Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLUMBUS BLUE JACKETS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Neznášam "vášho" komentátora :bitka3:
Začátek sezóny zdá se mi tak trochu nehezký. :? 9 (slovy: devět) hráčů je out. :cry: To se mi snad jen zdá. :evil: Udržet se alespoň na 50% úspěšnosti bude zázrak. :yes:
dnes by mal proti Jersey debutovat 21 rocny svedsky golman Anton Forsberg
Bobrovsky, Dubinsky, Horton, Letestu, Calvert, Anisimov, R.Murray, Tyutin (to je cerstva zalezitost a vynecha 4-6 tydnu).

Prave Tyutin byl duvodem proc Jackets angazovali Leopolda z pressboxu St.Louis za 5th rounder.. Aspon ze ten 9-zapasovy losing streak dnes padnul, jinak je mi Columbusu az lito..
Zrovna se na to taky dívám a taky mi je jich líto, to je neskutečný výčet jmen, samá opora.
Navíc s Hortonem to vypadá teda hodně špatně, to jsem vůbec nevěděl! U Ruins jsem ho nenáviděl, ale u CBJ jsem mu přál jen to nejlepší, fakt škoda...

http://novy.nhl.cz/operace-nebo-cekani- ... ti/5003526" onclick="window.open(this.href);return false;
:verysad: :verysad: A nás minulú sezónu nikto neľutoval. :roll:
Pasha píše::verysad: :verysad: A nás minulú sezónu nikto neľutoval. :roll:
vy jste dýtrojt :bee: :fucker2: :slap:
Docela hustota, akorat se priznam ze nerozumim jak mohli rozfrcat a na co takovy tezky prachy.
Anger píše:Docela hustota, akorat se priznam ze nerozumim jak mohli rozfrcat a na co takovy tezky prachy.
Tina Johnson borrowed at least $15 million in her son’s name against his future earnings, sources told The Dispatch, taking out a series of high-interest loans — perhaps as many as 18 — from nonconventional lenders that resulted in a series of defaults.

Johnson has cut off all contact with his family, a source said.

It got to the point where Johnson’s paychecks were being consumed before he even received them, but Johnson was reportedly initially unaware of what his parents were doing. In 2011, his parents took out a loan of $1.56 million with a 12% interest rate against Johnson’s contract and used that money to buy a Manhattan Beach home near their son. Johnson thought his parents got the money from the will of a deceased relative, according to a Dispatch source. That’s just one example of the loans that were taken out on his behalf and it wasn’t even the single biggest loan.
Ako keby im nestacilo to, co zarobil... :hroza:
Vader píše:
Anger píše:Docela hustota, akorat se priznam ze nerozumim jak mohli rozfrcat a na co takovy tezky prachy.
Tina Johnson borrowed at least $15 million in her son’s name against his future earnings, sources told The Dispatch, taking out a series of high-interest loans — perhaps as many as 18 — from nonconventional lenders that resulted in a series of defaults.

Johnson has cut off all contact with his family, a source said.

It got to the point where Johnson’s paychecks were being consumed before he even received them, but Johnson was reportedly initially unaware of what his parents were doing. In 2011, his parents took out a loan of $1.56 million with a 12% interest rate against Johnson’s contract and used that money to buy a Manhattan Beach home near their son. Johnson thought his parents got the money from the will of a deceased relative, according to a Dispatch source. That’s just one example of the loans that were taken out on his behalf and it wasn’t even the single biggest loan.
Jo cetl jsem to ale stejne to nechapu.15 mega dolaru to ani kdybych si stovkama utiral prdel tak to neutratim v dohledny dobe.
Columbus 4 body za Buffalem. Nejnovejsi novina zni: Anisimov out 2-3 months. Flyers boys, zapomente na McEichela, Columbus je lock a proti Oilers a Sabres to taky pujde jen tezko.
Umberger na lede je vic, nez Anisimov na marodce... :razzi:
Obrázek
Ninety91one píše:Obrazek nademnou, cepi si nepreje, abych ho kopiroval...
Bryzova skola.. :jn:

/starousik pokial sa neriesi prehnany cit.strom je to ok c.
Mi tak šrotuje hlavou..kam se ztratil bobr?
:thumbsdown: Rinne šikovný, posunul bránu schválne, Jackets dali gól, neuznali ho a Pekka nedostal ani 2 minúty :lol2:
The Blue Jackets have announced that they have signed goaltender Sergei Bobrovsky to a four-year contract extension worth $29.7 million ($7.425 AAV).
Zasloužený a odpovídající peníze. A chytré tahy ze strany vedení podepsat kontrakty s klíčovými hráči už během sezóny a neopakovat případ Johansen. :yes:
Haha, mame stejnyho golmana skoro za pulku penez..
Ale jinak Bobovi prachy preju a vsechno nej, o tom zadna..
In 3 years the BlueJackets will have older and slower Hartnell and Clarkson making around $11m combined. That's not ideal
AndyF píše:
In 3 years the BlueJackets will have older and slower Hartnell and Clarkson making around $11m combined. That's not ideal
Good good :petrik: nic proti ale jsou v divizi tak at jdou do pekla. Good job Jarmo (pritom nezacal spatne).
:hroza:
Na ten trejd je třeba nahlížet trochu hloub, než jen tím prvotním wtf pohledem.

Víceméně to řekl už Kower v topicu Leafs. Hortonův kontrakt je nepojištěný, tzn. že by mu všechny prachy, které si s ním dohodli, museli vyplatit, i když už pravděpodobně nikdy neodehraje zápas v NHL. A Columbus je salary tým, ne cap tým, který by se spokojil s tím, že takhle vyhodí do luftu tolik milionů, aniž by dostal cokoliv zpět. Clarkson za ně aspoň bude hrát.

Dále pokud má Clarkson má šanci někde najít ty výkony z New Jersey, pak na to asi nenajde lepší destinaci, než je Columbus. Do jejich systému se hodí víc, než kamkoliv jinam. Samozřejmě nemají jistotu, že dostanou z Clarksona výkony z NJ a ne Clarksona z TOR, ale... aspoň bude hrát.

No a Torontu nebude dělat problém ty prachy Hortonovi vyplatit, byť za ně asi nikdy neodehraje zápas a rádi tím zamažou ten totální fail s Clarksonovým kontraktem.
Neví někdo, jakej je rekord v man games lost? Protože si myslím, že Columbus ho letos trhne tak dvojnásobně.
3777 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES