Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLUMBUS BLUE JACKETS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Praveze! Thornton bol len nejaky hrac do poctu, hraval v 4. formacii. Takisto zacinali Calder s Bellom, ale neskor sa z nich stali hlavne postavy v klube - do vymeny. Pozri, Staal, Malkin a Crosby, ale aj Oveckin a Nash hraju od prvej sezony prve husle, tak mi tu laskavo nehadz hrusky s hroznom do jedneho velkeho vreca....

Chorche, o čom hovoríš? Ja tu uvádzam príklady hráčov, ktorí sa v NHL presadili, napriek nie na body bohatej nováčikovskej sezóne. Ty nevieš čítať, alebo pri tom nemyslíš?

A ty to zasa nevidis v sirsich suvislostiach, ktore som jasne uvidel, citaj to, pokym pochopis.

chorche píše:A ty to zasa nevidis v sirsich suvislostiach, ktore som jasne uvidel, citaj to, pokym pochopis.
No tak to mi teda objasni, o akých širších súvislostiach hovoríš :ejha: .

Thornton hral kdesi v p*** v stvrtom utoku, cize nemal dobrych spoluhracov, striedali sa pri nom kadejaki bitkari a neschopaci a podobne to bolo s dalsimi hracmi, co teraz hraju dobre. Lenze ked nej*** Nasha kamsi do p*** do stvrteho utoku, ale do prveho, tak nebude hrat ako k***, ked na to jednoducho ma, ale bude hrat dobre a tahat cely tim A ty tu robis vedu z toho, ze zo zaciatku kariery mali hraci skur*** malo bodov.

Sú rôzne dôvody, prečo hráč nemusí mať vydarenú prvú sezónu. Jedným z dôvodov je aj ten, ktorý spomínaš. A z toho dôvodu som uviedla štatistiku, aby som ukázala, že prvá sezóna nemusí byť dôležitá, keďže kanadské bodovanie nemusí vždy zohľadniť kvality hráča v jeho nováčikovskej sezóne.

Teraz si idem zahraĹĄ to pexeso :ejha: .

chorche, pls, krot svoje vasne, mt-svk si tu ako zienku (ziadne deculo..) vazime, tak ber na to trosku ohlad; poho, kazdy ma svoj nazor, paci sa, vymena nazorov nemĂ´ze nikomu uskodit, ublizit, ale tak da sa to podat aj inou, prijatelnejsou, resp. rozumnejsou formou, pĂ´jde to? som rad :wink: howk

Taky musíte brát v úvahu čas strávený na ledě,hru v přesilovkách,jedná-li se o hráče obraného charakteru- oslabení.A nebo o cizince-jazyková bariera.Nechtěl jsem vám do toho zasahovat,celkem bych řekl že tato debata nemá smysl.Čísla z prvé sezony jsou celkem nezajímavá.Jsou hráči kteří hráli v AHL,Evropě či dorosteneckých ligách první housle a okamžitě dostali důvěru trenérů NHL v první laině a osvědčili se.Hrajou přesilovky i oslabení ztráví spoustu času na ledě.Crosbyho vlastně připravovali od malinka nejen na hokej,ale i na mediální tlak.Do NHL pak přijdou jako kompletní použitelní hokejisté.Jiným to trvá déle,.Těch důvodů je mnoho-vysoké tempo hry,spoluhráči,nezvyk na mediální tlak,treningová píle a často škola.Taky jejich vlastní charakterové vlastnosti a přetlak dobrých hráčů v klubu na postě,kde novic hraje.Školu jim moc schvaluju,nebudou celý život hrát, jen hokej.Pak je trenéři zařadí do 4.řady a nemůžete ve statistkách čekat za 5 minut strávených na ledě na zápas s dvojicí bitkařů zázraky.Důležité je aby se později prosadili a svůj talent nepromarnili. A to se třeba v případě Thorntona povedlo.jinak děvče za toho Nashe přidám krom Haláka ,4.kola draftu nějakou pěknou roztleskávačku.A to se vyplatí!! :wink:

Cepi: :x . Ja som jedným príspevkom troška Chorcheho podpichla 8) , on to zobral vážne a troška pritvrdil 8) , tiež som si to mohla odpustiť.

Montreal : To tvrdím od začiatku, ale Chorche to zle pochopil, bolo z toho nedorozumenie a tým pádom sme tvrdili to isté len každý inými slovami. Inak, s výmenou nesúhlasím, Nasha nedáme ani za celé družstvo roztlieskavačiek. :) . Ale venujem vám Výborného, Modina, Hainseyho, Footeho, Leclaira , Kleslu, Fjodorova, Norrenu... (koho tam ešte máme 8) ) za Haláka a najmä vášho GM :ejha: .

P.S. Ale Brule je aj tak lepší ako Lombardi :cool: .

Brule, tak toho tak trosku jednym ockom sledujem, co z neho bude :D

mt-svk: Prepac. Kvalita sa prejavuje casto tahom v prvych kolach draftu, ti skauti vacsinou nespia, ale sleduju, kto je dobry, niekedy sa hra c otukava na farme a niekedy skratka musi zostat zastrceny v riti v 4. utoku len preto, aby si navykol na tempo NHL....
Ak ma byt Brule lepsi, ako Lombardi, potom je Ĺ koula lepsi, ako Pronger - co je jasny nezmysel! Brule je nikto dokonca aj na pomery v Columbuse....

Tak děvče už mi došel prach :cry: .Když už roztleskavačky nechcete tak nemám nikoho.Ledaže bych nabídl sebe :) .Ale to by jste zkrachovali,protože by vám klesli návštěvy a utekli sponzoři :cry: Ale jedno ti povim.K Hanseymu.U nás mu nedali docela zbytečně pořádnou šanci a teď toho můžou litovat :( .Roste z něj spolehlivý bek :!:Foota,kdyby nabídlo bývalo Coloredo bylo by to super.Ani dnes nehraje zle,ale stárne je to znát.Výborný je dobrý hráč,ale prcek.Po období,kdy u nás hráli pinďové/Perrault,Audette,Petrov a jiní/už budu radši když hráči budou většího vzrůstu.U branky a mantinelů to jen praská a chce to trochu sílu.I když šikovnost se těmto hráčům nedá upřít.Perrault je nejlepší na vhazování z celé NHL.Výborný má českou školu,navíc vůdcovské schopnosti.My máme Koiva 8) .Brankářů máme-jen se podívej na Hamilton-Cory Price :P to je třída+Jarda Halák :P . :( Klesla jde výkonnostně dolu :( a Fjodorov-o tom jsme mluvili.Ten by nezapadl a navíc s rusy jsou šparné zkušenosti :!: .Radši frankofoního kanaďana.Ti hrajou srdcem.nedá se nic dělat budeme si muset ponechat týmy tak jak jsou. :)

Montreal: 8) . A taká bola snaha 8) . Pozri, vyber si hráčov akých chceš, výnimkou: Nasha, Bruleho, Brassarda, Svitova, Picarda, Pineaulta, Starkova, Fritscheho a Russella :ejha: .

Chorche: V tom Brulem sa momentálne nezhodneme. Ale uvidíme budúcu sezónu. Dúfam, že ma nesklame :roll: .

Je škoda děvče :) ,že nechceš dát Nashe. :!: Udajně v Bell Center dělají nenapodobitélné, vynikající sendvidge :wink: a dokonce Dominik Hašek se po nich mohl utlouct, jak mu chutnali!!!Moc je v tisku vychvaloval.A o toho připravíš.Neni ti ho líto :?: :?:

mt-svk: Ak myslis, ze to bude nieco ako Calder, ktory sa tiez zo zaciatku v NHL len ukazal, az potom hral hokej na vysokej urovni, tak to sa asi mylis.

chorche píše:mt-svk: Ak myslis, ze to bude nieco ako Calder, ktory sa tiez zo zaciatku v NHL len ukazal, az potom hral hokej na vysokej urovni, tak to sa asi mylis.
Chorche: :) . Akú dostal šancu Brule, aby ukázal svoje schopnosti? Prakticky žiadnu. Okrem toho sa zranil (to sa týka aj Picarda). A ak sa nedarí hráčom, ktorí majú LG okolo 18 minút, ako chceš aby sa presadil hráč s takým LG, ktorí okrem toho hrával v treťom útoku?

Montreal:
Ty nedopraješ krajanovi Výbornému takú lahôdku 8) ? Aký si to vlastenec :!: . Na Nasha zabudni. Tam je výber hráčov, z ktorých si môžeš vybrať. Za to mi stačí Halák a váš skvelý GM :ejha: .

mt-svk píše:
chorche píše:mt-svk: Ak myslis, ze to bude nieco ako Calder, ktory sa tiez zo zaciatku v NHL len ukazal, az potom hral hokej na vysokej urovni, tak to sa asi mylis.
Chorche: :) . Akú dostal šancu Brule, aby ukázal svoje schopnosti? Prakticky žiadnu. Okrem toho sa zranil (to sa týka aj Picarda). A ak sa nedarí hráčom, ktorí majú LG okolo 18 minút, ako chceš aby sa presadil hráč s takým LG, ktorí okrem toho hrával v treťom útoku?

Montreal:
Ty nedopraješ krajanovi Výbornému takú lahôdku 8) ? Aký si to vlastenec :!: . Na Nasha zabudni. Tam je výber hráčov, z ktorých si môžeš vybrať. Za to mi stačí Halák a váš skvelý GM :ejha: .
Lásko, Nash dříve či později odejde, s tím se budeš muset smířit................... 8) !!!!

mt-svk: Ta uvaha sa mi paci. Ano, Brule nemal sancu a navyse sa zranil. No ale sanca sa dobremu hracovi predsa dava, ze?

chorche píše:mt-svk: Ta uvaha sa mi paci. Ano, Brule nemal sancu a navyse sa zranil. No ale sanca sa dobremu hracovi predsa dava, ze?
Akú šancu dostal Joe Thornton v prvej sezóne? Tiež prakticky žiadnu. Pritom sám vidíš, že to bol a je vynikajúci hráč :) . A to som ti vtedy tými štatistikami chcela ukázať, bohužiaľ pochopili sme sa presne opačne :) .

Philly: Uvidíme. Mimochodom, žiaden tím, ak chce byť úspešný, nemôže stáť na jednom hráčovi. Samozrejme, že by ho bolo škoda, ale ako sa hovorí "karavána ide ďalej" :) . len tak na okraj, si si istý, že pôjde do Philadelphie :ejha: ?

:o Děvče,proč by měl jít Nash do Philladelphie,když já se o něj s tebou přetahuju několik článků :) .Tomu se říká nevěra :wink: Ale máte pravdu oba.Nash za čas půjde za lepším,zvláště uvědomí-li si ,že SC je v Columbusu nedostupný.Samozřejmě ho spolknou bohatí a úspěšní.Tušim,že smlouvu v Columbusu má ještě na 3 roky,do té doby bude okolo Nashe relativní klid.A souhlasim i s tebou děvče,že klub nemůže stát na jednom hráči. :( Nakonec Nash dost marodil a přesto Columbus hrál a nebyl na úplném chvostu všech týmů celé NHL.Ovšem pokud půjde karavana Columbusu tímto tempem,tak jí i v příští sezoně pojdou velbloudi/slovenský překlad ťavy :wink: / a do PO se nedostane!!Měli by přidat!!!! :!:

mt-svk píše:
chorche píše:mt-svk: Ta uvaha sa mi paci. Ano, Brule nemal sancu a navyse sa zranil. No ale sanca sa dobremu hracovi predsa dava, ze?
Akú šancu dostal Joe Thornton v prvej sezóne? Tiež prakticky žiadnu. Pritom sám vidíš, že to bol a je vynikajúci hráč :) . A to som ti vtedy tými štatistikami chcela ukázať, bohužiaľ pochopili sme sa presne opačne :) .

Philly: Uvidíme. Mimochodom, žiaden tím, ak chce byť úspešný, nemôže stáť na jednom hráčovi. Samozrejme, že by ho bolo škoda, ale ako sa hovorí "karavána ide ďalej" :) . len tak na okraj, si si istý, že pôjde do Philadelphie :ejha: ?
A sakriš, nyní jsi trefila hřebíček na hlavičku............ :D :D !!!! Jak já bych ho chtěl, ten by tam zapadl......... :cool: !!!! No, ale zrovna tak může skončit kdekoliv jinde............. 8) !!!! A jak říká Montry, zatím buď v klidu a užívej si toho, že hraje za Vás................ :cool: !!!!

to co tvrdim uz davnejsie, modrokabatnici mĂ´zu nad ucastou v PO zatial len snivat, prepac mt, ale tak to jednoducho citim :angel:

chyba mi tam viac Nashov..mladici tu "PO karavanu "sotva potiahnu..

cepi píše:to co tvrdim uz davnejsie, modrokabatnici mĂ´zu nad ucastou v PO zatial len snivat, prepac mt, ale tak to jednoducho citim :angel:

chyba mi tam viac Nashov..mladici tu "PO karavanu" sotva potiahnu..
Ano Cepi, je to realistickĂ˝ pohled......... !!!!

Thornton v 1. sezone odohral asi 55 zapasov v 4. utoku, co odohral Brule???

cepi píše:to co tvrdim uz davnejsie, modrokabatnici mĂ´zu nad ucastou v PO zatial len snivat, prepac mt, ale tak to jednoducho citim :angel:

chyba mi tam viac Nashov..mladici tu "PO karavanu "sotva potiahnu..
Cepi:No, ak budú k maldým talentom pristupovať takto, ani nikdy nebude:

Brule:: http://bluejackets.nhl.com/team/app?pag ... ge&tab=gbg
Picard:: http://bluejackets.nhl.com/team/app?pag ... ge&tab=gbg

Okrem toho si pri každom zápase možno pozrieť štatistiku.

Keď čítam fórum Columbusu , je mi nanič. Ako centrovprotežujú voľných agentov ako Gomez a pod., to sa týka aj iných postov a mládež pchajú najlepšie do 3, 4 útoku.

Montreal:
: Neboj, nie som zradca, ale viem sa domyslieť ako Philly túži po Nashovi... :ejha: .
3777 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS