Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ST. LOUIS BLUES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

V St. Louis neprejavili zaujem Dallasa Drakea a ocitol sa tak na listine volnych hracov. Drake ma toho v NHL odruteneho dost, uz ma 38 rokov. Myslim ze o neho uz nebude zaujem, svoje najlepsie roky ma uz za sebou, a to ani raz v kariere nedosiahol hranicu 50 bodov za sezonu...takze asi cas na ukoncenie kariery :idea:

jj pomalu to tak vypadá na konec kariery bo možná na rok do Phoenixu na přilepšenou :cool:

Dallas - to byl také pěkný zabejčenec a bojovník........ 8) !!!!

06:19 - Nejistá situace okolo hokejového klubu z Nashvillu je příčinou další rány do krvácejících srdcí fanoušků Predators. Poté, co se museli rozloučit například s Timonenen, Hartnellem nebo Vokounem, odchází také elitní forvard Paul Kariya. 32letý Kanaďan se včera na tři roky upsal St. Louis Blues :o Tak St.Louis má Kariyu i Tkachuka.Končí legrace,tady se buduje velmi silný tým.Skvělá volba :wink: :!:

No vazne velmi dobry trade zo strany Blues,len dorazil potapajuci sa nashville,z toho klubu odislo vela opor,podla mna odide a Forsberg taktiez sa spekuluje ze Marek Zidlicky odide no zaujimavo sa to vyvyja.....

tak St. Louis ma celkom dobrych hracov do buducej sezony. Vpredu Karyia, Tkachuk, Boyes, Weight. Vzadu Brewer, Jackman, Mckee. V branke Legace. Este su tam aj borci ktori dobre rprezentovali Kanadu na poslednych MS - McClemment, Mayers a Stempniak. Myslim si ze velmi dobre poskladany tim :cool:

no St.Louis by se měli rozhodně zvednout oproti lonsku, příchod Karyi jim dost hodně pomůže. St.Louis by si mohlo po dvou nevydařených sezonách zahrát play-off!

Naprosto souhlas, posílují sice poměrně nenápadně, ale stojí to za to......... :wink: !!!! Kariya, Tkachuk a podepsali Jackmana - moc pěkné............. :wink: 8) !!!!

..bluesmani budu v novej sezone ladit, riesit, ine, brutalnejsie tony = bodove :!:

podpisali Karyiu, Tchacuka :cool: :cool: :cool: :cool:

Mne sa zda že ich slabotou je obrana ta je dosť naprd inač utok maju už fakt vynikajuci...brankara kvalitneho Legace je supiš golman plus aj Sanford nie je na zahodenie a na farme budu mať mlade talenty vratane Schwarza a Baca...dačo a pribudol im tuším veteran Juuso Riksman

Sanford uz nie je v STL.
A obrana je podla mna kvalitna. Brewer, Jackman, Backman, Mckee.

Ja to vidim v sezone 07/08 na PO :!:

arek píše:Sanford uz nie je v STL.
A obrana je podla mna kvalitna. Brewer, Jackman, Backman, Mckee.

Ja to vidim v sezone 07/08 na PO :!:
Johnson :)

a v nom rychle porucanie sa :lol:

WildCelt píše:Johnson :)
aha, na toho som zabudol. Som zvedavy co bude predvadzat vo svojej novacikovskej sezone. Ale nejak sa velmi o nom nepise....

arek píše:
WildCelt píše:Johnson :)
aha, na toho som zabudol. Som zvedavy co bude predvadzat vo svojej novacikovskej sezone. Ale nejak sa velmi o nom nepise....
Hlavne, aby sa o nom pisalo potom :D a hlavne v dobrom :) On je z Minnesoty :( :)

a kam potom odišiel Sanford?

s Vancouverom podpisal na 1 rok

St. Louis budu konecne tam, kde patria? S Atomovou Korculou by sa im to mohlo konecne podarit. Problem? Mozno v obrane a nevyvazenosti utoku. Stempniak chce ist na arbitraz, lebo 90% svojich bodov urobil na Chicagu....

Už by to mohlo tento rok icť do play-off..nabrali do kadru supiš hračov..na druhej strane maju mlade talenty...ale aj skusených veteranov...aj brankarov...aj TOivi tam je!!!no zrovna ta obrana ...to sa ete necham prekvapiť...ale rozhodne to bude tímom ktoremu budem tento rok držať...

Ja im budem drzat palce, aby vyhrali akurat nad Detroitom, inak nie, neznasam ich. Ale patria do playoff, patria tam rovnako, ako Detroit. Uz roky.

chorche a precoze to nemas rad st.louis ? :D

dufam ze to nemam brat osobne :D :D :D

Osobne nie, to by si pocitil na dolezitosti vzajomnych zapasov a nie som samovrah. Blues su divizny rival Hawks. Nemozem ich mat rad! Detroit vyslovene neznasam, to je druha vec, tych nech bije hoci aj Pittsburgh. Blues tiez. Ich trapenie je nasa radost. Ale plati to vlastne o vsetkych timoch v divizii, nech sa len vytlkaju navzajom, ak to Jastrabom pomoze....

wow - ty si to tu rozbehol... :D

poprosime moc nespamovat; c. :)

Nezavid a pis k veci, vies, nechcem byt neprijemny a hoci sa to tu niekedy zvrhne, ber si zo mna a vacsiny fora priklad, na chatovanie je dost inych stranok. Snazim sa v pamati pozliepat tim Blues a stale mi to vychadza na otvorene miesta v obrane. Vymeny?

blues nahodou maju obranu pomerne schopnu, podla mna ich skor tlaci pata v utoku.

obranu blues v zostave brewer, jackman, backman, mckee, johnson (jednotka vlanajsieho draftu) salvador by im mohli mnohe teamy zavidiet.

v utoku je vsak za trojicou kariya, tkachuk, weight pomerne velka diera - rucinsky uz nie je co byval, cajanek alebo boyes su hraci do tretieho utoku...
blues by potrebovali 1-2 schopnych forwardov do druheho utoku
5276 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS