Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLUMBUS BLUE JACKETS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Pau píše:
Enkidu píše:tak dnešnĂ­m obratem proti nám mÄ› totálnÄ› pĹ™ekvapili :shock: :cry: ...tenhle tĂ˝m je lepší neĹľ si myslĂ­te, pokud budou takhle hrát i v příštĂ­ sezĂłnÄ›, tak na to play off majĂ­ urÄŤitÄ›.... :?
To si nemyslím, průměrný golman, průměrná obrana, průměrný útok => Columbus je průměrný tým.
Podprůměrný - kdyby byli průmerný tak se ze 30 týmu mezi 16 dostanou....

Vazeni, ale Modrokabatnici su uz strateni, hovori sa o vymene Modina a Cartera - konkretne do Vancouveru, navyse sa hovori o Berardovi, ze by mohol posilnit Tampu.

Zranil sa Pascal Leclaire, mimo bude minimalne 1 tyzden :roll:

Najnovsie spravy hovoria o pravdepodobnom zotrvani Modina, ale mozno dres zmeni Zherdev!
Dúfam, že v budúcej sezóne uvidím iný Columbus. Majú nádejných mladíkov, len viac skúseností. Len ten Výborný... :D . No, čo už. Aj tak Columbusu fandím :cool: .
mt-svk píše:DĂşfam, Ĺľe v budĂşcej sezĂłne uvidĂ­m inĂ˝ Columbus. MajĂş nádejnĂ˝ch mladĂ­kov, len viac skĂşsenostĂ­. Len ten VĂ˝bornĂ˝... :D . No, ÄŤo uĹľ. Aj tak Columbusu fandĂ­m :cool: .
hehe, tak mame tu fanynku = modrokabatnicku :cool:

ma margo fandenia mt na nhlpro.cz pisala "A preÄŤo? Kedysi boli v takej mizĂ©rii aj inĂ© tĂ­my, ako napr. Anaheim, Tampa. A dostali sa z toho. V základe majĂş veÄľa mladĂ˝ch hráčov. Brule, Nash, Ĺ˝erdev, Lindstrom, Svitov, Fritsche, Picard, Platt, Campbell, Johnson, Tollefsen, Methot, Leclaire, takĹľe poÄŤiatoÄŤnĂ© Ăşspechy sĂş pochopiteÄľnĂ©. Len treba podpĂ­saĹĄ vĂ˝bornĂ©ho brankára a pre mĹ

Vyborneho jedine na full-contact, ma strasne jedovaty jazyk! CBJ ako jedine z muzstiev v NHL este nebolo v playoff. Ale Rick Nash je vyborny hokejista, v podstate sam tahal utok. :!:

...

A prečo by ho nemohol získať? Hneď to nebude, ale raz to, dúfam, bude. Mimochodom, aj Boston mal byť v play-off a akosi to nevyšlo, že 8) . A pritom tam je Chára, Bergeron, Denis, Kessell, Sturm... 8) . V play-off sa začína od nuly. No, uvidíme :) .

Ale ten Výborný..., musel mať tie primitívne rečí?

Tak uĹľ se dÄ›vÄŤe tÄ›mi Ĺ™eÄŤmi VĂ˝bornĂ©ho netrap.StejnÄ› se to nedá vzĂ­t zpÄ›t,to by se musel omluvit a to hvÄ›zdy nedÄ›lajĂ­.Zkus Davidovi 8) odpustit.Za Columbus,ale podává slušnĂ© vĂ˝kony.To snad uznáš.Hraje hodnÄ› ÄŤasu pĹ™esilovky,tahá Ăştoky poctivÄ› se vracĂ­.Kdo podle mÄ› v Columbusu hraje pod svĂ© moĹľnosti je Fjodorov :( a na toho nepoukazuješ.Fjodorov Detroit a Fjodorov Columbus jsou dva lidĂ©.Dokonce ho trenĂ©r stavÄ›l na beku :cry: .Jeho,kterĂ˝ v nedávnĂ© dobÄ› patĹ™il mezi vyhlášenĂ© kanonĂ˝ry a nahrávaÄŤe:!: .Od odchodu z Detroitu nenaplĹ

Klesla je predovsetkym na zozname najblizsich obeti, dufam, ze siho pocka Tuomo Ruutu, alebo iny fyzicky hrajuci Jastrab. Ale vseobecne: Jedna lastovicka leto nerobi. Nash trpi na nedostatok kvalitnych spoluhracov. Tim je aj preto priemerny, ze ma v podstate jednu hviezdu. nech sa na mna ostatni hraci neurazia....

chorche píše:Tim je aj preto priemerny, ze ma v podstate jednu hviezdu..
a mal by mat dve, no ta druha v podani Fjodorova pekne vyhasina..a tak ako uz bolo spominane Nash celu modrokabatnicku karu tahat nemĂ´ze = nedokaze
montreal, na brankarskom poste by som to az tak tragicky nevidel, chybaju mi tam zvucnejsie obranne mena

sorky mt, ale pre mna osobne bude prekvapenim, ak sa Columbusu podari dostat do PO v nasledujucej sezone, sezonach..

Fedorov odchadza uz rok po roku viac a viac. Tazko od neho mozeme cakat 100-bodove sezony. Ale.... Priblizit vykonmi Nashovi by sa mal co najviac.

montreal píše:Tak uĹľ se dÄ›vÄŤe tÄ›mi Ĺ™eÄŤmi VĂ˝bornĂ©ho netrap.StejnÄ› se to nedá vzĂ­t zpÄ›t,to by se musel omluvit a to hvÄ›zdy nedÄ›lajĂ­.Zkus Davidovi 8) odpustit.:!:
Keďźe fandím Columbusu, tak som sa asi nad to povzniesla :wink: . Tá moja poznámka bola len taký dodatok.

ÄŚo sa tĂ˝ka Fjodorova. Hral obrancu preto, lebo mali zranenĂ˝ch plno obrancov a keÄŹĹľe on hral niekedy obrancu aj v Detroite (mnohĂ­ odbornĂ­ci tvrdili, Ĺľe ak by Fjodorov zaÄŤal hraĹĄ nv obrane, bol by horĂşcim kandidátom na Norris Trophy) , tak ho vyuĹľili. Okre mtoho, hral tam veÄľmi dobre. Fjodorov je mĂ´j najobľúbenejší hráč (páči sa mi na Ĺ

mt-svk píše:Ak sa prebudia hráči ako Picard, Brule, Svitov a Leclaire, je šanca. A tá sa zvýši, ak budĂş vhodne zapracovanĂ˝ hráči ako Brassard, Russell a Starkov. :)
neviem, ale stale to bude malo.. :angel: ale ak sa budem mylit, tak mi treba!!! musim ale uznat, ze zavedenie platoveho stropu CBL pomohol, pochybujem, ze by sa za "normalnych" okolnosti Nash objavil v tomto time..je to urcite lepsie ako v sezonach minulych, ale treba este veeela zamakat!

cepi píše: neviem, ale stale to bude malo.. :angel: ale ak sa budem mylit, tak mi treba!!! musim ale uznat, ze zavedenie platoveho stropu CBL pomohol, pochybujem, ze by sa za "normalnych" okolnosti Nash objavil v tomto time..je to urcite lepsie ako v sezonach minulych, ale treba este veeela zamakat!
Málo? To snáď nie. A keď tak uvažujem, trebalo by posilu do bránky. Možno Bryzgalova. Keďže by nebol tak drahý, bolo by ušetrené na nejakých kvalitných obrancov.

Možné posily:
Iľja Bryzgalov (nie je až tak drahý, pritom je to kvalitný brankár), Kari Lehtonen, Joni Pitkanen, Anton Volčenkov, Boris Valábik (bol by dobrá dvojička ku Krisovi Russelovi, ktorý je nevalnej výšky a váhy), Tomáš Kopecký... (ďalej ma momentálne nenapadá 8) ).

Pustila by som Fredrika Modina, Rostislava Kleslu (mám ho veÄľmi rada, ale ÄŤo uĹľ, kvalitnĂ­ hráči sa nevymieĹ

Ale koľkých so mnou navrhovaných hráčov by kluby pustili :wink: .

To je ,ale v pořádku,že jako fanynka Columbusu uvažuješ o posilách.Sny :roll: můžeme mít všichni.Náhodou jsi vzpomenula Bryzgalova :P ,který už rozhodně má nejvyšší čas dělat jedničku a jak jsem psal na NHLpro cz.,lidsky i sportovně strádá.Pokud už nezačne někde chytat postupně zapadne v zapomění :( a to by byla rozhodně škoda :!: .Navíc teď po sezoně je reálně :!: možnost ho získat,pokud kačeři budou vyjednávat o nové smlouvě s Giguerem,který rozhodně nebude laciný. :( :!: ,může se Bryzgalov stát přebytečný. :!: Columbus by s Leclairem měl kvalitní brankářskou dvojici :P :!: s tim lze souhlasit.Ostatní posily jsou již z říše snů :roll: ,které jmenuješ,ale to jistě víš sama.Snad krom Valabíka a Kopeckého.Ovšem nemám přehled jaké mají smlouvy,ale i to je zřejmě nereálné. :( Sdílim názor i na Fjodorova :( .Stal by se zázrak :shock: ,aby hrál jako v Detroitu a pro organizaci je to drahý špás :o .Spíš než vyplatit vyměnit za hráče+ draft :!: .Ideální řešení. :) Uvidíme co Columbus v létě vymyslí.Musí, jinak se do PO hned tak nedostane. :!:

Ja viem, že mnohé z trejdov (Volčenkov, Pitkanen, Lehtonen) sú z ríše snov 8) . Ale Valábik a Kopecký by sa určite hodili. Fjodorov je môj najobľúbenejší hráč, ale už je za zenitom. Presnejšie povedané, za taký plat by musel hrať lepšie ako onehdy v Detroite, nieto tak ako hrá teraz. A to je prakticky nereálne. Na druhú stranu, ak podpíšu Brassarda, tak budú mať spolu s Brulem dvoch mladých centrov schopných hrať v prvom útoku (Síce Brulemu táto sezóna nevyšla, ale je to šikovný hráč, stáva sa, ani Joe Thornton nemal prvú sezónu nejakú extra). Tým pádom jeden z nich bude hrať v 3 útoku, alebo zmeniť post. Už teraz sa mi zdalo, že Brule hral často na pravom krídle, čo je v jeho prípade škoda. Inak, lepšia brankárska dvojka by bola Bryzgalov-Norrena. Taká skúsenosť je dobrá vec a v zálohe je Steve Mason.

P.S. Kto zoberie Fjodorova s takým platom za takú cenu akú navrhuješ? Teraz, pri platovom strope.

Lehtonen s Valábikom neodídu. Lehtonena Atlanta nepustí a Valábik je pod zmluvou na 3 roky a trejdnúť ho by bolo veľkou blbosťou keďže GM Wadell povedal, že Atlanta bude vsádzať najmä na mladých hráčov.

P.S. Kto zoberie Fjodorova s takým platom za takú cenu akú navrhuješ? Teraz, pri platovom strope. psala mt-svk- :) Dobrá otázka děvče a musim ti dát za pravdu :!: ,že by to za současného stavu platových stropů bylo hodně obtížné :!: .Správnou odpověď neznám :!: ,protože ani Detroit z logických důvodů se nezajímá jen o starší hráče. :!: Jsou ale týmy,které mají větší vůli pod platovým stropem a nějaká zkušenost by se jim hodila.Jedním z nich je třeba Florida :wink: ,čímž neříkám,že apriory by měla zájem.To je jen takový návrh. :!:

montreal píše: Jsou ale tĂ˝my,kterĂ© majĂ­ vÄ›tší vĹŻli pod platovĂ˝m stropem a nÄ›jaká zkušenost by se jim hodila.JednĂ­m z nich je tĹ™eba Florida :wink: ,ÄŤĂ­mĹľ neříkám,Ĺľe apriory by mÄ›la zájem.To je jen takovĂ˝ návrh. :!:
Hmm, podÄľa mĹ

S tĂ­m zájmem o Fjodorova a jeho vysokou smlouvou je to samozĹ™ejmÄ› problĂ©m :!: .Jeho nejlepší leta jsou skuteÄŤnÄ› pryÄŤ :!: .Tu Floridu :roll: jsem navrhl jako jednoho z klubĹŻ,kterĂ˝ by mohl mĂ­t zájem,ale netvrdĂ­m,Ĺľe to tak bude .Spíš si myslĂ­m ,Ĺľe máš pravdu :!: ty.Taky se mĹŻĹľe vrátit do :wink: Detroitu.Ovšem to by bylo samozĹ™ejmÄ› sloĹľitÄ›jší okolo penÄ›z a jak správnÄ› podotĂ˝káš,,musel by jĂ­t s penÄ›zi dolu :) " ruku ná srdce,to neudÄ›lá :( .TÄ›ch variant je samozĹ™ejmÄ› vĂ­c a platĂ­ i ta obrancovská :( .Já ovšem zastáncem tohoto Ĺ™ešenĂ­ nejsem.Fjodorov má skvÄ›lĂ˝ skluz :!: .Pokud jsi ho pozorovala,bruslĂ­ skuteÄŤnÄ› lechce, :) byĹĄ ztrácĂ­ trošku rychlost :( .Já,ale se nemĹŻĹľu ubránit,Ĺľe ho to v Columbusu :!: /a to mi promiĹ

mt-svk píše:
montreal píše: Jsou ale tĂ˝my,kterĂ© majĂ­ vÄ›tší vĹŻli pod platovĂ˝m stropem a nÄ›jaká zkušenost by se jim hodila.JednĂ­m z nich je tĹ™eba Florida :wink: ,ÄŤĂ­mĹľ neříkám,Ĺľe apriory by mÄ›la zájem.To je jen takovĂ˝ návrh. :!:
Hmm, podÄľa mĹ

:) , aspoĹ

[quote="montreal"].Pokud jsi ho pozorovala,bruslĂ­ skuteÄŤnÄ› lechce, :) byĹĄ ztrácĂ­ trošku rychlost :( .Já,ale se nemĹŻĹľu ubránit,Ĺľe ho to v Columbusu :!: /a to mi promiĹ
3777 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS