Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ST. LOUIS BLUES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tak St.luis zbroji ako sa da :
Mckee,Weight,Hinote,Guerin,predlzil Drake.
V buducej sezonne asi maju vysoke ciele :cool:
To vyzera na pekny prvy utok - Tkacuk - Weight - Guerin :cool:

jj, vyzera to dobre. Ale aby tie vysoke ciele splnili, tak musia mat cele muzstvo dobré, nielen jednu lajnu. :roll:

Najnovąou posilou St Louis Blues, je Martin Ručínský.Ručínský podpísal so svojim staronovým zamestnávateµom, 2 ročnú smlouvu.V budúcej sezóne dostane 1.75 mil.dolárov a v tej ďaµąej, 3 mil.dolárov.

Ručinský býval výborný hokejista, ale dnes je za zenitom výkonnosti a často býva zranený.Ale na môj vkus, uľ začína by» tých veteránov, priveµa.Rangers sa takáto politika vypomstila.Uvidíme, ako to dopadne tu. :cry:

A ja som si myslel, ze St. Louis zacnu budovat perspektivne muzstvo, ked padli na same dno. A miesto toho nove vedenie tam taha samych starcov za zenitom vykonnosti. Stare vedenie v St. Louis bolo :censored: ale to nove je :censored: :censored: . Z kaluze do blata.

Ručinský si jeątě vymohl do smlouvy no trade,takľe jej mají v St.Luis na dva roky přiąitého a nemůľou jej vyměnit jinam.

excelent píše:RuÄŤinskĂ˝ si jeÄ…tÄ› vymohl do smlouvy no trade,takÄľe jej majĂ­ v St.Luis na dva roky pĹ™iÄ…itĂ©ho a nemĹŻÄľou jej vymÄ›nit jinam.
Trosku ta opravim nemozu ho vymenit nikam bez jeho suhlasu

St. Louis ziskalo Radeka Dvoraka

arek píše:St. Louis ziskalo Radeka Dvoraka
ktoreho chcel ziska» aj Detroit a tak ąance na zisk Bondru stupaju aj ked po pravde ja by som s tych hracov o ktory bol zaujem najviac uprednostnil Cartera ale ten je uľ v Columbuse,takľe Bondra by mal z Detroitom podpisa» zmluvu na 1 rok viac to urcite nebude!
St.Louis uÄľ horsie ako boli minulu sezonu nebudu a pojdu urcite vyssie navyse silne bude aj Chicago podla mna.

Scott Young ukoncil karieru :(

Tak to som dost prekvapeny :o To som necakal, ze by prave on mohol ukoncit karieru, ved mam pocit, ze nie je az taky stary. Boli v tom zdravotne problemy :?: :!:

ma 39 rokov, mal za sebou 17 sezon. Nikde nevidim nic o zdravotnych problemoch, takze asi sa uz na to neciti. Len neviem, preco to neoznamil na konci minulej sezony ale az teraz :roll2: :hmm:

Tak to chapem, ked ma uz 39 :D Som myslel, ze ma menej, nejakych 37 :roll: Mozno si este trufal na dalsiu sezonu, ale asi sam usudil, ze uz to nepojde :)

Sejnu poslali na farmu :x Ach jaj preco nasim nedaju sancu :cry:

Tak zoufale hrající Blues vyhodily trenéra Kitchena a angažovali bývalého trenéra LA Kings Andy Murraye.Já si myslím,že týmu veteránů to už letos nepomůže. :wink:

excelent píše:Tak zoufale hrajĂ­cĂ­ Blues vyhodily trenĂ©ra Kitchena a angaĹľovali bĂ˝valĂ©ho trenĂ©ra LA Kings Andy Murraye.Já si myslĂ­m,Ĺľe tĂ˝mu veteránĹŻ to uĹľ letos nepomĹŻĹľe. :wink:
No ja si myslim, ze tu zdaleka nie je problem v trenerovi. Brankarsky post je velmi slaby a aj obrana... no co ja viem. Proste by mali zacat stavat na mladych a nie udrziavat veteranov v time. To je cesta do zahuby.

no hoci je Muuray super trener ale kele ma pravdu!!nemoze unechavat hravat iba starych lebo naraz odidu 2 3 a uz su v riti teraz su hracmi hlavne ,ladi a ne dedkovia

St. Louis patri u mna azda k najvacsim negativnym prekvapeniam v sezone....

Bill Guerin dnes odohra proti Detroitu svoj 1000. zapas v NHL, tak mu prajem nech tam Hasekovi supne aspon jeden golik 8)

Chtelo by to, aby dal co nejvic...1) si to zaslouzi a 2) nemam rad Haska :lol: :lol:

Hasek mi je ukradnuty, ako clovek u mna prehral, ale Guerin je jeden z mala oblubenejsich hracov Blues, celkom ho obdivujem, je to dravec, silny a sikovny hrac. Mal pozdvihnut Blues, ale pri ich obrane moze robit co len chce, nezabera. Kazdopadne si zasluzi lepsi klub a tym nemyslim len zmenu prostredia....

Eric Brewer podpisal so St. Louis novu zmluvu na 4 roky, cize ziadny trejd nebude :( , skoda, dufal som ze ho ziskaju Oilers. Manny Legace taktiez predlzil zmluvu o dva roky.

St.Louis mu ponukli velku zmluvu. 17 milionov na styri roky, co je v priemere 4,25 na rok. Otazne je ci je hodny tolko penazi. Kazdy tim si musi stanovit priority, hracov na ktorych bude stavat a ktorych treba ziskat aj za vecsiu sumu.

Spravne, ta cena je nehorazne premrstena, ak by som rozmyslal nad podpisom zmluvy s nim, tak by som mu ponukol 2 melony a rozhodne nie tak dlhy kontrakt, maximalne tak nejaku opicu ci opciu ku roku-dvom.

je tovelkej balík a myslím že ne plně zaslouženej !!! eště se to pánům ze ST.Louis vymstí !!!
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
5276 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES