ST. LOUIS BLUES

Témy o jednotlivých tímoch najkvalitnejšej hokejovej ligy na svete.
Víťaz HF odborníka
Obrázok užívateľa

Re: ST. LOUIS BLUES

Poslaťod The Rev » Štv Nov 23, 2017 12:13 am

Docela sranda to tady číst s tím Schennem od začátku, místní Gudas Fans ho vyjinxovali parádně :kajo: (a já jim za to děkuji bo mi ve fantě produkuje asi tak jako tři Simmondsové dohromady)
Tagnhl, st louis, blues, tarasenko

Opora tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod Logan » Pia Nov 24, 2017 8:24 am

jojo,prej Bust ...
Obrázok

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod AndyF » Str Jan 17, 2018 2:07 pm

The Rev píše:Docela sranda to tady číst s tím Schennem od začátku, místní Gudas Fans ho vyjinxovali parádně :kajo: (a já jim za to děkuji bo mi ve fantě produkuje asi tak jako tři Simmondsové dohromady)

Tak co, jak to de? :hmm:
Už nehraje s Tarasem, co?

Obrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod honziss » Str Feb 28, 2018 6:11 pm

Obrázok

Tohle nepotřebuje žádnej komentář a vyjadřuje to vše o tom, jak na tom jsme.

Čistič spŕch
Obrázok užívateľa

Poslaťod Fabregas » Pia Mar 02, 2018 10:48 am

Stejně to nechápu. Jak na tom jsme? :eek2:

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod Walt » Pia Mar 02, 2018 2:51 pm

Fabregas píše:Stejně to nechápu. Jak na tom jsme? :eek2:

je to zlé, herne sme mimo, viaznu kombinácie, chýba pokoj v rozohrávkach, o zakončovaní škoda hovoriť...
posledné obdobie to je veľmi zlé a chudobná výhra nad DET nie je útěchou, pretože ten je na tom asi ešte horšie :-(
v DAL zázrak neočakávam...
Obrázok

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod honziss » Pia Mar 02, 2018 3:05 pm

Ještě bych dodal, že nemáme brankáře, doplácíme na prachbídnou middle-6 a také na nezkušenost budoucích opor, na nichž vzhledem k neschopnosti jiných leží až moc odpovědnosti. Taky od Tarasenka jsem čekal mnohem víc.

Je teď spíš otázka co dál. Letos už totiž nic nečekám a zachránit tu sezónu může snad jen úspěch v draftové loterii.

Berglund, Sobotka, Sundqvist jsou o ničem a měli bychom je někam odpálit. Steen by měl být zkušeným lídrem, ale letos tu roli neplní. Neočekávám, že odejde, ale je to role player, který by měl tu svou roli plnit lépe. Stastny je pryč a je to dobře.

Hádám, že pro příští rok už počítáme s Thomasem a Kyrouem. Zdravý Sanford a o rok zkušenější Thompson by tomu taky mohli pomoct. Divoká karta je Fabbri. Výhled není špatný a věřím, že letos to budem moct nazývat jen jako growing pains.

Hlavní úkol pro Armstronga na léto je ale sehnat kvalitního brankáře. Bez toho se nepohneme.

Čistič spŕch
Obrázok užívateľa

Poslaťod Fabregas » Pia Mar 02, 2018 8:37 pm

Reakce na Walta...
Ano, já teď pár posledních zápasů viděl. Dokonce i ten s Wings. Jen nechápu, co má Granlundův gol společnýho s tím, že hrajeme slušně řečeno tužku. Z dvou bodů, které jsme získali tou hrůzou, co jsme předvedli proti Wings, nemám radost.

To Honziss...
Já tě měl za věčného zastánce Armyho kroků a Allena.
Jak to myslíš, že nemáme brankáře? To je nereálný, že by se Hutton podepsal i na další sezonu?
Já pořád nedokážu přijmout to, že 6, 7 mizernej zápasů znamená odchod centra první lajny a odepsání sezony...
S prakticky shodným kádrem jsme minulej rok šmikli "nabušený" Wild, kteří si te´d s náma vytřeli prd..

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod Walt » Sob Mar 03, 2018 2:01 pm

njn, ja nemám radosť takmer z ničoho, čo posledné obdobie v súvislosti s Blues vidím, hra ktorú predvádzajú hráči je otras a to doslovne, vyparilo sa to čaro - súhra formácii, herná pohoda, teda vlastne takmer všetko na čo sa dalo pozerať. Ako píše honziss, brankári úplne mimo. Ako to riešiť..? Jedine niekoho solídneho získať, ale koho..? My sme vlastne stále v štádiu, že niečo sa nám nepáči a tak špekulujeme, poslali sme preč Jara Haláka a ajhľa, on to vlastne nie je až tak špatný brankár, čo sme ale vedeli, keď k nám šiel z MTL, pozrime sa na Bishopa, pre mňa osobne veľmi schopný G, iste asi večná dvojka, ale čo predvádza Allen, nekonzistentné výkony a občas úlet jak hovado. A to som si ho idealizoval, že konečne talent z ktorého niečo solídne vyrastie.
Neviem, to čakanie na sezónu snov sa mi rozplýva rok čo rok pred očami a som už z toho úprimne poviem, veľmi rozladený. :cry:
Obrana ako tak, po vhodnom doplnení myslím si OK, ale to musí byť pohoda v prvom rade v celom tíme. Mne to príde tak, že tie útoky nie sú vhodne poskladané, časté zmeny v ich zložení tomu asi tiež nepomáhajú.
Ako my si tu možme písať čo len chceme, o tom asi podobné stránky sú. Je to plne v rukách trénera a hlavne v hlavách tých hráčov, ktorí (a som o tom presvedčený), majú na omnoho viac - než na to, čo teraz predvádzajú..!
Ale ak sa už bavíme o tejto sezóne, ja som ju už odpískal a podľa toho čo občas vidím, mám pocit, že podvedome aj naši borci.
Obrázok

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod honziss » Pon Máj 28, 2018 6:14 pm

V topicu Islanders jsem zmínil myšlenku možnosti toho, že by Tavares mohl být velkým cílem pro St. Louis, zde tu myšlenku trochu více rozvedu.

Beru jako jistotu, že do Tavares-race Armstrong půjde. Po spackané sezóně čeká Blues velké léto, kdy front office potřebuje udělat tahy v zájmu neopakování podobné blamáže k jaké došlo v končící sezóně. Pozice 1st centera je v St. Louis dlouhodobě neobsazená a bez kvalitního 1. centra nikdy nebude Tarasenkův potenciál využit na maximum. Pro to, aby z Rusa byl 80 points+, 40 goals+ hráč, tak potřebuje mít někoho kdo mu bude stabilně nabíjet a dělat mu prostor pro jeho střelu.

Schenn byl výborná akvizice, ale v hierarchii bude jeho potenciál nejvíce využitý při postavení jako 2nd center. Navíc při spojení lajny Schwartz-Schenn-Tarasenko vytváříme pouze jednu údernou lajnu a zbytek tu produktivitu nedokáže doplnit a zastoupit (první fatální problém minulé sezóny). Příchod Tavarese by tak vyřešil spoustu věcí.

Vznikl by kvalitní základ top-6
Hráč X - Tavares - Tarasenko
Schwartz - Schenn - Hráč Y

a úderná 1.PP (což byl btw v končícím ročníku druhý naprosto fatální nedostatek Blues)
Tavares - Schenn - Tarasenko - Schwartz - Pietrangelo

Tohle by v případě podpisu Tavarese mohl být fantastický primary scoring.

Depth scoring by pak zajišťovali hráči jako Steen, který snad pojme pozici role player, za kterou je štědře placený a zlepší ty výkony z poslední sezóny a pak (doufejme) mladí hráči. Věřím, že Robert Thomas a Tage Thompson budou dva, kteří z té naší prospektí big four vybojujou místa v opening-night-roster.

Tady je celkový návrh, jaký bych zaslal Armstrongovi. Kalkuluje se stropem 80 milionů, tahle sestava by stála nějakých 77 milionů. Co se týče hráčských tahů tak mj. počítá s odchodem alespoň jednoho z dvojice Berglund/Sobotka a podpisem druhého brankáře v podobě Warda. Zároveň je počítáno s podpisem UFA Brodziaka a prodloužení RFA Edmundsona s Fabbrim.

Obrázok

Tak v srpnu na tenhle příspěvek kouknu a zhodnotím, jak moc jsem se spletl...

3 užívatelia označili, že tento príspevok u nich skóroval.

Predchádzajúci

Späť na Tímy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný