Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MINNESOTA WILD

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

canesman píše:...ale musi sa uznat,ze ak udrzite tuto formu,v divizii by ste vyhrat mali :)
No aj ked trosicku polavime, hlavne, aby si udrzali tu formu co maju teraz nasi divizny rivali :P

WildCelt píše:
Derryl píše:Minnesota hrala zatial vsetko doma, ked bude hra» vonku tak sa jej takto vodi» nebude!
Teraz si co vymyslis, ze sme este nehrali v Kanade :lol: :lol: :lol:
Teraz Vás čaka prvá prehra v Anaheime! Vsak sme si to dnes aj rozobrali :lol: To by bola robota, aby ste ich vy porazili, ked mi sme s nimi prehrali.

No a co ked ste prehrali radite sa medzi slabsie timi v tejto sezone 8) a my sa k vam nepridame :D

Wild su skratka najlepsi.

Dalsi skvely clanok, tentokrat z NHL.cz

Kód: Vybrat vše

http://www.nhl.cz/index.php?view=clanek&lng=CZ&id=112870&flag=7
Je tam dost pisane o trenerovi Lemaireovi, preco je taky :cool: :D

Konecne sme prehrali :D Vsetko sa to :censored: Hokej je niekedy kruty, hrali sme lepsie ako v LA, kde sme vyhrali, ale tentokrat sme prehrali, hoci sme odohrali velmi dobry zapas. Mali sme smolu v zakonceni a este vacsiu pri prvom gole :( Nenavidim toho nafuknuteho Giguera :x :x :x Som zvedavy cim ho napustaju pred zapasom :D :lol: A ceresnickou na torte bolo ked Marian nehral v zavere (predtym siel do satne aj White, ale ten sa vratil :) ) a potvrdilo sa mi to, ze je zraneny :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Tak konecne ste prehrali.Nie nechcem provokovat,len raz to muselo prist,ale o nic nejde,my(Red Wings) mame vacsie starosti.Mrzi ma,ze Majo je zraneny.... :cry: :( a ze nasi nebodovali.

Prva prehra musela konecne prist nie ze by som im to prial ale co zapas davali menej golov a vyhravali len o (1) golik nepocitam zapas ktory vyhrali o 5 golov.Defenziva dobra ale ten utok mi nesedi co pozeram tak vecsinou taha Minnesotu druhy utok na cele s Rolstonom podla mna Demovi a Gabbymu nesedi ked kazdy zapas ku nim daju niekoho ineho teras hral pri nich zase Radivojevic pokial viem.Trener by sa mal spametat a nechat ich nech sa zohraju.Lebo priznam sa ze som od nich cakal trosku viac golov hlavne od Demitru a viac bodov od Gaborika. Mozno sa to dostavi casom. Rolston - White - P.M Bouchard tato formacia je zatial v Minnesote jasne najlepsia podla mna :cool:


Go Wild Go :cool: :cool:

Stava sa ze aj my prehrajeme ale verim ze prehrajeme co najmenej zapasov.

Tak Minnesota opet ukazala ze je velmi silny tim a nepotrebuje ani Demitru a Gaborika :cool: :cool:

kuko píše:...a nepotrebuje ani Demitru...
Ako si to myslel s tym Demitrom :?: :!: :o

:cool: V San Jose nam to vyhrala checking line s Veilleuxom, Walzom (ktory hral po zraneni a zaznemenal svoj 100. gol v profilige) a Foyom. Prvy dvaja dali goly v druhej tretine a moc nechybalo ani Foyovi, ktory po navrate z trestnej lavice nepremenil samostatny najazd. :cool: Boli sme efektivni (strely 18-31) a samozrejmostou uz bol perfektny vykon Fernandeza, len skoda, ze si neudrzal ciste konto, ale hlavne, ze sa aj on nezranil, pretoze ked ho trafil Michalek do ramena, nevyzeralo to s nim najlepsie. Dalsi zapas si uz hadam oddychne, kedze chytal zatial vsetky zapasy, ale zase sa hra az za 3 dni, takze...

WildCelt píše:
kuko píše:...a nepotrebuje ani Demitru...
Ako si to myslel s tym Demitrom :?: :!: :o
Myslel som to tak ze by sme vyhrali aj bez Demitru :wink:

Utok Rolston-White-Bouchard je :cool: Jeden z najlepsich v lige. Su este lepsi ako boli pred rokom. Aj s LA to zariadila tato lajna.

No to teda je naj utok v NHL a dufam ze aj bude :cool:

Ale v poslednom zapase ma prekvapilo meno utocnika s najvacsim icetime. STEPHANE VEILLEUX :o Ale chlapec si to urcite zasluzil :) a stava sa mojim velmi oblubenym hracom podobne ako Wes Walz. Takychto vlastne odchovanych hracov na spinavu robotu v muzstve treba. :wink:

Odstrelili sme kacky v shootoutoch. :D Prave som to dopocuval v radiu a vychutnal som si to teda riadne. Ako keby slo o siedmy zapas vo finale Stanley Cupu. Sam doma a radio na plne gule. Skoda, ze som to nemohol pozerat nazivo, ten zaver bol skutocne :cool: :cool: :cool:

Hraje Gaborik s Demitrom ci co?Ak hej uz bi mohli konecne aj oni zabodovat.

majo je zraneny, slabiny nebo co

Hmm, tak to ma Minesota spatny...rek bych, ze jim asi dost chybi...

Skoda ze je zraneny :cry: a ako dlho bude marodovat?

Gabby Wild strasne chyba. :( Aj ked vyhravaju, ale stoji to vela sil. :? “Som unaveny,” hovori Jacques Lemaire. “Vsetci sme unaveni.”

Znovu sa zranil moj najoblubenejsi hrac Wes Walz :shock: Tentokrat nieco s nohou :( Snad sa coskoro vrati a nebol by som proti keby rovnako ako po minulom zraneni, 1+1. Co uz vek robi svoje. :roll: Ale vyborna sprava ohladom Pascala Dupuisa :)

"Poznate ma, vratim sa coskoro. Nebudu to ani styri tyzdne. Kludne si moje slova mozete poznamenat," povedal novinarom zo St. Paul Pioneer Press Pascal Dupuis.

Tak toto som pisal a Pascal vravel len pravdu, uz po 2 tyzdnoch (odhad bol 4-6 tyzdnov) je po zraneni kolena spat. Len dufam, ze to neuponahlal. Ale Lemaire ho zaradi do lajny s Demitrom uz v zapase s Avs a on hraca do zostavy nezaradi ked nie je uplne fit... A Gabby a mozno aj Walz by na dalsi zapas uz mohli byt fit. :) Nejake problemy ma aj Nummelin, ale to by nemalo byt nic vazne. Do tymu povolali Morgana a mal by aj hrat. Pri povolavani do prveho tymu nic nenechavaju na nahodu, po Smithovi a Foyovi dalsi hrac, ktory uz ma skusenosti s NHL. :roll:

Jo k Wesovi bych se tě chtěl zeptat: On hrál NHL kdysi dávno ( myslím do 94´´ za detroit ) a pak až od 2001 za Minnesotu - co mezitím dělal - to hrál takovej hráč AHL, nebo v Německu, nebo měl nějakou nemoc???

No ja som ho zacal vnimat az ako hraca Wild :roll: , to je dusa tohto tymu :D :lol: a pokial viem, tak hraval vo Svajciarsku. Poriadnu sancu zahrat si v NHL dostal az pod trenerom Lemairom v Minnesote a vypracoval sa na jedneho z najlepsich defenzivnych hracov v lige :cool: Napriek svojmu veku je stale velmi rychly, smelo moze konkurovat Gabbymu a hlavne rad spominam na lajnu Laaksonen-Walz-Gaborik, ktora tym Wild dotiahla az do finale konferencie v roku 2003. Tam spolupraca Walz-Gabby fungovala perfektne. A preto, ked sa pochytili na treningu som bol dost :o ale to bolo OK :P
1901 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS