Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

TORONTO MAPLE LEAFS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Captain Crunch píše:
The Ottawa Senators (@Senators) announced today that the club has acquired defenceman Dion Phaneuf, forward Matt Frattin, forward Casey Bailey, forward Ryan Rupert and defence prospect Cody Donaghey from the Toronto Maple Leafs in exchange for defenceman Jared Cowen, forwards Colin Greening, Milan Michalek and Tobias Lindberg as well as Ottawa’s second-round pick in the 2017 NHL Draft. No salary will be retained by either team over the trade’s entirety.
Pierre LeBrun píše:There is ZERO salary retained in the Phaneuf blockbuster trade. Straight hockey deal as per source.
Jako vítěze výměny vidím OTW, ti získali druhého do páru ke Karlssonovi, ted jim chybí brankář, jinak by to už vypadalo na slušnou mozaiku. U TOR se obávám, že ani příchod Stamkose by nepomohl. Ten tým má podle mého subjektivního názoru strašně špatnou celkovou koncepci, a ted do mě. :-)
BigPete1989 píše:
Captain Crunch píše:
The Ottawa Senators (@Senators) announced today that the club has acquired defenceman Dion Phaneuf, forward Matt Frattin, forward Casey Bailey, forward Ryan Rupert and defence prospect Cody Donaghey from the Toronto Maple Leafs in exchange for defenceman Jared Cowen, forwards Colin Greening, Milan Michalek and Tobias Lindberg as well as Ottawa’s second-round pick in the 2017 NHL Draft. No salary will be retained by either team over the trade’s entirety.
Pierre LeBrun píše:There is ZERO salary retained in the Phaneuf blockbuster trade. Straight hockey deal as per source.
Jako vítěze výměny ... :blabla: , a ted do mě. :-)
Nie, nie, týchto paraolympijských hier sa nehodlám účastniť.
Konečně huuuge trejd :D

Imo, Cowena chtěli trejdnout, Michálek s Greeningem suckovali ale Lindberg celkem nadějný je a ještě second pick :hmm:

Nejde to pořádně hodnotit. Phaneuf může Ottawě hodně pomoct. První dojem na spíše Ottawu :bee:
a ještě :giggle: sorráč


Obrázek
Esem píše:Konečně huuuge trejd :D

Imo, Cowena chtěli trejdnout, Michálek s Greeningem suckovali ale Lindberg celkem nadějný je a ještě second pick :hmm:

Nejde to pořádně hodnotit. Phaneuf může Ottawě hodně pomoct. První dojem na spíše Ottawu :bee:
Fanúšikovia Sens dokonca na hfboards dva týždne dozadu rátali, koľko by zaťažil cap v prípade, že by ho vyplatili (650K a 750K myslím). V tomto trejde je pre nás kľúčový Lindberg, ktorého minulý rok u Generals trénoval D. J. Smith, ktorý je teraz Babcockov asistent. Spoločne vyhrali Memorial. K tomu ten 2nd rounder 2017.
On Phaneuf má to asi nej zasebou ale může Ottawě pomoct. A pookřát a hrát líp v novým klubu, ještě ukáže ... v budoucnu to určitě bude lepší pro vás.
Esem píše:On Phaneuf má to asi nej zasebou ale může Ottawě pomoct. A pookřát a hrát líp v novým klubu, ještě ukáže ... v budoucnu to určitě bude lepší pro vás.
Nebojím sa toho, že by hral zle. Dion je kvalitný obranca, profesionál, líder v kabíne. Nikdy nebol prvým obrancom. Väčšina zlých reakcií na neho pramenila z jeho nesprávneho využívania. Akonáhle prišiel do tímu Babcock a začal ho využívať v druhom obrannom páre začal hrať o úroveň vyššie. Ak ho v Ottawe budú využívať správne nemôžu byť nespokojní. Tipujem, že Karlsson bude hrať naďalej s Methotom a Dion s Cecim, ktorému môže výraznejšie pomôcť. Každopádne treba povedať, že Dion bol v Toronte jeden z najnezaslúženejšie kritizovaný (zosmiešňovaný) hráč snáď v celej histórii.
Jako vítěze výměny ... :blabla: , a ted do mě. :-)[/quote]
Nie, nie, týchto paraolympijských hier sa nehodlám účastniť.[/quote]

Vyměnili jste vašeho jediného schopného obránce a kapitána do týmu, kterému se jistě bude hodit defenzivneji ladený obránce ke Karlssonovi, címž vytvoří elitní obranný par, coz je v lize docela dulezite pro uspech. Ziskali jste obránce těsně nad hranicí tribuny - Cowena. Poslední dobou pořád zraněného Michálka, který je dávno za zenitem. Být v lepším týmu, možná by už ani jako zdravý nedostával příležitost. Jednoho AHLera, velkého talenta... No a Greeninga - ten vám bude vlastně k čemu? U toho mě ten přínos opravdu nenapadá.
BigPete1989 píše:Vyměnili jste vašeho jediného schopného obránce a kapitána do týmu, kterému se jistě bude hodit defenzivneji ladený obránce ke Karlssonovi, címž vytvoří elitní obranný par, coz je v lize docela dulezite pro uspech. Ziskali jste obránce těsně nad hranicí tribuny - Cowena. Poslední dobou pořád zraněného Michálka, který je dávno za zenitem. Být v lepším týmu, možná by už ani jako zdravý nedostával příležitost. Jednoho AHLera, velkého talenta... No a Greeninga - ten vám bude vlastně k čemu? U toho mě ten přínos opravdu nenapadá.
Tohle je strašně krátkozraký pohled na tu výměnu. Největší zisk pro Leafs je to, že se zbavili jeho platu. To, co za něj dostali, je jen sekundární aspekt celé výměny.
BigPete1989 píše:
Vyměnili jste vašeho jediného schopného obránce a kapitána do týmu, ......
Tady jsem přestal číst já ...
Prober se kámo!
BigPete1989 píše: Hmm... který je ten další schopny? Nebo ze by byl Phaneuf neschopný. V TOR by propadl i Doughty...
Uz jsi slysel jmeno Morgan Rielly?
Logan píše:
BigPete1989 píše:
Vyměnili jste vašeho jediného schopného obránce a kapitána do týmu, ......
Tady jsem přestal číst já ...
Prober se kámo!
Chlapec sa v sobotu zaregistroval za jedinym ucelom aby tu vyvolaval vasne. :hroza:
Nereagujte na neho, nema to cenu.
Redy píše:
BigPete1989 píše: Hmm... který je ten další schopny? Nebo ze by byl Phaneuf neschopný. V TOR by propadl i Doughty...
Uz jsi slysel jmeno Morgan Rielly?
Mozna za 3 roky... mozna...

Už asi 5 let budují tym a porad jsou na dne ligy. NHL sleduji dlouho. První, co jsem jako dítě trochu zaznamenal, bylo finale mezi PHI a DET. Ale za tu dobu nepamatuji TOR jako silny tým. K nim bych mohl priradit snad jen ATL/WIN, CMB, mozna PHO/ARI, ale ti aspon meli nedavno dobry play-off
MinonkySK píše:
Logan píše:
BigPete1989 píše:
Vyměnili jste vašeho jediného schopného obránce a kapitána do týmu, ......
Tady jsem přestal číst já ...
Prober se kámo!
Chlapec sa v sobotu zaregistroval za jedinym ucelom aby tu vyvolaval vasne. :hroza:
Nereagujte na neho, nema to cenu.
Byl jsem tu i od 2006 do cca 2010/2011. Tehdy akorat někteří přeceňovali SVK hrace, ale tehdy meli silnou repre...
Jinak čas ukáže, můžem to tady zhodnotit nejdřív po sezóně 2016/2017. Ja rikam, ze vydela OTW a TOR nepomuze ani Stamkos, museli by kompletne prekopat tým. Třeba ale budete mít pravdu vy, Phaneuf se nechytí, Stamkos prijde, da 50 gólu za sezonu, TOR se s rezervou dostane do play-off. Třeba oba týmy. Třeba ani jeden. A třeba... kdo vydelal na výměně Thorntona do SJS??? Vy asi zase budete s prehledem vedet, ale ja fakt nemuzu rict, zda BOS, který se zbavil vítěze Art Ross Trophy, vítěze OH a asi budoucího člena síně slávy za hrace, kterí toho v BOS moc neprevedli. Ale BOS ziskal prostor pro vybudovani týmu, který za cca 5 let vyhral SC, jeste jednou se dostal do finale a az donedavna budil velky respekt. Nebo SJS, kteří sice dostali vítěze Art Ross Trophy, OH, asi budoucího člena sině slávy za prakticky nepotřebné hrace. Ale Thornton je nikdy nedostal ani do finale SC, a to presto ze SJS melo i jinak naprosto top tým.

Pro upresnenou dodavam, ze netvrdím, že Karlsson s Phaneufem vytvorí tak uzitecnou dvojici jako byl třeba Pronger s Niedermayerem, cekam, ze Phaneuf bude v té dvojici ten slabsi, ale OTW pomuze na míste, které ji pálí, přičemž TOR nikdo z těch hracu nepomuze bez prekopani týmu, dokonce ani Stamkos, pro kterého tou vymenou zrejme pripravili prostor.
Nenapadlo tě třeba, že to "museli by komplet překopat tým" (btw. co si dělal celý minulý rok? Počítám, že NHL si rozhodně nesledoval) je důvod, proč se chtějí zbavit Phaneufa?

Jen procházím....
(tenhle příspěvek je zcela bezpředmětný, ale neodpustim si...) Je tady legrace :lol:
JKL píše:Nenapadlo tě třeba, že to "museli by komplet překopat tým" (btw. co si dělal celý minulý rok? Počítám, že NHL si rozhodně nesledoval) je důvod, proč se chtějí zbavit Phaneufa?

Jen procházím....
Dík za slušný komentář.
Ale asi se neshodneme v tom, koho tam měli nechat a koho se behem toho prekopani zbavit, a hlavne za koho... vzdyt, to co poslala OTW jsou hraci, kterých se zbavovali oni. Pricemz Michalek sice nema smlouvu na dlouho ale 4 mega za nej je ted premrstena castka, rekl bych, ze premrstenejsi nez 7 za Phaneufa. Beru ale ze 7 mega je za nej moc, ideal by byl tak 4-5 mega, ale to uz je dalsi hloupost TOR, za kolik podepisuji hrace. Jestli podepisou Stamkose cca za 10 mega nebo víc, tak to bude zase ta stejná pisnicka. Sam jim nepomuze. Ale az by se ho pripadne zbavovali, tak nebude problem v něm.
Oni (TOR) ty hráče nepodepsali proto, proto, že by je chtěli, ale proto, aby se zbavili dlouhého konktraktu pro Phaneufa. Se podívej na jejich smlouvy.

Dám ti stejnou radu podruhé během pár dní - vrať se tady o pár stran zpět, nejlépe na místa, kde končí sezóna 13/14, případně možná stačí cokoliv od loňského dubna a dočti to až sem. Evidentně ti uniká stav, ve kterém Toronto je.
BigPete1989 píše: Vyměnili jste vašeho jediného schopného obránce a kapitána do týmu, kterému...
Obrázek

A Bůh ví, že jsem se Phaneufa dlouho zastával Obrázek
NYpost.com píše:Why Brooklyn-frustrated John Tavares could bolt to Leafs in ’18... viac
Bravo Larry, bravo! Ešte im nestihli stoporené penisy odvisnúť z pomyslenia na Stamkosa a už pretriasa Tavaresa. :lol2:
Na London sem se už díval, nevím nač řešit Tavarese, když máte dole Marnera. Je o dva levely jinde než hráči v kategorii.
JKL píše:Na London sem se už díval, nevím nač řešit Tavarese, když máte dole Marnera. Je o dva levely jinde než hráči v kategorii.
Samozrejme, link som sem pridal skôr ako ukážku tej nezmyselnosti a načasovania. Na diskusnom fóre Leafs sa už rozoberá ako JT-ho a Stammera natlačiť do platového stropu. :rofl:
Lepší než fóra Oilers, kde se řeší, kolil 200pts+ sezon bude mít McD, jak tu někdo citoval...
1283 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES