Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLUMBUS BLUE JACKETS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

JE TO TAM!!!! :clap: :clap: :clap:
mt-svk píše:JE TO TAM!!!! :clap: :clap: :clap:
paráda, veľmi som to tomu tímu prial, pekne :good:
Dvaja postupujúci z wild cards celkom zaslúžení, na tom sa musia zhodnúť všetci. Gratulujem k postupu, ešte si to ale rozdáme o 1st wild card spot :box:
Pasha píše:Dvaja postupujúci z wild cards celkom zaslúžení, na tom sa musia zhodnúť všetci. Gratulujem k postupu, ešte si to ale rozdáme o 1st wild card spot :box:
jeste vubec neni jisty, kdo bude na wildcardu :nono: :bee:
Hop, sorry, však Bus vás dotiahol, hoci máte o zápas menej :wink2: Každopádne chcem Pens radšej ako Bruins, uvidíme.
Jackets win, Jackets in. :yahoo: :yahoo:
prosim vas, moze mi niekto vysvetlit system Wild Card?
mt-svk píše:prosim vas, moze mi niekto vysvetlit system Wild Card?
1.kolo PO:

vitez divize A (1.) - WC (8.)
vitez divize B (2.) - WC (7.)
2.tym divize A - 3.tym divize A
2.tym divize B - 3.tym divize B

jeste pozn.: oba WC tymy muzou byt ze stejne divize... zkratka jsou to dva nejlepsi tymy v ramci konference mimo tu sestku primo postupujicich

2.kolo PO:
vitez divize A (1.) - WC (8.)......vs.......2.tym divize A - 3.tym divize A
vitez divize B (2.) - WC (7.)......vs.......2.tym divize B - 3.tym divize B
mt-svk píše:prosim vas, moze mi niekto vysvetlit system Wild Card?
Druhý a třetí z jedné divize mezi sebou.
První z celé konference se druhým z wild card (resp. v podstatě s 8.)
Druhý z celé konference s prvním z wild card (resp. v podstatě se 7.)
Dakujem obom ))) len nechapem, preco sa to robi takymto systemom.
Horton na 6 týdnů OUT.
Gratulujem CBJ k historickemu uspechu prveho vitazstva v play off. Vidite ze to ide, chcelo Vas to len preradit do slabsej konferencie. Vela stastia.
RJ Umberger has requested a trade out of Columbus.
Posledne sezony ma zle, navyse ma velky cap hit. Tusim 4.6M alebo tak nejako. Ale ak by ho bus vykupil, do tretieho utoku by som ho bral. Vrat sa spat, hamburger :!:
#CBJ have signed free agent Swedish forward Simon Hjalmarsson.
Přitom prej moc nechybělo, aby podepsal Chicagu, ale Jarmo že rozhodl. Ten ho taky btw. draftoval v r. 2007 ve druhém kole do St. Louis.
kajo píše:Posledne sezony ma zle, navyse ma velky cap hit. Tusim 4.6M alebo tak nejako. Ale ak by ho bus vykupil, do tretieho utoku by som ho bral. Vrat sa spat, hamburger :!:
Dufam, ze ho vymenime, hoci R.J. mi je aj luto, no mame podobneho hrava ako on v Folignovi, pricom predsa Nick je kvalitnejsim hracom.
Co sa tyka Hjalmarssona, uvidime, co je to za frukt, vobec ho nepoznam, takze nemozem posudit.
Je tu nejakej fanousek CBJ kterej by mi napsal něco o Nikitinovi? Moc toho o nem nevim,tak co mam cekat.. :)
Sedlo40 píše:Je tu nejakej fanousek CBJ kterej by mi napsal něco o Nikitinovi? Moc toho o nem nevim,tak co mam cekat.. :)
Zly hrac to nie je, nie je ale prilis pohyblivy, hoci strelu ma nie zlu. Nevyuziva svoju postavu v plnej miere, najma pred brankarom to dost chyba, ale zase nemozno povedat, zeby bol zly v obrane. Vie podporit utok. Prsote taky priemer.
Díky...na PP je použitelnej?
Rob Mixer ‏@RobMixer
Hartnell's impressions on playing against #CBJ last year? "Always a tough game...who are these little turds running around?"

NHL Blue Jackets ‏@BlueJacketsNHL
#littleturds

Hartnell: "That stupid cannon is going to be my new best friend."

:lol3:
Sedlo40 píše:Díky...na PP je použitelnej?
Hraval a nie zle, hoci to nie je klasicky PP hrac, no ma celkom dobru strelu.
On stejne asi nepodepise,tak je to jedno..Ale diky :)
Obrázek

Hrozný číslo. To už si mohl vzít 87 na popud Cindyho. :giggle: :sarcasm:
Vobec nic neviem o nasich hracoch, mozete mi aspon o prvych dvoch vyberoch nieco povedat? Nu, okrem toho, ze Sonny ma paradnu palicovu techniku. :frajer2: :frajer2:
Gibbons.... v PO boli na neho dobre refernecie, uvidime, mozno prekvapi :thumbsup:
3777 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES