Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MINNESOTA WILD

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

V Minnesote do skladacky zostavy pre buducu sezonu uz chyba iba jeden diel. A nim je Mikko Koivu. Rokovania pokracuju a hrac by sa mal dohodnut na zneni noveho kontraktu behom buduceho tyzdna.
Vcera sa Wild dohodli na novych zmluvach s mladikmi Mattom Foyom a Erikom Reitzom, ktori nazreli do prveho tymu v minulej sezone na jej zaciatku, resp. konci a zanechali velmi dobry dojem.
Na listine volnych hracov, tak zostavaju uz len Law, Sushinsky, Tetarenko, Wallin, Heid, Wood, Daigle, Wanvig a Henry. Ale ani s jednym z nich uz Wild do buducna pravdepodobne nepocitaju. Posledne traja menovani hrali v prvom muzstve v minulej sezone a Wallin ma tiez mensie skusenosti z prveho tymu. Po prichode novych posil vsak uz zrejme pre nich nezostalo miesto v kadri a ani v rozpocte ohranicenom platovym stropom.
Po tom ako sa hned po otvoreni trhu volnych hracov cinil GM Risebrough a po podpisani novych kontraktov z vlastnymi hracmi a tym padom naslednym priblizenim sa k hornej hranici platoveho stropu zrejme uz ani nemusime cakat na ziadne velke zasahy do kadra, hoci k nejakym mensim este asi dojde, napr. pri waiver drafte.

Obrázek :wink:

Daigle v minulosti patril medzi najvacsie talenty celej NHL, pamatam si ako ho este porovnávali s legendami NHL

jj, ale nedokazal takmer nic kvoli tomu, ze hokej ho ani nebavil. :D A teraz hlada motivaciu vo Svajciarsku :)

Mikko Koivu podpisal rocnu zmluvu na 902 500 USD

Vyzera to tak, ze v buducej sezone budu v prvom tyme Wild len 3 Slovaci.
Peter Olvecky bude mat co robit. V minulorocnom kempe sice zanechal dobry dojem, ale tento rok je konkurencia medzi mladymi hracmi obrovska. Aj po odchode O'Sullivana. Benoit Pouilot, Roman Voloshenko, Danny Irmen, James Sheppard, Matt Foy, Stephane Veilleux... Aj Branko Radivojevic sa bude mat co obracat. Mozno na vsetkych tychto hracov zostanu len jedno-dve volne miesta.

No hocijak to dopadne,zostava Divochov vyzera velmi zaujimavo.Z mojho pohladu ma samozrejme najviac zaujimaju slovaci.Myslim si,ze Branko sa v prvom tyme presadi a budem drzat palce Olveckemu.A uz sa velmi tesim na spolupracu Demo-Gabby!!!!! :cool:

Obrázek
UZ SA NEVIEM DOCKAT NOVEJ SEZONY :!:
Obrázek
LET'S GO WILD :!:
Obrázek

WildCelt píše:Obrázek
UZ SA NEVIEM DOCKAT NOVEJ SEZONY :!:
Obrázek
LET'S GO WILD :!:
Obrázek
Nemam rad Minesotu!
At tahnou´nekam!!!!! :evil: :evil: :twisted: :twisted: :evil: :evil:

Nech tiahnu za Obrázek

Derek Boogaard pojde pred sud :!: Ako dosledok bitky v nocnom bare. Este to chce riadenie v opilosti a nejake to domace nasilie a nova bitkarska hviezda je na svete. Ale samozrejme hlavne vitazstva v pastnych subojoch v NHL. :cool:

Minnesota dnes vecer nastupi proti Detroitu v pomerne silnej zostave :cool: :

Rolston-White-Bouchard
Parrish-Walz-Radivojevic
Gaborik-Demitra-Dupuis
Veilleux-Smith-Irmen

Burns-Carney
Schultz-Johnsson
Reitz-Foster

Fernandez-Harding

Nastupia vsetky velke letne posily na cele s nasim Demitrom :D , chybat budu akurat fini Nummelin a Backstrom. Jedinym, ktory zatial nema skusenost s NHL je Danny Irmen, ktory sa moze ukazat vo stvrtej lajne. Z hracov, ktori by mali patrit do zakladu chybaju v zostave zadak Skoula a utocnici Boogaard :roll: , Weinhandl a Koivu (tak to je uz fakt riadny bojkot finov :lol: ). Detroit sa ma na co tesit pred vypredanym The 'X'. Dufam, ze to pojde live cez net a aj ja si to budem moct vychutnat. :) PS: Vraj najvacsim menom na supiske Detroitu by mal byt Krys Kolanos :shock: , neviem ci nebudem radsej spat :? . Ale nie, aspon si vychutnam debakel :D.

tuto sezonu sa dufam minesota dostane daleko lebo su tam slovaci :o a dobry

to su paradne tri lajny :shock: :cool: myslim a dufam,ze wild budu velkym prekvapenim tuto sezonu.neviem,neviem ci to bude zas take defenzivne muzstvo,s tymi hracmi ..:thumbsup:

Keby sa tam este niekde vtesnal Peto Olvecky :roll: :)

Senátor Palpatine píše:
WildCelt píše:Obrázek
UZ SA NEVIEM DOCKAT NOVEJ SEZONY :!:
Obrázek
LET'S GO WILD :!:
Obrázek
Nemam rad Minesotu!
At tahnou´nekam!!!!! :evil: :evil: :twisted: :twisted: :evil: :evil:
myslim ze sme to uz od teba neviem kolko krat poculi, ak mas potrebu pisat nieco 165 x krat tak si to pis doma na papier, skus aj napisat aj preco ich nemas rak lebo napisat nemam rad vie napisat kazdy a ak ma naseres tak ja zacnem pisat kolkych ja vasich hokejistov nemam rad ta Vas tu vsetkych cechov porazi :evil:

:x NEJDE TO LIVE :!: :cry:
Ale co uz, aspon sa vyspim. Ved po 95-tich sekundach je to uz 2:0. Gabby a Demo to zariadili. :lol: Mozem ist pokojne spat... :P
Obrázek

Vyhrali sme, sice iba o gol, ale vyhrali. :roll: Duo Gaborik-Demitra sa podelilo o vsetky 3 goly. :D Ale nechapem, ze na stranke Wild o tom zapase nie je uz ani slovo :o , ked v noci tam bol pisany live prenos. Teraz neviem, kto dal 2 goly, ale tipnem si, ze Demitra. :) Vidiet, ze je to este len priprava. :roll:

WildCelt píše:Vyhrali sme, sice iba o gol, ale vyhrali. :roll: Duo Gaborik-Demitra sa podelilo o vsetky 3 goly. :D Ale nechapem, ze na stranke Wild o tom zapase nie je uz ani slovo :o , ked v noci tam bol pisany live prenos. Teraz neviem, kto dal 2 goly, ale tipnem si, ze Demitra. :) Vidiet, ze je to este len priprava. :roll:
Ta tomu ver, aj na stranke Detroitu pomaly nic nieje, len pár riadkov :shock:
Aspon strelcov golov sem pridam :D
GĂłly: 0:32 GĂ

Gáborík a Demitra sú hitom predsezóny, vypredané tribúny ąaleli

Minneapolis 20. septembra (TASR) - Budúca profiligová spolupráca slovenského hokejového dua Pavol Demitra, Marián Gáborík je hitom predsezónneho obdobia NHL. Nielenľe sa touto témou zaoberajú ąirokospektrálne aj centrálne médiá, ale v prvom rade sú vo vytrľení fanúąikovia Minnesoty Wild. V noci na stredu vypredané tribúny Xcel Energy Centra v St. Paul napäto očakávali prvé kreácie hviezdneho dua. A to ich dlho čaka» nenechalo...

Uľ po 32 sekundách zavesil puk do siete Detroitu Gáborík a keď o 63 sekúnd neskôr to isté urobil Demitra, diváci ąaleli. "Na začiatku to vyzeralo by» také jednoduché. Sami sme boli prekvapení, ľe to dvakrát tak rýchlo padlo," povedal pre StarTribune Gáborík. Sám dal eąte jeden gól a jeho tím zdolal Detroit 3:2. Ví»azný gól padol v presilovke 5:3, keď boli na µade obaja premianti spolu s krajanom Brankom Radivojevičom. "Bol to jeden z najlepąích presilovkových výkonov, aký som kedy v jednom zápase zaľil," komentoval Demitra, ktorý tieľ trafil v početnej prevahe. Od neho i od eąte ofenzívnejąieho Gáboríka vąak tréner Jacques Lemaire očakáva aj dobrú robotu v oslabeniach: "Cítim, ľe Gabby dozrel. Ak bude v takomto dobrom vydaní pokračova», bude chodi» na oslabenia ako jeden z kµúčových hráčov."

Slovenské platy problémom Wild, Ölvecký moľno bojuje na úkor Radivojeviča

Minneapolis 20. septembra (TASR) - Človek nemusí by» matematický génius, aby si spočítal, ľe generálny manaľér Minnesoty Wild má problémy s platovým stropom v tíme pre blíľiacu sa sezónu NHL. Ma» jeho starosti - to je okrídlená veta, ktorú si moľno povedia v duchu viacerí kolegovia Douga Risebrougha. Lenľe tie peripetie sú skutočné, lebo uľ len pri 22 z 23 moľných hráčov na "rostri" sa im mzdy blíľia k nebezpečnému číslu 44 miliónov dolárov.
Vąetko to spôsobilo nahustenie ofenzívnej kvality nového tímu divochov a najmä obe slovenské hviezdy, konkrétne predĺľený kontrakt kanoniera Mariána Gáboríka a príchod Pavla Demitru. Wild majú pod jednocestnými zmluvami 21 hráčov a pri mzdovej sume 41,84 milióna dolárov to vyzerá tak, ľe jedného či dvoch z nich budú podµa regúl NHL plati» naplno na farme. Realizačný tím totiľ musí ráta» aj so zraneniami, ktoré menia situáciu v podmienkach platového stropu aľ v prípade dlhodobého ątatútu (24 vynechaných kalendárnych dní a 10 zápasov). Jediným s dvojcestnou zmluvou, ktorý má isté miesto v 1. tíme je jeden z dvojice Josh Harding a Niklas Backström na pozíciu brankárskej dvojky. Ďaląia zhruba 20-tka korčuliarov, medzi nimi Slovák Peter Ölvecký, si robí nádej na NHL na úkor niekoho s jednocestnou zmluvou a za určitých okolností sa môľe čierny Peter ujs» aj ątvrtému Slovákovi Brankovi Radivojevičovi. Tréner Jacques Lemaire totiľ deklaruje, ľe len pár hráčov má isté miesto.

Tak to som zvedavy, co budu robit o rok. Ale to mi uz bolo jasne, ze toto zlozenie neudrzia aj o rok, jedine keby sa znovu zvysi horna hranica platoveho stropu... Preto treba uhrat tuto sezonu co najlepsie :!: Kto by to bol cakal, ze Wild budu mat problemy s platovym stropom, teda jeho vrchnou hranicou. :roll:

Marian odohral :cool: zapas :!: Mal aj "A" ("C"mal Walz a druhe "A" Rolston, ako na konci minulej sezony). Sam trener bol velmi spokojny s Marianom a ked bude v nasadenom trende pokracovat, mozno sa i jemu ujde "C" pocas sezony. Aj ked zapas rozbehli super, ziadna kanonada sa nekonala. Sam trener povedal, ze horsia vec ako dat tie 2 rychle goly proti takemu muzstvu ake mal Detroit sa im stat nemohla...

Trener chvalil celkovo dvojicu Gaby-Demo, som rad ze sa chlapci chytili aj ked to je len priprava. Skoda ze Branko hra az v tretom utoku :x :? :(

Budúca profiligová spolupráca slovenského hokejového dua Pavol Demitra, Marián Gáborík je hitom predsezónneho obdobia NHL.
Nielenľe sa touto témou zaoberajú ąirokospektrálne aj centrálne médiá, ale v prvom rade sú vo vytrľení fanúąikovia Minnesoty Wild. V noci na stredu vypredané tribúny Xcel Energy Centra v St. Paul napäto očakávali prvé kreácie hviezdneho dua. A to ich dlho čaka» nenechalo... Uľ po 32 sekundách zavesil puk do siete Detroitu Gáborík a keď o 63 sekúnd neskôr to isté urobil Demitra, diváci ąaleli. "Na začiatku to vyzeralo by» také jednoduché. Sami sme boli prekvapení, ľe to dvakrát tak rýchlo padlo," povedal pre StarTribune Gáborík.

Sám dal eąte jeden gól a jeho tím zdolal Detroit 3:2. Ví»azný gól padol v presilovke 5:3, keď boli na µade obaja premianti spolu s krajanom Brankom Radivojevičom. "Bol to jeden z najlepąích presilovkových výkonov, aký som kedy v jednom zápase zaľil," komentoval Demitra, ktorý tieľ trafil v početnej prevahe. Od neho i od eąte ofenzívnejąieho Gáboríka vąak tréner Jacques Lemaire očakáva aj dobrú robotu v oslabeniach: "Cítim, ľe Gabby dozrel. Ak bude v takomto dobrom vydaní pokračova», bude chodi» na oslabenia ako jeden z kµúčových hráčov.

OpenFire píše:Skoda ze Branko hra az v tretom utoku :x :? :(
Ale hral tiez velmi dobre. No len aby neskoncil az vo stvrtom. Koivu-a hadam nechcu nechat hrat vo stvrtej formacii...
1901 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS