Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

TORONTO MAPLE LEAFS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Bell ma svoje kvality, v San Jose nebolo pre neho dost priestoru, ale pripomente mi, za co ide do lochu?

:) (Sportsnet) – Nová posila Toronta Maple Leafs, Mark Bell, půjde do vězení. Bell byl soudem v San Jose shledán vinným za řízení pod vlivem alkoholu, způsobení zranění a ujetí z místa činu.

Utočník Toronta, který do týmu přišel v červnové výměně společně s Vesa Toskalou, si ve věznici v Santa Claře odsedí celkem šest měsíců, což znamená, že pro něj letošní sezóna skončila. Trest nabývá platnosti v říjnu.

Bell byl odsouzen za incident, kterĂ˝ se stal začátkem kvÄ›tna loĹ

Dik za info, ale mam 1,5 otazky: Sudnictvo tam zrejme pracuje pomaly, co? Preco trest vstupi do platnosti az v oktobri? Mozno by od jari sezonu stihol.

:) Chorche teď jsi mne dostal.Nevím proč Bell nastupuje tak pozdě do vězení.Snad existuje možnost odvolání,ale to spíš NE.Byl vynesen přece rozsudek.Neznám americký právní systém,nemohu sloužit.Asi mají plné věznice a neměl by ho,kdo hlídat :D Nebo by mu neměl,kdo vařit :D Ne vážně,nevím. :)

Bella daju do basy a Heatley hra, no, niekedy je to fakt cudne. Leafs vsak budu mat beztak dost starosti: Co s raycroftom, ako vyriesit utok a co este spravit pre to, aby im postup do playoff nezatrhlo nejake skorumpovane muzstvo, ale aby sa na hlupakov nemuseli spoliehat a vybojovali si ho sami.

:( V Bellově případu pravděpodobně bral soudce v úvahu neposkytnutí první pomoci a ujetí z místa činu.To jsou vážné přečiny.Jinak obecně vzato soudit automobilové nehody se zraněním,nebo následnou smrtí je opravdu pro soudce složité.Vůbec jim to nezávidim.Dle důkazního řízení musí vyhovět liteře zákona a rozsudek v podstatě nikomu nepomůže.Ani tomu nešťastníkovi co nehodu zavinil/který jinak vyhovoval zákonu v Americe,u nás bez alkoholu/ani tomu chudákovi mrtvému,ani nakonec příbuzným pozůstalého.Co si kdo veme na viníkovi,když oběť je mrtvá?Nic.A co pomůže společnosti,nebo pozůstalým,že bude viník několik let sedět a zkazí mu chvilka nepozornosti osudu celý život?Taky nic.Ale nějak potrestán za svůj přečin být musí.Od toho je soudce,aby zvážil všechny okolnosti a nějak spravedlivě,dle litery zákona rozhodl.Rozsudek všichni respektují,ale v podstatě nikomu nevyhovuje,ani nepomůže.Mrtví je mrtví,viník obvykle říká že dostal moc/vězení mu zkazí kus života/ a pozůstalí říkají,že dostal málo.Chvilka osudu,která se nedá vratit,ačko-li by si to všichni přáli!!!!Soudcům jejich práci opravdu nezávidim,navíc v případě Heatleyho byl pod tlakem veřejného mínění a rozhodl,jak rozhodl!!!!

V tomto Montry nemáš pravdu, protoĹľe jestli nic jinĂ©ho, tak trest alespoĹ

Este raz, co sa v Bellovom pripade stalo "obeti"? Pamatam si akurat to, ze mala nejake poranenia, ale nie nejake extra vazne. Ci...???

:) Tomu rozumim philly,jak to myslíš a souhlasim.Ale domnívám se,že na silnici dochází k nehodám s následkem smrtí,při účasti i do té doby bezúhoných lidí.Nemluvim o cvocích a lidech bez vlastní zodpovědnosti./bohužel těch je taky dost/Nevidim důvod ani správnost,aby se základě chyby,se na dosud bezúhonných lidech, pozůstalí a společnost ukojila.Ve smyslu.,,Udělal jsi chybu a já se ti pomstim a necham tě několik let ve vězení".Nemusim ti snad vyprávět,že možnost zúčastnit se podobné nehody má každý z nás,téměř denně.Zvláště ve velkých městech,kdy je coko-li možné přehlédnout.Chyby nelze tolerovat,tomu rozumim.A společnost se tomu musí bránit a zákonně postavit v zájmu ochrany ostatních lidí.Přečin se vyšetří soudci a soudce vyřkne všemi respektovaný rozsudek.Tomu také rozumim,včetně finanční náhrady.Jenom tvrdim,že ať bude jakýko-li,nikomu to nepomůže.Je to čistě technické ochranné hledisko společnosti,aby se lidé přinutili k velké zodpovědnosti nad svým jednáním.Neúmyslné osudové chyby života se tím ovšem nevyloučí.Jsme lidi a NE stroje.Mrtví se neprobudí,viník/do té doby bezúhonný člověk/ ač si uvědomuje svou chybu má definitivně zpackaný život a pozůstalím nikdo jejich mrtvého nevrátí./nedej bože,když se jedná o rodiče malých dětí/Tady nemluvíme o vraždě,ale o automobilové nehodě s následkem smrti.O nešťestí!!!O lidech kteří nejsou a ani nechtějí být recidivisty.Udělali osudovou chybu-bohužel stalo se.Nedá se to vrátit!!!Proto nevolám po Heatleyho nějaké pomstě,v tom smyslu,aby ho zavřeli.I když to co se stalo je příšerný!!!Myslim,že je podle platných zákonů odsouzen a soudce a rozhodl jak rozhodl!!Výhradu mám,že ne každý se jmenuje Heatley a je veřejně známou hokejovou veličinou!!!V tom si rozumíme a nebudeme to tu probírat!!!A Bell?Ujetí z místa nehody a neposkytnutí první pomoci se trestá všude na světě.To je zcela v pořádku!!!!

Heatley s tym bude zit cely zivot, uz to je pre neho dost velky trest a on Snydera zabit nechcel. To je velky rozdiel. Bell vsak nikoho nezabil, zeano...?

:) Já vim chorche.Ale Bell ujel z místa nehody.Průšvih jako hrom.Na nehodu nabalil další paragrafy,včetně neposkytnutí první pomoci.Co kdyby ten člověk umřel??Neposkytnutí první pomoci je vážný přečin.To zas,každý z nás musí i v nepříjemné kritické situaci uvažovat.Samozřejmě pokud je v takovém stavu,že uvažovat může(nemám na mysli alkohol//ani ten se nepromíjí a není polechčující okolnost,když neposkytneš pomoc//, mentální neschopnost//to by stejně nedostal řidičák/,nebo těžké zranění,kdy není schopen poskytnout někomu pomoc/ovšem to by neujel z místa nehody).Každý je povinnen zastavit a poskytnout první pomoc,hráče Bella nevyjímaje.A ne se chovat zbaběle a ujet.Zákon na to pamatuje,nemůžeš se soudci a jeho rozsudku divit!!!!

Svým způsobem máš Montry pravdu, ale já se v práci s tímto setkávám poměrně často a věř mi, že např. pozůstalým po oběti dopravní nehody nelze říci, že viník holt udělal jen chybu a jejich synovi to život stejně nevrátí, tak o co jde.......... !!!! Zkrátka - za chyby se platí.............. !!!!

:) V tom ti philly rozumim a máš naprostou pravdu.Vim jak to chodí a u jednoho svého známého jsem to zažil.Vim zcela přesně o čem mluvíš!!Není to lehké!!!Já jsem to tak nějak,chtěl chorchemu vysvětlit,Když mu bylo divné,že Bell jde do vězení a připomenul v souvislosti případ Heatley.
Mark Bell
Obrázek

No, chlapik mal trochu potlcenu hlavu, pokial viem, ale zeby to bolo nejak vazne, tak to nie. Bell mal nejakych 0,15 promile alkoholu v krvi, co zasa nie je az tak vela, ale za volant by som nesadol ani so stotinkou! Sak jedna havaria, kolko takych bolo, kde-kto si kde-co namlatil. Sa to nedalo riesit mastnou pokutou a zhabanim vodicskeho opravnenia a nejakym kurzom?

Půl roku ve vězení, zařazení do odvykacího programu. Vedení NHL se zdál takový trest pro Marka Bella, který před rokem v opilosti způsobil dopravní nehodu, ještě pořád příliš mírný. Až novou posilu Toronta “uschopní” lékaři dohlížející na jeho abstinenci, bude muset vynechat ještě dalších patnáct zápasů Maple Leafs. Ve středu o tom rozhodl komisař soutěže Gary Bettman.

“Pan Bell byl suspendován a přijde o plat za nečestné chování, které poškozuje dobré jméno ligy a hokeje. Hrát v National Hockey League je privilegium, s nímž koresponduje příkladné chování na ledě i mimo něj.” píše se ve zdůvodnění. “Na druhou stranu, Mark udělal během roku velký pokrok ve své rehabilitaci. Tento progres byl významným faktorem při našem rozhodování, mohli jsme zvolit delší trest. NHL podporuje Markovu snahu poučit se z minulých chyb.” zdroj - nhlpro.cz

Pro Maple Leafs to vůbec není dobré, ale já s tím souhlasím, zkrátka - za chyby se platí............. !!!!

ObrázekObrázek

Myslím, že trest od NHL je kontraproduktivní. Proč chce NHL suplovat práci civilních soudů?

Tuším, že v článku je to zdůvodněno........... :wink: !!!!

Asi mi to nějak nestačí. Celé se mi to jeví tak, že p. Bettman chce demonstrovat svou nezdolnou sílu, která zase není tak nezdolná...

Pravdepodobna zostava Toronta :

1. Jason Blake – Mats Sundin – Alexei Ponikarovsky
2. Darcy Tucker – Kyle Wellwood – Alexander Steen
3. Nikolai Antropov – Matt Stajan – Chad Kilger
4. Boyd Devereaux – Mark Bell (John Pohl) – Bates Battaglia

1. Tomáš Kaberle – Bryan McCabe
2. Pavel Kubina – Carlo Colaiacovo
3. Hal Gill - Ian White

1. Vesa Toskala
2. Andrew Raycroft
Toronto bolo známe za čias Belfoura že dostávalo aj vdaka zlej obrane 6-7 golov za zápas,hlavne proti Ottawe,ale teraz prišiel Toskala a po prvých pár zápasoch to vyzeralo že je ten pravý,tak som si ho chcel dnes pozrieť v akcii, a ozaj začal velmi dobre,hned na začiatku počas presilovky CAR chytil niekolko dobrých striel,potom malo presilovku Toronto a po prihrávke Matsa Sundina otvoril skore McCabe (bol to 916 Sundinov bod v TOR a prekonal rekord tímu).Lenže už o pár minút CAR vyrovnali a do konca tretiny viedli,od druhej tretiny to už bol len hurikáni čo sa triafali a chudák Toskala si to musel vytrpieť že ho nechali pri všetkých 7-ich goloch CAR.

Je to smutné pre tento obrovský tím s vynikajúcimi fanúšikmi že ešte aj dnes zahrajú takto :thumbsdown:
:eek2: čekal jsem výhru Toronta, možná remízu, ale toto? :thumbsdown: kdby takhle dostali od jiného týmu než z Jihovýchodu (mimo Tampy) celkem by mi to nevadilo, ale zrovna s Canes prohrát nemuseli. Celkem se Hurikánů začínám obávat.
fajn vykon hurikanov, no skôr by som sa zamyslel nad „vykonom“ javorovych listkov..zapas som nevidel, cize v detailoch sa velmi sprtat nemozem, no vysledok hovori jasnou recou a
slova kapitana Sundina to len potvrdzuju

"Toto akoby sme ani nehrali v sutaznej sezone. Bol to vlazny vykon celej nasej "grupy"..na taketo cosi niet vyhovorky..bolo to zle, proste frustrujuci vecer."

no je to tak, muzstvo neexistovalo, obrana, detto brankar..no, Tosky musel mat dost a v najblizsom zapase to vidim na Raycrofta..

Jason Blake...nech je leukemia v jeho pripade v „pohode“ vyliecitelna, v tejto chvili to nie je ten Jason, ktory prestupoval do Toronta..neexistuje aby sa momentalne sustredil na hokej aky taky, ten psychicky blog je tam a pokial sa Jason z toho definitivne nevylize, dovtedy budu (podla mna) vysledky TOR dost na vazkach a ako na hojdacke..
Zápas TOR-CAR byl jasně pro Hurikány. Toronto bylo strašně mdlé u puků bylo vždy dýl. Prostě jasně lepší byla Carolina, proto takový výsledek.
No toto bol cmeback! Toronto vyhralo další zápas doma proti zatial dobrým Ostrovanom 8:1,Sundin konečne prekonal klubový rekord a ešte aj Toskala bol super a pochytal 30 striel. Keby takto zahrá další domáci zápas aj Vancouver ja by som sa nenahneval,ale je to nereálne.
tentokrat Ta Ohlund musim ja brank. opravit..za listky chytal Raycroft..zda sa, ze v Toronte sa bude dlhodobejsie riesit suboj o brank. 1tku..TOR si to vsak vyzehlilo pekne a povedalo si, ze ked sme uz my spapali tu 8, je cas nalozit ju niekomu inemu :)
1282 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS