Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FLORIDA PANTHERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

A jo, tak Jozef není špatný, řekl bych, že dobrý podpis........... :cool: !!!!

Já som to vedel,že toto bude sezona panterov a písal som že ked získajú slušných krídelníkov postup je ich,no a hned dnes už prišiel jeden-Brett McLean-podpísal kontrakt na 3 sezony a 1,7 mil.$
Obrázek
a dalším,ktorému už verím menej a je nespolahlivý-Richard Zedník :roll2:
Obrázek
Od toho Bretta si slubujem vela a od Richarda len aby nesklamal a odohral aspoĹ

Zednik neni z Nitry. Co je toto? Som cakal nejakeho Ruzicku alebo Valabika.

Teraz vazne vobec tento tah Floridy nechapem. Je pravda ze Zednik uz svojho casu s Bondrom ukazali ze vedia potiahnut tim v playoff ale bolo to dost davno a Richard nehra posledne sezony nic. Iba tam tak preziva v tych timoch.

Ved som písal že viac sa teším na Bretta,ale aj Rišo sa môže prebudiť vedla Jozefa s Oleszom,tam by mal nahradiť Gelinasa ktorý by sa rád vrátil do Calgary alebo Vancouveru

Ohlund píše:Ved som pĂ­sal Ĺľe viac sa teším na Bretta,ale aj Rišo sa mĂ´Ĺľe prebudiĹĄ vedla Jozefa s Oleszom,tam by mal nahradiĹĄ Gelinasa ktorĂ˝ by sa rád vrátil do Calgary alebo Vancouveru
Gelinasa velice chcu ale ja ho nechcem uz je stary a to chce takych mladych jak je Hartnell na silovy hokej. Gelinas uz dohrava.

No ale fanúšikovia Canucks spomínajú na Gelinasa dvojako:1. bol tu pred niekolkýma rokmi dôležitý hráč a zíde sa aj teraz
---------------------------------------------------------------------2.V play off proti Calgary ked dal Iginla 18 sekúnd do konca do prazdnej brany tyčku a potom Matt Cooke v oslabení gol 5,7 sekundy do konca na 2:2 to bolo úžasné ale už v 2 minute predlženia dal Gelinas víťazný gol :cry: :twisted:

Ano toto bol asi najidiotskejsi gol aky som kedy videl, par sekund do konca presilovka a oni dostanu vyrovnavajuci gol v siedmom zapase. To bolo prve kolo playoff. Gelinas potom strelil vitazny gol aj v druhom kole detroitu v predlzeni siesteho zapasu.

Na taketo legendarne goly sa len tak nezabuda ale predsa len Gelinas uz nie uz je stary.

Florida získala aj Radeka Dvoraka,další rýchly krídelník ktorý nemá podobne ako Zedník najlepšie posledné roky...ale ked sa obidvaja dokážu prebrať Florida môže pomýšlať aj na :cup: :vitaz: :champions: :wins: a ten tým sa mení na dosť Europsky...Len nech podpíšu ešte Kolníka,ten by mi tu chýbal :(

Hmm cital som ze sa spekuluje vymena FLORIDA - CALGARY a to JOKINEN - TANGUAY no uvidime ako sa to vyvynie,ale kazdopadne Panthers si vybojovali takziez niekolko solidnych hracov : Vokoun,Zednik,Dvorak a Brett McLean z Avalanche.

Neviem či to je pravda,pretože na NHL.cz majú chybu že Viktor Kozlov ide do WSH a má to byť Slava ale na NHL.com píšu že Viktor Kozlov je hráč Floridy :D :thumbsup2: NHL.com:"Florida, one of Atlanta's Southeastern Division rivals, signed forwards Richard Zednik and Viktor Kozlov, both of whom were previously property of the New York Islanders."
Obrázek

No tak Florida docela solidnÄ› obmÄ›Ĺ

Florida je náš největší rival, ale bohužel se nějak posilnuje :( Snad se Zedníkovi a ani Dvořákovi nbeude moc dařit a vokoun nezažije nejlepší sezonu :twisted:

Ohlund píše:Florida, one of Atlanta's Southeastern Division rivals, signed forwards Richard Zednik and Viktor Kozlov"
Viktor Kozlov isiel do Capitals. To je nejaka chyba.

..tak aj na slnecnej Floride, sa v novej sezone nebudu chciet vyvalovat niekde na plazi, ale budu urcite serioznym aspirantom na PO..

Do riti ja som z toho mimo,na NHL.cz píšu toto05:39 - Ruský centr Vjačeslav Kozlov se stal novou posilou Washingtonu. Dvaatřicetiletý rodák z Togliatti podepsal s Capitals dvouletou smlouvu za 5 mil. dolarů. V minulé sezóně působil Kozlov v NY Islanders a v 81 zápasech si připsal 51 bodů (25+26).
Takže kto tam išiel Viktor či Vyacheslav?len nenapíšte že to je ten istý :lol:

pozri si ofic. stranku WSH. Posilnil ich Viktor Kozlov. I ked velmi zaujimave by bolo, keby ziskali Vyacheslava :roll:

Na Floridskej stránke sú len tí traja,
Obrázek
takĹľe to je asi Viktor ÄŤo ide do WSH :(

Viktor je vo Washingtone, dobre pre tento tim, ziskali skuseneho hraca, uz sa im tam konecne niekto taky aj hodil, ved su asi najmladsie muzstvo v NHL. Ale podstatny je Mikael Nylander.

Ale nechápem prečo je už vo Floride také ticho,myslia si že tí traja stačia? ved stále majú volných 14 milionov a podpísaných len 17 hráčov.Ved teraz konečne majú nato poskladať dobrý tým so šancou na play off a už nič nerobia.Asi stále rokujú s Weissom a Kolníkom,Weiss je velmi dôležitý pre tým ale kludne mohol prísť ešte jeden priemerný krídelník a obranca.Ja už ich chcem vidieť v play off :( ,takže Martin neprestávaj zlepšovať panterov :x

Snivajte s nami a nic vam nebude chybat! Florida stoji uz roky tam, kde skoncila po vyleteni vo finale s Coloradom. Nic sa tam nehybe, dobri hraci neprichadzaju, ostavaju len nejaki lahko nadpriemerni, pri vsetkej ucte k Jokinenovi ani on nie je ziadna megastar, Luongo tam sam nic nedokazal, lebo mu nikto nepomohol, asi cakaju, ze Olesz a Horton pozbieraju spolu aspon 100 bodov....

Kôli tomu že sa v tíme nič nedeje som niekolko dní som nebol na stránke Panterov a teraz idem pozreť a tí chlapíci ma prekvapili že konečne majú MB :) 8) :!: Idem sa regnúť... :P

No tie nove dresy su riadne divne. Taky mix vsetkeho mozneho. Moc sa mi nelubia.

Obrázek
Obrázek

http://hfboards.com/showthread.php?t=405636

maš pravdu..take velkonočne vajíčko...mne sa nikdy moc nelubili farby Floridy ale ako tím som ich mal rad a to je podstatnejšie...a tento rok podla mna maju na to aby sa dostali do play-off...

Stare dresy boli dobre. Hlavne na Robovi Svehlovi sedeli vynikajuco. Florida si koleduje o to prebrat zezlo po filadelfii tymi ich podpismi. este ked podpisu kolnika tak to bude ceresnicka na torte. aj ked ja im fandim ved povedzte mi ktory tim nhl ma troch hracov z vasho mesta a timu. Len keby hrali poriadne. Jozko Stumpel pan baletak bol svojho casu opravnene vyhlaseny za najvecsieho mekysa celej nhl. Postavu ma velku a vyuziva hu na 0.003%.

je mi zname debil, aky mas nazor na Stumpyho, co sa tyka jeho fyzickeho fondu, ale nemam pocit, ze by on mal byt prave na to urceny; narazas na to, ze by mal ist do suboja ako sa vravi na plne gule, neuhnut sa stretu a pod. ale, ak zahra to na co ma, resp. to co odvadza, nikto mu nemoze nic vycitat!

skvely prehlad v hre, moment prekvapujucej (golovej) prihravky, v tom je jednoducho vyborny a ak k tomu priratame vyborne bodove statistiky z minulej sezony nie je co riesit!

psst, Stumpy uz jednoducho iny nebude a s tym sa budes musiet zmierit :smile03:

na margo dresov, logo Panthers sa mi vzdy ratalo, ale tie nove dresy, maju taky papagajovity nadych..menej je niekedy viac..
1735 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS