Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FLORIDA PANTHERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

luxusna fajocka :cool:
Takhle na široko kolem bufetu, to už se moc často nevidí :good: Barkov je beast
Vanek? Za malo penez hodne muziky. Spokojenost. Treba to pomuze Bjugstadovi. Koho bych si jeste pral, tak Mitchella z Colorada. Drahy by nebyl a urcite by pomohl zlepsit nasi bottom six.
Oba poslední dva zápasy nás stíhá smůla. Včera to však bylo už moc.. Všechna čest, Lehtonen zachytal velmi dobře. Před zápasem se v chatu dohadovali nějací fanoušci Stars, jak je letos Lehtonen marnej a že je přejedeme s naší formou jak nic. Ano, Stars jsme drtili (hlavně v první třetině) co to dalo. Ale bohužel, Lehtonen odolával. Nevadí, je potřeba se koukat dál dopředu. naděje umírá poslední.

Vanek zatím hodně špatné. Že nemá bod, to zkousnu, ale on není na ledě vůbec vidět! Dobře, proti Flyers se alespoň snažil střílet, ale včera to byla mizérie. Nebruslil, netlačil se do brány. V přesilovce jen stál a čekal, že mu to někdo přihraje. Ne, opravdu ne. Naopak, Bjugstad se poslední zápasy probral a poslední zápasy patří k našim nejaktivnějším útočníkům. Dokonce i Ekblad včera působil svěžím dojmem a konečně se snažil hrát na puku. Takže stačí, aby se na nás usmála hokejová štěstěna a body budou. Času ale není nazbyt. Ta zranění ze začátku sezóny nás obrala o cenné body. :neviem:
Vanek je krysa a party boy, ten vám s žádným úspěchem nepomůže, natož aby vás dostal do PO. Bohužel, škoda, že jste si jej vybrali zrovna vy. On je jako rakovina. Z jeho působení u nás se mi ještě ted dělá zle.
Parda píše:Vanek je krysa a party boy, ten vám s žádným úspěchem nepomůže, natož aby vás dostal do PO. Bohužel, škoda, že jste si jej vybrali zrovna vy. On je jako rakovina. Z jeho působení u nás se mi ještě ted dělá zle.
Ale tak zase musíš říct, že konec té základní části měl ten jeho celý útok parádní! Jen to PO bylo z jeho strany naprosto příšerný... :hroza: . A pamatuju si, jak ses zrovna na Vaneka u nás těšil... :wink2: .
Guddy.44 píše: Vanek zatím hodně špatné. Že nemá bod, to zkousnu, ale on není na ledě vůbec vidět! Dobře, proti Flyers se alespoň snažil střílet, ale včera to byla mizérie. Nebruslil, netlačil se do brány. V přesilovce jen stál a čekal, že mu to někdo přihraje. Ne, opravdu ne.
Nikdy na ledě vidět nepůjde, to je klasika. U nás se dostal 3x na puk za zápas a bodoval z toho.
Jj, je to tak, on rozhodně není hráč, u kterého se dá čekat, že ´půjde na ledě vidět´, mě třeba překvapilo, když sem teď viděl jeho ice-time (17 minut), z toho rozhodně nic nevytěžíte, u něj je třeba najít správný match-up, vědět, kdy ho poslat na led, v které fázi ho trochu vytěžovat víc... Myslím, že v Detroitu si prostě Blashovi řekl, že by mu seděla třetí lajna a hrál tam a ne jinde. Vždyť on hrál běžně třeba 12-13 minut.

Tady si myslím, že dost záleží na chemii, nevím s kým na Fla hraje, ale on k sobě potřebuje nějakého zkušenějšího hráče, který bude chápat jeho poměrně dost komplikované pojetí hry plné kdejakých zpětných přihrávek, podivných pozičních postavení atd. On má určitě velmi daleko k tomu být nějakým bourákem z první lajny.

Myslím, že je to i jeho dlouhodobý problém, na Vanekovi se určitě nedá stavět a tým, který ho prostě bude posílat na všechny situace, ten s ním nebude ok.
habs píše:
Parda píše:Vanek je krysa a party boy, ten vám s žádným úspěchem nepomůže, natož aby vás dostal do PO. Bohužel, škoda, že jste si jej vybrali zrovna vy. On je jako rakovina. Z jeho působení u nás se mi ještě ted dělá zle.
Ale tak zase musíš říct, že konec té základní části měl ten jeho celý útok parádní! Jen to PO bylo z jeho strany naprosto příšerný... :hroza: . A pamatuju si, jak ses zrovna na Vaneka u nás těšil... :wink2: .
Ne že jsme se těšil, já jsem si ho vysnil a MB ho pak zázračně v posledních minutách TDL přivedl. V základní části moji radost jen potvrzoval, ale to, jak odehrál PO ve mě zanechalo tak znechucený pocit, že už ho ani vidět nemůžu.
JKL píše:Jj, je to tak, on rozhodně není hráč, u kterého se dá čekat, že ´půjde na ledě vidět´, mě třeba překvapilo, když sem teď viděl jeho ice-time (17 minut), z toho rozhodně nic nevytěžíte, u něj je třeba najít správný match-up, vědět, kdy ho poslat na led, v které fázi ho trochu vytěžovat víc... Myslím, že v Detroitu si prostě Blashovi řekl, že by mu seděla třetí lajna a hrál tam a ne jinde. Vždyť on hrál běžně třeba 12-13 minut.
No u nás také hraje třetí lajnu. Jen se asi dostává více na přesilovky jak u vás. Ale pravdou je (jak jsi psal), že si asi musí sednout se spoluhráči. Jednak jsou dva zápasy málo (na hodnocení) a jednak.. Bjugstad asi není jeho typ. Nevím, jestli hraje Vanek rád na puku, ale Nick jo. Kombinace mu moc nejdou a je to takový ten typ hráče, co vezme puk a hrne se do branky. Marchessault je něco jiného. Ten dokáže dobře kombinovat, ale z křídla na křídlo se těžko hraje. ten centr je prostě nejdůležitější. I tak.. Snad se Vanek probere. Góly/body od něj potřebujeme opravdu hodně. Jestli nezačneme vyhrávat, tak papá PO..
Olli Jokinen:
Congrats to former #flapanthers captain Olli Jokinen, who's officially retiring tomorrow. Ceremony Tuesday before FLA game vs. NYR (1/2)

Díky za vše Olli. V nejtěžší době byl náš vůdce, držák, opora. Bohužel, jeho nejlepší léta jsem nemohl vidět. Ale čísla jsou čísla a ty měl u nás Olli výborná. Škoda jen, že se s námi nedostal do toho PO. Hodně štěstí! :)

Henrik Borgström: A teď taková zajímavost. Hodně jsem prahnul po RW do první lajny a nakonec jsme možná našli jeden skrytý talent na draftu. Náš scout,Jari Kekalainen, díky kterému máme např. Alexandra Barkova nebo Denise Malgina (jeho otec mimochodem zase scoutoval a následně doporučil k draftování Havláta, Hossu, Cháru či Tarasenka) nalehal na pick Henrika Borgströma a ejhle, vypadá to, že jsme nalezli ukrytý diamant draftu! Borgström se zatím jeví fantasticky. nemám čas ho tu rozepisovat, no dám odkaz na článek a video. Kdo má zájem, koukne..

Článek: http://bsndenver.com/henrik-borgstrom-i ... -a-season/" onclick="window.open(this.href);return false;
Video: https://www.youtube.com/watch?v=GQUxXtULcnM" onclick="window.open(this.href);return false;

No a závěrem jen dodám.. Zápas proti Rangers byl.. Rybník. Dost lidí psalo/píše články, jak máme děravou obranu. Já ale vidím problém v útoku. Útočníkům se nechce vůbec bránit, natož pak vracet a pomáhat obráncům. Asi nejvíc je do očí bijící výkon R. Smitha právě proti Rangers. Ten má prsty ve dvou gólech jezdců. vanek má prsty taktéž v jednom gólu. Do Ekblada se nesutále ryje, ano, oprávněně. Za ty prachy hraje ho*no, nicméně.. Poslední zápasy (až na jednu hrubku, taktéž proti Rangers) hraje velmi dobře a kritika je neoprávněná. Skoro bych až řekl, že ty články píší lidé, co ty zápasy ani neviděli. Obranné dvojice nám momentálně fungují docela dobře. Dokonce si troufám říci, že máme TOP 3rd pairing v lize (Pysyk, Petrovic). Trošku mi vadí dvojice Demers/Matheson, protože Matheson by k sobě potřeboval hráče stylu Mitchell/Jovanovski/Gudbranson. No, pořád je to snesitelné. Matheson je mladý, potřebuje se vyhrát a na to, že to je jeho druhá sezóna hraje dobře. demers se hodně kritizuje, ale jeho role v týmu mu prostě nedovoluje využít jeho potenciál. Takže kritika opět není opravněná. naopak, od Yandleho a Ekblada se čeká víc a přes tu porci minut by to mělo být víc. Ale Yandleho hra je i přes občasnou hrubku (ty turnovery občas jsou fakt otřesný) pořád relativně O.K. Hold, i on by potřeboval někoho, kdo mu bude krýt záda. No a ještě dodám takový letmý pohled na Reimera. Před sezónou jsme se na něj ptal Cpt. Crunche. Bylo mi řečeno, že Reimer je solidní dvoja, co dokáže zachytat i na úrovni jedničky, ale po půlce sezóny se sesype. měl pravdu.. Reimer dokázal zářit. Ale poslední zápasy už je to bída. A co je horší, leč mám Loua sebevíc rád, tak i on letos chytá otřesně. Děsivě.. Už v posledním PO chytal ho*no a v letošní sezóně (byť to nemá za novou obranou lehké) v tom pokračuje/val. Stárne, výkony jdou dolů, ale smlouva Reimer/Luongo může být pěkný průser v poměru cena výkon. :hroza:

O to víc mě to mrzí, když ted vidím výkony Markstroma ve Vancouveru. ten za tou obranou má dobrá čísla a já mám strach, že dopadneme podobně, jako Oilers s Dubnykem.. :neviem:
Guddy.44 píše:O to víc mě to mrzí, když ted vidím výkony Markstroma ve Vancouveru. ten za tou obranou má dobrá čísla a já mám strach, že dopadneme podobně, jako Oilers s Dubnykem..
Nedopadnete... stárnucí Miller je stále jasne lepší ako Markstrom, dostáva ovela viac štartov a to som čakal že v tejto sezone to bude už minimálne vyrovnané ked nie viac v prospech Markyho.. Dokonca sa uvažuje či by sme Millera ešte na 1-2 roky nepredlžili kým ho nenahradí Demko, Markstrom viac ako dvojka už asi nebude :neviem: .

Ale po návrate Hubyho ste sa trochu rozbehli a ja som čakal že to PO dáte s prstom v nose, z posledných 8 zápasov ste ale prehrali 7 a doma je to tiež katastrofa, dostávate hafo golov ale ako aj sám píšeš v bráne je to bieda a tie zmluvy budú ešte problém.. ale tak vy máte skvelého GM budúcnosti ktorý si vdaka čísielkam s tým poradí a vyskladá skutočného cup kontejnera z vás.
:taptap:
Sice jsem napsal, že už sem psát nebudu ale.. Tohle mi udělalo fakt velkou radost..

Trade Dericka Brassarda za Nicka Bjugstada :oslava: Dlouhodobě můj nejoblíbenější hráč k Panthers? To si nechám líbit. Jinak díky za vše Nicku. Hlavně v počátcích své kariéry jsi byl opravdu opora. Ale poslední sezóny až na menší záblesky geniality jsi nenaplňoval očekávání. No třeba ti změna prospěje. :good:

PS: Forum se za tu dobu vydalo sympatickou změnou, takže adminy chválím, že i nadále to tu udržují pro naší CZ/SK komunitu v takto sympatickém stavu. :thumbsup:
Guddy.44 píše:
sob 02. úno 2019 15:42
Sice jsem napsal, že už sem psát nebudu ale.
Jen piš..
Stejně Brassard za chvíli půjde o dům dál... takže se moc neraduj.
Barkov a Huberdeau jsou ve výborné formě. V PO nevěřím, ale tohle je fakt krása sledovat..

https://www.youtube.com/watch?v=I1CBo3vbm6Y

https://www.youtube.com/watch?v=Gj_-Q_eAXkk

Roberto Luongo tied Ed Belfour for third in all-time wins!!!
vitaj Joel Quenneville
ak by niekto este nahodou pochyboval o tom kde v lete podpise Panarin, moze rovno prestat :giggle:
To nas do PO neposune. Nas probl neni ofenziva, ale defenziva a brankar. Dokud se nevyresi tyto pozice, tak na PO muzeme zapomenout..
Rovno privitajme panthers v 2020 playoffs. coach Q je moze zasadne zmenit tuto frencajzu.
No... Tallon to dělá dobře.

Vyhodil zbytečné a postradatelné kontrakty, aby udělal místo pod stropem. Najal nejúspěšnějšího aktivního kouče. Spojte to s životem v Miami, resp. Floridou samou o sobě, menšími odvody z platu na daních a kvalitním jádrem kádru kolem Barkova a Panthers si prostě můžou ukázat na koho z FA chtějí a budou ho mít (Bobrovsky, Panarin).

Jestli už ani tohle nepovede k úspěchu, tak musí Bettman tu organizaci vymazat z mapy NHL.
Spencer Knight.. Je tu někdo, kdo sledoval draft nějak podrobněji a dokázal by mi říct potenciál tohoto golmana? Dá se k někomu přirovnat ať už stylem chytání nebo kariérním růstem? Díky.
Ehm.. nazory na podpis Bobrovskeho? Jako uprimne, ja ho nikdy rad nemel a moc mu neverim. Nemyslim si, ze problem v nasem tymu byl v brankarich, ale spise v obrane. Tech chyb, co se nase obrana dopoustela co zapas bylo az prilis a proto si myslim, ze se melo zacit obranou. A ackoli nejsem zadny fanousek Reimera, tak bych mu jeste rok u nas dal na ukor posil do obrany. Co je pak jeste horsi, ze nemame ani adekvatni dvojku, co by na Bobra pusobila jako konkurence.. Mam strach, mam velky strach..

Bobrovskemu je 30 a stal se nejdrazsi posilou v historii Panthers. Neverim, ze uz bude nekdy lepsi jak v dobe, co vyhral obe Vezinovky. Dle meho jeho vykonost pujde jen a jen dolu a dopomuze mu k tomu i nase slaba obrana. Za me spatny podpis a bojim se, ze tato smlouva bude dalsich 7 let spise kotva.

Vsechna ma pozornost ted bude erovat na kouce Q, ktery snad udela zazrak..
Jinak k Luongovi jsem sepsal salodlouhej clanek ve wordu.. no behem kontroly pravopisu nam vypli proud a vse ztraceno.. ehm tak jen kratce..

Lou je legenda Floridy a brankarska legenda NHL. Odchazi pan Golman, ktery nas po vsechny sezony tahal z udesnych sra*ek.. takze dekuji za vse jakozto fanda Panthers a preji hodne stesti v osobnim zivote! :)
1735 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES