Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FLORIDA PANTHERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Prongera by nedokazal nahradit ani Zubov! Hovorime o Floride? Mozu sezonu uz zabalit.

Najviac bodov zo Slovákov v nočných zápasoch zaznamenal Jozef Stümpel. Florida privítala na svojom ľade New Jersey. Domáci však nezačali najlepšie a v piatej minúte inkasoval gól z hokejky Giontu. Potom však vyrovnal Olesz, pri ktorého góle zaznamenal sekundárnu asistenciu Jozef Stümpel. Na začiatku druhej tretiny sa Devils dostali opäť do vedenie. Opäť sa o vyrovnanie postaral český útočník Olesz, ktorému puk prihrával Stümpel. Slovenský reprezentant v zápase zaznamenal tri body. Okrem dvoch asistencií pridal aj gól do prázdnej brány, ktorý pre neho bol 13. v sezóne. Panthers porazili na domácom ľade Devils 4:2. Súboj skúsených brankárov vyhral Ed Belfour, ktorý zaznamenal 30 zákrokov. Stümpel v zápase odohral 19 a pol minúty a zaznamenal aj dva plusové body a dve strely. Juraj Kolník nebodoval a štatistiky si vylepšil len o jednu strelu. V zápase odohral skoro 12 minút.

Hej, o Stumpyho je na trhu vraj velky zaujem, ten chlapec to vie, nie je sice bombarder.... O Floride sa v predsezonnych prognozach hovorilo aj pozitivne, ocakavalo sa od nich dost viac.

To hej.Ja som od nich ocakaval postup do play off.Zatial im vo vychodnej konferencii patry 13. miesto so 48 bodmi, co je dost malo a na play off to asi stacit nebude.

Viac som ocakaval hlavne od Mezeia. Zasa je zraneny. A manazer vykrikuje, ze chce, aby bol na kemp dobre pripraveny. Nechcem byt necitlivy, ale ten chalan je okrem trpitela aj strasne antihokejove nemehlo....

Florida 6:3 Washington
Stumpel - 2+1 - 1. hviezda zapasu
Kolnik - 0+2 - 2. hviezda zapasu
Stümpel zaznamenal druhý trojbodový zápas v posledných troch stretnutiach. V posledných 11 dueloch zaznamenal 15 bodov. :cool:

Kolnik mal 1+1, nie 0+2 :wink: . Pozeral som highlighty a na ten jeho gol mu Jozko skvele ten puk vybojoval a naserviroval :thumbsup:

arek píše:Kolnik mal 1+1, nie 0+2 :wink: . Pozeral som highlighty a na ten jeho gol mu Jozko skvele ten puk vybojoval a naserviroval :thumbsup:
Hej, pomylil som sa ale bolo to zle napisane.Doslo mi to az ked som si clanok 5 krat precital.

Co, Kolnik bodoval? Kde to napisat? Mam toho hraca medzi oblubenymi a vsimam, ze sa mu dari cim sezona pokracuje dalej, tym viac, ale vcelku ma trochu malo bodov. Juraj, este zaber!

Sezona sa uz skoncila pre panterov ako aj pre ich brankara Belfoura, ktoremu asi chyba bez hokeja adrenalin a tak je po bitke :ferovka: :bitka: s policajtom momentalne zatknuty :D Snad ho do MS prepustia, mal by byt jednym z brankarov Kanady :lol:

Zaraza ma, ze preskocilo aj Peltonenovi, ktory zacal vonku demolovat auto....

tak sup s dalsim novym dizajnom web stranky Florida Panthers :arrow: http://panthers.nhl.com/

cepi píše:tak sup s dalsim novym dizajnom web stranky Florida Panthers :arrow: http://panthers.nhl.com/
Konečne je to o niečo lepšie ale stále tam chýba MB a to je velká nevýhoda oproti týmom ktoré MB majú

asi by tam nemal kto pisat :D . Na Floride sa ludia chodia radsej opalovat na plaze, ako pisat do messageboardu.

tie videá sú dobrý krok vpred ale MB by jej o moc zlepšilo návštevnosť,ale v tej Floride asi fakt na to nemyslia :(

Florida sa zbavila Grattona a dostala za to pomerne slusnu nahradu: 2. kolo draftu! Vymena s Bolts....

To neni slušná náhrada!!možno to bude neaký talent čo za 5-6 rokov prerazí do NHL ale Florida teraz potrebuje konečne postup o budúcnosť už postarané majú...Gratton mal velmi dobré sezony na Floride a som zvedavý či aj v tej TB mu to vydrží...

V 2. kole draftu sa tahaju lepsi hraci, nez Gratton, cudujem sa, ze taky hrac ma az taku cenu!

Konečne majú na stránke videá zo zápasov :cool: ,teraz tú stránku budem navštevovať určite častejšie...GO CATS GO :P

Odrazu fandis aj Cats? Fuha! myslel so si, ze ty si zastancom Kosatiek z Vancouveru....

chorche píše:Odrazu fandis aj Cats? Fuha! myslel so si, ze ty si zastancom Kosatiek z Vancouveru....
To aj som ale vo Východe mám najradšej Panterov

Tak co mi povies na ich hlupu snahu ziskat 3. brankara, ked maju Belfoura a Anderssona?

chorche, ti dvaja sotva vytrhnu panterov z NHL priemeru..Ed nech bol ako dobry, na podobneho "starouska" Haseka sa jednoducho nechyta :!:

skĂ´r ako Anderssonovi by som dal prednost Auldovi, ten je urcite v hodnoteni vyssie ako Craig..aj tak, tato 3jka vela vody nenamuti..pripomina mi to trosku situaciu v Bostone, ziadna vyrazna 1tka..zmena v jednom i druhom pripade (time) ziadana = nevyhnutna :!:

Nezmysel, The Eagle sa prinajmensom vyrovna Haskovi, ak nie je lepsi, ved Cats nemaju taky dobry kader, ako Wings, Eddie musi riesit viac problematickych situacii a naozaj ich zvlada. A Craig je typicka dvojka. CO?! Auld? Jasne, je dobry na lavicku, hecuje jak svina! Ale do brany by som ho nedaval....

opakujem, Alex je vyssie ako Craig..vid posledna sezona, Alex nastupil v 27 zapasoch, Craig v 5 (Eddy riesil 58.), takze aj z toho jasne vyplyva, kto ciha za Eddym..
1735 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES