂ­ redaktoĹ™i.Byla to daĹ
1283 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO