Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MINNESOTA WILD

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

:super: Dnes v noci nastupia spolu v jednom utoku Gaborik, Demitra a Radivojevic. :super: SLOVAK POWER Pre Olveckeho sa miesto v zostave opat nenaslo. :( A nastupia aj obaja cernoskovia, v obrane Shawn Belle a v utoku Joel Ward. :D :lol: BLACK POWER Kapitan Walz hrat nebude, tak Majo by si mohol to "C" vyskusat. :roll: ... kapitanom bude White :P

Walz-Demitra-Gaborik
Rolston-Koivu-Parrish
Pouliot-Olvecky-Voloshenko
Boogaard-Dupuis-Ward

Carney-Foster
Skoula-Burns
Schultz-Reitz

Zostava proti chicagu skoda ze Radivojevic chyba

Olvecky ako center :o :o Inac ta obrana MIN sa mi nejako nepozdava, zisiel by sa tam nejaky vodca :roll:

V obraně hlavně nenastoupil Kim Johnsson největąí hvězda zadních řad Wild.Je to nejlépe placený hráč týmu a jako vůdce by se měl výrazně prosadit.

Minnesota poslala na farmu do Houstonu v AHL 5 hracov. Jedneho obrancu a 4 utocnikov, medzi nimi aj Petra Olveckeho. :( Z hracov, ktorich ucast v prvom tyme by bola skor prekvapenim su v kempe este obrancovia Shawn Belle a Clayton Stoner (najlepsi hrac kempu novacikov, ale pocas hlavneho kempu mal problemy s ramenom a netrenoval) a utocnici James Sheppard (jednotka Wild posledneho draftu, este nehral zapas v priprave) a Joel Ward (najvacsie prekvapenie, nema ani zmluvu, je iba na skuske). Supiska musi byt zuzena este o 6 mien.

Zaujimavy clanok

Novozámocký rodák Ölvecký :( si pritom spoločne s Pouliotom a Voloąenkom vyslúľil od Lemaira i generálneho manaľéra Tommyho Thompsona veµkú kritiku za ich prístup v prípravnom kempe. Keďľe Minnesota má uľ podpísaných 22 skúsenejąích hráčov, ich ąanca na zotrvanie v prvom tíme bola prakticky od začiatku nulová, no Lemairovi sa nepáčilo, ľe trojica mladíkov vôbec neskrývala stratu motivácie.

Po sobotĹ

Radivojevič v útoku s Gáboríkom a Demitrom
02.10.2006 13:49
MINNEAPOLIS - V Minnesote budú ma» v úvode novej sezóny hokejovej NHL slovenský útok. :cool:
Podµa minneapoliských médií si Branko Radivojevič definitívne vybojoval miesto v jednom útoku Wild s jeho krajanmi Mariánom Gáboríkom a Pavlom Demitrom. Tréner Jacques Lemaire hµadal k ofenzívnemu útočnému duu niekoho, kto by plnil viac defenzívne úlohy. "To by malo by» Radivojevičovo miesto. V príprave odohral niekoµko dobrých striedaní na tomto poste," povedal Lemaire. Zaradenie Radivojeviča ku Gáboríkovi a Demitrovi je údajne jedinou istotou, ktorú v Minnesote prinieslo prípravné obdobie.

Vinikajuca sprava to bude utok

22-členný roster týmu Minnesota Wild pred ątartom sezóny 2006/2007

Obrázek

Pekne.Najdrahsi su slovci.Ale za tie prachy budu mat v MIN pravu slovensku divoku muziku!!!!! :D

Slovenska enklava v sluzbach MIN sa dnes ukazala v plnej krase. 1. gol Branko, prihravky Majo a Palo. 2. gol Majo, prihravky Branko a Palo. Uzasne, len skoda, ze to strielali Petovi Budajovi.

budaj nebudaj :D hlavne, ze sme vyhrali :cool:
ako slovensky utok v sluzbach st. louis :lol: zaplava modreho na txt :lol:
len skoda, ze som si to nemohol vychutnat live :evil: , ale uz by mohli dat aj video...

WildCelt píše:budaj nebudaj :D hlavne, ze sme vyhrali :cool:
ako slovensky utok v sluzbach st. louis :lol: zaplava modreho na txt :lol:
len skoda, ze som si to nemohol vychutnat live :evil: , ale uz by mohli dat aj video...
no ja som to pocuval,musim povedat,ze to bol skvely zapas!!Skoda,ze to teraz nedavali v TV.Cely zapas bol Slovak rulleeees na jednej,ci druhej strane.

Alex píše:
WildCelt píše:budaj nebudaj :D hlavne, ze sme vyhrali :cool:
ako slovensky utok v sluzbach st. louis :lol: zaplava modreho na txt :lol:
len skoda, ze som si to nemohol vychutnat live :evil: , ale uz by mohli dat aj video...
no ja som to pocuval,musim povedat,ze to bol skvely zapas!!Skoda,ze to teraz nedavali v TV.Cely zapas bol Slovak rulleeees na jednej,ci druhej strane.
tak zapasy Wild stoja za to :!: a ak to bolo ako pred rokom s calgary alebo este lepsie, tak mi je z toho az do :cry:

1:0 - 13:10 - B. RADIVOJEVIÄŚ (M. GĂ

Zaspal som :cry: , zapol comp a Wild uz prehravaju 0:1, Nashville na nich riadne vyletel. Este som sa ani poriadne neprebral a Predatori pridali dalsi gol, dokonca v oslabeni. :o Ale uz je za nami 9:01 a stav je vyrovnany a Gabby ma na konte asistenciu a gol a Demitra gol. :cool: Gaborik, Demitra a Wild budu tento rok v ofenzive a presilovkach riadne nebezpecny. :twisted: Ale ta defenziva dost skripe. :? Predatori v presilovke supli dalsi gol. :( No vyzera to na podobnu prestrelku ako v prvom zapase Predatorov. Dufam, ze so stastnym koncom pre Wild. :roll:

Och ta obrana uz horsia byt nemoze mali by ju nejako vylepsit :x

kuko: to iste ako Atlanta... uzasny utok ale slaba obrana. Podla mna im v obrane chyba nejaky vodca.

Ja si nemyslim, ze obrana je slaba. Podla mna je len nezohrata. Je kvalitnejsia ako kedykolvek predtym. Cez leto odisli Kuba, Zyuzin, Henry a Tjarnqvist a prisli Johnsson, Nummelin a Carney. Minnesota hravala smerom dozadu skvele predosle sezony (v oslabovkach dokonca najlepsie), ale teraz je tam vela novych hracov, ktori este nie su zziti so systemom. Aj Skoula a Foster maju odohratu len necelu sezonu v klube. Burns hraval aj v utoku a nie az tak pravidelne. Takze len Schultz je "in". Je v klube od zaciatku a mozno prave on by mohol byt raz tym vodcom. Ak bude predvadzat hru ako v prvom zapase sezony, tak urcite. Ale to ze to v obrane neklape az tak akoby sa cakalo zrejme nie je len o obrancoch, ale aj o utocnikoch...

WildCelt: To s tou obranou som myslel obrazne, a skor som mal na mysli prirovnanie MIN s Atlantou ktora mala minuli rok tiez vynikajuci utok a v obrane hrala :censored:

Ale notak.Hlavne je ze uz vyhrali 3x a su prvy.V obrane ich urcite podrzi Johnson,Carney a Skoula a maju predsa v brane Manyho Fernandesa.

Tak v noci predviedli ako sa hra v obrane, az na ten jeden gol :cool: Aj to hraca nepokryl utocnik Dupuis, ale az na tu chybicku hral Pascal vynikajuco. :P Skvely vykon podal v branke Manny Fernandez. :)

Parada uz 3 vyhry :taptap: :taptap: :taptap: :thumbsup2: :dance: len tak dalej

Trener Jacques Lemaire predlzil zmluvu s tymom na niekolko dalsich rokov. :cool: Je to vyborna sprava, mozeme byt radi, ze mame takeho skveleho trenera, zrejme najlepsieho v celej NHL. :wink:

Neuveritelne :lol: Znova remiza, znova predlzenie, znova najazdy a znova drama. Mikko Koivu ukazal cim je pre Minnesotu nepostradatelny. Ako jediny premenil najazd a tym rozhodol. :cool: Pavol Demitra tentokrat najazd nepremenil, neviem ci to nebola tycka. A kedze ani Richard Zednik, rozhodnute bolo skor. 2 vyuzite presilovky Kimom Johnssonom, moc nechybalo a mohol mat aj hattrick. Pavol Demitra bodoval aj stvrtykrat a Marian Gaborik zaznamenal tiez asistenciu. Manny Fernandez znova vyborne zachytal, v najazdoch vychytal Ovechkina aj Semina. Aspon zaver som si mohol vychutnat live. To, ze to nebudu davat live som cakal, ale, ze nepojde ani radio :x ,skoro som to tu rozkopal. Ale oplatilo sa cakat a neist spat. :P Raz darmo, lepsie raz vidiet ako stokrat pocut. :wink: Tak a mozem ist spokojne do roboty... 8)

No zatial to divocaci valia,aj s troskou stastia.Ale to k tomu treba.Len nech im to vydrzi az do play off....Ale zapad aj tak patri Red Wings :wink: :D
1901 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO