Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

milos76 píše:
OpenFire píše:
btw. Ked tak pozeram na kader NYR tak mi neda pripomenut ze preco Marcel nehra v druhom utoku... skoda :(
Open Open.Stavím sa, ľe uhádnem, miesto koho, by Marcel mal hra» v 2 útoku.Miesto Prúchu ľe?Pochop, ľe Marcela v kádri udrľala, iba choroba Ortmayera.Ináč by s ním, vôbec novú zmluvu nepodpísaly.Marcel není moc produktívny hráč a iba to, ľe mu chcú da» ąancu hráva» oslabenia neznamená, ľe má na to, aby hrával v 2 útoku.Tam musia by» hráči, schopný strieµa» góly a takým hráčom, Marcel není.Jeho silná stránka je, ľe je dobrý na oslabeniach,dokáľe hra» do tela a bráni».Je to práve hráč ,pre 3 alebo 4 formáciu ,ale nie do 2. Počítam ,ľe aľ sa Ortmayer v januári vráti, tak Marcela vymenia.Toto je jeho posledná ąanca dokáza» ,ľe má na to, aby v kádri Rangers, mal pevné miesto.Uvidíme, ako sa mu bude v novej sezóne dari».:wink:
Nie Pruchu by som poslal do Hradca kralove :D S Marcelom sa budes mylit, ja mu tento rok verim ze makal a ze vie ze je to jeho sanca ukazat svoj talent, viem ze z neho nikdy nebude Marian ale nechajme sa prekvapit 8)

Ja si myslim Ze je to Marcelova Posledna sanca sa presadit a myslim si ze si to Marcel plne uvedomuje. Ak sa nepresadi tuto sezonu uz sa nepresadi vobec. Marcel pome ukaz im ze vies hrat hokej.

Marcel na to nemá aby sa presadil v NHL nejako výrazne! Samozrejme, ľe nikto nečaká ani tí najvačąí optimisti, ľe by sa presadil, iba jedina osoba Open :lol:
Ked bude hrava» v 4 lajne tak maximalne 4 aľ 5 minut budeme vąetci spokojní a aj Marcel!

Derryl píše:Marcel na to nemá aby sa presadil v NHL nejako vĂ˝razne! Samozrejme, Äľe nikto neÄŤaká ani tĂ­ najvaÄŤÄ…Ă­ optimisti, Äľe by sa presadil, iba jedina osoba Open :lol:
Ked bude hrava» v 4 lajne tak maximalne 4 aľ 5 minut budeme vąetci spokojní a aj Marcel!
nie Derryl radsej budem drzat palce Pruchovi :lol: :lol:

btw. Zda sa ze Baranka to miesto v prvom tĂ­me vyhral :cool:

Ja si myslim, ze aj ked poda solidny vykon, v priebehu sezony ho asi vymenia. :?

Predpokladana zostava na dnesny zapas:
Straka-Nylander-Jágr
PrĹŻcha-Cullen-Shanahan
Hossa (Dawes)-Betts-Hall
Ward-Hollweg-Orr

Ward-Tjutin
MalĂ­k-RozsĂ­val
Kasparaitis-RachĹŻnek

Orr si zahra pravdepodobne preto, lebo WSH disponuje Brasherom. Takze je nutne aby aj Rangers mali v zostave jedneho bijca.

Baranka spolu s Immonenom boli poslani na farmu, Pock je siedmi bek.

K Marcelovi Hossovi: Radsej by som ho videl v inom time a je len otazkou casu, ked sa Dawes presadi a vytlaci Hossu zo zostavy.

Kdo bude chytat?

Senátor Palpatine píše:Kdo bude chytat?
Lundqvist

Co tam vlastne maj za golmany...?
Ja si pamatuju akorat obdobi Mika Richtera a to uz je celkem dlouho :lol: :lol:

Koro píše:
K Marcelovi Hossovi: Radsej by som ho videl v inom time a je len otazkou casu, ked sa Dawes presadi a vytlaci Hossu zo zostavy.
nechajme sa prekvapit, nikto este nevie v akej forme je Marcel a co ked zacne NYR vyhravat zapasy? :P :P

KORO vitaj spat na fore :cool:

OpenFire píše:
Koro píše:
K Marcelovi Hossovi: Radsej by som ho videl v inom time a je len otazkou casu, ked sa Dawes presadi a vytlaci Hossu zo zostavy.
nechajme sa prekvapit, nikto este nevie v akej forme je Marcel a co ked zacne NYR vyhravat zapasy? :P :P

KORO vitaj spat na fore :cool:
Vsetko je mozne, ale v 4. formacii sa moze tazko predviest. Preto to realnejsie vidim na odchod z timu v priebehu tejto sezony. No uvidime, ako si uz napisal: nechajme sa prekvapit :wink:

Diky za privitanie 8)

Tak prvý zápas ,vyąiel Rangers super.Shanahan si lepąí úvod, ani nemohol pria».Strelil 2 góly, nechýbalo veµa a dosiahol by, hattrick.S Prúchom, im to ide na µade supr.Z tejto spolupráce vy»aľia veµa, ako obidvaja hráči, tak aj Rangers, ktorý sa uľ nebudú musie» spolieha», iba na produktivitu, Jágrovho útoku. Ofenzívna sila, bude rozloľená ,do viacerých útokov.Aj 3 formácia, vďaka zaradeniu talentovaného Dawesa do nej, bude nebezpečná.Obrana hrala tieľ supr, majú výborných 6 obrancov a hráčov, ako sú Staal a Baranka v zálohe.No a Lundqvist je spoµahlivá opora, vďaka ktorému, majú Rangers na dlhé roky, kvalitu na tomto poste zaistenú.Dnes sa vyrojili ąpekulácie, o výmene Weekesa.Bol by som rád, keby ho vymenili.Na druhého gólmana, poberá veµký plat a výkony, tomu nezodpovedajú.Na tento post, sa tlačia iný kvalitný gólmani, ako Holt,Valiquette a predovąetkým Montoya.Je to skvelý mladý gólman, ktorý by vytvoril ąpičkovú dvojicu, s Lundqvistom.Ja by som najradąej, videl ako 2 gólmana jeho.Dúfam, ľe to nebude dlho trva» a stane sa to.:cool:

Ja sa pripájam, k Openovi.Som rád, ľe si sa Koro, vrátil na toto fórum. :cool:

Tak, dnes caka na Rangers 2. vzajomny zapas s Flyers. Aaron Ward ma problemy s trieslami a jeho start je otazny, naopak Kasparaitis sa pomaly zotavuje a je mozne, ze v dnesnom televiznom stretnuti ho uz uvidime v drese blueshirts :cool:

Marcel Hossa momentalne hráva do 10 minut na zapas, este by to chcelo nejake to bodove presadenie sa a bude vsetko v pohode. :cool:

Tak Rangers dneska v noci na galaxii a :? prohráli.Zápas to byl celkem pěkný,ale jako fanouąka jezdců byl pro mne zklamáním. :x :x :x

excelent píše:Tak Rangers dneska v noci na galaxii a :? prohráli.Zápas to byl celkem pÄ›knĂ˝,ale jako fanouÄ…ka jezdcĹŻ byl pro mne zklamánĂ­m. :x :x :x
Ja som tiez chcel pozerat ten zapas, ale o pol jednej som zaspal, takze nic z toho nebolo. :cry: Takze na prvy priamy prenos si este musim trosku pockat.

Ze by mohli prohrat zrovna s Philadelphii bych fakt necekal... :cry:

Ale musíme uznat, ľe Crosby je fakt dobrej a jednou překoná samotného Jáfra a moľná i SuperMaria

BigPete píše:Ale musĂ­me uznat, Äľe Crosby je fakt dobrej a jednou pĹ™ekoná samotnĂ©ho Jáfra a moÄľná i SuperMaria
Súhlasím.Osobne sa mi viac µúbi, Crosby ako Ovečkin.Dúfam, ľe sa raz stane hráčom Rangers, ako teraz Jágr a predtým Gretzky.To je ten pravý klub pre hviezdy, ako sú oni. :wink:

Len som zvedavý, či sa niekedy nájde hráč, čo prekoná Gretzkyho rekordy.Myslím, ľe ak áno, tak ten hráč, sa eąte len narodí.Myslím, ľe z tejto generácie hráčov, to nebude nikto.A ktovie, či sa niekedy vôbec nájde niekto, kto ho prekoná.Uvidíme. :wink:

Tak Rangers ma stvu, naposledy doma prehrat s Nashvillom na nulu :o Snad minula sezona nebola len jednou vydarenou a nechcu znova spadnut do tej priepasti, z ktorej sa konecne vytoto...

milos76 píše:
BigPete píše:Ale musĂ­me uznat, Äľe Crosby je fakt dobrej a jednou pĹ™ekoná samotnĂ©ho Jáfra a moÄľná i SuperMaria
Súhlasím.Osobne sa mi viac µúbi, Crosby ako Ovečkin.Dúfam, ľe sa raz stane hráčom Rangers, ako teraz Jágr a predtým Gretzky.To je ten pravý klub pre hviezdy, ako sú oni. :wink:

Len som zvedavý, či sa niekedy nájde hráč, čo prekoná Gretzkyho rekordy.Myslím, ľe ak áno, tak ten hráč, sa eąte len narodí.Myslím, ľe z tejto generácie hráčov, to nebude nikto.A ktovie, či sa niekedy vôbec nájde niekto, kto ho prekoná.Uvidíme. :wink:
Oveckin ma to co Crosby nikdy nebude mat a to je dynamika a raketove zrychlenie, moze byt akokolvek technicky zdatny ale stale Oveckin bude viac opticky putat ako Crosby. Ja si myslim ze su na rovnakej urovni.

Milos: Myslis si ze Gretzky bol az taky dobry ako za neho hovoria statistiky? Ja osobne som ho v jeho najvacsej slave nevidel hrat ale ked som sa pytal aj starsich ludi tak mi kazdy povedal ze Gretzky bol uplne nevyrazna hviezda a zbieral body este vtedy ked to bolo velmi jednoduche a ked prisla skutocna hviezda Mario Lemieux, alebo hviezdy ako Makarov a Fetisov to boli skutocny hraci ja Gretzkeho najvacsiu hviezdu nepokladam pretoze v dnesnej dobe by to urcite nedokazal. Vraj aj Messier bol lepsi ako Gretzky. A to ze si myslis ze Crosby bude raz hrat za NYR... prosim ta nebud naivny :roll:

tak open,moc nesuhlasim.Crosby sa mi zda (aspon z mojho pohladu) lepsi hrac,urcite je timovejsi hrac ako Ovca.tu rychlost a dynamiku mu neberiem,ale zas Crosby ma podla mna lepsi prehlad v hre a je to aj playmaker.a navyse,je o 2roky mladsi.
a do Rangers by mohol kludne prestupit,len by potom velmi klesol v mojich ociach :D

OpenFire píše:
milos76 píše:
BigPete píše:Ale musĂ­me uznat, Äľe Crosby je fakt dobrej a jednou pĹ™ekoná samotnĂ©ho Jáfra a moÄľná i SuperMaria
Súhlasím.Osobne sa mi viac µúbi, Crosby ako Ovečkin.Dúfam, ľe sa raz stane hráčom Rangers, ako teraz Jágr a predtým Gretzky.To je ten pravý klub pre hviezdy, ako sú oni. :wink:

Len som zvedavý, či sa niekedy nájde hráč, čo prekoná Gretzkyho rekordy.Myslím, ľe ak áno, tak ten hráč, sa eąte len narodí.Myslím, ľe z tejto generácie hráčov, to nebude nikto.A ktovie, či sa niekedy vôbec nájde niekto, kto ho prekoná.Uvidíme. :wink:
Oveckin ma to co Crosby nikdy nebude mat a to je dynamika a raketove zrychlenie, moze byt akokolvek technicky zdatny ale stale Oveckin bude viac opticky putat ako Crosby. Ja si myslim ze su na rovnakej urovni.

Milos: Myslis si ze Gretzky bol az taky dobry ako za neho hovoria statistiky? Ja osobne som ho v jeho najvacsej slave nevidel hrat ale ked som sa pytal aj starsich ludi tak mi kazdy povedal ze Gretzky bol uplne nevyrazna hviezda a zbieral body este vtedy ked to bolo velmi jednoduche a ked prisla skutocna hviezda Mario Lemieux, alebo hviezdy ako Makarov a Fetisov to boli skutocny hraci ja Gretzkeho najvacsiu hviezdu nepokladam pretoze v dnesnej dobe by to urcite nedokazal. Vraj aj Messier bol lepsi ako Gretzky. A to ze si myslis ze Crosby bude raz hrat za NYR... prosim ta nebud naivny :roll:
Opene, i když se moc rádi nemáme, tak mi tentokrát mluvíš úplně z duše :) . Jen snad k tomu Crosbymu - za pár let bude rozhodně i koukatelnější než Ovechkin - zatím je extrémně mladej

Open:Ja som ho videl hrať a bol,super hokejista.To, že zbieral body v dobe, keď to bolo jednoduché sú rozprávky´, na dobrú noc..A že ich nenazbierali toľko iný hráči, jeho rovesníci?Vieš ono v štatistikách je na čele Gretzky a to sa počíta.A nie to či Lemieux bol zranený, alebo nebol.Wayne má o 1 100 bodov viac, ako Mário.A toto číslo, nemôžeš len tak ignorovať.A toto je dôležité, nie to ,či bol ten alebo onen hráč ,talentovanejší ako Wayne.

A či som naivný, keď by som chcel, aby Crosby hral Za Rangers?Nie som.Bolo to iba moje prianie.A keď si pozrieš akí hráči už v Rangers hrali(Bure,Fleury,Jágr,Messier,Gretzky ...) tak si uvedomíš, že až také nereálne to není.Ale aj keby nehral, tak sa nič nestane.Sather priviedie na Jágrovo miesto ( až raz skončí s hokejom), iného supr hráča. :wink:
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES