Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FLORIDA PANTHERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ja mu jeho ostatne vlastnosti neberiem, ale iba takymi prihraveckami sa nevyhrava.

No tie biele sa mi nelúbia,ale tie tmavé sú :cool: ,určite lepšie ako staré

Stumpy len do ksichtu vyzera ako medved, to skor Lang nevyuziva svoje cm! Je to vyborny hrac. Myslim Stumpy. Na Floride patri k najlepsim, lepsi je mozno Jokinen. Nechcem sa dotknut omladini Panthers, ani Bouwmeestera, ale je to tak!

No KolnĂ­k uĹľ vo Floride nezostane :( odišiel do Ĺ vajÄŤiarska,škoda,aspoĹ

[quote="Ohlund"]No KolnĂ­k uĹľ vo Floride nezostane :( odišiel do Ĺ vajÄŤiarska,škoda,aspoĹ

To hej. Pre slabu Floridu bol dobrym hracom.

To je chyba manazmentu Panthers. Ak sa im nepacili Jurajove stats z uvodu sezony, tak ich pekne anuloval svojim vykonom v druhej polovici sezony. Hrac do 3. lajny. Idealny. Je tvorivy a vie hrat hokej. Uplatnil by sa takmer v kazdom time.

..panterom sa podarilo udrzat v time nadejneho centra Stephena Weissa (23)..contrakt podpisany na 6 rokov v celkovej hodnote 18.600..

07/08 :arrow: 3.100
08/09 :arrow: 3.100
09/10 :arrow: 3.100
10/11 :arrow: 3.100
11/12 :arrow: 3.100
12/13 :arrow: 3.100
13/14 :arrow: UFA

Obrázek

Keby len Weissa, ale aj Hortona a za mensie prachy! A to je Horton lepsi hrac!

No mne je jedno zakolko podpísal ked to neni okolo 5 mil. tak som spokojný,Horton je mladší a tak sa kludne môže stať že to nezvládne zopakovať ako Svatoš,Lupul a niekolko dalších,tak by som hned nepísal že je lepší ako Weiss.Ved Weiss,Horton a Bouwmeester sú najväčšie floridské talenty a je to len dobré že tu budú dalších niekolko sezon.Weiss mal problém so zraneniami dve roky,ale poslednú sezonu odohral skoro celú a slušne so 48 bodmi,a to hrá centra čo je nevýhoda pre neho ked je v tíme Jokinen a Stumpel,Horton môže hrať kludne v prvom útoku vedla Jokinena a Peltonena a potom neni zázrak že má 60 bodov.Ale to nechcem písať nič zlé proti Nathanovi,no proste je to velmi dobrý krok od Martina.Tak ako sa Vancouveru teraz vypláca to že podpísali niekolkoročné kontrakty so Sedinovcami a ešte jeden rok budú hrať za 3,5 tak sa môže o 1-2 roky začať vyplácať Floride že majú v tíme 3-milionové hviezdy.

ohlund: Máš pravdu, je ale risk, že hráč začne uvadat, to je riziko. :!:

Peltonen, tak ten sa ozaj ukazal, na NHL nie je idealny, netyka sa to bodov, ale celkovej hry, keby bolo po jeho, tak v obrannej tretine ho neuvidia. Weiss aj Horton zreju. Su to talenty. Ale dat im take mastne prachy teraz a hlavne na taku dlhu dobu? Nerozumiem tomu. A co ak sa zrania?

Zostava Panthers podla Nhlpro :

1. Ville Peltonen – Olli Jokinen – Nathan Horton
2. Richard Zedník – Jozef Stümpel – Radek Dvořák
3. Rostislav Olesz – Stephen Weiss – Brett McLean
4. David Booth – Greg Campbell – Rob Globke

1. Jay Bouwmeester – Ruslan Salei
2. Ryn Van – Bryan Allen
3. Steve Montador – Cory Murphy (Branislav Mezei, Noah Welch)

1. Tomáš Vokoun
2. Craig Anderson

Florida začal dobře, porazila Calgary 3:0, Vokoun odchytal 30 minut a udržel čisté konto, může být spokojen

No a celkom dobre aj pokračuje,v dalšom zápase prehrali tesne s Edmontonom 5:4 ale už o den neskôr znova proti Calgary vyhráli,tentokrát 3:2 po nájazdoch.
No Florida teraz už druhý krát tesne porazila Chicago,v prvom prípade 1:0 a tentokrát to už bolo ťažšie,do bránky Jastrabov nastúpil Chabibulin a za Panterov hrdina z minulého zápasu Anderson.Zápas začali lepšie hráči Floridy ked golom Stewarta otvorili skore,ale vyrovnanie prišlo už o minutu a pol z hokejky Sharpa,gol padol v presilovke ktoré Florida poskytla hned 3 v prvej tretine,ale aj napriek tomu jasne dominovali v počte striel,v druhej tretine dal gol len Lang z Chicaga,ale Florida už hrala disciplinovanejšie,a aj vdaka 2 golom Jokinena v záverečnej tretine zvrátili zápas na 3:2.3Asistencie si pripísal Cory Murphy.Jednu mal aj Jozef Stumpel...Celkový počet striel FLO 32- CHI 16

Na zápase ma potešilo aj to že som ho mal na tikete :P
Ohlund píše:Celkový počet striel FLO 32- CHI 16
fuuha, tak jastrabi sa museli citit ako na strelnici :roll: resp. ich utocny prejav, bol dost zalostny
Panteri svoje ambície na PO mohli potvrdiť v prvom zápase na lade NYR,po prvom gole jazdcov už v 37 sekunde to aj tak vyzeralo,Florida hrala lepšie otočila vývoj zápasu a aj skore na 2:1 po 2.tretine,ale neviem čo sa pokazilo a v tretej to už nebola Florida,NYR vystrelili za 16 minút 3.tretiny 15 striel a dali 4 zlepené goly,Vokoun ma dosť sklamal,ked na neho išlo za 2tretiny 9 striel chytal dobre ale ked bol na neho tlak a väčší počet striel tak to nezvládol,takýmto tempom Luonga nenahradí!
Rangers moc nemiluju, ale porazili Panthers, divizního soupeře, který by mohl letos rochu trápit, takže mě jejich prohra náramně potěšila :)
Panthers su pre mna momentalne sklamanim cakal som ze ich Vokoun bude drzat nad vodou ale zatial nic... slabe velmi slabe
No konečne panteri vyhráli,Vokoun chytil 29 striel a pripísal si shutout a Jozef Stumpel 2prihrávky. 2asistencie mal aj Cory Murphy,ten je zatial najplatnejšou posilou,ked vedie bodovanie tímu s 3 bodmi.Teraz dúfam že budú pokračovať v dobrých výkonoch a dotiahnu to aj do PO.
Panteri vyhráli aj druhý zápas v rade a hlavne vdaka tomu že mali super úvod a po prvých 20. min. bolo 3:0,aj v druhej tretine mala prvé slovo Florida,v 24. min. upravoval na 4:0 Richard Zedník,už o 24 sekúnd sa dočkala aj Tampa,zásluhou Roya znížili na 4:1,tretiu tretinu znovu otvoril slovák,tentokrát Jozef Stumpel,po jeho gole Tampa golovo "ožila" a vdaka dvom Prospalovym a jedným Hlaváčovím golom znížila v rozpetí 3 minút na 5:4,senzácii zabránil Olli Jokinen,ked 7 minút dokonca poistil na konečných 6:4.

Znovu hral dobre Cory Murphy,pripísal si dalšie 2 prihrávky a celkovo už má z piatich zápasov 5 bodov-1G+4A.

V bránke sa určite zapotil Tomáš Vokoun,ked musel čeliť 44 strelám,no neako to zvládol a pripísal si druhé víťazstvo.
Dnes odohrali panteri velmi dobrý zápas s Montrealom,padli len 2 goly,na Vokouna išlo 37 striel a na Hueta 25.Montreal viedol celý zápas,a mohli vedenie aj zvýšiť len Vokoun už ozaj chytá to čo má.V poslednej minute prišiel tlak Floridy,mali presilovku a odvolali brankára,držali to v útočnom pásme,strielali.. a až 10,2 sekundy dokonca Horton vyrovnal,v nájazdoch rozhodol Jozef Stumpel o tom že Florida si pripíše aj tretiu výhru posebee,presne takto som si to predstavoval ked som pred sezonou myslel že budú čierny kôň súťaže.. :thumbsup:
Tak Florida dnes konečne zastavila rozbehnutú Philu, a dokonca zaslúžene! Hráli disciplinovane-sedeli len 2 krát za zápas a vyslali na Birona 42 striel z ktorých prešli 2 Jokinenove a 2 Campbellove,na oba goly Olliho nahrával Richard Zedník.Vokoun odchytal dobrý zápas ale 2.tretina mu nevyšla.
Tak Rišo Zedník sa konečne asi prebral,po včerajšom víťaznom gole 3 minuty dokonca,je zatial hlavnou postavou aj na lade Buffala,po kurioznom Hechtovom gole na 1:1,skoroval Zedník dvakrát posebe a panter už vedú 1:3.

Z posledných 2 zápasov 3 goly :thumbsup:

Pred koncom druhej tretiny dal už svoj 8 gol kapitán Olli Jokinen a panteri zrejme prekvapujúco vyhrajú na lade Sabres a získajú mi dalšie bodíky v KTL.
1735 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS