Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ST. LOUIS BLUES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

už sa teším na Schwartzov návrat :thumbsup: a Yakupov ako hrá zatiaľ? zapadol do tímu?
K Yakupovi viz zde :wink2:
honziss píše:- Líbí se mi ice-time management pro Yakupova. Hitch ho nechává hrát jen lehčí matchupy v 5-on-5, což znamená jen něco přes 10 minut za zápas, ale myslím, že to je teď přesně to, co ten kluk potřebuje a proti Wild to prokázal. Nejen tím gólem, ale hlavně asistencí Paajarvimu - tam předvedl výborný hockey sense. Na něm je vidět, že to v sobě má. Vidím znaky rozdílového hráče, strašně se mi líbí jeho výbušnost a rychlé ruce. Hitch mj. říkal, že mají vytvořený určitý ice-time development, kdy v průběhu sezóny by těch minut měl dostávat více a počítá se i s využitím na PP. Jsem taky zvědavý, jaké čísla budou generovat jeho advanced stats, kdy 2 zápasy jsou zatím málo na vyvozování nějakých výsledků, ale je to pro mě rozhodně jedna ze nejzajímavějších storyline-to-watch, ke které si budu psát podněty k nějaké hlubší analýze v průběhu sezóny.
Platí to pořád. Dneska se v průběhu zápasu posunul do 2. útoku k Stastnému s Fabbrim. Zatím je brzy vyřknout nějaké soudy, ale on má supr výbušnost v nohách, hockey sense a je fakt chytrej. Věřím, že je na dobré cestě najít herní pohodu a smazat tu nálepku draft flop.
Hitch mj. říkal, že mají vytvořený určitý ice-time development, kdy v průběhu sezóny by těch minut měl dostávat více a počítá se i s využitím na PP.
:hmm: to je tak, keď je niekto Tréner, že rozumie, čo robí, nie ako niekde postavia hráča hneď do roly, na ktorú ešte nie je pripravený (viď deadmonton a nielen on, ale aj napr. Schultz, RNH). Tak snáď úspešne reštartuje kariérua nielen preto, že ho mám v yahoo


a druhá lajna, to znie nádejne (pri skúsenom Stastnom), i keď viac sa teším na vašu 1st line po návrate Schwartza, to bude jedna z úplne TOP line v lige :-)
On ty lajny bude asi Hitch zase dost prohazovat a vyzkouší 1000 různých kombinací, jak je jeho zvykem. Za předpokladu, že budou všichni zdraví se to profilovalo takhle:

Fabbri - Stastny - Steen
Schwartz - Lehtera - Tarasenko
Perron - Berglund - Yakupov
Upshall - Brodziak - Reaves

Jenže teď se zranil Lehtera a kdoví jak dlouho bude out, protože už je zapsaný na IR. Brodziak je taky day-to-day.

Včera se hrálo

Perron - Steen - Tarasenko
Fabbri - Stastny - Yakupov
Paajarvi - Berglund - Rattie
Upshall - Jaskin - Reaves

Schwartz půjde určitě k Tarasovi. Je jen otázka, kdo jim bude centrovat. Vlastně mi ani nevadí, že je Lehtera zraněný, protože on je tak vysoko v lajnách jen díky historické chemistry s Tarasem, ale bohužel už mu kvalitativně absolutně nestačí. Taras potřebuje hrát s lepším centrem. Lehtera je přinejlepším 3rd line center a rozhodně ne víc. Jsem docela naštvaný, že mu Army dal takovou smlouvu. Takže v ideálním případě si to kreslím tak, že se Yakupov pořádně rozehraje a top-6 bude takhle:

Schwartz - Steen - Tarasenko
Fabbri - Stastny - Yakupov
honziss píše:
Schwartz - Steen - Tarasenko
Fabbri - Stastny - Yakupov
takto presne som to myslel :thumbsup:
Odehráli jsme nejhorší zápas v letošní sezóně po naprosto trestuhodném výkonu, ale aspoň teď už znám celý život Matthewa Tkachuka. Chápu, že Keith Tkachuk patří k nejlepším hráčům, kteří kdy oblékali dres Blues a že jeho synátor jako homeboy si zaslouží větší pozornost, ale tady už jsem jen čekal, že Kelly s Pangem začnou během 3. třetiny listovat rodinným albem Tkachuků. :scare:
Zítra proti Rangers odehraje 1000. zápas v NHL Jay Bouwmeester. Na nhl.com v poslední dnech vyšly dva supr články retrospektivně pohlížející na jeho kariéru. Určitě mrkněte.

V mých očích je Bouw jeden z nejméně doceněných beků současné NHL a vůbec nesdílím názor hodně fanoušků Blues, kteří tvrdí, že si nezaslouží peníze, které dostává a nejraději by ho vytrejdovali pryč nebo teď aktuálně podsouvají myšlenku, aby ho Army nezařadil na protected list v expansion draftu a McPhee si ho vzal do Las Vegas. Bouw naopak je podle mě jedním z průkopníků moderních two-way obránců dnešní NHL. Ačkoliv na to má fyzické předpoklady, tak nikdy nehrál fyzickou hru, ale hru založenou především na kvalitním bruslení. To má imo jedno z nejlepších mezi obránci v NHL i teď, miluju jeho smooth skating, kdy se během dvou tří kroků dokáže dostat před hráče a rozvíjet útočnou akci z neutral zone.

V kariéře měl smůlu, že prvních 10 let hrál za Floridu a Calgary, které v té době byly týmy z absolutního dna NHL a play-off si poprvé zahrál až za Blues. U nás se taky z pozice lídra obrany, kterou zastával v předchozích působištích, přesunul do role shutdown beka, který každý zápas spolyká přes 22 minut těch nejtěžších matchupů, včetně spousty minut při penalty kill. Letos má v 9 zápasech už celkem 32 minut a 45 sekund odehraných při oslabení, nejvíc z týmu. Jeho kvalita prostě není na první pohled vidět, ale v mém pohledu je pro Blues nepostradatelný, i proto že za něj ani nevidím náhradu. Gunnarsson ani Edmundson nejsou více, než 2nd pairing beci. Na farmě je Vince Dunn, kterého ale čeká ještě dlouhá cesta do NHL a potenciálem ani neukazuje, že by mohl být 1st pairing obránce, jinak ale všichni nadějní beci v prospect poolu jsou pravorucí. Doufám proto, že Bouw svoji smlouvu s Blues minimálně dodrží. Byť liga mládne a zkušených veteránů ubývá, on rozhodně v 33 letech pořád má a jsem přesvědčený, že i dlouho bude mít co nabídnout.
honziss píše: aby ho Army nezařadil na protected list v expansion draftu a McPhee si ho vzal do Las Vegas.
Ma NTC, zaradit ho musi.
Jay Bouwmeester má u mě vysoký kredit. Kdysi už jsem ho pomalu odepisoval, ale to jsem se šeredně mýlil. Viděl jsem téměř všechny zápasy Blues v play-off a pár Pietrangelo-Bouwmeester mně přišel možná úplně nejvýš v rámci celé NHL. Je důležité vyzdvihnout, že Alex vyrostl právě vedle Bowmeestra. Jinak, jak to vidíš zatím po těch pár zápasech ve srovnání s loňskou sezónou? Perron vypadá, že zrestartuje a střelecky hodně přispěje. Od Yakupova očekávám postupem času ještě větší produkci a v play-off to může dělat rozdíl. Myslím, že je to upgrade vzhledem k ztrátám Backese a Browera nebo? Útok vypadá namixovaný z hráčů v ideálním věkovém mixu a v parádní kombinaci hráčských schopností, obrana zase o rok dozrála, pro soupeřovi útočníky musí být vyčerpávající hrát proti takové 6. Moje jediné obavy jsou v bráně. Nezdá se mi backup a Allen bude pod obrovským tlakem, otázka zda to ustojí. Takže 2 otázky - je ten tým silnější, než minulý rok? Vidíš někde vyloženě (možnou) slabinu toho týmu i vzhledem k play-off?
AndyF píše:Ma NTC, zaradit ho musi.
Pokud nemá NMC, tak nemusí.
Uff, začnu odpovídat odzadu.
Novis44 píše:je ten tým silnější, než minulý rok?
Nejlépe to asi vystihnu, když řeknu, že zatím ne. Ono je dobrý si hned na začátku říct, že Blues provedli v létě určité přizpůsobení směrem k vývoji ligy, tedy ústup od physical play víc k hře založené na rychlosti a lá Pittsburgh. I proto se za tři power-forwardy (Backes, Brouwer, Ott) nesháněli typově stejní hráči, ale naopak přišli Perron a Yakupov. A s tím jde i to, že celý tým teď trochu přizpůsobuje naučené mechanismy. Proto aktuální hra ještě nevypadá tak, jak by měla a jak si to Hitch s Yeom představujou. Výhodou je, že Blues mají skvěle zažitou transition game a hra obrany se proto moc měnit nemusí, pořád je založená na silném puck-movingu všech tří párů a kvalitní první přihrávce se smyslem vstupovat do útočného pásma s pukem na hokejce s eliminací ofsajdů a icingů.

Tady se dostávám i k otázce brankářů, protože v čem je Allen rozhodně lepší, než Elliott a čím hodně obraně pomáhá je hra s hokejkou, kterou trošku supluje třetího obránce. V určitých situacích tak zakládá útoky on přihrávkou na už rozjetého beka na obranné modré čáře nebo rovnou v neutral zone. Tím se hodně urychluje celá transition. Hutton má snahu hrát s hokejkou taky - jde vidět obecná snaha brankáře zapojit do rozehrávky - ale nevyzdvihl bych tohle jako jeho přednost. Proto pokud se bavíme o brankářském tandemu, tak pokud bude rozložení zápasů mezi Allenem a Huttonem 60-20 nebo řekněme 55-25, pak je to komfortní situace, které se nebojím. Horší to bude, pokud se Allen zraní. Nevím, jestli Huttonovi věřím na větší porci zápasů.

Abych se vrátil k tématu. Změna se tedy nejvíce dotýká hry útočníků, kteří přizpůsobujou svoje pohyby v útočném pásmu, především už se nemůžeme spoléhat na výhodu v dirty areas před bránou a u mantinelu. Tam když se Backes zaparkoval, tak ho nikdo neodstavil. Takové hráče teď nemáme. To nutí útočníky více pohybovat s pukem a zefektivnit využité celého útočného pásma. Hráči musejí být pořád v cirkulaci a obsazovat i to místo před bránou, kam se ale nikomu moc nechce. A to se ten tým teď teprve učí, proto mnoho útočných akcí končí v lepším případě tak, že pošleme puk raději zpátky na modrou čáru k bekům a ti to rozehrají odznovu. Nejlíp to jde vidět na přesilovkách, kde ta absence předbrankového hráče a neschopnost se s tím vypořádat jde celkem dobře vidět. Když bych to měl rozebrat na první PP formaci, tak Shattenkirk jako quarterback operuje na modré čáře spolu s falešným obráncem Steenem. Tohle mají oba zažité, oba mění pozice zleva doprava a dávají variabilitu celé přesilovce. Tarasenko musí hrát na pravém kruhu, aby se mu mohlo nabíjet na střelu, z čehož vyplývá, že buď Stastny nebo Schwartz by měli operovat jeden před bránou a druhý na levém kruhu/za brankou. Jenže se místo toho oba tlačí právě za bránu nebo na levý kruh a před branku se dostanou spíš náhodou a párkrát jsem je přistihl, jak z té pozice vyloženě záměrně jedou pryč.
Novis44 píše:jak to vidíš zatím po těch pár zápasech ve srovnání s loňskou sezónou?
Novis44 píše:Vidíš někde vyloženě (možnou) slabinu toho týmu i vzhledem k play-off?
Vidím to tak, že až do loňska jsme měli postavený tým, který měl porazit Západní konferenci, ale neobstál by ve finále. Letos mám pocit, že stavíme tým, který má uspět ve finále, ale porazí Západní konferenci? Třeba na zápase s Kings bylo vidět, že nám jejich physical play fakt dělala problémy. Naštěstí jsme to odbránili, ale sedmizápasová série s takovým týmem by samozřejmě byla o něčem jiném. V minulé sezóně jsme v play-off soupeře přehráli právě i díky tvrdé hře a hodně hitům, náš hokej bolel a to nám dávalo na koncích série určitou výhodu, že soupeř už byl pobitý a s modřinama. Je otázka nakolik dokážeme naši hru vylepšit, abychom se srovnali s Chicagem nebo s Dallasem, když teď nemáme to, čím jsme nad nimi dokázali získat výhodu, ale budeme operovat podobnými zbraněmi jako oni.
Co je nutné ale říct je to, že letos se vyrýsoval nový core Blues. Tým se teď staví kolem šestice Pietrangelo, Tarasenko, Schwartz, Fabbri, Parayko a Allen a troufám si říct, že většina z nich ještě nedosáhla vrcholu výkonnosti. A i z toho, jak mluví board mi přijde, že plán je takový, že letos se ten úspěch zas tak nečeká nebo spíš odpustí se, pokud nepřijde. Blues samozřejmě jsou už najetí v contender módu, takže se zbavovat odpovědnosti by bylo hloupé, ale celkem nenápadně během posledních dvou, tří let proběhl v St. Louis druhý rebuild jakožto oprava toho původního a neúspěšného rebuildu, který odstartoval hned po výluce v roce 2005 a nepřinesl vlastně žádný úspěch. Takže abych odpověděl na otázku, tak slabinu vidím v tom, zda se nový core ujme zodpovědnosti, která na něm teď leží a herní adjustments se neminou účinkem. Já osobně jim věřím mnohem více, než jsem věřil Backesovi, Oshiemu, Berglundovi, E. Johnsonovi a Halákovi.
Novis44 píše:Perron vypadá, že zrestartuje a střelecky hodně přispěje. Od Yakupova očekávám postupem času ještě větší produkci a v play-off to může dělat rozdíl. Myslím, že je to upgrade vzhledem k ztrátám Backese a Browera nebo?
O Perronovi už jsem psal. Hádám, že se od něj nečekají střelecké hody, byť kolem 20-gólové sezóny by se mohl pohybovat. Je z něj teď spíš role player, hráč do top-9. Poprvé v kariéře chodí i pravidelně na oslabení, takže se od něj čeká i zodpovědná hra dozadu a jak už jsem taky psal, je využívaný jako closer, což byla přesně role Backese nebo Brouwera. Yakupova bedlivě sleduju a v průběhu sezóny k němu určitě napíšu nějaký elaborátek. Slovo upgrade bych tady ale jinak nepoužil, i viz k tomu, co už jsem napsal. Spíš se hodí different-way-to-success. :)

Tak snad je to dostatečná odpověď. :jn:
Zápas s Rangers krásně ukázal hodně z toho, co jsem vypsal výše. Rangers stačilo dostat puk k mantinelu a byli jsme v lese.

3 góly v posledních 4 zápasech, to vskutku není moc dobrý. :nervozny:
Přesouvám svoje myšlenky sem:

http://www.nhlexpert.com/nhl/kevin-shat ... y/?lang=cs

Tak čtěte. :)
honziss píše:Přesouvám svoje myšlenky sem:

http://www.nhlexpert.com/nhl/kevin-shat ... y/?lang=cs

Tak čtěte. :)
hmm, pekne si to zhrnul, :good:
až na to že síce máme ambície na SC, ale určite nie potenciál ho reálne získať, so všetkým súhlas, aj podľa mńa sa ho Armstrong zbaví - logické vyústenie danej situácie. Už som to myslím spomínal, mne sa Parayko pozdáva viac a viac, nehovoriac o tom, že Army vie vždy nejako príjemne prekvapiť... :wink2:
Taky nemyslím, že bychom letos měli na to SC získat, ale to nic nemění na tom, že prostě nemůžeme prodávat. Shatty měl být vyměněný už v létě. Jeho hodnota teď klesá a víceméně ani kdybychom ho fakt chtěli trejdovat před TD, tak si nemyslím, že za něj získáme smysluplnou náhradu na to, aby Army fanouškům ukázal, že letošní PO odpískává. Navíc by to bylo nefér i vůči Hitchovi, který končí kariéru.
honziss píše:Taky nemyslím, že bychom letos měli na to SC získat, ale to nic nemění na tom, že prostě nemůžeme prodávat. Shatty měl být vyměněný už v létě. Jeho hodnota teď klesá a víceméně ani kdybychom ho fakt chtěli trejdovat před TD, tak si nemyslím, že za něj získáme smysluplnou náhradu na to, aby Army fanouškům ukázal, že letošní PO odpískává. Navíc by to bylo nefér i vůči Hitchovi, který končí kariéru.
hlavne kvoli Hitchovi by som bol rád, ak by ten team niečo naštartovalov PO k výkonom, ktoré prinesú aspoň boj o SC, ale zatiaľ to tak nevyzerá. Tarasenko má super sezónu, ale to stačiť nebude... :?
No, Rutherford psal, že Hitch moc dobře ví, kde jsou ty problémy a že na tom pracujou. Otázka je do jaké míry se to stihne ještě letos a jestli už to spíš nebude práce pro Yeoa. Z toho co jde celkem jednoduše vysledovat, tak největší problém je inkonzistence výkonů, o tom i hodně Hitch mluvil v poslední době. Snad od listopadu jsme nevyhráli dva zápasy v řadě. Dobrý zápas střídá špatný.
Allen ještě potřebuje trochu usadit v pozici jedničky. Čísla nemá nic moc a občas si fakt dovolí pustit sofťáčka. Já nechci malovat čerta na zeď, je to prostě vývoj a věřím, že by to nebylo tím, že by na to neměl. Price taky svého času málem přišel o post jedničky s Halákem. Ale vnímám ho taky jako jednu z příčin té inkonzistence. A abych to neházel jen na něj, tak hra obrany se mi letos taky moc nelíbí. Přijde mi, že všichni beci si vybírají slabší rok. Ono to trochu vyplývá z toho článku, ale prostě ty čísla mají špatné oproti nejlepším v lize. A v zápasech to tak i často působí.
honziss píše:No, Rutherford psal, že Hitch moc dobře ví, kde jsou ty problémy a že na tom pracujou. Otázka je do jaké míry se to stihne ještě letos a jestli už to spíš nebude práce pro Yeoa. Z toho co jde celkem jednoduše vysledovat, tak největší problém je inkonzistence výkonů, o tom i hodně Hitch mluvil v poslední době. Snad od listopadu jsme nevyhráli dva zápasy v řadě. Dobrý zápas střídá špatný.
Allen ještě potřebuje trochu usadit v pozici jedničky. Čísla nemá nic moc a občas si fakt dovolí pustit sofťáčka. Já nechci malovat čerta na zeď, je to prostě vývoj a věřím, že by to nebylo tím, že by na to neměl. Price taky svého času málem přišel o post jedničky s Halákem. Ale vnímám ho taky jako jednu z příčin té inkonzistence. A abych to neházel jen na něj, tak hra obrany se mi letos taky moc nelíbí. Přijde mi, že všichni beci si vybírají slabší rok. Ono to trochu vyplývá z toho článku, ale prostě ty čísla mají špatné oproti nejlepším v lize. A v zápasech to tak i často působí.
ja osobne som sa už dostal do pozície fanúšika, ktorý im dáva šancu nech ma presvedčia, ale neočakávam už žiadne veľké veci, zatiaľ... :yes:
nuž tak po dlhej dobe som si pozrel nejaký zápas našich, (trošku som si privstal) a popravde nie som z toho čo som videl nadšený :? Naša hra sa mi teda vobec nepáčila, viazne nám kombinácia v strednom pásme a v prechode do útočného sme až naivný, pri zakladaní útokov vo vlastnom pásme tropíme chyby a potom sa to snažíme zachrániť naivnými faulami (ako v závere 2. tr Schwartz na Kopitara :hroza: )
Ďalšia vec ktorá ma zarazila už v zápase s BOS je počet striel, kde nám odišli strelci..? Dnes po dvoch tretinách 8 striel..?! Ten gól čo sme dali, to je skor štastie ako dosledok peknej kombinačnej akcie. Tarasenko sa po zápase s CHIC akosi vytráca, ale čo ostatní borci, herne ako tak Perron, inak slabé.
Nuž neviem honziss, myslím že máš tých zápasov napozeraných viac, kde vidíš ty problém..? Ja som z toho čo vidím mierne zarazený. Ak sa nepozbierame tak do toho PO ani nemusíme ísť...
Taky začínám mít o PO trochu obavy vzhledem k tomu, že WC pozice drží Pacifik a klidně se na tom do konce sezóny nemusí nic změnit a Nashville s Dallasem nemají žádnou ztrátu.

Naše výkony mají sestupnou tendenci. Začátek sezóny nebyl špatný, ale teď už se dostáváme do čím tím větších s*aček. Allen je fakt špatný, teď už to můžeme říct na plnou hubu. Letos je všechno, jen ne jistota. Nicméně i před ním to není nikterak dobrý. Ani v jednom pásmu se nedá říct, že bychom hráli dobře. Nefunguje transition, velmi vhodně jsi to vystihl slovem naivní. Pozičně jsme naprosto mimo a spíš připomínáme tým usilovně bruslících atletů, než hokejový tým. V útoku se strašně nadřeme na vytvoření nějaké kloudné šance. V obraně špatně pokrýváme hráče, jsme příliš soft.

Dlouhou dobu nás drželi dobré přesilovky a vynikající oslabení, ale na tom nemůžeš postavit celou sezónu. Hrajem špatně po všech stránkách a pokud se něco nezmění, tak prostě to bude fiasko. Jak už jsem i psal, tak Hitch a spol. vědí, na čem mají pracovat, ale stejně to nenese výsledky .Víceméně se mi potvrzuje to, co psal nedávno Timmermann, že problém Blues je především v hlavách. Má to asi i souvislosti s absencí leadershipu. Odchod Backese je asi větší ranou, než si kdo připouštěl. Noví lídři se buď hůře sžívají s pozicemi lídrů nebo na ně prostě nemají. Doufám v to první, hrozím se toho druhého.
honziss píše:Allen je fakt špatný, teď už to můžeme říct na plnou hubu. Letos je všechno, jen ne jistota.
Já jsem od začátku sezóny viděl velkou slabinu na brankářské pozici Blues, tím nechci říkat, že jsem předvídal tento vývoj, naopak jsem doufal, že to Allen zvládne. Spíš mám teda otázku, jestli má stále plnou důvěru nebo je možné, že by třeba na TDL Blues nějakým způsobem posilovali na tomto postu?
Novis44 píše:
honziss píše:Allen je fakt špatný, teď už to můžeme říct na plnou hubu. Letos je všechno, jen ne jistota.
Já jsem od začátku sezóny viděl velkou slabinu na brankářské pozici Blues, tím nechci říkat, že jsem předvídal tento vývoj, naopak jsem doufal, že to Allen zvládne. Spíš mám teda otázku, jestli má stále plnou důvěru nebo je možné, že by třeba na TDL Blues nějakým způsobem posilovali na tomto postu?
dobrá poznámka, tiež ma to napadlo, otázkou ale je : koho schopného v TD získať..?
Nevěřím, že bychom něco takového udělali. Allen byl draftován, prošel celým development procesem, Blues mu dali spoustu času v minors, dva roky na rozehřívání vedle Elliotta a loni v létě už cítili, že má na to definitivně převzít poli jedničky a dlouhodobě si ho zavázali. Kvůli němu jsme si dovolili postupně nechat odejít Bishopa, Haláka, Millera a Elliotta, takže fakt by mě překvapilo, kdybychom ho po půl sezóně odpálili. Na TDL stejně není koho získat. Krom toho už jednou se tímto způsobem Armstrong spálil (Miller), takže jsem si celkem jistý, že žádná výměna do konce sezóny neproběhne.

Jde teď spíš o to, jak zafixovat aktuální situaci, protože náš problém fakt není jen v Allenovi. Pravděpodobnější je pro mě to, že Yeo převezme taktovku dřív, než se předpokládalo a Hitch skončí už v průběhu sezóny (byť by to bylo velmi nelítostné) a výměna spíš proběhne v případě Shattenkirka.
honziss píše:Nevěřím, že bychom něco takového udělali. Allen byl draftován, prošel celým development procesem, Blues mu dali spoustu času v minors, dva roky na rozehřívání vedle Elliotta a loni v létě už cítili, že má na to definitivně převzít poli jedničky a dlouhodobě si ho zavázali. Kvůli němu jsme si dovolili postupně nechat odejít Bishopa, Haláka, Millera a Elliotta, takže fakt by mě překvapilo, kdybychom ho po půl sezóně odpálili. Na TDL stejně není koho získat. Krom toho už jednou se tímto způsobem Armstrong spálil (Miller), takže jsem si celkem jistý, že žádná výměna do konce sezóny neproběhne.

Jde teď spíš o to, jak zafixovat aktuální situaci, protože náš problém fakt není jen v Allenovi. Pravděpodobnější je pro mě to, že Yeo převezme taktovku dřív, než se předpokládalo a Hitch skončí už v průběhu sezóny (byť by to bylo velmi nelítostné) a výměna spíš proběhne v případě Shattenkirka.
ja som ani nemal na mysli zbaviť sa Allena, to by nešlo (z dovodov ktoré si vystihol presne) ale skor adekvátnu náhradu pre prípad, že by sa zranil - to by bola katastrofa.
Inak to že nám nesmierne chýba vodcovská osobnosť je evidentné, po odchode Tkachuka a Jackmana, bol odchod Backesa ďalšou ranou, ktorú ťažko zaceliť. Mohol by to prebrať Steen alebo Stastny, no nemám ten pocit. Pietro je síce kapitán, ale nemyslím si že pozíciu ktorú mal Backes zvláda rovnako dobre.
No a pokiaľ ide o Hitcha, verím že to dotiahne do konca a rozlúči sa so cťou. :yes:
Jo, já jsem měl taky na mysli spíš nějaký slušný backup. Je mi jasný, že Allen to své místo má. Ale myslel jsem někoho, kdo by to za něj mohl případně převzít v případě jeho krize nebo zranění.
5276 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS