Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

A este by som sa rad vyjadril k "brankarskej otazke". Raanta si zasluzi velky respekt, za to, co predviedol tento rocnik. Spolahlivy, vzdy pripraveny (to iste sa o Henrikovi neda tvrdit, hlavne v ponimani celej sezony), vyborne vykony. Vdaka nemu Rangers nepocitili slabsie obdobie Henrika este viac. Ak nebol lepsi, tak urcite konzistentnejsi ako Lundqvist. Uvidime, co s nim bude po sezone, je tu expansion draft, niektore timy budu mat o neho zaujem ako o Talbota v 2015.

Co sa tyka play-off, mam respekt pred Montrealom. Myslim si, ze maju dost dobry tim, pridu mi aj trocha podcenovany. Urcite to je schodnejsia cesta ako Washington, Jackets, Pittsburgh, ale ziadne terno. Urcite nie pre Rangers. Su tu aj nejake strasiaky, napriklad Henrik vraj ma slabu uspesnost v Bell Centre, ale popravde neviem, ci tomu prikladat nejaku vacsiu dolezitost. Osobne si myslim, ze to bude dobra a tesna seria, v ktorej budu rozhodovat detaily.
Carey Price in last 12 starts vs. Rangers

record 11-1-0
GAA 0.93
SV% .968
shutouts 5
BosBru píše:Carey Price in last 12 starts vs. Rangers

record 11-1-0
GAA 0.93
SV% .968
shutouts 5
Sa mi zdalo, ze Price ma velmi dobre cisla proti Rangers, akurat som bol lenivy si to overit, pozriet.
mt svk, Rangers by vraj mali podpisat kontrakt s Alexeiom Bereglazovom, z Magnitogorsku. Trocha som ho videl vo finale KHL, vcelku sa mi pacil. Mas na neho report?
Connor McDavid píše:mt svk, Rangers by vraj mali podpisat kontrakt s Alexeiom Bereglazovom, z Magnitogorsku. Trocha som ho videl vo finale KHL, vcelku sa mi pacil. Mas na neho report?
Uz je to aj oficialne. :thumbsup:
Connor McDavid píše:mt svk, Rangers by vraj mali podpisat kontrakt s Alexeiom Bereglazovom, z Magnitogorsku. Trocha som ho videl vo finale KHL, vcelku sa mi pacil. Mas na neho report?
Nepatri medzi rychlych obrancov, ale je dost mobilny. Ma celkom dobru rozohravku, vyborna podpora utoku. Sice nevyuziva svoju postavu idealne, ale to je skor kvoli jeho ulohe na lade, tvrdej hry sa neboji. Treba mu zlepsit pozicnu hru a hru pred brankarom. Ma k hokeju profesionalny pristup, bude na sebe pracovat. Mimochodom, v KHL robil velke pokroky. Jehou nevyhodou je podla mna klauzula v zmluve, podla ktorej moze, v pripade odoslania do AHL, vratit sa do Magnitogorska. Dufam, ze bude mat dost rozumu na to, aby aj v pripade odoslania do AHL, zostal a este viac na sebe pracoval.
Tak Radim Šimek asi prý k vám...
BosBru píše:Tak Radim Šimek asi prý k vám...
Zdroj?
Žádný ověřený, nějaké hokejové stránky na fb. Takže asi zatím nic oficiálního...
Taky jsem o tom něco slyšel to by bylo super konečně po těch letech nějakej Čech v Rangers :cool:
Hauss píše:Taky jsem o tom něco slyšel to by bylo super konečně po těch letech nějakej Čech v Rangers :cool:
Bolo by to super, najma s tymi referenciami o nom som uz aj vcelku nateseny, ze by mohol s Rangers podpisat. Azda to vyjde.
Bych hned koupil jeho dres :clap:
Hned by byl ten váš tým více sympatičtější. :wink2:

Každopádně na MS Šimek dosud podává vynikající výkony a potvrzuje rostoucí výkonnost v kariéře.
To byl :-D a hlavně by to chtělo nějakého pořádného kanonýra....
Asi už to většina ví ale Lundqvist jede na MS :) snad si trochu zpraví chuť po vyřazení Rangers Ottawou :cinka:
Hauss píše:Asi už to většina ví ale Lundqvist jede na MS :)
najmä si chcel ešte raz zahrať s bratom v jednom drese, najmä keď budúcoročná olympiáda sa hráčov z NHL týkať nebude
On řekl něco v tom smyslu že má ještě dost sil protože počítal s tím že bude hrát ještě příští měsíc... takže on počítal s tím že postoupí do finále stanley cupu... škoda no tak si snad zpraví chut za Švédskou repre
Třeba počítal s příjezdem na MS... :neviem: Ale o tom by nás jistě zpravil.. :jn:
Hauss píše:On řekl něco v tom smyslu že má ještě dost sil protože počítal s tím že bude hrát ještě příští měsíc... takže on počítal s tím že postoupí do finále stanley cupu... škoda no tak si snad zpraví chut za Švédskou repre
Henrik dobre vie, ze Ottawu mali porazit a ze cesta za SC tam bola, tazka ale hratelna, Pittsburgh by bol prirodzene extremne tazky super, ale s trochou stastia, mozno padom Fleuryho spat na zem by to slo. Co uz, aspon bude koho sledovat na MS. Ide aj Skjei s Hayesom.
Jasně že je měli porazit ale tolik štěstí co Ottawa měla... snad ve 3 zápasech z 5 vyrovnali v poslední minutě wtf
Connor McDavid píše:
Henrik dobre vie, ze Ottawu mali porazit a ze cesta za SC tam bola, tazka ale hratelna, Pittsburgh by bol prirodzene extremne tazky super, ale s trochou stastia, mozno padom Fleuryho spat na zem by to slo. Co uz, aspon bude koho sledovat na MS. Ide aj Skjei s Hayesom.
a aj Oscar Lindberg
Connor McDavid píše:
Hauss píše:On řekl něco v tom smyslu že má ještě dost sil protože počítal s tím že bude hrát ještě příští měsíc... takže on počítal s tím že postoupí do finále stanley cupu... škoda no tak si snad zpraví chut za Švédskou repre
Henrik dobre vie, ze Ottawu mali porazit a ze cesta za SC tam bola, tazka ale hratelna, Pittsburgh by bol prirodzene extremne tazky super, ale s trochou stastia, mozno padom Fleuryho spat na zem by to slo. Co uz, aspon bude koho sledovat na MS. Ide aj Skjei s Hayesom.
Hmm Henrik vie,to je také,možno vie aj to,že keby miesto neho chytal Raanta po tých slabších výsledkoch v Ottawe,ked teda tím moc nepodržal,tak by sa toho finále možno aj dočkal.To snad vie aj tréner,aspon teda si myslím :neviem: Rovnako Staal dobre vie,že za ty prachy co bere,odvádí .....a je 6 hráčom súpera ,cez ktorého prejdú hráči ako nič a ked osekávali Henrika,tak sa na to len prizeral,neurobil nič,ale žily mu to evidentne netrhá.To by sa evidentne dalo povedať aj o strelcoch,Stepanovi,Nashovi,Kreiderovi....že s takým počtom golov čo dali v play off si finále možu zahrať tak na počítači,Henrikova doba pomalu ale iste končí a pred novým trénerom bude dosť velká úloha ako sa s tým vysporiadať,či nechať v bráne Henrika celé play off ,či už mu karta ide,či nie,či to striedať podla výkonov ,bezohladu na to,či sa Henk urazí,či nie. :wink:
Osobne nechápem kroky AV,ako môže nechať v závere duelu na lade Staala aj 2 minúty a Skjeia na lavičke,čo vyústilo do vyrovnania skore a prehre po pp,ako môže nechať na lavičke Raantu,aj ked vidí,že Henkovi to hlavne vonku v Ottawe nešlo a dostal dosť golov,ako môžu Rangers v 3 zápasoch viesť v Ottawe,raz aj 5:2 a predsa z toho nevyťažiť nič,tak o postupe sa mohlo leda tak snívať vo vlhkom sne,pritom vyprávať ako Henk chcel hrať do juna ......či je AV dobrý tréner na play off ,kedže ani vo Vancouveri,ani v Rangers mu to moc nevyšlo,ale až tak sa do toho a taktiky nevyznám,aby som tu vypisoval ,či urážal trénera ,na to sú povolanejší ludia a uvidíme počas leta ako sa obmení káder a či AV ostane .Som fanúšik NYR a fandil som až do konca bezohladu na to,kto je tréner či GM a tak to bude aj nadalej.Tím je mladý.su v nom šikovný hokejisti tak uvidíme ako sa to bude dalej vyvíjať,vzhladom na skutočnosti,so sezonou by mohla byť spokojnosť po prebolení sklamania,nech si chalani dobre odpočinú počas leta a znovu sa tešíme na novú sezonu :wink:

Osobne si myslím,že s pánom SAtherom na poste šéfa NYR sa titulu dočkame len nejakým zázrakom,,dlhodobé zmluvy má pán Staal ,Girardi,pritom tím nemá žiadneho kanoniera,ani volne miesto v platovom strope aby ho získal,už niekolko rokov nedraftovali z 1 kola (bola tam velká smola s úmrtím Čerepanova v Omsku,dnes by už možno bol práve tým,čo tak velmi Rags chýbalo tuto sezonu hlavne v play off možno to dnes mohlo vyzerať inak) na druhej strane robia slušné podpisy univerzitných hokejistov,žiadne hviezdy z toho nebudú,ale hokej hrať vedia,kým nepríde k zmene na tomto poste asi sa budeme musieť zmieriť s tým,že finále budu chalani z NYR sledovať len z televizie,ale tak čas ukáže,teraz im chcem podakovať za peknú sezonu a nech sa darí na MS tým,čo tam dojdu. :wink:
Chris píše:
Connor McDavid píše:
Hauss píše:On řekl něco v tom smyslu že má ještě dost sil protože počítal s tím že bude hrát ještě příští měsíc... takže on počítal s tím že postoupí do finále stanley cupu... škoda no tak si snad zpraví chut za Švédskou repre
Henrik dobre vie, ze Ottawu mali porazit a ze cesta za SC tam bola, tazka ale hratelna, Pittsburgh by bol prirodzene extremne tazky super, ale s trochou stastia, mozno padom Fleuryho spat na zem by to slo. Co uz, aspon bude koho sledovat na MS. Ide aj Skjei s Hayesom.
Hmm Henrik vie,to je také,možno vie aj to,že keby miesto neho chytal Raanta po tých slabších výsledkoch v Ottawe,ked teda tím moc nepodržal,tak by sa toho finále možno aj dočkal.To snad vie aj tréner,aspon teda si myslím :neviem: Rovnako Staal dobre vie,že za ty prachy co bere,odvádí .....a je 6 hráčom súpera ,cez ktorého prejdú hráči ako nič a ked osekávali Henrika,tak sa na to len prizeral,neurobil nič,ale žily mu to evidentne netrhá.To by sa evidentne dalo povedať aj o strelcoch,Stepanovi,Nashovi,Kreiderovi....že s takým počtom golov čo dali v play off si finále možu zahrať tak na počítači,Henrikova doba pomalu ale iste končí a pred novým trénerom bude dosť velká úloha ako sa s tým vysporiadať,či nechať v bráne Henrika celé play off ,či už mu karta ide,či nie,či to striedať podla výkonov ,bezohladu na to,či sa Henk urazí,či nie. :wink:
Vobec nepopieram, ze Raanta by pravdepodobne niektore situacie v tejto serii zvladol lepsie ako Henrik. Ale pravdepodobnost, ze by Vigneault nasadil Raantu, bola skoro nulova. Tak to proste je a treba to zobrat s tym dobrym aj zlym. Urcite to nie je len u Rangers, ved i taky Holtby chytal zle, ale stale mal podporu trenerov. "Sranda" je, ze tieto play-off vcelku kopirovali zakladnu cast v podani Lundqvista. Stale to ma v sebe, co ukazal proti Montrealu, no zaroven sa zvysilo mnozstvo chyb, slabsich zapasov. Bojim sa vsak, ze to uz lepsie nebude. Henrik je atleticky golman, spolieha sa na reflexy a to sa proste vekom zhorsuje. Henrik je vsak treningovy maniak a verim, ze este nejaku dobu vydrzi aspon na takejto urovni.

K Staalovi nie je, co dodat. Bud koniec v drese Rangers alebo maximalne #6 s limitovanymi minutami. Ak stale bude hrat blizko 20 minut, Rangers sa neposunu nikam. Suhlas aj s utocnikmi, aj ked Nash mal vyborne prve kolo. Je mozne, ze hral aj cez zranenie. Stepan a Kreider strasne sklamali, cakal som od nich tak vela, ale oni boli takmer neviditelni. Kreider rovnaky pocet bodov ako Glass :lol2: :bitka3:
Těžko říct kolik Henrikovi zbývá každopádně je jasné že už se jeho konec v NHL pomalu blíží i přesto že bych si moc přál aby tam alespon 10 let ještě zůstal a o tom, jak si každej myslel že je Raanta špatnej golman... ukázal že má velké předpoklady k tomu že jednou bude fakt výbornej jenže se musí ještě zlepšovat :)
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG