Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

formic99 píše:gratulace k Shattymu.. k nam asi nechtel ani za zlaty prase :verysad: jinak kdo je sakra Bereglazov?
Číslo dresu:
51
Pozícia:
obranca
Dátum narodenia:
20.04.1994
Váha:
92
Výška:
194
Klub:
Magnitogorsk

https://www.youtube.com/watch?v=e9_OxPkBIfs" onclick="window.open(this.href);return false;


Čítajte viac: https://sport.sme.sk/ev/ms-hokej-2017/t ... z4lfxe9TNt" onclick="window.open(this.href);return false;
Chris píše:
podpis Shatterinka je supr...
Ako vravis, je to naozaj uctyhodne a ja verim, ze sa mu ten sen splni, ze vyhra SC v drese Rangers.

Ako vravis, tiez si myslim, ze Staal nebude na tribune, maximalne sa bude rotovat, ale dlhodobo HS nebude, s tym mas pravdu. Na druhej strane, snivat mozem :-D Kleina uz nepocitam, osobne si myslim, ze vyhlasenie jeho odchodu uz je len formalita...
Connor McDavid píše:
Ako vravis...
to dúfam aj ja a to z 2 dôvodov.Ten 1 je že by sa uvolnili peniaze na 1 centra po odchode Stepana ešte stále je to nevyriešená otázka ,snívať samozrejme môžeš :wink:len ide o to,že ten 2 sa týka Bereglazova,ten má totiž v zmluve klauzulu,že ak by mu nenašli v tíme miesto v základe a mal ist na farmu,odletí späť do Ruska a ktovie možno sa už nevráti,takže pojde o to,či tomuto šikovnému obrancovi to miesto v tíme nájdu.
Chris píše:...
Ano, o tom Bereglazovovi viem a naozaj som zvedavy, ako to vyriesia. Pretoze takto zostava pre mladych boj iba o posledne miesto v top6. A to pojde podla mna deAngelovi, ktory je proste este niekde inde ako Bereglazov podla mna. Preto si myslim, ze ten posledny par sa bude dost tocit, aby kazdy z nich dostal svoj priestor.
nyrpet píše:ahoj, rád bych viděl v našem dresu Kovalchuka, nebo Radulova.. :poklona: :wink:
Ahoj, to aj ja. Ale nevidim to realne, Rangers nebudu chciet a asi ani nemozu dat Radulovovi, co chce a hoci podla vsetkeho medzi Rangers a Kovalchukom je obojstranny zaujem o spolupracu, tazko si predstavit, ze by ho Devils vymenili prave do Rangers.
Tak Kovalchuk rok este ostane v KHL. Potom bude volny hrac a bude si moct vyberat. Rangers su jedna z jeho preferovanych destinacii. Takze uvidime, ako to dopadne o rok. Ked uz kridelnika o rok, osobne by som asi bral skor van Riemsdyka (ak bude dostupny)
Kdo bude stát o petatřicetiletýho Kovalchuka??
asi takto ste si rangeri nepredstavovali vyriešenie problému na centri, podpis Desharnaisa :lol2: síce na rok a 1 mega, ale aj tak je to DD :dudo:
Joe S. píše:asi takto ste si rangeri nepredstavovali vyriešenie problému na centri, podpis Desharnaisa :lol2: síce na rok a 1 mega, ale aj tak je to DD :dudo:
Tak on ve vhodné úloze umí být platný, já bych se ani nedivil, kdyby měl podobnou sezonu jako Grabner, jako ne tak gólovou, ale prostě bodově docela plodnou. Jako 4C, kdyžtak 3C pořád výborná varianta za 1 milion.
Leon píše:Kdo bude stát o petatřicetiletýho Kovalchuka??
Ak bude mat dobru sezonu a nebude mat nerealne poziadavky, tak Rangers budu mat zaujem. A nebudu sami podla mna.
Joe S. píše:asi takto ste si rangeri nepredstavovali vyriešenie problému na centri, podpis Desharnaisa :lol2: síce na rok a 1 mega, ale aj tak je to DD :dudo:
Mas pravdu, ze som cakal nieco ine, ale Desharnais na danom kontrakte je v pohode. Slusny depth hrac a ked to nepojde, tak to nebude mat ziaden vplyv na strop. Navyse, Rangers este nekoncia, ocakavam prichod este jedneho forwarda.
Connor McDavid píše:
Joe S. píše:...
asi tak by som to zhrnul aj ja,slušný hráčik,ktorý nezaťaží strop ,takže není čo stratiť a nejaké volne love na útočníka tak ostanú bud už teraz pred začiatkom sezony,alebo čo by bolo možno ešte lepšie, pred koncom prestupov ,vtedy by mohli byť v hre ovela lepší hokejisti,než tam ostali ted. :)

Upozornenie: chalani neslo by to bez tych stromovo_retazovych citacii, ak, tak vyuzite cit.pomôcku - http://www.hokejforum.com/viewtopic.php ... &start=150" onclick="window.open(this.href);return false; dik; c.

Chris píše:
Connor McDavid píše:
Joe S. píše:.. :)
Osobne si myslim, ze jeden forward urcite pride. Najidealnejsi by bol center, ale je otazne, ci Gorton najde, koho hlada resp. vymenu, do ktorej by siel. Preto je realna varianta, ze JT Miller sa presunie na centra a ziska sa kridlo. A presne ako si napisal, keby to uplne nefungovalo, mozu tieto problemy riesit pri uzavierke prestupov.
Ospravedlnujem sa, dam si uz na tie citacie pozor.
Kevin Klein ukoncil svoju NHL karieru.
Dakujeme za všetko Kevin,vela šťastia v novom posobisku,, :) mohol by si do kufra pribalit aj Marca :-D :wink:
Užijte si DD :lol: Nečekal jsem, že by ještě někde v NHL mohl dostat kontrakt, to se teda přiznám. Ve hře bez puku nejhorší hráč ligy, marný vzadu, když má střílet, tak nahrává, ale tak 30 bodů udělá, jen všechno kolem je za to krutá daň.
http://www.nhlexpert.com/advanced-stats ... esharnais/" onclick="window.open(this.href);return false;
Během svého snažení prosadit se v dresu Mušketýrů ze Sioux City, sledoval jedenadvacetiletý obránce Neal Pionk záběry hry Ryana McDonagha, kapitána New York Rangers. Nyní se minnesotský rodák bude snažit probojovat do sestavy stejného týmu a o podobný kousek se pokusí též ruský třiadvacetiletý zadák Alexei Berezlazov a teenager Sean Day. Mladíci se o to budou snažit v září během přípravného kempu.

"Po kempu se může stát cokoliv. Ale můj jediný cíl je probojovat se do sestavy. Myslím, že dobře zapadám do rychlé hry, kterou preferuje kouč Vigneault," nechal se slyšet Pionk.

"Má potenciál být rozhodujícím hráčem na přesilovkách. Je schopný přihrát přesně na hokejku srkz celé pásmo, až tomu nebude ochotní uvěřit," mluvil v superlativech o zadákovi, který strávil poslední dva roky na univerzitě v Minnesotě (51 bodů v sezoně, z toho 34 v posledních 42 utkáních), jeden z funkcionářů Rangers Gordie Clark.

Bereglazov je ale jiný.

"Neměli jsme zájem ho draftovat. Byl příliš pomalý," vysvětlil Clark.

"Dokázal se ale velmi zlepšit," ocenil urostlého Rusa (194 cm/ 92 kg) zaměstnanec Jezdců.

Defenzivní obránce nasbíral v dresu Metallurg Magnitogorsk (KHL) necelých dvacet bodů a vedl ho sám velký a legendární Mike Keenan.

Sean Day se stal teprve čtvrtým hráčem v historii OHL, kterému byla udělena výjimka hrát tuto ligu již v patnácti letech. Před nim se to povedlo pouze Johnu Tavaresovi, Aaronu Ekbladovi a Connoru McDavidovi. Všichni se stali největšími hvězdami svých mužstev.

Jeho cestu na vrchol ale zkomplikovala událost v rodině. Jeho bratr Scott řídil opilý a autem usmrtil ženu. Byl zatčen a následně uvězněn.

"Naprosto ho to zničilo. Přišel do juniorského kempu s osmnácti kilogramy navíc," prozradil Clark.

Aby toho nebylo málo, minulý rok talentovanému hráči Windsor Spitfires zemřela babička a jeho matka musela do nemocnice kvůli onemocnění sliznice a nebylo jisté, zda přežije. Uprostřed sezony byl Day vyměněn z Mississauga Steelheads do již zmíněného Windsoru, což mu velmi pomohlo, začal mít lepší kondici a na konci ročníku slavil se Spitfires zisk Memorial Cupu.

"Nevím, co mají v plánu, ale mám potřebné dovednosti, rychlost a jsem i dost urostlý. Navíc jsem díky všemu, čím jsem si musel projít, též psychicky odolný," vykládal Day.

Podaří se alespoň nějakému z nich dostat do prvního týmu, nebo si na svou šanci dostat se na výsluní bude muset tento trojlístek ještě počkat?
Vdaka za zaujimavy clanok. Odkial je?

A inak tie defenzivne prospekty Rangers su teraz naozaj na slusnej urovni. Bereglazov, Pionk, Graves, ti podla mna maju velmi realnu sancu hrat NHL dlhodobo, mozno ich potencial nie je nejaky extra vysoky, ale ten treti par od nich cakam. Potom su tam dalsie nadeje Pedrie, Day, Zborovskiy, z ktorych tiez nieco moze byt. Hlavne Day ma obrovsky talent, ak by to dokazal dat vsetko dokopy a pretavit medzi profikmi, tak v nom Rangers mozu mat velky poklad. Za rok sa z najvacsej slabiny organizacie stala solidna defenzivna skupina a to ako na urovni prveho timu i v ramci organizacie. :klobuk: Gorton.
A tím jsi chtěl říct co? Článek obšírněji říká to samé co já. Jen jsem teda ještě nezmínil tu jeho (ne)rychlost.
Parda píše:A tím jsi chtěl říct co? Článek obšírněji říká to samé co já. Jen jsem teda ještě nezmínil tu jeho (ne)rychlost.
Říká to samé jo? :lol2: Ok, víc k tomu nemám. Jsem trapnej a Habs vůbec nerozumím, tak nic neříkám :jn:
tomasinho píše:
Parda píše:A tím jsi chtěl říct co? Článek obšírněji říká to samé co já. Jen jsem teda ještě nezmínil tu jeho (ne)rychlost.
Říká to samé jo? :lol2: Ok, víc k tomu nemám. Jsem trapnej a Habs vůbec nerozumím, tak nic neříkám :jn:
Dobře děláš
Parda píše:Dobře děláš
Taky si říkám, protože jestli vidíš v tom tvém a článku +- to samé, tak se fakt nemáme o čem spolu bavit.
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS