Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ST. LOUIS BLUES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

nooo sa priklanam k tomu že to je fakt len priemerna obrana ništ extra by som tam dajakeho lídra v obrane prepašoval no volneho už ništ neni..podla mna počas sezony zistia čo im chýba a spravia trade...

Ty si robis srandu, Boyes je tak akurat do 2. utoku a Blues vpredu su vseobecne nebezpecni, ale vzadu nema kto hrat hokej, nema kto tvorit, vsetko su to rydzo defenzivni beci. Kdeze MacInnis, to boli ine casy!

Spolu s Prongerom to bola fakt dobra defenzíva som ich aj mal celkom rad no teraz su tam taký v obrane o ktorých ledva počujem...ubohe....

Jackman ale nie je hocikto, len je tam jeden problem: Je defenzivny, vpredu nevymysli skoro nic, Choper ho posunul!

..Brad Boyes..v 2 utoku ma miesto centra 100%ne zarucene..1 centrom bude stary lisiak Doug Weight..

doteraz mi nejde do hlavy, aku protihodnotu sme od blues ziskali = Wideman :? ..v Bostone hral Brad zo zaciatku v 2 lajne po boku Bergerona a Sturma, takze absolutne nepochybujem o jeho umiesteni v 2 lajne..

na margo obrany by som to nevidel az tak targicky, dramaticky..prve 2 obranne lajny vyzeraju byt OK: Brewer - McKee; Backman - Jackman..

..ja povazujem bluesmanov za cierneho konika noveho rocnika..hehe, klapla rymovacka :)

Wideman zasa vsetkych prekvapil, pozbieral dost bodov, asi mu sadol system Bruins. O Bluesmanoch nemoze teraz uz nikto pochybovat Kariya je Pan Hrac.

a čo je s Čajankom? Velmi ho síce neznašam no celkom ešte ten rozpadajuci tím vedel držať...v českej reprezentacii je ete tiež celkom supiš no dal by som ho preč z NHL-ky dakde do ruska alebo do materskej českej ligy

Lenze Caja do NHL patri. Nechal by som ho v St. Louis. Treba aj niekoho do 2. ci 3. utoku.

:) no, no, no Hannu, mne sa naopak Petr rata, "maly, zrucny sikovny"..s prichodom dalsich kvalitnych borcov, spoluhracov porastie urcite aj on..taka 3 lajna mĂ´ze byt..

Boyes do druheho stači no a je tu ešte Yan Stastny no síce nič extra nehra ale ktovie či sa tento rok zobudí a začne to tam predvadzať... a maš snad aj pravdu ved tam takmer nikoho nemaju...

O Boyesovi nikto nemoze pochybovat a ak sa stane nejaky neprijemny moment hracovi z prveho utoku, moze tam v pohode zaskakovat. Stale si ho vsak tazko viem zladit s modrou, zlta mu sedela omnoho viac.

:-DDDD tak to je uĹľ o vzhlade...ani ja si moc neviem predstaviĹĄ Gomeza v modrom...

Ten bude v bielom, to pojde, navyse ta modra je jemnejsia, ako tato tuha, Bluesmanska. :arrow:

aj tak Bluesmanske dresy celkom ujdu..no podla mna su lepšie jak tie stare s červeným pasom dole na drese...

To nie je podstatne, dresy Blues nevyzeraju zle, ale Boyes v nich mi nesedi.

Mozne zlozenie utokov podla NHLpro pre nadchadzajucu sezonu NHL:

Paul Kariya – Doug Weight – Lee Stempniak
Keith Tkachuk – Petr Čajánek – Brad Boyes
Martin Ručinský – Jay McClement – David Backes
Dan Hinote – Ryan Johnson – Jamal Mayers

Christian Backman – Eric Brewer
Jay McKee – Barret Jackman
Bryce Salvador – Matt Walker (Erik Johnson, Jeff Woywitka)

Manny Legace
Hannu Toivonen (Jason Bacashihua)

Prvé dva utoky sú docela dobré a kvalitne vyvázene ale v obrane nikto taký az na Jackmana a mozno aj Brewera

Podla mĹ

couch bluesmanov Andy Murray na pokeci so svojimi zverencami

ObrázekObrázek

najvyraznejsia postava STL Paul Kariya v treningovej zaberacke

Obrázek
:o fuuha, tak Petr Cajanek kluse na farmu..noo, doost ma to zaskocilo :shock:
cepi píše::o fuuha, tak Petr Cajanek kluse na farmu..noo, doost ma to zaskocilo :shock:
hmm tak dost zarážejcí zpráva :o Čajánek není hráč pro farmu, jestli je to takhle, měl by od Blues odejít
Tak pozor su timy co sa nejako dobre rozbehli na zapade po tom co minulu sezonu nic nehrali . St.Louis k nim patri. Zatial maju 3-1-0 a su na playoff mieste.
dnes namiesto Legaceho nastupil do branky Toivonen...neviem príčiny moc to nesledujem teraz no dufam že to nebolo žiadne zranenie alebo potiaže u Legaceho...no s5 k Toivimu...pekný ýkon podal 25/26 vyhra 3:1 ho može pekne nakopnuť...dlhšiu dobu mal nevyrovnane výkony aj on ešte v drese Bostonu...pekne by ho bolo vidieť na prednejších priečkach...do dnešneho zapasu mal priemer golov 2.26 a uspešnosť 91,8 a tieto čísla sa dnes zvýšia :)
Murray je dobry trener vidiet ze St.Louis uz nie su na dne. Dnes budeme musiet velmi dobre branit lebo v brane nastupi mlady McElhinney.
tento team uz pekne dlho nepostupil do play-off ci uz tomu neni aj 9 rokov !!!
5276 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS