Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLUMBUS BLUE JACKETS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

:o Vidim děvče,že jsi odvážná žena :!: .Není zrovna obvyklé u žen udávat svůj věk :shock: a fandit Columbusu :!: .K tomu musí být odvaha. :) Já bych,ale u termínu děvče :( zůstal,pokud tě to neurazí :!: .Jsi přece ve věku odrostlejších modelek :roll: .Jen mě mrzí,že půl hodiny posiluju seběvědomí tvému Columbusu a k tomu jsi se nevyjádřila! :!: Napadlo mě jestli nechceš fandit Montrealu.Tam starosti s Fjodorovem ubývají,pro změnu máme štědrého generálního manažera. :?: :D S tim je taky zábava :D :?: .Včetně probděných nocí,kdy hrajema na houby :!: Ale abych nepřeháněl-občas se nám i něco povede :!:

Psali jsme současně :) ,takže vyjádřila,ale fandovství Montrealu platí :) :!:

:) . Tak to som rada, že sa ku Columbusu tak pekne staviaš :cool: . A ty si zase nevieš ani predstaviť, ako som vám priala postup do play-off. Montreal tam jednoducho patrí, tu niet čo riešiť :!: . No nič, na budúci rok tam určite budete. ate zdravé jadro. Ako my (dúfam :wink: ).

A preÄŤo by mi malo vadiĹĄ zverejnenie mĂ´jho veku? A s tou "maÄŤkou". TakĂ©to vĂ˝razy mi vĹľdy pripomenĂş jednĂş vec, a nie prĂ­jemnĂş (i keÄŹ sa našťastie netĂ˝kala mĹ

:) V sezoně jsem viděl Columbus asi třikrát.Takže seriozně nemůžu hodnotit,protože na Bruleho jsem se nijak zvlášť nezaměřoval.Jen mě zaráží,že ho cpeš na centra.Tušim,že to byl zápas s SJ a tam určitě hrál na křídlle :!: .Protože si ho pamatuju z některých soubojů u mantinelu.Kde se vůbec nebál jít i do větších obránců a puky vybojoval.Spravedlivější posudek dát ovšem nemůžu.To bych se musel na něj zaměřit.V každým případě reference jsou o něm slušné,dá se předpokládat,že ještě poroste. :!:

[quote="mt-svk"]:) , aspoĹ

Brule je center. Lenže v Columbuse je pretlak centrov (Fjodorov, Svitov, Malhotra, Chimera, Fritsche, Brule, Lindstrom, Platt a centra môže hrať aj Výborný), takže niektorí z nich hrajú krídla (Chimera a Lindstrom ľavé, Fritsche, Brule, Platt pravé). Preto som spomínala zmenu postu Fjodorova.

Vidim, ze sa to tu rozbieha :) Columbus je jeden z mojich oblubenych timov a verim, ze postup do PO by mal byt uz v dalsej sezone. Ten tim nato ma, a maju aj dobreho trenera :wink:

:cool: , v poho, víš jak jsem to myslel..... 8) !!!! Mojí ženě je 31 a když jí řeknu "kočko", tak nic nenamítá......... :D !!!!
To je v pohode :wink: .

Nepozná niekto hru Mikka Maenpaa? Teraz podpísal s Columbusom (ako tu mnohí vedia), ja ho vôbec nepoznám. Akú má šancu presadiť sa do prvého tímu? Bude vôbec posila? Atď.

Inak, na fóre Columbusu na http://hfboards.com/forumdisplay.php?forumid=31 sa riešila otázka, či vymeniť Bruleho za Lombardiho (medzi ním a Nashom údajne veľmi funguje spolupráca) a ideálna zostava pre Columbus. Čo o tom myslíte?

To Montreal: Fajn, ja budem fandiť vo Východnej konferencii Montrealu a ty v Západnej Columbusu, dobre :wink:? A na uzavretie dohody si vymeníme brankárov. Vy nám Haláka, my vám Leclaira :wink: .

To: 4Lecavalier4: Ja som vám veĺmi fandila proti New Jersey, no čo už... ale zase ďalší môj obľúbený klub Ottawa vás pomstila :) .

:idea: mt, vela som o tom "defense" Mikkovi nepocul; zaujimavy rocnik 71, ktory pĂ´sobil napr. v Assat Pori, Lukko Rauma, Ilves Tampere, ci v nemeckom Norimbergu..pre mna velky :?:
nieco sa posuskava o Zherdevovi, ale podla mna ide len take bububu reci, no aby rec nestala :) chlapik ma 21 rokov, najhokejovejsie roky este len pred sebou, takze ziadna panika

na margo PO vyhliadok, mĂ´j nazor, nevidim to ani na dalsi rocnik..neviem preco, ale nieco tomu timu chyba, je skvele mat v time perspektivnych borcov, ale skusenosti, to je to co im este chyba a nejaky ten rĂ´cik este potrva, kym sa z nich stanu zdatni borci typu Nasha (nesnazim sa porovnavat kvalitu) ale v PO zapasoch castokrat rozhoduju skusenosti..vekovy priemer CBL = 26,9

Fjodorov ma mladym urcite co to ponuknut, ale velka skoda, ze je uz za svojim detroitskym zenitom..som teda zvedavy ci sa v buducej sezone este pozviechava..pri jeho rocnom pridele 6.080 by to malo byt jeho povinnosotu!
brankarske obsadenie Norrenom sa mi pozdava; na strane druhej ma sklamal najlepsie plateny zadak CBL Foote..vychadzam sice len zo statistik, ale podla mna ma rozhodne naviac..v drese lavin sa mi Adam pozdaval ovela viac..ale tak darmo, roky nezastavime..

:!: mt, nesmierne by ma zaujimalo, ako sa Tvoja zenska osĂ´bka dopracovala k zaujmu o hokej, NHL a tim CBL.. :roll: :cool:

Hej, ale Zherdev je vyryvacna povaha, mudruje trenerom do roboty, nie je velmi oblubeny.

No tedy děvče nechceš málo :) .Ty ženy opravdu umí obchodovat :D .Ale jo-přidej Nashe :wink: k Leclairemu já přidám Niinimmu k Halákovi a můžeme se dohodnout :) .S tím fandofstvím víš jak to je.Jako v lásce. :wink: Srdci zkrátka neporučíš :!: Montreal je zkrátka Montreal :P .K ostatním držím větší či menší sympatiie :) Na druhou stranu ti upřímě řeknu,že Columbus jsem jak- si přehlížel,a svým způsobem jsi iniciovala můj zájem o něj. :shock: Proč ne?-jsou to docela sympaťáci v pěkných dresech-budu upřimně spokojený když se jim něco povede. :)

Taketo trejdy sa robia len raz za 100 rokov po poziti velkeho mnozstva nejakych omamnych latok....

mt-svk píše: Inak, na fĂłre Columbusu na http://hfboards.com/forumdisplay.php?forumid=31 sa riešila otázka, ÄŤi vymeniĹĄ Bruleho za Lombardiho (medzi nĂ­m a Nashom Ăşdajne veÄľmi funguje spolupráca) a ideálna zostava pre Columbus. ÄŚo o tom myslĂ­te?
Slecna a ty si tam aj zaregistrovana? HFBoards je skvele forum. Ja som tam pod svojim tradicnym nickom.

Lombardi je uz davnejsie podpisany a ze sa im darilo par zapasov na MS spolu nic moc neznamena podla mna.

Lombardi na MS akurat dostal sancu, koncepcia Calgary je zrejme trochu ina. Nash je sam o sebe vyborny hokejista, ale najviac sa mi pacilo, ako so Sakicom a Havlatom pocas ASG nicili supera kedy sa im zachcelo, asi najlepsi utok zapadu.

cepi píše::!: mt, nesmierne by ma zaujimalo, ako sa Tvoja zenska osĂ´bka dopracovala k zaujmu o hokej, NHL a tim CBL.. :roll: :cool:
debil -) je to naozaj fajn forum, len tak rozumiet viac anglicky Obrázek :( psst, ale mam pocit, ze mt je uz pani :D

chorche -) to je ten "problem" ze Nikolai nechce moc pocuvat a Hitchcock nie je zrovna chlapik, ktor si da skakat po hlave..hadam to Zherdeva prejde, inac.. Obrázek

montreal -) taky tak, pokial sem"nesprtla" mt, CBL ma absolutne nezaujimal, situacia sa predsa len obracia :)

Je to tak cepi. :) Columbus mÄ› opravdu nezajĂ­mal,do tĂ© doby neĹľ nás na nÄ›j upozornilo dÄ›vÄŤe.A protoĹľe je tak nÄ›jak zvykem podporovat a drĹľet palce slabším,tak ani já nejsem vyjĂ­mka.Ten klub navenek vystupuje sympaticky.Nepoužívá velkohubá gesta a tomu fandim.TĂ˝m buduje pĹ™evážnÄ› na mladĂ˝ch klucĂ­ch a já jsem tomu naklonÄ›nĂ˝.To uĹľ jsi mohl poznat z mĂ˝ch komentářů.Jinak chorke ta vĂ˝mÄ›na samozĹ™ejmÄ› je taková legrace,jinak je to samozĹ™ejmÄ› nereálnĂ©.I kdyĹľ já po Nashovi opravdu koukám.To by byl ĂştoÄŤnĂ­k pro Montreal podle mĂ©ho gusta.JenĹľe Bob je houby obchodnĂ­k, u nás by Nash stál aspoĹ

Montreal: Fajn, budeme meniť. Urobíme to takto. Vy nám dáte Haláka, Markova a Niinimuu a my vám Leclaira, Hainseyho a Výborného 8). Vidíš, aká som štedrá :wink: . A na budúci rok si zahráme proti sebe finále SC 8) .

Debil: Nemám takĂş dobrĂş angliÄŤtinu aby som mohla prispievaĹĄ do diskusie (zato ruština, to je iná káva :) ). TakĹľe som sa ani neprihlasovala. Ale ak zabrĂşsiš na fĂłrum Columbusu miesto mĹ

kurna mt, ty ma ignorujes! :x :D psst, tak skusime do 3tice.
cepi píše::!: mt, nesmierne by ma zaujimalo, ako sa Tvoja zenska osĂ´bka dopracovala k zaujmu o hokej, NHL a tim CBL.. :roll: :cool:

Prepáč Cepi :) . Ja mám hokej rada už od detstva a s tým automaticky prišla NHL :) . Ale ako som sa dostala ku Columbusu sa ma nepýtaj :) , sama neviem :) .

Tedy děvče,ty přihazuješ jak na kartách.Hansey u nás hrál,nabídni něco lepšího.Začla jsi se bát stahuješ Nashe.My chceme :P Nashe :twisted: :P !!!Dáme Haláka a draft 4.kolo.To je velkorysá nabídka. :!: Markov neni na prodej.Pokud by vám Výborný překážel nabízim Downeyho a Murrayho :!: .Nemůžeš prodělat 1 za 2 :)Může je Hitchcock prohazovat jako Guy.V treningu trenují neviditelnost.Někdy se to hodí.V pěti :cry: trenujete během zápasu oslabení. :wink:

mt-svk píše:Prepáč Cepi :) . Ja mám hokej rada uĹľ od detstva a s tĂ˝m automaticky prišla NHL :) . Ale ako som sa dostala ku Columbusu sa ma nepĂ˝taj :) , sama neviem :) .
Columbus je celkom good tim, podla mna nie je podpriemerny aj ked este nepostupil do play-off. Kazdy rok maju insieho GM alebo trenera, tak je to dost tazke :?

Vymena Brule-Lombardi by bola asi o 100% lepsia pre Blue Jackets. A co sa tyka Zherdeva, tak kto by len chcel papulnateho Rusa?

Montreal: Na Ricka Nasha zabudni :) . Pozri, ja ponúkam Výborného, Leclaira, Modina a Hainseyho a vy nám dáte Haláka, Markova a Niinimuu :) .

Chorche: K tomu to názoru ti len poviem toľko. Tu sú štatistiky niektorých hráčov v ich nováčikovskej sezóne:

Joe Thornton
1997-98 Boston Bruins 55 3 4 7 -6

Jonathan Cheechoo:
2002-03 San Jose Sharks 66 9 7 16 -5

Michal Handzuš:
1998-99 St. Louis Blues 66 4 12 16 -9

Pavol Demitra:
1993-94 Ottawa Senators 12 1 1 2 -7
1994-95 Ottawa Senators 16 4 3 7 -4

a co to vysvetluje, okrem toho, ze velke ... ?

No asi to, že nikoho nemožno súdiť podľa nováčikovskej sezóny, ak ti to nedošlo.
3777 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS