Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FLORIDA PANTHERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Já zápas neviděl, takže tohle vidím prve. Nechápu, co tam ten Sedin po góle jako dělal. Se chlubil, že utnul tu sérii či co?..
A pohadka o jistem PO pomalu konci..
AndyF píše:A pohadka o jistem PO pomalu konci..
To je tak, když si spousta lidí (zejména Jardových fanoušků) myslí, že je po 40 zápasech pomalu hotovo! :pivo2: A ono ne! :nono:
Tak absence Ekblada má zjevně těžké následky, ale mají docela polštář.
jakoby ztratili dech zatimco ostatni ho chytaj.
Já to tu psal. Říkám, jak "snadné" (díky štěstí) bylo udělat tu šňůru 12ti výher v řadě, tak bude snadné udělat sérii 12ti proher v řadě.. No aspoň ti rádoby vagonisté přejdou na jinej vagón.

Sranda však je, že když se Flyers nedaří, tak tu brečí, ale jakmile se jim začne dařit, tak se sem chodí chlubit. To je charakter. Co, Andy?
Guddy.44 píše:Sranda však je, že když se Flyers nedaří, tak tu brečí, ale jakmile se jim začne dařit, tak se sem chodí chlubit. To je charakter. Co, Andy?
Uplne jsem to nepochopil.
Mozna, to vyznelo, jako bych se prisel vysmivat, ale to jsem nechtel.

Ja si nedelam iluze, ze muzem ted parkrat rupnout a zase budeme mit do PO sakra daleko..
Takhle to hoši rozhodně nepujde. Ekblad evidentně hodně chybí. Zápas jsme si prohráli sami dvěma hrubkami v obraně. Musíme se vzpamatovat jestli budeme dole jak Montreal tak žádné PO nebude.
Guddy.44 píše:Já to tu psal. Říkám, jak "snadné" (díky štěstí) bylo udělat tu šňůru 12ti výher v řadě, tak bude snadné udělat sérii 12ti proher v řadě.. No aspoň ti rádoby vagonisté přejdou na jinej vagón.

Sranda však je, že když se Flyers nedaří, tak tu brečí, ale jakmile se jim začne dařit, tak se sem chodí chlubit. To je charakter. Co, Andy?
Zrovna on byl jeden z tech co i behem ty snury videl a psal i tady, ze to je tak trochu staveny na vode, takze nemyslim ze by tohle melo neco s aktualnima vysledkama Flyers.. Spise s tim, ze se ty jeho slova potvrzuji driv a vyrazneji nez by se cekalo.
Ja i tak doufam ze se Florida zmatori i kdyz ne proti nam :)
Panthers win! Stará dobrá Florida je zpět! Dnes jsme snad všem kritikům dokázali že šňůra 12 zápasů v řadě opravdu nebylo dílem náhody. Takhle rozsapat Chicago se povedlo jen pár týmům. S návratem Ekblada se vrátila precizní obrana a aktivní hra, plná šanci v ofenzívě. Celý zápas jsme kontrolovali hru. Za mě spokojenost a doufám že budeme v takových výkonech dal pokračovat.
Nam se taky takhle podarilo rozsapat Chicago. To neni zadny meritko :neviem:
AndyF píše:Nam se taky takhle podarilo rozsapat Chicago. To neni zadny meritko :neviem:
No jo ale to bylo před tou šňůrou 11 výher v řadě :) O to je ta výhra cennější :)
vrabejka píše:Panthers win! Stará dobrá Florida je zpět!
:giggle:
vrabejka píše:
AndyF píše:Nam se taky takhle podarilo rozsapat Chicago. To neni zadny meritko :neviem:
No jo ale to bylo před tou šňůrou 11 výher v řadě :) O to je ta výhra cennější :)
Kolik ti je let? Neber to jako urážku nebo tak, jen se ptám. Přispíváš tu celkem dlouho, tak by jsi se nám mohl představit. Dlouho tu žádný fanoušek Panthers nebyl. Vlastně, pamatuji odjakživa jen sebe.. :giggle:
Guddy.44 píše:
vrabejka píše:
AndyF píše:Nam se taky takhle podarilo rozsapat Chicago. To neni zadny meritko :neviem:
No jo ale to bylo před tou šňůrou 11 výher v řadě :) O to je ta výhra cennější :)
Kolik ti je let? Neber to jako urážku nebo tak, jen se ptám. Přispíváš tu celkem dlouho, tak by jsi se nám mohl představit. Dlouho tu žádný fanoušek Panthers nebyl. Vlastně, pamatuji odjakživa jen sebe.. :giggle:
Já stejně jen přispívá když vyhrajeme, když jsou prohry nemám na to naladu :D
PS: je mi 18.
Guddy.44 píše:
... Dlouho tu žádný fanoušek Panthers nebyl. Vlastně, pamatuji odjakživa jen sebe.. :giggle:
Ty co si zde na foru, tak fandis od zacatku jen Panthers?
pitak píše:
Guddy.44 píše:
... Dlouho tu žádný fanoušek Panthers nebyl. Vlastně, pamatuji odjakživa jen sebe.. :giggle:
Ty co si zde na foru, tak fandis od zacatku jen Panthers?
Už se tu rozebíralo jak dlouho jim FAndim najdi si to.
To bylo na Guddyho...
pitak píše:
Guddy.44 píše:
... Dlouho tu žádný fanoušek Panthers nebyl. Vlastně, pamatuji odjakživa jen sebe.. :giggle:
Ty co si zde na foru, tak fandis od zacatku jen Panthers?
Ne-e. Od 7mi let jsem fandil Edmontonu Oilers. Fandil jsem jim do roku 2011. Ten rok jsem dost věcí změnil včetně toho, že jsem vyměnil Edmonton za Floridu.
Panthers win!
Zápas jsem neviděl tak to zhodnotit jen obecně. Mít z dvojzapasu proti Chicagu a Tampě 4 body a skóre 9-3? To není zlé :) čekal jsem teda vyrovnanější mac, ale rozhodli jsme ve 2.třetině když jsme dali 4 góly. Za tu 3.třetinu si Tampa prohru o 3 goly nezasloužila :D
Důležitým faktorem je že jsme na přímého konkurenta z divize získali 4 body a jsme stále na celé divize.
Potěšil Bjugstad 1+1 snad se Nick rozehraje.
EDIT (Piaf): :pivo2: potlesk Tallonovi
Getzo5 píše: potlesk Tallonovi
V dnešní době parádní cena a Barkov má obrovský potenciál. Na druhou stranu.. Podívejme například na Eberleho/Halla (hlavně). AVV Mají jen o 100 000 větší, leč oba už ukázali v NHL potenciál sbírat bod na zápas. Saša, leč je to nesmírně pracovitý kluk a i podle Jágra náš nejdůležitější útočník musí zabrat. No uvidíme v budoucnu, až se dostane na těch 6+ mega. Ale samozřejmě, Tallon :klobuk: , o tom žádná.
Tato nova zmluva pre Barkova sa mi velmi paci – hlavne preto ze nastavuje latku aj pre MacKinnona. Barkov je k nemu snad najviac comparable hrac v celej lige, draftnuti boli hned po sebe, obaja su vo svojich timoch 1st line centri, v poslednych 2 sezonach maju podobne priemery bodov na zapas… aj dlzka tej zmluvy je IMO idealna a dufam ze aj MacK podpise nejaku veeeelmi podobnu. Teraz sa uz realne da dufat ze jej cap hit by mohol byt blizsie ku 6mil ako ku 7… parada. A samozrejme na floridu gratulacia :klobuk:
Teda ja sa sem pridem kuknut na facepalm nazory a pritom same masturbacie.

Hraco co ma 20r, nenazbieral este ani 100b, v minulej sezone ich mal 36 a dostane 6m na 6 rokov? WTF?
Ved nema za sebou ani jednu sezonu, kde by si taku zmluvu obhajil a na zaklade ktorej, by mal take prachy pytat. Nehodil by sa skorej nejaky bridge contract na 2-3 roky a 4m per year? Ved ma rfa status tak o co je strach...
1735 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG