Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FLORIDA PANTHERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Logan píše:"Uhaluzene vitezstvi" ...jak to muzes rict o zapase ktery jsi nevidel?
Ztrata s arizonou mrzela, ale staci se podivat na pocet strel a zjistis proc se tak stalo ...
Ses neuveritelnej, fakt, moje posledni reakce na tebe ...
Prostě proti Jets to tak bylo smiř se s tím, málem jste prohráli 2golové vedení. Ale jste v PO tak bud rád.
No Vida kluci to je o dost lepší :) Hubby je teď nezastavitelny dobrá zpráva před PO. Jardova akce při 3.gólů nádhera. Kdo by to byl tušil že dá přes 60 bodu :)
Najednou vedeme divizi zase o 2 body. Tabulka se mění každé kolo ale je myslím jasné že dostaneme Flyers nebo Bruins.
Jaromír Jágr 60+!!! Tak to je potřeba fakt ocenit. :klobuk:
Jak jste spokojeni s posilami? U mě panuje vzhledem ke Kindlovi naprostá spokojenost. Nikoho tím neprovokuju, mějte jiný názor, ale na to, že hraje třetí obranný pár, nikdo ho v jeho lajně netáhne a týmu se příliš nedaří, tak má už 8 plusových bodů. Horší je to s Hudlerem, od toho jsem čekal o dost více. Na to, že to byl loni hráč v první desítce bodování, je to letos velký sešup dolů. Purcella zatím těžké hodnotit, ale mě nezklamal.
No Kindl těží z toho, že nenastupuje proti top lajnám soupeřů. Ale jinak s ním problém nemám. Svoje si odehraje a oproti Kampferovi či Petrovicovi jsou tam vidět ty zkušenosti z NHL. Jako určitě je to příjemné překvapení a s jeho hrou jsem zatím spokojen.

Ten Hudler.. Ono je to těžké. Hraje až ve třetí formaci s nevýrazným (nebo lépe řečeno nevyzpytatelným?) Bjugstadem a Purcellem, který je taktéž v týmu nový. Jako pár zápasů si to zkusil i vedle barkova a Huberdeaua na pár střídání a nezklamal. Ale soudit posily, na to je brzy. Důležité je, aby se chytly v PO. Proto k nám došli.
BigPete1989 píše:Jak jste spokojeni s posilami? U mě panuje vzhledem ke Kindlovi naprostá spokojenost. Nikoho tím neprovokuju, mějte jiný názor, ale na to, že hraje třetí obranný pár, nikdo ho v jeho lajně netáhne a týmu se příliš nedaří, tak má už 8 plusových bodů. Horší je to s Hudlerem, od toho jsem čekal o dost více. Na to, že to byl loni hráč v první desítce bodování, je to letos velký sešup dolů. Purcella zatím těžké hodnotit, ale mě nezklamal.
¨

Kindl - zatím hraje skvěle. Ve 3 páru mu to sedí dokazuje že na NHL má jen je mu třeba dát šanci. Pěkny kauf jsme s Detroitem udělali aby jim ještě nechyběl.

Hudler - 14 zápasů 5ˇgolu, 2 asistence. na hráče 3.lajny adekvátní čisla. Ted by se měl více projevit při absenci Trichecka

Purcell - 10 zápasů - 4 goly 2 asistence. Každý 2 zápas boduje v pohodě. Počkejme si na PO. Zatím všechny 3 posily hodnotím kladně.
Ve 3 páru mu to sedí dokazuje že na NHL má jen je mu třeba dát šanci.
Jo, ... oh! wait..

A přesně za rok napíšeš to samé, akorát dodáš, že za ty prachy můžeš mít teda tři farmáře, no...a jsme vlastně tam, kde jsme byli dva roky zpět. no..
vrabejka píše:Pěkny kauf jsme s Detroitem udělali aby jim ještě nechyběl
Už teď nám chybí, bez něj to PO neuděláme :verysad:
Jirik19 píše:
vrabejka píše:Pěkny kauf jsme s Detroitem udělali aby jim ještě nechyběl
Už teď nám chybí, bez něj to PO neuděláme :verysad:
No kdyby dostal pořádnou šanci tak by horší jak Ericsson nebo Green nebyl ale to je vaše chyba
Super. Ukázali jsme že i my dokážeme otočit zápas z 3goloveho manka. 1.lajna teď jede neskutečně. Uz verim ze tu divizi dame a to bude velky uspech. Flyers/Bruins se mají na co těšit. Na jistý postup do PO nám chybí 1 výhra či ztráta Bruins tak LETS DO IT!
GO PANTHERS!
Stamkos out na 1-3 mesiace.. takže šance Cats na divizny titul a na finale konferencie dost stupli..
Ohlund píše:Stamkos out na 1-3 mesiace.. takže šance Cats na divizny titul a na finale konferencie dost stupli..
Kisin ještě bude rád :D
Šance sice malinko stouplo ale stále je tam dost týmů, kteří nás ve formě můžou vyřadit :( Rags, Bruins, Flyers, Penguins
vrabejka píše:Super. Ukázali jsme že i my dokážeme otočit zápas z 3goloveho manka. 1.lajna teď jede neskutečně. Uz verim ze tu divizi dame a to bude velky uspech. Flyers/Bruins se mají na co těšit. Na jistý postup do PO nám chybí 1 výhra či ztráta Bruins tak LETS DO IT!
GO PANTHERS!
Třeba by FLO nakonec mohla mít i NYI, nepřál jsem ji tým z New Yorku, ale jejich forma jde docela dolů. Myslím, že by to mohl být schůdný soupeř, resp. schůdnější než rozjetá PHI.
vrabejka píše:Flyers/Bruins se mají na co těšit.
Však s největší pravděpodobností budete hrát proti wild cardu No. 1. Na kterém jsou momentálně Isles a nechce se mi věřit, že by tam mohli skončit Bruins. Tam je to imo boj mezi NYI/PHI a teoreticky by tam ještě mohli spadnout NYR.
S Bostonom by mohli hrat jedine ako 2v3 a vlastne to by bola ta lahšia cesta do 2. kola cez Bos/Det, takže vyhra v divizii nie je taka slava, Isles su nevyspytatelny a flyers rozbehnuti, radšej tam pustite tu Tampu :jn:
Rono píše:
vrabejka píše:Flyers/Bruins se mají na co těšit.
Však s největší pravděpodobností budete hrát proti wild cardu No. 1. Na kterém jsou momentálně Isles a nechce se mi věřit, že by tam mohli skončit Bruins. Tam je to imo boj mezi NYI/PHI a teoreticky by tam ještě mohli spadnout NYR.
Bostonn ztraci bod na wc#1 a nemůže to stáhnout? Ale no tak.
Ohlund píše:S Bostonom by mohli hrat jedine ako 2v3 a vlastne to by bola ta lahšia cesta do 2. kola cez Bos/Det, takže vyhra v divizii nie je taka slava, Isles su nevyspytatelny a flyers rozbehnuti, radšej tam pustite tu Tampu :jn:
Ne jen ať vyhrajem divizi a chytnem se do dobré formy. Snad chytnem někoho kdo na tom tak dobře nebude.
Nejlepší by byl Detroit/NYI
vrabejka píše:Bostonn ztraci bod na wc#1 a nemůže to stáhnout? Ale no tak.
https://www.nhl.com/standings/wildcard/" onclick="window.open(this.href);return false;

... já teda ztrátu na Isles vidím tři body.

momentálně:
WC #1: NYI
WC #2: PHI
pod čarou: BOS
Rono píše:...
No ti jsou sice 6. Ale dejme tomu. NYI nevyhrajou víc jak 1 zápas, Boston vyhraje 3. Takže se stejně dostane před ne.
vrabejka píše:
Rono píše:...
No ti jsou sice 6. Ale dejme tomu. NYI nevyhrajou víc jak 1 zápas, Boston vyhraje 3. Takže se stejně dostane před ne.
To už jsou ale moc velký prognózy ne? :lol2:

Já osobně bych bral asi nejvíc Islanders. Mají slabinu v bráně a i obrana na mě nepůsobí příliš dobrým dojmem. Mohli bychom s nimi hrát otevřenou partii a byla by to i dobrá show pro diváky. Přestřelky o gól by nemusely být výjimkou.
Jo jinak k zápasu jen jedno. Barkov a Huby senzační. Ale Gudbranson.. Ten chlapec nějak na konci sezóny OPĚT nezvládá tempo.První polovici sezóny byl dobrej. Žádné terno, ale svoje si odehrál a spíše překvapil. Ale poslední zápasy je to doslova utrpení a dnes tomu nasadil korunu. Snad 5x za zápas se mu zamotaly nohy a spadl. Puky nastřeloval jak zelenáč z juniorky. Asi bych měl přemýšlet o změně nicku. :scare:

Ekblad poslední zápasy taky žádná sláva.. Směrem dopředu stále dobrý, ale vzadu propadá zápas co zápas a to se mi nelíbí.. Campbell na všechno nestačí. :|
Pokud Jágr udrží nynější formu, tak by mohl být v první dvacítce bodování, nijak zvlášť ho neobdivuji, ale v jeho věku by to byl skvělý počin.
vrabejka píše: Ne jen ať vyhrajem divizi a chytnem se do dobré formy. Snad chytnem někoho kdo na tom tak dobře nebude.
Ať chytnete toho nebo toho poletíte. U vás hraje jen jeden útok a v PO si to soupeř pohlídá :yes:
Creeper píše:
vrabejka píše: Ať chytnete toho nebo toho poletíte. U vás hraje jen jeden útok a v PO si to soupeř pohlídá :yes:
To jsem sám zvědavý. 1.lajna totiž má životní formu. Dali z posledních 13 golu 11.
FLO to určitě nebude mít v prvním kole play-off beznadějné. Proti NYI bych ji viděl jako favorita. Vyrovnané šance (možná trochu větší u FLO, to kvůli velmi pravděpodobnému začátku v domácím prostředí) bych viděl u serie s BOS, ten je totiž v útrumu, na druhou stranu BOS by chtěl na play-off asi jen málokdo (zkušený, silově hrající tým). Vyrovnané (možná trochu menší) šance bych viděl proti PIT, ale ty asi FLO nedostane, momentálně jsou na tom velmi dobře, jen myslím, že by FLO ta útočná hra seděla. Podobne bych to viděl s TBL. Proti NYR bych favorizoval NYR - papírově velmi silný a také zkušený tým. Šance s PHI bych nerad soudil, pravděpodobně se dostanou do play-off díky famóznímu závěru, no a takový tým může být velmi nepříjemný. Na druhou stranu kvalita kádru podle mě není nijak vysoká, začínali by nejspiš venku, někdy těmto týmům v play-off dojde dech... Tedy asi 50:50. Pokud by tam nahodou byl DET, výrazně více bych věřil FLO.
1735 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES