Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MINNESOTA WILD

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Nie Alex zapad jasne patri Minnesote a aj bude patrit :D uz sa tesim ked bude hrat Minnesota proti Detroidu dufam ze to budu davat v TV

kuko píše:Nie Alex zapad jasne patri Minnesote a aj bude patrit :D uz sa tesim ked bude hrat Minnesota proti Detroidu dufam ze to budu davat v TV
Minnesota hrala zatial vsetko doma, ked bude hra» vonku tak sa jej takto vodi» nebude!
Zapas Detroitu z Minnesotou su ale velke Ä…lagre aj koli Wild Celtovi, ale aj on dobre vie, Äľe kto je predsa najlepÄ…i!
Aj ked urcite teraz napĂ­Ä…e, Äľe Minnesota :lol:

Derryl píše:
kuko píše:...
Minnesota hrala zatial vsetko doma, ked bude hra» vonku tak sa jej takto vodi» nebude!
Zapas Detroitu z Minnesotou su ale velke Ä…lagre aj koli Wild Celtovi, ale aj on dobre vie, Äľe kto je predsa najlepÄ…i!
Aj ked urcite teraz napĂ­Ä…e, Äľe Minnesota :lol:
Ak myslis, ze Detroit, tak to urcite nie :lol: Ja si myslim svoje, ale nebudem to sem pisat :P

"Drzime sa planu a staviame muzstvo pre buducnost," hovori generalny manazer klubu Doug Risebrough. "Nechceme nadanych mladikov vycerpavat iba preto, aby sa teraz dostali do play off. Viem velmi dobre, ktori hraci su k dispozicii, a viem o mladych talentoch, ale my si ich chceme sami pestovat v nasom muzstve." (2003)

"Chceme vybudovat muzstvo, ktore bude dobre. A az bude dobre, bude velmi dobre. A az bude vemi dobre, uz take zostane," hovori trpezlivy Doug Risebrough. (2003)

"Nas styl sa nezmenil, iba sme silnejsi," povedal Risebrough a pokracoval: "Zostavili sme najlepsie muzstvo v historii klubu. Nasim cielom je postup do play off, co je v silach kolektivu. Som realista a viem, ze aj ostatne muzstva sa posilnili, aj tie v nasej divizii. Prichodom viacerych veteranov sme vsak aj my silnejsi. Hraci ako Marian Gaborik, Pierre-Marc Bouchard, Brent Burns, Nick Schultz dospeli a z pohladu skusenosti nepatria medzi mladkov." (2006)

"Nemyslel som si, ze tu budem tak dlho, no praca s tunajsimi ludmi sa mi zapacila. Teraz uz toto mesto milujem, a preto som sa rozhodol zostat. Myslim si, ze uz v blizkej buducnosti by sme mohli zbierat ovocie za nasu tvrdu pracu a ja chcem byt pri tom," uviedol pre oficialnu stranku klubu Lemaire. (2006)

Tak tieto citati do mna vlievaju kopu optimizmu. Hlavne ten jeden a pevne verim, ze to muzstvo sa uz velmi dobrym stava a to znamena, ze... :roll:

Prva smutna sprava, ktora kazi uspesny vstup do sezony. Pascal Dupuis utrpel v poslednom zapase proti Washingtonu zranenie kolena, ktore ho vyradi na 4-6 tyzdnov z hry :o :cry: Je to skoda, lebo podla mna hral velmi dobre. Tym sa uvolnilo miesto v zostave pre Mattiasa Weinhandla, ktory posledne 3 zapasy sedel. Zatial nikto nebol povolany z farmy, ale vzhladom na dlhu absenciu Pascala sa tak asi neskor stane. A tym vyvolenym by mohol byt Joel Ward, zasluzil by si to za to co predvadzal v kempe a do tretej ci stvretej lajny by bol idealny. Poslednu jednotku Wild v drafte, Jamesa Shepparda zastihol podobny osud ako pred rokom Benoita Pouilota a sezonu odohra este medzi juniormi. :roll:

FANTAZIA ako by povedal Peter Stastny. :biglol:
Nebezpecny Columbus sme rozstrielali 5:0. Skvely vykon, sanci bolo aj na dvakrat tolko golov, obrana znova zahrala skvele (prvykrat hral Brent Burns, ktory hral na ukor Skouly a hral velmi dobre) a Fernandez znova zachytal skvele a vychytal prvy shutout. Boogaard nalozil Shellymu a pobil sa aj Veilleux. Demitra bodoval aj v piatom zapase v rade znova asistenciou, rovnako ako Radivojevic a Gaborik tiez bodoval, dal gol. Vyrovnali sme klubovy rekord v pocte vitazstiev v rade a mozeme vytvorit novy. O tri dni nas caka vylet na zapad (LA, Anaheim a San Jose). A ako povedali komentatori San Jose a Anaheim vyzeraju velmi dobre, takze uvidime ako nam to pojde aj na klziskach superov... :wink:

Hmmm.no ja uz aj v tipovacke som dal na CBJ,nie ze by som im fandil,ale uz sa mi zdala ta seria vitazstiev trocha dlha,ale zda sa,ze Wild budu naozaj silny,no uvidime,ako to bude pokracovat........

Alex píše:Hmmm.no ja uz aj v tipovacke som dal na CBJ,nie ze by som im fandil,ale uz sa mi zdala ta seria vitazstiev trocha dlha,ale zda sa,ze Wild budu naozaj silny,no uvidime,ako to bude pokracovat........
AÄľ teraz sa ukaÄľe sila Minnesoty ci doopravdy su tak silny ako sa zatial predviedli v 5 zapasoch (vÄ…etko doma)

Neviem preco tu Derryl stale spominas ze Minnesota hrala doma ved to nieje dolezite hlavne ze vyhrala :) .A pozri sa na Detroit ten doma prehral pokial viem.Tak domace zapasy v NHL az takou vyhodou niesu

kuko píše:Neviem preco tu Derryl stale spominas ze Minnesota hrala doma ved to nieje dolezite hlavne ze vyhrala :) .A pozri sa na Detroit ten doma prehral pokial viem.Tak domace zapasy v NHL az takou vyhodou niesu
Ano a to prehral,len kvoli Haskovi :!: :? :x

No neviem neviem, ci vonku nebudeme este lepsi, ale kedze doma sme vsetko vyhrali, tak neviem ako mozu byt este lepsi :matika: Ale vazne, podla mna Minnesota svojim stylom hokeja dokaze byt uspesna na klziskach superov, dokonca aj Detroitu :P

"Poznate ma, vratim sa coskoro. Nebudu to ani styri tyzdne. Kludne si moje slova mozete poznamenat," povedal novinarom zo St. Paul Pioneer Press Pascal Dupuis. :cool:
To je pristup, no hlavne nech to neuponahla. :)

WildCelt píše:No neviem neviem, ci vonku nebudeme este lepsi, ale kedze doma sme vsetko vyhrali, tak neviem ako mozu byt este lepsi :matika: Ale vazne, podla mna Minnesota svojim stylom hokeja dokaze byt uspesna na klziskach superov, dokonca aj Detroitu :P
ja som tam nespomenul, ľe ,moľu by» este lepąi :P ale, ľe aľ teraz sa ukaľe ich sila či na to maju bodova» aj u superov.
Je to NHL, predsa nemoľu stale vyhrava»!
Aj Detroit uÄľ zavahal a hlavne bude playoff, nieje dolezita ani tak zakladna cast ako vyradovacky!

Derryl píše:Aj Detroit uÄľ zavahal a hlavne bude playoff, nieje dolezita ani tak zakladna cast ako vyradovacky!
Ved o tom sa minuly rok Detroit presvedcil :P

WildCelt píše:"Poznate ma, vratim sa coskoro. Nebudu to ani styri tyzdne. Kludne si moje slova mozete poznamenat," povedal novinarom zo St. Paul Pioneer Press Pascal Dupuis. :cool:
To je pristup, no hlavne nech to neuponahla. :)
Keby pauzoval aj cely rok a namiesto neho by hral Olvecky tak by som nenamietal :wink: :thumbsup:

Derryl píše:AÄľ teraz sa ukaÄľe sila Minnesoty ci doopravdy su tak silny ako sa zatial predviedli v 5 zapasoch (vÄ…etko doma)
"Este je priskoro hovorit, co mozeme dosiahnut. Mudrejsi budeme po zapasoch vonku," tlmi optimizmus fanusikov trener Lemaire. :wink:

Hokejisti Minnesota Wild majĂş za sebou vynikajĂşci vstup do novej sezĂłny NHL. V ĂşvodnĂ˝ch piatich zápasoch v Xcel Energy Center eÄ…te neprehrali a po prvĂ˝ch 10 dĹ

:taptap: 6 ZAPASOV :taptap: 6 VYHIER :taptap: BRAVO :!: :!: :!: :taptap:

Demitra (kedze koli zraneniu nehral Walz aj s "A") znova bodoval. Zapas mohol rozhodnut este na konci riadnej hracej doby, ale svoj najazd v oslabeni nezuzitkoval. Lahodku si vsak nechal na 25s predlzenia, ked to namazal Gaborikovi, ktorĂ˝ aj napriek tomu, ze hra so zlomenym clankom na palci, dokazal znova skorovat. :thumbsup2: Nedarili sa presilovky, ale zato vyborne zahrala obrana a excelentne zachytal Fernandez. :cool: :cool: :cool:

Takze Minnesota sa pekne rozbehla a nevadi im zrejme ani to, ze hraju vonku. :P Buffalo to vala rovnako. Oba tymy to rozbehli na 164 bodov, ale kto bude mat viac asi rozhodne prave ich jediny vzajomny suboj. :D :D :D

WildCelt píše:Takze Minnesota sa pekne rozbehla a nevadi im zrejme ani to, ze hraju vonku. :P Buffalo to vala rovnako. Oba tymy to rozbehli na 164 bodov, ale kto bude mat viac asi rozhodne prave ich jediny vzajomny suboj. :D :D :D
Predsa len to prajem viac Minnesote. :D :D Dôvod? No predsa slovak line. :cool: Ale aj ja som skutočne veµmi rád, ľe sa chlapcom takto darí, a verím ľe to stále nie je maximum ich výkonu.

Prvy vstreleny gol Minnesoty v zapase v LA bol 1000-ci v klubovej historii. A dal ho, ako sa patri kapitan Brian Rolston. :D :pivo2: :dance: :pivo2:

WildCelt píše:Takze Minnesota sa pekne rozbehla a nevadi im zrejme ani to, ze hraju vonku. :P Buffalo to vala rovnako. Oba tymy to rozbehli na 164 bodov, ale kto bude mat viac asi rozhodne prave ich jediny vzajomny suboj. :D :D :D
aby si este nedakoval vobec za postup do play off :wink:

canesman píše:
WildCelt píše:...
aby si este nedakoval vobec za postup do play off :wink:
JA DAKUJEM, ZA KAZDE VITAZSTVO :wink:

Derryl píše:Minnesota hrala zatial vsetko doma, ked bude hra» vonku tak sa jej takto vodi» nebude!
Teraz si co vymyslis, ze sme este nehrali v Kanade :lol: :lol: :lol:

WildCelt píše:
canesman píše:
WildCelt píše:...
aby si este nedakoval vobec za postup do play off :wink:
JA DAKUJEM, ZA KAZDE VITAZSTVO :wink:
no ved prave, tak to ma byt.......ale musi sa uznat,ze ak udrzite tuto formu,v divizii by ste vyhrat mali :)
1901 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS