Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLUMBUS BLUE JACKETS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

mt-svk píše:Gibbons u nas, mozete mi o nom nieco blizsie povedat?
Skoda, ja osobne jsem ho chtel u nas i nadale, ale zrejme jeho styl neodpovida pozadavkam a predstavam naseho noveho vedeni predevsim pro bottom6. Kazdopadne pokud udrzi svuj level (minimalne udrzi), pak muzete byt velmi radi. Extremne rychlej, vynikajici bojovnost a velmi slusnej PKer. Navic je schopen vybojovat svou snahou mnoho presilovek. Problem je, ze je to hobbit a ze ma slabsi strelu/hokejove ruce. Nekolik puku proste promachl/zfumbloval a nekolik najezdu a sanci zahodil. Cekal jsem ze dostane 1-way smlouvu, dle meho nazoru to je NHLer, kteremu fandim i nadale.
NHL Blue Jackets ‏@BlueJacketsNHL

BREAKING: #CBJ sign Brandon Dubinsky (@BDubi17) to a six-year extension

Pierre LeBrun ‏@Real_ESPNLeBrun

Dubinsky deal's in Columbus: $5.85 M AAV per year and includes no-move, no-trade clauses
To je trosku moc,ne? :sok:
Marman píše:To je trosku moc,ne? :sok:
Trosku ano, ale na druhej strane takito hraci maju cenu zlata. :good:
Marman píše:To je trosku moc,ne? :sok:
O trošku dražší Bolland. Takže v pohodě.
Guddy.44 píše:
Marman píše:To je trosku moc,ne? :sok:
O trošku dražší Bolland. Takže v pohodě.
Tak Bolland je jiná liga,skoro taková jako Clarkson :giggle:
Marman píše:Tak Bolland je jiná liga,skoro taková jako Clarkson :giggle:
Pche.. počkej, až nastřílí 30 branek a dá 60 bodů!
Čekám :kajo:
Chlapy nevím co brblete.... Dubinsky si ty prachy zaslouží. Neskutečnej hráč co bojuje každý střídání, rozváží krásně puky do útočnýho pásma. Opravdu takovýhlo hráče si cenit musí :good: Jinak Columbus má pro mě strašně sympatickej kádr a trošku jim držím palce. Ale ne vs. Flyers :oslava:
Šestnáctý muž letošního draftu Sonny Milano se chystá v nejbližších dnech uzavřít smlouvu s Columbusem. V souvislosti s tím změní také působiště v juniorských soutěžích - Blue Jackets ho chtějí mít více na očích a doporučili mu přechod z univerzitního týmu Boston College do Plymouthu v OHL.

:thumbsup:
http://www.nhl.cz/CZ/35877/johansen_by_ ... mbusu.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Domů s ním :-D
„Jeden hráč tým nedělá", řekl generální manažer Columbusu Jarmo Kekäläinen, který se stále marně snaží dohodnout na nové smlouvě s útočníkem Ryanem Johansenem.

Čuchám trade :hmm: (Markström, Burrows, Jensen, Cassels ? :serus: )
Jarmo se s tím nemaže! A to se mi libí! :yes: Kdyby náhodou přišel trade, tak bych se ani nezlobil. Ryan lítá po sezóně trochu nahoře. :thumbsdown:

Jsem zvědavý na tahanice po další sezóně s Bobrem. Tam ty jednání také nebudou jednoduché.
Nabídky pro Ryana:

2 roky - 6M
6 let - 32M
8 let - 46M

Tu poslední by nepřijmul jen blbec, ale třeba si chce opravdu vytrucovat trade :neviem: Každopádně už teď jsou vztahy organizace s Ryanem dost pohnuté...
To je vocas.. V Columbusu si tu povahu umějí vybrat. Že by druhý Zherděv?
muze to jeste skoncit jinak nez tradem? pripomina mi to Turrise a jeho trucovani ve Phoenixu.
Ja myslim, ze nakoniec podpise. Ale aj tak, vydari sa mu jedna sezona, dostane multimilionovy navrh zmluvy od timu, ktory ho draftoval a dal mu sancu a on toto? :thumbsdown:
Podobne to bolo s O´Reillym u nas (aj ked tam sa doteraz nevie kolko mu vlastne Avs ponukali ked to odmietal podpisat) a skoncilo to offer-sheetom. Som zvedavy ci to niekto skusi aj s RyJo-m.
Ak by mu niekto dal napr. 2r zmluvu na 4 a 7,5 mil tak ma cap hit 5,75 a QO by o 2 roky musela byt na urovni tych 7,5 mil. kompenzacia 1st + 3rd ak by to CBJ nedorovnal zase nie je nijak extremne prehnana za potencialneho 1st line centra na zaciatku kariery
Jak je to vůbec s tím Johansenem? Kdy přesně vyprší čas na podpis a může podepsat jinde (NHL) aniž by Jackets měli právo dorovnat nabídku?
Takova lhuta myslim u RFA neni..
Pokud nepodepise do 1. 12. Uz hrat v sezone nesmi.
Takže trade pochybuju, že by se takovej hráč chtěl kazit v Rusku.
Johansen terms: $3M in 2014-15, $3M in 2015-16 and $6M in 2016-17.
Tak to ovšem vůbec neni zlý. :thumbsup: Takovej prodlouženej bridge s většim skokem v období, kdy už by dávno měl bejt elitní centr. Otázka je, kam až to vyžene potom no, ale momentálně tam pod tim stropem mají místa na rozdávání.
Toto je luxusny deal pre CBJ.
Ak za tie 3 roky potvrdi ze je pravidelny 0.8PPG a 0.4GPG hrac ako v poslednej sezone tak taki hraci v jeho veku uz teraz dostavaju long term zmluvy na viac ako tych 6mil co mu musia o tie 3 roky dat ako kvalifikacnu ponuku. Ak sa z neho stane PPG hrac tak o tie 3 roky budu cap hity takych hracov easily 8-9 mil
Obrázek

:hop: Líbí se mi ta smlouva. :yes: Je to spravedlivé řešení pro obě strany. :good: No, a sezóna nám může začít. :wave:
Daňo v noci 1+1 :sok: pekne...nech mu to vydrzi.

Jemu eviedentne prospel uz minuly rok odchod do zamoria, ahlavne asi vyspel...lebo kto by to o nom povedal, ked hral na MS...ze takto samu bude teraz darit. pekne :)
3777 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES