Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FLORIDA PANTHERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Philly(p) píše:
vrabejka píše:Po nešťastné 1.třetině jsme se neuvěřitelně zvedli. Tenhle bod má cenu zlata ikdyz jsme měli na to obrat dokonat.
Ale takhle se bojuje o PO. Hudler se konečně probudil. 1. Lajna se také zvedla s návratem Hubbyho. Teď máme lehký los, tak snad nepřijde nějaké překvapivě zaváhání.
Tak jestli se nepletu, tak po nevyzpytatelné Ottawě máte Flyers a Isles. To ti přijde jako lehký los? Ok, uvidíme... :wink2:
K tomu ještě Montreal. Jsou to týmy které musíme porazit pro postup do PO
Kind dnes: TOI 12 min, +2, 3 střely. Na to že jsme dostali 4 goli velmi dobré stats :)
Strašně důležité 2 body. Odrazili jsme útok digitálních RW a Flyers. Teď klíčový zápas s Flyers když ho vyhrajeme budeme mít na ne 12 bodů a to už ve zbylých 14 zápasech nepustime.
Go Panthers!

PS: Jágr je neskutečný. Ten chlap ve 44 útočí na 30 gólů za sezónu.
A Jussi Jokinen a carrier high v podobě 10 zápasů s bodem nezmíníš? Na naší ofenzívu hodně dobré a jen to potvrzuje má slova, že Jussi letos hraje parádně.. :)
Guddy.44 píše:A Jussi Jokinen a carrier high v podobě 10 zápasů s bodem nezmíníš? Na naší ofenzívu hodně dobré a jen to potvrzuje má slova, že Jussi letos hraje parádně.. :)
Konečně naplnuje svuj potenciál :)
Dnes potřebujem dát Flyers at jsme dál v klidném středu TOP 8.

Jágr - sezona 2015/2016 statistiky
doma: 33 zápasů - 70 střel, 34 bodů, 17 golů
venku: 31 zápasů- 45 střel, 17 bodů, 6 golů

Snad Jarda doma potvrdí opět svojí superformu a Jussi prodlouží svůj poinstreak, který trvá už 9 zápasů :)
Lets GO PANTHERS!
Tak a máme to. Další důležité body do tabulky! A co je ještě lepší, Boston má pouze o bod více, avšak má odehrané zápasy navíc. Dnešní zápas byl parádní a já si jej užíval podobně, jak ten první v sezóně. Vlastně, měl i podobný průběh, leč to Flyers dokázali dramatizovat až do konce. V nájezdech se však ukázal Mason (nestál tam Howard? :jn: ) a Bjugstad s Barkovem si mohli vybrat, kam mu to hodí. :yahoo:

Jinak Jarda další body a stahuje Messiera! To, jak tam dneska málem nasadil spinarama (nebo ho nasadil? :scare: ) ve 44 letech Schultzovi, to smekám. Jokinen 10 zápasů s bodem (jsme to minule popletl, když už jsem mu nadělil desetibodovou šňůru, leč jsem věděl, že to dá! :giggle: ). Další zápas s oslabenými Islanders. S nimi se nám celkem dařívá v posledních letech leč to bude zápas těžký! Ale klukům opět věřím. Lets Go Panthers!
Taky mohla být výhra v regularu. :sarcasm:
Creeper píše:Taky mohla být výhra v regularu. :sarcasm:
My jsme Vám to chtěli zdramatizovat, aby ten boj o PO byl do poslední chvíle napínavý! :)
Velmi důležité 2 body. Divoký zápas. Flyers mají opravdu výbornou formu a až se jim vrátí Voráček PO dají určitě. Zápas pohledný. Nevěděl jsem co všichni vidí na tom Ghostovi ale ted už to vím. 1+1, navíc v 1.třetině skvělým defenzivním vypichnutím zabránil našemu brejku.
Ale nakonec nám to vyhrála 1. lajna a Smith. Jussi potvrdil, že zažívá jedno z nejlepších období kariery a zvýšil svůj poinstreak už na 10 zápasů. (Mimochodem aktuálně nejvyšší v cele NHL) a Jardo opět ukázal proč zažívá nejlepší sezonu od příchodu z Ruska
V prodloužení kluci skvěle blokovaly střely tam jsme měli hodně namále. Ale jakmile došlo na nájezdy neměl jsem strach o naše vítězství.
Jsme stále v kontaktu s Bostonem. Mají těžký západní trip, takže by jsme se mohli dostat zase na čelo divize :)
Creeper píše:Taky mohla být výhra v regularu. :sarcasm:
Nemohla budte rádi že jsme jim vzali aspon ten bod :clap:
vrabejka píše:Dnes strašně důležitá a cenná výhra
vrabejka píše:Strašně 2 důležité body.
vrabejka píše:Strašně důležité 2 body.
vrabejka píše:Velmi důležité 2 body.
:hmm:
Takhle projebat třetí třetinu.. :slap:
Takhle v posledních. 10 minutách ztratit 2brankove vedení a ještě prohrát to se jen tak nevidí. Zajímalo by mě co se tam stalo. To měli takový tlak? Teď ta ztráta tolik nemrzi, ale v PO se tohle nesmí stávat!!!
3x haluz, ale body jsou, a to je hlavní.. Jinak výkon slabej. Hodně slabej.. :thumbsdown:
Hlavně že jsme že 2 povinných zápasů udělali 4 bodů. Super že Jussi po návratu má stále super formu. Teď těžké zápasy z týmy z Východu. Stále věřím že zabojujeme o vítězství v divizi s Bostonem.
vrabejka píše:Super že Jussi po návratu má stále super formu.
Jako, že si to tam 2x někdo z vlastních srazil do brány znamená, že má formu? Jinak byl v zápase neviditelnej..
Guddy.44 píše:
vrabejka píše:Super že Jussi po návratu má stále super formu.
Jako, že si to tam 2x někdo z vlastních srazil do brány znamená, že má formu? Jinak byl v zápase neviditelnej..
Však on to Honzík ani neviděl.
tomasinho píše:Však on to Honzík ani neviděl.
Mám strach, kolik takových rádoby fandů tu po PO ještě kvůli Jágrovi přibude..
Guddy.44 píše:Mám strach, kolik takových rádoby fandů tu po PO ještě kvůli Jágrovi přibude..
Jak radoby? On fandi, co mu sily staci! :clap:
AndyF píše:Jak radoby? On fandi, co mu sily staci!
Počkej, až dopadneme jako Columbus a skončíme zase v suterénu, nebo až Jarda skončí.. Já nechci rejpat, nebo tak, ale když sem člověk napíše, že Jussi dal dva góly a má formu.. Člověk, co včera ten zápas viděl prostě ví, že ty jeho dva fíky byly luck a že jinak hrál celej večer úplnou pi*u.
Guddy.44 píše:Počkej, až dopadneme jako Columbus a skončíme zase v suterénu, nebo až Jarda skončí..
Pak ho muzes soudit.. :yes:
Guddy.44 píše:
vrabejka píše:Super že Jussi po návratu má stále super formu.
Jako, že si to tam 2x někdo z vlastních srazil do brány znamená, že má formu? Jinak byl v zápase neviditelnej..
Toto je NHL. Jestli chceš vidět krásné góly zacni fandit Barce nebo Dallasu.
vrabejka píše:
Guddy.44 píše:
vrabejka píše:Super že Jussi po návratu má stále super formu.
Jako, že si to tam 2x někdo z vlastních srazil do brány znamená, že má formu? Jinak byl v zápase neviditelnej..
Toto je NHL. Jestli chceš vidět krásné góly zacni fandit Barce nebo Dallasu.
Guddy len napisal, ze kedze ho 2x "trafil" puk a spadlo to do brany to este neznamena, ze ma formu. Je to konstatovanie faktu, ak by hral Jussi naozaj dobre a dal rovnake 2 goly tak by neprisiel Guddyho koment. :)

Ja k tomu len poznamenam, ze radsej mat hraca co nie je cely rok vo forme a da za zapas 2 goly, ako mat niekoho vo forme co nie a nie trafit :-D :-D
Guddy.44 píše:ale když sem člověk napíše, že Jussi dal dva góly a má formu.
Myslím, že keď je niekto hot-streak, tak mu to padne aj zo striedačky. 14 bodov v 12 zápasoch sú toho znakom. Jednoducho mu vychádza všetko na čo siahne a to rozhodne forma je, bez ohľadu na to, akú predvádza celoplošnú hru.
vrabejka píše:Toto je NHL. Jestli chceš vidět krásné góly zacni fandit Barce nebo Dallasu.
Dallas nehrá NHL? Alebo si myslel Cowboys, či snáď Mavericks?
Davvy píše:Guddy len napisal, ze kedze ho 2x "trafil" puk a spadlo to do brany to este neznamena, ze ma formu. Je to konstatovanie faktu, ak by hral Jussi naozaj dobre a dal rovnake 2 goly tak by neprisiel Guddyho koment. :)

Ja k tomu len poznamenam, ze radsej mat hraca co nie je cely rok vo forme a da za zapas 2 goly, ako mat niekoho vo forme co nie a nie trafit :-D :-D
Přesně taky Dallas hraje na krásu a stejně furt vyhrává. Už kolem Ledna jsem Guddymu říkal, že prostě přijdou zápasy kdy hrajeme tužku ale hlavní jsou 2 body. Asi to nedokáže pochopit. Buďme rádi za výhry, ať je ten výkon jakkoliv strašný.
1735 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS