Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Rangers podpisali tohto ruskeho brankara : http://www.eliteprospects.com/player.php?player=262640
Velmi pekne cisla vo finskej lige, dokonca chytal aj za rusku repre do 20 rokov na juniorskom sampionate.
http://hokej.idnes.cz/martin-hostak-roz ... _hokej_ald" onclick="window.open(this.href);return false;

něco k tomu Chytilovi jak ses ptal
Za chvili zacinaj pripravny zapasy, neake info jak tym vyresil toho 4teho centra?? :)
nyrpet1 píše:Za chvili zacinaj pripravny zapasy, neake info jak tym vyresil toho 4teho centra?? :)
http://www.dailyfaceoff.com/teams/new-y ... mbinations" onclick="window.open(this.href);return false;
nyrpet1 píše:Za chvili zacinaj pripravny zapasy, neake info jak tym vyresil toho 4teho centra?? :)
Uz dlho nic nove. Stvrteho centra by mal hrat Desharnais, skor je problem ten treti center. Vsetko je otvorene a rozhodne sa asi prave v priprave. JT Miller sa mozno presunie do stredu, mozno par zapasov dostane aj mlady Lias Andersson. A mozno sa dockame este nejakej vymeny.
Preju si Jagra v tymu... :pray: :rocker: :v: :fan: :cze:
Rangers uz odohrali vsetky svoje pripravne zapasy a po tom poslednom sa vyselektovala zostava hracov, s ktorymi by mali zacat sezonu.

Forwards (14): Pavel Buchnevich, Paul Carey, Filip Chytil, David Desharnais, Andrew Desjardins, Jesper Fast, Michael Grabner, Kevin Hayes, Chris Kreider, J.T. Miller, Rick Nash, Jimmy Vesey, Mika Zibanejad, Mats Zuccarello

Defensemen (8): Tony DeAngelo, Nick Holden, Steven Kampfer, Ryan McDonagh, Kevin Shattenkirk, Brady Skjei, Brendan Smith, Marc Staal

Goaltenders (2): Henrik Lundqvist, Ondrej Pavelec

Co sa tyka poznatkov z kempu, pripravnych zapasov, spojim to uz tak trocha s mojimi ocakavaniami do noveho rocnika.

Brankovisko

Tu je to jasne, dvojica Henrik a Pavelec zacne sezonu v prvom time. Co sa tyka Henrika, dufam, ze bude konzistentnejsi ako vlani. Jeho "A- hra" podla mojho nazoru stale patri medzi najlepsie v lige (vid seria s Montrealom), avsak vcelku casto sa stavalo, ze tuto svoju top hru nepredviedol (dobry priklad, taktiez z playoff, seria proti Ottawe). Azda sa mu na tom podarilo zapracovat.

Pavelec, uvidime, nejake velke ocakavania od neho nemam, azda bude aspon solidnou dvojkou a nebude stat Rangers zapasy, do ktorych nastupi.

Co sa tyka ostatnych golmanov, podla toho, co som cital, ziadny z tych, co sa kempu ucastnili, nejako neohromil. Tie najvacsie talenty vsak v kempe neboli (Igor chyta v SKA, Wall a Huska ako univerzitni hraci sa nemozu zucastnit)

Obrana

Co sa tyka Top4, ta by mala byt jasna. McDonagh - Shattenkirk, Skjei - Smith. Uz som o nich popisal v predoslych prispevkoch dost, tak len zopakujem, ze ocakavania su vysoke. Zvysok obrany je vsak zaujimavy. Hned na zaciatku kempu AV povedal, ze Staal nema (narozdiel od predoslych rokov) iste miesto v top6. I tak by vsak mal rocnik zacat ako #5 Rangers. Na posledne volne miesto bolo v kempe viacero kandidatov. Posledne cuty prezili Holden, deAngelo a Kampfer. Kampfer je bez sance, tam ani neviem, preco ho drzia. Medzi Holdenom a deAngelom to bude zaujimave. Som zvedavy, kto dostane sancu v prvom dueli, ci veteran Holden alebo mlada nadej deAngelo, ktory mal znamenitu pripravu. Celkovo sa mladi beci prezentovali v kempe velmi dobre. Okrem AdA to bol Pionk ci Graves, ktori ukazali, ze maju potencial stat sa dobrymi hracmi NHL. Naopak, sklamal Bereglazov. Verim vsak, ze sa nejedna o absenciu kvality, ale o fakt, ze si potrebuje zvyknut na severoamericke klzisko, hru.

Utok

Som velmi zvedavy, ako to pojde utoku Rangers v tejto sezone. Rangers sa totiz spoliehaju, ze viaceri mladi hraci urobia krok dopredu a budu hrat vacsiu rolu, ako tomu bolo predosly rocnik. Tyka sa to predovsetkym Zibanejada, ktory sa bude musiet zhostit role prveho centra. Rangers veria, ze ten potencial v sebe ma, dali mu pekny kontrakt, tak azda to vyjde. Potom je tu Kevin Hayes, ktory bude musiet zvladnut ulohu top6 centra. A taktiez su to Pavel Buchnevich a Jimmy Vesey. Obaja ukazali vlani svoj talent, ale taktiez zazili nastrahy novacikovskej sezony. To by malo byt za nimi a teraz od nich ocakavam vacsi a pravidelnejsi prispevok pre tim.
Buchnevich azda zostane zdravy, to je taktiez dolezite spomenut, ale vyzera to tak, ze zapracoval na svojej kondicii.

V kempe sa vlastne z pohladu forwardov bojovalo o tri NHL miesta(tu ratam aj nahradu Fasta, ktory je zraneny a jeho navrat sa odhaduje na koniec oktobra). Favoritom na jedno z nich bol Desharnais, ktory sa ukazal solidne a miesto v time definitivne ma. Opat sa o svoju sancu pobili aj viaceri mladi hraci, menovite Boo Nieves, Vinni Lettieri a Gabriel Fontaine. Hoci ani jeden z nich "neprezil" finalny cut, vsetci traja ukazali realny potencial bottom 6/4th line NHL forwarda, co je velmi prijemne zistenie. Nakoniec si vsak post v stvrtej lajne vybojoval Paul Carey. Toho podpis som povazoval za cisto AHL zalezitost, ale mal prekvapivo dobry kemp a prinasa atributy, ktore si Rangers pre stvrtu lajnu cenia (rychlost, bojovnost, 2way hru). V zostave, co som hodil vyssie, svieti aj meno Andrew Desjardins, ale ten je stale len na PTO.

No a aby som nezabudol. Filip Chytil, cerstvo 18-rocny Cech, 21. pick draftu 2017, spravil tim. Tento chlapec ohromil a prekvapil kazdeho, od manazmentu cez coaching staff az po beznych fanusikov. Miesto si vybojoval svojimi dobrymi vykonmi a dokonca trenuje vo formacii s Nashom a Zuccarellom. Uvidime, ako mu to pojde na ostro a kolko toto jeho dobrodruzstvo bude trvat, ale je to velky zjav a to nielen kvoli sucasnosti ale aj smerom do buducnosti. Chytil ma vsetko pre to, aby bol top hracom. Size, skating, skill, myslenie, prehlad, a ako pise TrashersFan, aj upratane v hlave.

Paradoxne, po drafte sa pisalo, ze z tych dvoch prvokolovych pickov, je tym lepsie pripravenym a vyspelejsim hracom Lias Andersson. I ten sa ukazal solidne, no Chytil ho prehral a manazment sa nakoniec rozhodol, ze bude pre Liasa lepsie stravit dalsi rok vo Svedsku.
Connor McDavid píše:
Pavelec, uvidime, nejake velke ocakavania od neho nemam, azda bude aspon solidnou dvojkou a nebude stat Rangers zapasy, do ktorych nastupi.

.
Super rozbor,velmi dobrý postreh :klobuk: :good: osobne si myslím len,že si dosť podcenil Pavelca ,nebál by som sa,že vybouchne,spíš naopak,ked sa dobre rozohrá a Henrik by stratil štavu,či se zranil,tak môže byť dobrá náhrada za neho,i vedenie mu dosť verí,pre jeho pracovnu morálku,má velkú motiváciu po tom,čo to vypadalo,že jeho čas v NHL skončil ukázať sebe i fans,že rozhodne do starého železa nepatrí a na NHL má kvality,váži si šancu ktorú dostal a maká na sebe :wink:

Nepřišel s tím, že vystrčí Henrika Lundqvista z branky a stane se novou jedničkou New York Rangers. Role brankáře Ondřeje Pavelce byla po jeho letním podpisu smlouvy daná jinak, zato jasně: „Spolehlivá dvojka. Když Král bude potřebovat ulevit, přijde tvoje šance.“ Po přípravných zápasech jsou s třicetiletým Čechem v klubu spokojeni. Bingo! Prý mají přesně to, co chtěli. :wink:

Více na http://isport.blesk.cz/clanek/hokej-nhl ... y-cas.html" onclick="window.open(this.href);return false;


kto sledujete KHL tak víte,že Igor s Petrohradom dosť valcuji ligu a som presvedčený,že náhrada za Henrika už se našla v jeho podobe.Ani tam se nemusíme do dalších sezon propadu na bránkovisku po konci Henrika bát :wink:
každý začátek říkám, že vyhrajem :vitaz: :cup: ještě si přeju, aby někdo vyhrál kanadaské bodování i vítěze střelců a Chytil nováčka roku, tak snad mi to letos vyjde :clap: :clap: :clap: :fan: :groupwave: :cze:
nyrpet1 píše:každý začátek říkám, že vyhrajem :vitaz: :cup: ještě si přeju, aby někdo vyhrál kanadaské bodování i vítěze střelců a Chytil nováčka roku, tak snad mi to letos vyjde :clap: :clap: :clap: :fan: :groupwave: :cze:
:sok: :haha:
Chris píše:
Connor McDavid píše:
Pavelec, uvidime, nejake velke ocakavania od neho nemam, azda bude aspon solidnou dvojkou a nebude stat Rangers zapasy, do ktorych nastupi.

.
Super rozbor,velmi dobrý postreh :klobuk: :good: osobne si myslím len,že si dosť podcenil Pavelca ,nebál by som sa,že vybouchne,spíš naopak,ked sa dobre rozohrá a Henrik by stratil štavu,či se zranil,tak môže byť dobrá náhrada za neho,i vedenie mu dosť verí,pre jeho pracovnu morálku,má velkú motiváciu po tom,čo to vypadalo,že jeho čas v NHL skončil ukázať sebe i fans,že rozhodne do starého železa nepatrí a na NHL má kvality,váži si šancu ktorú dostal a maká na sebe :wink:
V tom mas pravdu, Rangers mu veria. Ved ho podpisali hned po otvoreni trhu s volnymi hracmi. Sam Pavelec bol prekvapeny, ako rychlo to slo... cakal, ze bude mat kontrakt az niekedy v strede jula (i ked ja si trocha myslim, ze v tomto podpise hralo ulohu aj to, ze ti lepsi nahradni brankari dostali toto leto velmi stedre kontrakty, ktore podla mna Rangers backupovi dat nechceli, a Pavelec bol vcelku lacny). Aj tak by ho vsak nepodpisali, keby v nom nevideli potencial na zlepsenie. V praci s golmanmi su Rangers na tom velmi dobre (vid Talbot, Raanta), tak verim, ze opat sa to preukaze. Faktom je, ze hoci Pavelec karierne chyta podpriemerne, mal zopar dobrych sezon (napr. 14-15), takze kvalita tam je a azda to z neho Rangers dokazu dostat. Taktiez ta obrana by mala byt lepsia ako za Pavelcovych cias vo Winnipegu... Na druhej strane vsak stale zostavam trocha skepticky. Verim vsak, ze ma Pavelec co najskor presvedci o tom, ze o nom netreba pochybovat.

Ako pises, Igor stale zlepsuje a zlepsuje svoje renome. Friedman dokonca pisal, ze by mal byt jednotkou Ruska na OH v Pyongchangu. Zopar Shesterkinovych statistik z uvodu tejto sezony:

1st in the KHL with a .957 save %
1st in the KHL with a 1.19 GAA
1st in the KHL with 3 SOs
12-0 record to start the season.

Uz sa tesim na to, ako pride do NHL. Malo by to byt akurat vcas, aby prebral zezlo od Krala Henrika. Ten je mimochodom jeho vzor. Stale je to relativne daleko (pokial viem, ma so SKA kontrakt do konca sezony 18/19) a nic nie je iste, ale tieto cisla a jeho talent mi davaju nadej, ze Rangers budu mat aj po Henrikovi top golmana.
nyrpet1 píše:každý začátek říkám, že vyhrajem :vitaz: :cup: ještě si přeju, aby někdo vyhrál kanadaské bodování i vítěze střelců a Chytil nováčka roku, tak snad mi to letos vyjde :clap: :clap: :clap: :fan: :groupwave: :cze:
Ocenujem tvoj optimizmus :good: . Samozrejme, vsetci verime, ze sa ten SC podari ziskat. Co sa tyka bodovania a strelcov, taky talent zial Rangers nemaju, ale ja vcelku verim, ze Chris Kreider by mohol byt tento rocnik strelecky hodne vysoko. Je v idealnom veku, uz vlani by mal tridsiatku nebyt zranenia a stale tam vidim nejaky priestor na zlepsenie. Navyse by mu mohla pomoct Shattenkirkova pritomnost na presilovke. Chris bude hrat velku ulohu na PP v predbrankovom priestore. A Chytil? Tento rok asi nie, ale ak by si uchoval status novacika i na dalsi rok, tak nevidim dovod, preco by v sezone 18-19 nemohol byt vysoko v hodnoteni Caldera ( i ked tam ta konkurencia bude velka)
Connor McDavid píše:
nyrpet1 píše:každý začátek říkám, že vyhrajem :vitaz: :cup: ještě si přeju, aby někdo vyhrál kanadaské bodování i vítěze střelců a Chytil nováčka roku, tak snad mi to letos vyjde :clap: :clap: :clap: :fan: :groupwave: :cze:
Ocenujem tvoj optimizmus :good: . Samozrejme, vsetci verime, ze sa ten SC podari ziskat. Co sa tyka bodovania a strelcov, taky talent zial Rangers nemaju, ale ja vcelku verim, ze Chris Kreider by mohol byt tento rocnik strelecky hodne vysoko. Je v idealnom veku, uz vlani by mal tridsiatku nebyt zranenia a stale tam vidim nejaky priestor na zlepsenie. Navyse by mu mohla pomoct Shattenkirkova pritomnost na presilovke. Chris bude hrat velku ulohu na PP v predbrankovom priestore. A Chytil? Tento rok asi nie, ale ak by si uchoval status novacika i na dalsi rok, tak nevidim dovod, preco by v sezone 18-19 nemohol byt vysoko v hodnoteni Caldera ( i ked tam ta konkurencia bude velka)

Sem fanda a tak musim byt optimista :clap: :clap: :clap: :thumbsdown:
Chytil do Hartfordu. Super sprava podla mna, potrebuje hravat a hrat velke minuty. Sice sa v suvislosti s Chytilom hovorilo hlavne o navrate do Zlina, ja si myslim, ze ked sa trocha vyhra na farme, moze niekedy v strede rocnika, mozno trocha neskor, opat dostat sancu a uz zotrvat v kadri. Este nie je v tejto chvili plne pripraveny, ale to sa moze v priebehu par mesiacov zmenit.
Connor McDavid píše:Chytil do Hartfordu. Super sprava podla mna, potrebuje hravat a hrat velke minuty. Sice sa v suvislosti s Chytilom hovorilo hlavne o navrate do Zlina, ja si myslim, ze ked sa trocha vyhra na farme, moze niekedy v strede rocnika, mozno trocha neskor, opat dostat sancu a uz zotrvat v kadri. Este nie je v tejto chvili plne pripraveny, ale to sa moze v priebehu par mesiacov zmenit.
Vyborny zapas. Rangers boli lepsi a zasluzili si vyhrat. Druha polka zapasu, to je presne hra, aku od Rangers ocakavam. Na tomto vykone sa da urcite stavat a ak takym sposobom budu hrat nadalej, vysledky by mali prist. Aj tak je vsak nestastne, ze to nedokazali dotiahnut do dvojbodoveho konca. Strata bodu je jedna vec, druha je moje presvedcenie, ze taketo dobre vitazstvo nad SC obhajcom by tomu timu psychicky ohromne pomohlo. Namiesto toho to nezvladli a to takym trestuhodnym sposobom, a este v tom vyznamnu rolu hrali dvaja lidri a najdolezitejsi hraci muzstva... 1-5-1, co k tomu povedat, je sice zaciatok rocnika, nie je dovod este zahadzovat flintu do zita, ale ak sa Rangers coskoro nespamataju... tak draft 2018 je dost silny.
Tak ako som bol vcelku pozitivny po prehre proti Penguins, tak som uz stratil aj tento ciastocny optimizmus. V tejto chvili Rangers potrebuju vyhravat zapasy a vyhravat ich vcelku pravidelne, to sa vsak nedeje. Po nadejnej vyhre proti Nashvillu, prisla trpka prehra proti Sharks a vitazstvo proti tragickym Coyotes, vystriedala dalsia trpka prehra proti Montrealu, "korunovana" tragickou prvou tretinou. Montreal, ktory sa sam o sebe trapi, ju ovladol 3:0 na goly, 19:2 na strely, corsi 35:7. Je sice pekne, ze sa vratili do hry a vo zvysku zapasu boli lepsim timom, ale to nic nemeni na tom, ze znova prehrali. A v tomto bode sa zda, ze manazment je velmi blizko raznemu kroku. Debatuje sa o vyhodeni trenera alebo o vymene. Moj postoj je jasny, Vigneault by mal byt vyhodeny. Ja AV respektujem, dosiahol velke uspechy, je to dobry kouc, ktory ak bude mat zaujem, nebude mat problem najst si coskoro dalsi klub. Avsak Vigneaultov cas u Rangers sa podla mna naplnil, uz tomu muzstvu nema, co dat. Chce to podla mna novy impulz, niekoho kto prinesie zmenu v istych veciach. Hlavne defenziva timu by potrebovala vylepsit, zocelit, zmenit system, lebo ja som presvedceny, ze ta kvalita, talent tam je, no vysledky su zatial viac ako slabe. Celkovo si stale myslim, ze tento tim ma kvalitu a som nazoru, ze AV v tejto chvili z neho tu kvalitu dostat nevie a to je pre mna jasny signal na zmenu. Je mozne, ze pride niekto iny a ten tim stale bude zly a v tej chvili to bude signal pre vacsie zmeny.

Potom je tu vsak dalsia moznost a hovorime o potencialnej vymene. McKenzie totiz tvrdi, ze pred trenerom moze ist nejaky hrac, ze Gorton moze spravit trade, v ktorom sa pokusi tymto sposobom trocha zatriast tym timom, nieco zmenit. Uz sa objavili i nejake sumy, spominal sa Edmonton a Kreider. Najnovsie sa hovori o Montreale, a dovod je taky, ze styria vysoko postaveni ludia z manazmentu vratane Glena Sathera, su v Ottawe a ucastnia sa zapasu Sens proti Canadiens. Dava to zmysel, dva timy s vysokymi ambiciami, dva timy, ktore sa trapia, dva timy, ktore hladaju impulz, nieco, co ich nakopne. Ci tomu tak naozaj je, to uz tazko povedat, ale skutocne by ma neprekvapilo, keby Ranger v blizkej dobe nieco podnikli.
Connor McDavid píše:
Potom je tu vsak dalsia moznost a hovorime o potencialnej vymene. McKenzie totiz tvrdi, ze pred trenerom moze ist nejaky hrac, ze Gorton moze spravit trade, v ktorom sa pokusi tymto sposobom trocha zatriast tym timom, nieco zmenit. Uz sa objavili i nejake sumy, spominal sa Edmonton a Kreider. Najnovsie sa hovori o Montreale, a dovod je taky, ze styria vysoko postaveni ludia z manazmentu vratane Glena Sathera, su v Ottawe a ucastnia sa zapasu Sens proti Canadiens. Dava to zmysel, dva timy s vysokymi ambiciami, dva timy, ktore sa trapia, dva timy, ktore hladaju impulz, nieco, co ich nakopne. Ci tomu tak naozaj je, to uz tazko povedat, ale skutocne by ma neprekvapilo, keby Ranger v blizkej dobe nieco podnikli.
Brooks pise o Galchenyukovi a Shawovi
Connor McDavid píše:
Connor McDavid píše:
Potom je tu vsak dalsia moznost a hovorime o potencialnej vymene. McKenzie totiz tvrdi, ze pred trenerom moze ist nejaky hrac, ze Gorton moze spravit trade, v ktorom sa pokusi tymto sposobom trocha zatriast tym timom, nieco zmenit. Uz sa objavili i nejake sumy, spominal sa Edmonton a Kreider. Najnovsie sa hovori o Montreale, a dovod je taky, ze styria vysoko postaveni ludia z manazmentu vratane Glena Sathera, su v Ottawe a ucastnia sa zapasu Sens proti Canadiens. Dava to zmysel, dva timy s vysokymi ambiciami, dva timy, ktore sa trapia, dva timy, ktore hladaju impulz, nieco, co ich nakopne. Ci tomu tak naozaj je, to uz tazko povedat, ale skutocne by ma neprekvapilo, keby Ranger v blizkej dobe nieco podnikli.
Brooks pise o Galchenyukovi a Shawovi
cetl sem, ze vymena se muze tykat i Mcdonalda
Neake nove drby ohledne nake vymeny?
nyrpet1 píše:Neake nove drby ohledne nake vymeny?
ano nové je,že žiadna výmena sa nechystá ani hokejistu ,ani trénera.Ako pred koncom výmien je dosť možné,že vymenia Nasha,ktorému končí zmluva,tam je dosť velký priestor na posilnenie kádra za neho,to ovšem je ešte daleko,dnes oslávil s rodinkou 1000 duel v NHL :) :good: dovtedy káder ostane pokope tak ako je. :)

že Shattenkirk bude posilou pri pp sa očakávalo,že už ale od začiatku nastane pri pp taká zmena oproti minulým sezonam asi nie, o to väčši klobúk dolu,konečne vydarená posila. :) :wink:
nyrpet1 píše:Neake nove drby ohledne nake vymeny?
Tak ako pise Chris, v tejto chvili nie je vymena pravdepodobna. Tim sa konecne chytil, je na vitaznej serii, pocas ktorej porazil dva velmi silne timy (COlumbus, Tampa), takze teraz nie je dovod do toho zasahovat. Som vsak nazoru, ze Rangers realne uvazovali nad vacsou vymenou a nemali daleko od toho, aby nejaku spravili. Povedal by som, ze tim to zatial odvratil v hodine dvanastej.
Chris píše:
nyrpet1 píše:Neake nove drby ohledne nake vymeny?
ano nové je,že žiadna výmena sa nechystá ani hokejistu ,ani trénera.Ako pred koncom výmien je dosť možné,že vymenia Nasha,ktorému končí zmluva,tam je dosť velký priestor na posilnenie kádra za neho,to ovšem je ešte daleko,dnes oslávil s rodinkou 1000 duel v NHL :) :good: dovtedy káder ostane pokope tak ako je. :)

že Shattenkirk bude posilou pri pp sa očakávalo,že už ale od začiatku nastane pri pp taká zmena oproti minulým sezonam asi nie, o to väčši klobúk dolu,konečne vydarená posila. :) :wink:
Cela ta prva presilovkova formacia je uzasna. Typologicke zlozenie a do toho i kvalita tych hracov. Uzasny mix, ktory prinasa vysledky.

Ja osobne od Shattyho cakam aspon tych 50 bodov za sezonu. Zatial moje vysoke ocakavania teda este prekonava, dufam, ze mu to vydrzi.
Connor McDavid píše:
Cela ta prva presilovkova formacia je uzasna. Typologicke zlozenie a do toho i kvalita tych hracov. Uzasny mix, ktory prinasa vysledky.

Ja osobne od Shattyho cakam aspon tych 50 bodov za sezonu. Zatial moje vysoke ocakavania teda este prekonava, dufam, ze mu to vydrzi.
osobne je pre mna velmi príjemné prekvapenie Zibanejad ked po výmene Stepana sa vravelo,že on by mal byť 1 centrom, tak som od neho moc nečakal,nemyslel som,že má na to aby hral 1 husle vo filharmonii NYR orchestra to čo zatial predvádza je ale velmi podarený úvod sezony :good: je v bodoch,skvelé nahravky,vie nájst spoluhráčov vid dnes gol Buchnevicha napríklad a aj strielať pekné goly.Kreids sa zo začiatku trápil,po preradení z bottom six Buchnevicha ale ožil aj on ,vyzerá,že by mohla byť medzi nimi chémia a o presilovkách si už písal,tak to vidím aj ja,tak by som to len opakoval. :) Dalším príjemným prekvapením su J.T.Miller a Grabner toho je v 4 útoku škoda,mal by dostať viac priestoru minimálne teraz,ked mu to tak sype. :wink:

Zatial trochu zaostávajú Nash,Hayes a Vesey,hlavne ten 1 menovaný si zápas čo zápas vytvorí šance,goly ale z toho skoro nie sú,tomu by možno zmena klubu prospela,tu sa vystrielal a potrebuje novú motiváciu.Tam tá výmena bude otázkou není ani tak či k nej dojde ako,koho sa na jeho miesto podarí doviest a ako zapadne medzi chalanov.Henk taky púšta dosť soft golov,u neho tie začiatky bývajú slabšie,verím tomu,že časom sa chytí,už to nebude hitparáda a na ceny ale čo to ešte odchytá o tom som presvedčený.

Osobitnou kapitolou je hra obrany,ten úvod bola čistá katastrofa,po posadení Smitha a DeAngela se to o kúsok zvedlo ale najbolestivejšie miesto zostavy je a asi aj ešte dlho bude obrana.Ty čo čakáš,myslíš,že Smith i DeAngelo se ešte vrátia do zostavy v blízkej dobe,výstraha zafungovala,či môže tu dojst k dalšej výmene za niekoho z tých dvoch a ako dlho budu ešte chytať holubov v hladisku? :wink:
Chris píše:
Tak Zibanejad uz vlani ukazal velky potencial, uvod sezony mal skvely, ale vtedy ho zastavilo to nepekne zranenie a potom sa do toho dlho dostaval. Osobne som veril, ze dokaze Stepana nahradit, je to predsa len talentovany hrac, ale tato jeho produkcia ma naozaj prekvapuje, ten tim taha a to je znak prveho centra. Cela ta formacia ma skvelu chemiu, vyborne si rozumeju a produkuju. U Kreidera som cakal, ze sa dvihne, to je osvedcena kvalita, ale treba vyzdvihnut vykony Buchnevicha. Uz pred sezonou som vravel, ze od neho cakam vykonnostny posun, u neho to nebolo o talente, ten ma a velky, on potreboval zosilniet, prisposobit sa hre v NHL, byt konzistentnejsi. Vidno, ze v lete tvrdo pracoval a s tymi skusenostami, co nabral vlani, je toto vysledok.

Ja si myslim, ze je dobre, ze Grabner je v nizsich foramciach. Dodava to tej zostave hlbku. Navyse nie som presvedceny, ze by v top6 produkoval ovela viac ako v stvrtej formacii. On je velmi specificky hrac, ktory si tie goly casto vypracuje sam, vyuziva chyby supera, dostava sa do samostatnych najazdov, precisleni, nepotrebuje nevyhnutne top spoluhracov, aby produkoval.

Pre mna je najvacsim sklamanim Vesey. Od neho som cakal podobne zlepsenie, krok dopredu ako u Buchnevicha, nie v zmysle produkcie, ale ze bude plnohodnotnym hracom Top9 a bude hrat aspon tak ako na zaciatku minulej sezony resp. v playoff. To sa vsak nedeje a trapi sa. Nechapem, co sa stalo. Vsetci ti skauti, co Veseyho chvalili a preco bol tak obletovany v lete 2016 sa mylili? Odhadovali, ze z neho bude 40-45 bodovy hrac, ale tomu sa tuto sezonu ani neblizi, naopak sa oproti vlanajsku este zhorsil. Rozmyslam, ci by Rangers neurobili lepsie, keby ho vlani, ked sa mu dlhsiu cast sezony nedarilo a trapil sa, poslali do AHL, aby sa tam este trocha herne rozvinul... Azda sa dvihne, pozri, co o nom povedali skauti vlani, azda by sa tak nemylili : By the way, there were a ton of scouts at the game. And we already know the Rangers double-team scouted the Islanders’ game vs. Anaheim Sunday. I spoke to three of the scouts. Each one, the first thing they said was that the Rangers hit a grand slam when they signed Vesey.

Z toho, co som videl, mi prisiel Hayes herne OK. Bodovo to uz je horsie, to je pravda. A Nash, tak to je pripad. Presne, ako vravis, hra vyborne, robi akcie, dostava sa do sanci, striela, kolkokrat uz mal gol na hokejke a nieco sa pokazilo. Mal aj kopu smoly, to by sa malo postupom casu uviest do normalu a stastie by sa malo konecne trocha priklonit na jeho hokejku. Som velmi zvedavy, ako Rangers vyriesia situaciu ohladom Nasha. Ked budu mimo playoff, tak je jeho vymena jasna, ale ak budu mat nakrocene do vyradovacej casti, tak neviem, ci budu chciet menit stale doleziteho clena zostavy. Asi bude zalezat od ponuk. Za nejaky priemerny prospekt sa to v takom pripade asi neoplati. Som zvedavy, ako sa tato situacia vyvinie. U Henrika mam problem, ze on stale chyta dobre a casto drzi ten tim i pri cistych prilezitostiach a potom si neodpusti uplne lacny gol. Tak, ako vravis, nikto od neho necaka Vezina vykony, ma uz svoj vek, ale aby chytal tak, aby daval timu sancu vyhravat zapasy.

Ja osobne si myslim, ze za to moze aj herny system. Ta kvalita tam je vacsia ako vlani a preto by mala byt zakonite aj hra lepsia. To sa nedialo a trapili sa vsetci, i taky McDonagh robil kvantum chyb, bola to fakt tragedia. Zda sa vsak, ze sa to lepsi.

Tak deAngelo je hrac buducnosti, este ma cas, cakal som, ze v prvom time bude a aj si tu miestenku vybojoval v kempe, podla mna ani nehral tak zle, ale trener mu neveril, nedaval mu cas na lade a preto bol poslany na farmu, aby tam hral vela minut a zlepsoval sa. Opat je to hrac, ktory ma velky talent, potrebuje trocha zapracovat na svojej hre, do buducnosti s nim nepochybne ratam, ako s pevnym clenom Acka. Tazko povedat, co je so Smithom. Svojej hre z vlanajsieho playoff sa zatial ani nepriblizil, naopak patril pravidelne k najhorsim hracom. Urcite to je pre neho vystraha, aby sa zobudil. Ja dufam, ze sa da dokopy a opat bude podavat vykony, ako po jeho prichode z Detroitu. Vymenu neocakavam, myslim, ze postupne sa do zostavy opat prebojuje.

Inak, este aby som nezabudol, Bereglazov odchadza spat do Ruska. Potesitelne vsak je, ze Rangers s nim stale rataju a o rok ho chcu opat vidiet v kempe. Ako sa hovorilo, on skutocne potreboval privyknut si na hru v zamori a podla vsetkych informacii sa v AHL zlepsoval kazdym zapasom. Tento rok vsak pre neho to miesto v Acku nebolo.
[/quote]
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS